Po dwóch latach minister Niedzielski zauważył nieprawidłowości na oddziałach kowidowych. Nowe zalecenia ws. hospitalizacjiwprawo.pl

#wprawo #koronawirus #plandemia
W środę (23.03.2022) minister zdrowia Adam Niedzielski opublikował na Twitterze stanowisko Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych w sprawie zasad hospitalizacji chorych z Covid-19. W dokumencie datowanym na 17 marca 2022 roku wskazano na nieprawidłowości, o których od dawna piszą i mówią tzw. foliarze, czyli osoby kwestionujące rządowe metody walki z pandemią koronawirusa. Niedzielski nazwał dokument „bardzo ważnym”. Czyżby dopiero po dwóch latach zauważył, jak wygląda śmiercionośny mechanizm, który sam stworzył?

Przez dwa lata służba zdrowia pozwalała umierać ciężko chorym Polakom, bo najważniejszy był wynik testu. Człowiek dostawał udaru, zawału, zapalenia wyrostka robaczkowego i zamiast ratunku otrzymywał test, chociaż nie miał żadnym objawów infekcji dróg oddechowych. Pacjenci byli testowani wielokrotnie, byle tylko wyszedł wynik pozytywny i można ich było wrzucić na oddział kowidowy. I tam leżeli i czekali na negatywny wynik. A leczenie podstawowej choroby było odraczane. Nic dziwnego, że Polska jest rekordzistą w liczbie nadmiarowych zgonów.

Lekarze, którzy apelowali, żeby zatrzymać tę machinę śmierci, byli szykanowani i straszeni utratą prawa do wykonywania zawodu. Teraz Niedzielski publikuje dokument, który potwierdza kowidową patologię, którą sam stworzył. I co? I nic. Nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało. Wicie, rozumicie – są nowe wytyczne, a co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr. I nikt za to nie odpowie.
https://wprawo.pl/szok-po-dwoch-latach-minister-niedzielski-zauwazyl-nieprawidlowosci-na-oddzialach-kowidowych-nowe-zalecenia-ws-hospitalizacji/

21

W Polsce w styczniu 2022 zmarło 30% więcej ludzi niż w styczniu 2020 roku.konkret24.tvn24.pl

#polska #zgony #koronawirus #plandemia
W styczniu 2022 roku zmarły w Polsce 48 033 osoby. To nieco mniej (o 778) niż w styczniu rok wcześniej (48 811), ale aż o 11,5 tys. więcej niż w styczniu 2020 roku (36 565).

Dla przypomnienia w grudniu 2021 było aż 60,8 tys. zgonów. (np 2019 grudzień 36 tys).

Ale spoko, teraz można temat uznać za niebyły bo mamy program Ukrainiec+
https://konkret24.tvn24.pl/polska,108/zgony-w-styczniu-pierwszy-spadek-od-miesiecy-w-trzech-wojewodztwach-znaczny-udzial-covid-19,1095540.html
https://konkret24.tvn24.pl/polska,108/zgony-w-2021-roku-najwiecej-od-szesciu-lat-tragiczny-grudzien,1091314.html

13

Spotkanie wysokiego szczebla ONZ. Zastanawiające oświadczenie ministra zdrowiatarnogorski.info

