Sąsiadujący z nami Germanie są właśnie po kolejnej fali covida - już tylko 60 tys przypadków dziennieworldometers.info

#niemcy #koronawirus #plandemia #szczepimysie

Zgodny dalej ok 200 dziennie. Da się? Da. Nam się Ukraińcy trafili rząd przestawił gwałtownie zwrotnicę więc i podległe ministerstwo prawdy też musiało. Gdy u nas pod wpływem nieszczepionych Ukrainców pandemię musiano zawiesić w sąsiednich Niemczech była rekordowa fala covida: 300 000 dziennie przypadków. Taki kąsek władzy przeszedł obok ale trudno, idzie jesień czy nadrobią straty?
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/germany/

11

„COVID jest żydowskim spiskiem”.globalne-archiwum.pl

"Istnieje prawda i istnieje kłamstwo, nie ma nic po między. Nie można ustalić, dogadać, wykreować prawdy, ponieważ ona jest i koniec. Słowa Josepha Goebbelsa, ministra propagandy III Rzeszy, które zaraz zacytuję, są już z założenia błędne: „Kłamstwo wypowiedziane tysiąc razy staje się prawdą”. Otóż kłamstwo wypowiedziane i milion razy, nadal pozostaje kłamstwem. Dlatego zadaję Wam pytanie: „czy wierzycie w pandemię koronawirusa SARS-CoV-2?”
https://globalne-archiwum.pl/w-calych-stanach-zjednoczonych-pojawiaja-sie-ulotki-stwierdzajace-ze-covid-jest-zydowskim-spiskiem/
#cowID
#PLANDEMIA
#depopulacja
#NWO
#pismakrewpolakownarekach
#preparatweksperymentalnejfazie
#covid19
#globalnyeksperymentcovid19

8

Kto wiedząc, że zagrożenie nie istnieje, zawiadamia o zdarzeniu, które zagraża życiu lub zdrowiu wielu osób lub mieniu w znacznych rozmiarach lub stwarza sytuację, mającą wywołać przekonanie o istnieniu takiego zagrożenia, czym wywołuje czynność instytucji użyteczności publicznej lub organu ochrony bezpieczeństwa, porządku publicznego lub zdrowia mającą na celu uchylenie zagrożenia, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8
Art. 224a KK Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r.
#eksperci #covid1984 #plandemia #covidianie

6

Już to przerabialiśmy w 2009 r. - czy czegoś się nauczyliśmy?pospoliteruszenie.org

Epidemia świńskiej grypy z roku 2009 i obecna covid-19 , to szwindle bliźniaczo do siebie podobne.

I wtedy i obecnie „epidemię” i „pandemię” wymyślili ci sami ludzie i te same instytucje, propagandę uprawiają te same żydowskie media, metody straszenia ludzi śmiercionośnymi wirusami są takie same i wtedy i obecnie. Świńska grypa i Covid-19 to dzieci tych samych rodziców!

Przypomnijmy czym zakończyła się świńska grypa w 2009r?

Ano tym samym czym zakończy się obecna „pandemia”! Masowymi szczepieniami!

W 2009 roku mafii szczepionkowej nie udało się zmusić rządów krajowych do wprowadzenia obowiązkowych szczepień (z wyjątkiem Szwecji która takie obowiązkowe szczepienia wprowadziła, z katastrofalnym skutkiem dla swoich obywateli, więcej na ten temat tutaj: http://pospoliteruszenie.org/Szwedzkie%20ostrzezenie.html ) co skutkowało zniszczeniem ponad 90% szczepionek, gdyż przy braku przymusu szczepień nie było chętnych do roli królików doświadczalnych!

Masowe szczepienia na świńską grypę w Szwecji nie miały żadnego uzasadnienia medycznego, gdyż śmiertelność z powodu grypy była na tym samym poziomie jak w krajach gdzie takich szczepień nie było!

Przekręt ze świńską grypą okazał się gigantycznym sukcesem finansowym dla producentów szczepionek: zarobili oni ok 18-19 mld dolarów sprzedając produkt „szczepionko podobny” , który tylko dlatego udało się „wcisnąć” klientom, gdyż okazali się nimi rządy państw, zapewne wcześniej skorumpowane!

Byłoby grzechem tak pięknego sukcesu finansowego nie powtórzyć! I właśnie teraz jesteśmy świadkami „powtórki z rozrywki”. Jednak tym razem przekręt covid-19 jest przygotowany staranniej, z większym rozmachem i wykorzystaniem większych środków finansowych.

Jako człowiek który całe swoje życie zawodowe przepracował w marketingowym fachu, muszę oddać szczepionkowym szulerom sprawiedliwość: to jest genialny plan handlowy!

Najpierw przekonać ludzi, że zwykła grypa sezonowa stanowi dla nich śmiertelne zagrożenie, później nakręcić psychozę strachu do takiego poziomu aby spanikowane społeczeństwa same domagały się szczepionek. Na koniec trzeba im te szczepionki sprzedawać w nadziei, że powikłania poszczepienne będą wymagać leczenia a więc wygenerują one popyt na niezliczoną ilość nowych „leków”, które wywołają nowe choroby wymagające szczepień i leczenia, itp., itd…

To jest handlowy samograj, który byłby jednak niemożliwy do zrealizowania bez udziału w przekręcie mediów światowych i lokalnych, które wcześniej zostały przejęte przez mafię szczepionkową!

Opisany przekręt byłby niemożliwy również bez udziału rządów krajowych, które okazały się być tylko agenturą mafii szczepionkowej, wykonujących bez szemrania wszelkie polecenia tej mafii!

„Pandemia” świńskiej grypy i udział w tym przekręcie rządu krajowego Niemiec, doprowadziły do powstania w tym państwie parlamentarnej komisji śledczej, która wyjaśniła kulisy tego oszustwa, jednak żaden z polityków, czy członków mafii szczepionkowej nie poniósł żadnej odpowiedzialności karnej.

Kilka tygodni temu powstała w Niemczech podobna komisja tym razem pozaparlamentarna (kilku członków tej komisji zasiadało w komisji parlamentarnej w roku 2010), która przygotowała pozew sądowy przeciwko rządowi pani Merkel i złożyła ten pozew w sądzie amerykańskim.

Zdumiewa ogromna liczba osób która została zaangażowana do przeprowadzenia akcji marketingowej „covid-19, w mediach, w środowiskach medycznych, w świecie naukowym, oraz wśród tak zwanych pożytecznych idiotów, którzy uwierzyli marketingowej bajeczce i za darmo przyłączyli się do szczepionkowej mafii, siejąc panikę i dezinformację!!

O ile w roku 2009 szczepienia były dobrowolne, o tyle obecnie będą również „dobrowolne” , ale wymuszane pośrednio przez szereg restrykcji: jak zakaz korzystania z transportu lotniczego (wiele linii lotniczych już zapowiedziały takie obostrzenia) dla osób nie zaszczepionych, jak wprowadzenie paszportów sanitarnych co wprowadzają obecnie władze Irlandii, itp.

Czy obecna „pandemia” ma tylko cel handlowy polegający na „wciskaniu” przestraszonym ludziom szczepionek, czy też stoją za nią również cele ideologiczne (depopulacja w celu ochrony Matki Ziemi przed ludzką swołoczą niszczącą ziemski ekosystem) tego dowiemy się już niebawem.

Antony Ivanowitz

26.11.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org

źródło: http://www.pospoliteruszenie.org/Plan%20marketingowy.html
mirror: http://anthony.ne.3lab.info/post/159054,jak-swinska-grypa-zmutowala-do-kowida
mirror: https://web.archive.org/web/20201126143648/https://anthony.neon24.pl/post/159054,jak-swinska-grypa-zmutowala-do-kowida

Świńska grypa: miliony wyrzucone w błoto

WHO, Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła koniec pandemii tzw. świńskiej grypy. Okazała się ona niegroźna. Niemcy mają jeszcze duży zapas szczepionki. To może mieć dla krajów związkowych poważne konsekwencje finansowe.

W Niemczech zaszczepiło się tylko 8 procent obywateli, na przykład w Berlinie tylko 4,4 procent, a w Saksonii 11,1. Ale nie zdołano zebrać danych ze wszystkich krajów związkowych. Wiadomo jest jedynie, że zakupiły one ogółem 34 miliony szczepionek ogólnej wartości 283 mln euro. Ponieważ nie ma danych o szczepieniach, nie wiadomo, ile szczepionek wykorzystano.

Kto przejmie koszty szczepionek?