#koronawirus #nwo #plandemia #ostatniaprosta #tarnogorskiinfo
„Naukowe autorytety środowiska medycznego oraz kampanie informacyjne prowadzone przez WHO pomagają w walce z infodemią i zwalczaniu ruchów antyszczepionkowych. Międzynarodowa solidarność jest teraz potrzeba bardziej niż kiedykolwiek, aby posunąć naprzód proces szczepień. Nikt nie będzie bezpieczny, dopóki wszyscy nie będziemy bezpieczni” – czytamy w oświadczeniu ministra zdrowia Adama Niedzielskiego.
„Świat stoi w obliczu największego wyzwania ostatnich dziesięcioleci. Epidemia wirusa Covid-19 udowodniła, że we wzajemnie powiązanym świecie lokalne ogniska epidemii mogą stanowić zagrożenie dla każdego kraju i każdego człowieka. Wyzwanie o skali ogólnoświatowej wymaga ogólnoświatowej reakcji”
„Już ponad rok temu opracowano pierwszą szczepionkę. Od tego czasu
świat jest świadkiem jednej z największych kampanii szczepień w historii. Mimo to
wciąż jednak stoimy przed wieloma wyzwaniami związanymi z zapewnieniem szczepionek wszystkim potrzebującym”
https://tarnogorski.info/spotkanie-wysokiego-szczeb/

13

Rządowe restrykcje przyczyną większej liczby zgonów w Polsce niż niejedna wojna na świecie. OŚWIADCZENIE FUNDACJI ORDO MEDICUSordomedicus.org

#koronawirus #lockdown #teleporada #plandemia
Restrykcje rządowe polegające na wymuszaniu rezygnacji z kontaktów między ludźmi, tzw. lockdownów, kwarantann, testowania, śledzenia kontaktów, noszenia masek i wszelkich innych obostrzeń, określanych fachowo jako izolujące społecznie interwencje niefarmaceutyczne (ang. community non pharmaceutical interventions – cNPI), które zostały wdrożone jako reakcja na pojawienie się wirusa SARS-CoV-2 są w połączeniu z paraliżem służby zdrowia (reorganizacja, teleporady, tworzenie szpitali jednoimiennych, olbrzymi spadek hospitalizacji, itp.) przyczynami kryzysu zdrowotnego skutkującego ponad 150 tys. nadmiarowych zgonów za rok 2020 i 2021 oraz pogorszeniem się stanu zdrowia Polaków. Zgony te nie są spowodowane COVID-19, jak utrzymuje oficjalna narracja. Restrykcje i przeorganizowanie służby zdrowia zostały wprowadzone bez rzetelnej kalkulacji stosunku kosztów do korzyści, a ponadto żadne z obostrzeń nie było oparte o badania wysokiej jakości.

Wzorcowym modelem wdrażania restrykcji był ten obserwowany na początku 2020 r. w Chinach, na bazie którego zastosowano je następnie w Europie i na świecie. Koszty i ryzyka związane z wprowadzaniem obostrzeń były i nadal są niedoszacowane, natomiast ich pozytywne efekty związane z potencjalnym zahamowaniem rozprzestrzeniania się zakażeń są przeszacowane. Ostateczny efekt netto zastosowanych restrykcji jest niekorzystny, na co zgromadzono wiele dowodów na całym świecie.

Negatywny wpływ restrykcji jest szczególnie widoczny w sferze ochrony zdrowia. Od marca 2020 r. doszło do trwającej do dzisiaj redukcji liczby pacjentów objętych opieką medyczną, zwłaszcza redukcji przyjęć do szpitali, redukcji liczby pacjentów otrzymujących bezpośrednią pomoc lekarską, redukcji liczby pacjentów objętych programami profilaktyki, screeningu oraz diagnostyki, zwłaszcza onkologicznej.

Problem redukcji przyjęć prawdopodobnie jest najtragiczniejszy w skutkach w kardiologii, gdzie notowano rekordowe spadki w liczbie wykonanych koronarografii oraz angioplastyk wieńcowych. Jednocześnie nie pojawił się żaden nowy biologiczny czynnik, który tłumaczyłby niższą liczbę wykonania tych procedur. Wręcz przeciwnie, powszechny, permanentny społeczny stres raczej sprzyjał występowaniu zachorowań sercowo naczyniowych.

W Polsce restrykcje rządowe i paraliż służby zdrowia doprowadziły do spadku liczby hospitalizacji w ciągu 14 miesięcy od połowy marca 2020 r. o około jedną trzecią, spadku liczby osobodni hospitalizacji w 2020 roku o 20% oraz wzrostu liczby zgonów pozaszpitalnych o 77 tys. (39%) licząc rok do roku.