Kto zapłaci za niewykorzystane szczepionki? Tego jeszcze nie wiadomo. Szef Konferencji Ministrów Zdrowia krajów związkowych RFN (GMK) Thomas Spiker poinformował, że na ten temat odbędą się rozmowy z federalnym ministrem zdrowia. Spiker zastrzegł też, że zakup szczepionek był jednym z elementów walki z pandemią. „Nikt nie określiłby prewencyjnych inwestycji umożliwiających walkę z pożarami, jako deficytowe, tylko dlatego, że nie było pożaru” – argumentował. Zakup przez Niemcy szczepionki dla 30 procent obywateli był w jego opinii „działaniem odpowiedzialnym i stosownym”.
https://www.dw.com/pl/%C5%9Bwi%C5%84ska-grypa-miliony-wyrzucone-w-b%C5%82oto/a-5891904
https://www.youtube.com/watch?v=vdu7CtwB1IM
#plandemia #ah1n1 #swinskagrypa #pandemia #epidemia #nwo #falszywapandemia

11

Ponawiam prośbę. Czy ma ktoś kontakt do dziennikzarazy.pl, babylonianempire.wordpress.com, kanału Uszi, itd? Proszę o pomoc w promocji StoDowodow.pl — prowadzę serwis jedyny w swoim rodzaju. Oni wszyscy prowadzą coś w stylu bloga, czy czegoś podobnego, ja zaś wszystko kataloguje w kategorię i zbieram same dane z krótkim opisem po polsku. Taki Maurycy z @WolneMedia czy Buntownik Jutra, choc nie zrobili dużo aby pomóc szerzyć wieści o stronie, nie ignorowali mnie i pomogli choć trochę. Chwała i szacunek im za to. Prisonplanet nawet wrzuciło raz na główną mój serwis. Reszta twórców to tchórze, którzy boją się promować moje treści, choć są potrzebne czytelnikom i stanowią potężną broń merytoryczną. Tchórze, którzy choć niby działają dla dobra sprawy, nie pomogą w promocji mojego serwisu, bo to coś, co niby odejmie im wyświetleń..?

Kpina. Naprawdę śmieszne. Pomóżcie mi proszę dobić się tam do nich, albo spamujcie im proszę mailami o tym. Przypominam, że nie biorę ani grosza za tworzenie tego, nie wyświetlam reklam, ani nic. Pomóżcie mi proszę. Bo póki co wygląda to tak, że niby różne serwisy działają dla dobra sprawy, a tak naprawdę łupią hajs z reklam i mają w dupie co się dzieje. Dobijam się do nich codziennie mailami i innymi kanałami i udają głuchych. Jeśli mają to olać, to chociaż zasypmy ich spamem.
#koronawirus #pandemia #pomocy #covid19 #plandemia #polityka #nwo #polska

10

Niemcy idą śladem Chin. Będą oznaczać obywateli kolorami?! Lauterbach UJAWNIŁ plan na jesieńnczas.com

https://nczas.com/2022/08/10/niemcy-ida-sladem-chin-beda-oznaczac-obywateli-kolorami-lauterbach-ujawnil-plan-na-jesien/
#szczepienia #plandemia #covid19 #nwo #szalenstwo
Plan federalnego ministra zakłada m.in., że zwolnieni z nakazu maskowania byliby obywatele świeżo-zaszprycowani, czyli tacy, którzy przyjęli preparat nie wcześniej niż przed trzema miesiącami. Krytycy tego pomysłu wskazują, że wykluczyłoby to z tej grupy m.in. zaszprycowanych potrójnie lub poczwórnie. Byliby traktowani jak niezaszprycowani.

Lauterbach „powoli” wraca do zdrowia po Covid-19. – Mimo czterech szczepień i Paxlovidu miałem silniejsze objawy niż się spodziewałem – podkreślał.

Nie jest jasne, kiedy Lauterbach przyjął czwartą szprycę. Niemiecki resort zdrowia odmawia odpowiedzi na tak postawione pytanie. – Proszę zrozumieć, że nie możemy wchodzić w szczegóły dotyczące spraw medycznych – mówił rzecznik resortu.

16

Klimat i covid? Nie na wakacjach. Trudeau lata prywatnym samolotem i bez maski [VIDEO]nczas.com

https://nczas.com/2022/08/06/klimat-i-covid-nie-na-wakacjach-trudeau-lata-prywatnym-samolotem-i-bez-maski-video/
#klimat #trudeau #ekoterroryzm #plandemia #covid19
Premier Kanady Justin Trudeau po raz kolejny spędza wakacje na słonecznej Kostaryce. Na czas urlopu polityk zostawia w Ottawie nie tylko obowiązki szefa rządu, ale także zielone i covidowe poglądy.

Trudeau wyleciał z Ottawy do stolicy Kostaryki San Jose wczesnym rankiem w poniedziałek. Kancelaria Premiera potwierdziła, że on i jego rodzina zatrzymają się w tym samym ośrodku, który rodzina premiera odwiedziła w Boże Narodzenie 2019 roku.
Klimat? Trudeau zostawił spory ślad węglowy

Wakacje premiera i jego rodziny kosztują kanadyjskich podatników ok. 200 tys. dolarów. Duża w tym zasługa utrzymania w gotowości załóg lotniczych Królewskich Kanadyjskich Sił Powietrznych.

25

Jeżeli pacjent z Covid-19 będzie hospitalizowany, to szpital otrzyma "pewnego rodzaju premię". Rozdzieli ją następnie dyrektor według uznania i systemu motywacyjnego
dr Niedziele

#niedzielski #bedzieszpanwisial #polityka #covid19 #plandemia

34

Biden wpadł do matrixa. Znów ma pozytywny wynik testunczas.com

https://nczas.com/2022/07/31/biden-wpadl-do-matrixa-znow-ma-pozytywny-wynik-testu/
#covid19 #szalenstwo #plandemia #biden
Dziewięć dni po pierwszym teście, który wykazał u niego Covid-19, i kilka dni po dwóch kolejnych testach, które dały wynik negatywny, prezydent USA Joe Biden znów ma pozytywny wynik badania – poinformował w sobotę Biały Dom, wyjaśniając, że jest to skutek stosowania leku Paxlovid . Szef państwa nie ma objawów i czuje się dobrze – przekazano.

22

Premier Nowej Zelandii Jacinda Ardern (wiedźma NWO od szwaba):
Będziemy nadal twoim jedynym źródłem prawdy… Jeśli nie usłyszysz tego od nas, to nie jest prawda
https://video.twimg.com/ext_tw_video/1551287643308171265/pu/vid/640x304/3n2hUVoOzrR0cpDH.mp4?tag=12
#praniemozgu #nowazelandia #plandemia #covid1984 #koronawirus

26

StoDowodow.pl – aktualizacja 23.07 – POBIERZ PDF!stodowodow.pl

Wszystkie kategorie zostały uzupełnione o spisy treści, które po kliknięciu przewijają do wybranej pozycji. Zostało poprawione sporo błędów. Powoli rozwijana jest treść w kierunku tematyki małpiej ospy i marburga.

NAJWAŻNIEJSZE JEDNAK JEST, ABYŚCIE POBRALI KOPIĘ WSZYSTKICH POZYCJI W JEDNYM PLIKU PDF: https://stodowodow.pl/kopiuj
Bezpośredni download: https://anonfiles.com/UdJ5n80eye/StoDowodowPL_kopia_pdf
Strona główna: https://stodowodow.pl/

Dziękuję wszystkim za wsparcie. Działamy.
#pandemia #covid19 #wiadomosci #plandemia #nwo #koronawirus #it #oc

8

Czy robić StoDowodow.pl po angielsku?

Od jakiegoś czasu moja strona to największy na świecie agregat tego typu treści, ze wszystkimi publikacjami naukowymi w jednym miejscu, kończę dopracowywać spisy treści itd. Pomyślałem, że może więcej sensu by miało podarować to anglojęzycznym Internautom. W końcu potencjalnych czytelników jest tysiące razy więcej.
Tu pojawia się problem, że jestem w trakcie upadłości konsumenckiej, nie mam konta bankowego i nie mogę wydawać na takie rzeczy hajsu ani przyjmować datków. Więc szukam kogoś, kto zostanie właścicielem takiego serwisu, może grupka osób która to opłaci itd., a ja jedynie będę robił tłumaczenia i dostarczał treści.

Przetlumaczę to wszystko za darmo, mógłbym już teraz tak zrobić i wrzucić gdzieś PDF, ale do nikogo nie trafię, nie znam kanałów, stron, nie mam kontaktów. Strona internetowa to już jakiś początek. Nie muszę być jej właścicielem, byleby właściciel mi nie sabotował roboty i zapewnił mi stały dostęp do panelu Wordpressa jako admin, nic więcej nie chcę. Po instalacji Wordpressa, nie potrzebuję nawet dostępu do cPanelu/SQL ani FTP.
#pandemia #pomoc #pytanie #covid19 #it #komputery#plandemia #nwo

6

2009: maski zwiększają ryzyko przenoszenia się wirusa, a poza tym wirus przez nie przenikawydarzenia.interia.pl

Wczoraj brytyjskie media informowały, że resort zdrowia chce pilnie zakupić 32 mln ochronnych masek na twarz. Maseczki miałyby w pierwszej kolejności zostać rozdane pracownikom służby zdrowia, którzy mogą wejść w kontakt z nosicielami wirusa H1N1.

Jednak główny lekarz Szkocji Harry Burns podkreślił, że stosowanie maseczek nie sprawdza się na szerszą skalę. - Maska staje się wilgotna w ciągu dnia i umożliwia wirusowi rozprzestrzenianie się na twarzy - wskazał. - Mamy maseczki chirurgiczne dla pracowników służby zdrowia, przez krótki czas kontaktujących się z osobami, u których stwierdzono infekcję. Ale nie rekomendujemy używania tych masek na szerszą skalę - powiedział Burns.