Analiza statystyczna pokazała, że dla drugiego półrocza 2020 roku wystąpiła silna korelacja pomiędzy poziomem redukcji hospitalizacji a liczbą nadmiarowych zgonów w województwach (im większa redukcja tym więcej zgonów). Co szczególnie ważne, nie było w tym okresie korelacji pomiędzy liczbą nadmiarowych zgonów a liczbą zgonów przypisanych do COVID-19. Może to oznaczać, że znacząca część zgonów nadmiarowych spowodowana była nieprzemyślanymi obostrzeniami prowadzącymi do paraliżu szpitalnictwa.

Biorąc powyższe fakty pod uwagę, należy bezwarunkowo i jak najszybciej wycofać się ze stosowania wszelkich restrykcji oraz przywrócić zwyczajne funkcjonowanie służby zdrowia. W świetle obecnych dowodów istnieje pewność, iż dalsze utrzymywanie powszechnego testowania, śledzenia kontaktów, izolacji, kwarantanny, noszenia masek, teleporad i przemodelowanego funkcjonowania służby zdrowia będzie powodować dalsze szkody społeczne, edukacyjne, gospodarcze, pogłębiać kryzys zdrowotny oraz generować kolejne fale zgonów nadmiarowych niezwiązanych z COVID-19, jak to miało i ma miejsce do tej pory. W związku z tym apelujemy o całkowite zniesienie wszystkich restrykcji w trybie natychmiastowym.

Uzasadnienie naukowo-medyczne, na którym bazuje powyższe oświadczenie znajduje się poniżej.

Prof. dr. hab. n. med. Ryszarda Chazan
Prof. Andrzej Frydrychowski, Członek PSNLiN
Prof. Jakub Z. Lichański
Prof.zw. dr hab.n.med.Krystyna Lisiecka- Opalko
Prof. dr hab. med. Ryszard Rutkowski
Prof. dr hab. Ryszard Zajączkowski
dr hab. n. med. Andrzej M. Bugaj
Dr hab. Ryszard Stocki, psycholog, członek zwyczajny PSNLiN
Dr hab. Marek Szczepaniec, prof. UG , ekonomia i finanse
Dr n. med. Marek Błażejak, specjalista chirurgii urazowej i ortopedycznej
Dr Mariusz Błochowiak, prezes Fundacji Ordo Medicus
Dr n. med. Zbigniew Martyka
Dr n.med. Dorota Sienkiewicz, pediatra, specjalista rehabilitacji, PSNLiN
Dr Marek Sobolewski
Dr. n. med. Piotr Witczak
lek. Paweł Basiukiewicz
lek. Mariola Cioska – Blatkiewicz, członek PSNLiN
lek. Tomasz Dmochowski, członek PSNLiN
lek. Anna Furmaniak, członek PSNLiN
lek. Maciej Gajowski, specjalista rehabilitacji medycznej
lek. med. Jacek Giovanoli-Jakubczak, specjalista chorób wewnętrznych, członek PSNLiN
lek. Jadwiga Ujec-Kassolik, ginekolog -położnik, członek PSNLiN
lek. Marcin Kunc, specjalista psychiatrii
lek. Anna Prześlica-Martynowska
lek. Jerzy Milewski, ekspert rynku medycznego i farmaceutycznego, b. członek NRR przy Prezydencie RP, lekarz chorób wewnętrznych
lek. Agata Osiniak, pediatra,specjalista medycyny rodzinnej, członek PSNLiN
lek. Magdalena Ruszczyńska, internista, PSNLiN
lek. Jadwiga Rychlicka, specjalista chorób płuc, alergolog, członek PSNLiN
lek. Piotr Wojciechowski
lek. Wojciech Żbikowski, pediatra, specjalista medycyny rodzinnej, członek PSNLiN
radca prawny Krzysztof Bielański
radca prawny Joanna Botiuk
radca prawny Wanda WIśniowska – Botiuk
adw. Maja Gidian
notariusz Beata Gidian
Joanna Grobelna, członek wspierający PSNLiN
radca prawny Katarzyna Tarnawa – Gwóźdź
Andrzej T. Jędrzejewski, architekt
Urszula Lecyk, mgr biologii, I stopień specjalizacji z mikrobiologii, diagnosta laboratoryjny w Szpitalu Miejskim w Zabrzu
radca prawny Paweł Nogal
Barbara Nowak, członek wspierający PSNLiN
Grzegorz Płaczek
adw. Anna Rykowska
Anna Kulczyk – Wanat, członek wspierający PSNLiN
Eugeniusz Winiecki, członek wspierający PSNLiN
adw. Konrad Wozikowski
adw. Stanisław Zapotoczny
https://ordomedicus.org/oswiadczenie-fundacji-ordo-medicus-dotyczace-skutkow-restrykcji-rzadowych-dla-funkcjonowania-sluzby-zdrowia-w-2020-i-2021-roku/