Jego opinię podziela znany mikrobiolog prof. Hugh Pennington, który ostrzega, że maski mogą dać złudne poczucie bezpieczeństwa. Według niego, jedynym pożytkiem z noszenia masek jest przypominanie ludziom o konieczności zasłaniania ust, gdy kaszlą lub kichają.

Ocenił on, że służby sanitarne są na z góry przegranej pozycji, jeśli chodzi o maski. - Jeśli je kupią, będą krytykowane za marnotrawienie publicznych pieniędzy, ponieważ nie ma dowodów ich skuteczności. Ale narażą się na krytykę także, jeśli ich nie kupią, ponieważ ludzie powiedzieliby, że ich potrzebują - zaznaczył Pennington.

Opinię o małej skuteczności masek podziela naczelny lekarz Anglii prof. Liam Donaldson. Zwrócił on uwagę, że wilgotne maski zwiększają ryzyko przenoszenia się wirusa, a poza tym wirus przez nie przenika.

Donaldson także ostrzegł, że używanie masek może pogorszyć sytuację, dając ludziom fałszywe poczucie bezpieczeństwa.
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-swinska-grypa/swinska-grypa/news-w-brytania-maski-sa-malo-skuteczne-w-walce-z-grypa,nId,858951
#grypa #ah1n1 #maseczkizm #plandemia2009 #plandemia #wirus

16

Ludzie w maskach w pociągach

Obserwuję wzrost ilości osób dobrowolnie zakładających maski w pociągach.
#plandemia #covid22

9

Sir Lanka - bankructwo wywołane przez polityków w sposób powszechnie znany.polsatnews.pl

#sirlanka #zielonylad #plandemia #coronabiznes
Wśród przyczyn kryzysu ekonomiści wymieniają trwające od kilkunastu lat niezrównoważone zadłużanie kraju. Do złego stanu państwowych finansów przyczyniła się także pandemia( lockdown)cięcia podatków oraz wywołany zakazem używania nawozów sztucznych kryzys w rolnictwie. (Rolnictwo stanowiło podstawę gospodarki kraju)
https://www.polsatnews.pl/galeria/2022-05-10/sri-lanka-rezygnacja-premiera-nie-zakonczyla-protestow-zginelo-wiele-osob-plona-domy_22645/?item=5

7

Gorąco w Sejmie. Braun OSTRO do Niedzielskiego: „Czy zamierza pan dopuścić się recydywy?” [VIDEO]nczas.com

https://nczas.com/2022/07/08/goraco-w-sejmie-braun-ostro-do-niedzielskiego-czy-zamierza-pan-dopuscic-sie-recydywy-video/
#niedzielski #braun #plandemia #covid19 #polityka
– Szczęść Boże i ratuj się, kto może, póki zdrowie i życie Polaków jest w rękach obecnego tu ministra Niedzielskiego, najgłębiej skompromitowanego swoją działalnością w ostatnich latach – rozpoczął Grzegorz Braun.

– Pod pretekstem walki z mniemaną pandemią przyczynił się pan, przez pozbawienie podstawowej opieki zdrowotnej i specjalistycznej opieki zdrowotnej, do tzw. zgonów nadmiarowych w liczbie ponad 200 tysięcy Polaków, którzy przedwcześnie odeszli na tamten świat – zwrócił się do Niedzielskiego.

17

Prof. Gut o koncernach farmaceutycznych! „Śmieszy mnie to ostatnie zintensyfikowanie dyskusji o COVID-19”nczas.com

https://nczas.com/2022/07/08/prof-gut-ujawnia-prawde-o-koncernach-farmaceutycznych-smieszy-mnie-to-ostatnie-zintensyfikowanie-dyskusji-o-covid-19/
#covid19 #grypa #plandemia
W kwestii COVID-19 nic się w ostatnim czasie nie zmieniło; ta choroba po prostu jest i warto przyjąć to do wiadomości – powiedział wirusolog prof. Włodzimierz Gut. Dodał, że nie wywoła już ona problemów w systemie ochrony zdrowia, a także nie spowoduje w Polsce masowych hospitalizacji i zgonów.

– Troszeczkę śmieszy mnie to ostatnie zintensyfikowanie dyskusji o COVID-19. Jeżeli bowiem od dawna mówię, że zarówno zachorowanie, jak i szczepionka, nie zabezpieczają przed ponownym zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, to czemu dziwimy się, że zakażeń jest okresowo więcej? – zapytał retorycznie prof. Gut.

9