25

KTO TAK NAPRAWDĘ RZĄDZI ŚWIATEM – analiza / update StoDowodow.pl / dalsze plany / apel do Wasstodowodow.pl

Zapraszam Was do lektury SZKICU dokumentu o tym samym tytule, co niniejszy post. Niektóre fragmenty mogą Was zdziwić, inne wyśmiejecie, a z innymi się zgodzicie – super, obyśmy pozostali różnorodni wbrew wrednym globalistom! Zapraszam do dyskusji po lekturze, a głównie do proponowania tematów, podsyłania źródeł/linków (oprócz tych oczywistych) i tak dalej.

Tekst dostępny jest tutaj: https://stodowodow.pl/kto-rzadzi-swiatem/

Tekst został opublikowany w ósmej kategorii na stronie www.StoDowodow.pl – tam, gdzie informacje o transhumanizmie, wielkim resecie, laboratorium w Wuhan, itd. Kiedy już będzie gotowy, uzupełnię go setkami linków i zrobię PDF umożliwiający pojęcie tego wszystkiego zaczynając od poziomu człowieka, który wierzy w polityków (teoretycznie, bo większość ma zbyt zamknięty umysł). Powstanie także film oparty na tym dokumencie.

------ KONIEC TEMATU POSTA -------

Ludziska, jeszcze kilka spraw dla informacji i wyjaśnienia:
Portal www.StoDowodow.pl jest już prawie gotowy. Na stronie opublikowane zostało 95 ze 100 pozycji, tematów i źródeł mam na 114 – już wkrótce ogłoszę "wielki sukces" i ogłoszę drugi etap projektu.

Chwilowo mamy "plandemiczny odwilż", co usypia czujność wielu osób. Teraz jeszcze trudniej będzie otwierać ludziom oczy. Niestety globaliści nie biorą urlopu i jak dobrze wiecie, WHO ma się stać czymś na pozór "światowego ministerstwa zdrowia" i quasi-rządem światowym, na wypadek "przyszłych pandemii" mającym uprawnienia pozwalające podejmować decyzje o randze wyższej, niż prawo krajowe i konstytucje…

W związku z tym, konieczne jest, aby zacząć działać i walczyć wcale nie mniej, niż przez ostatnie dwa lata. Liczę na Wasze przyszłe wsparcie i zaangażowanie, bowiem kiedy tylko zdrowie i inne sprawy pozwalają, poświęcam na to swój cały czas. Walczę o coś więcej niż przyszłość samego siebie, więc będę nawoływał Was do działania. Potraktujcie to jako wyraz szacunku i zaufania, bowiem mało jest miejsc w Internecie, w których w ogóle można coś takiego napisać…

W środę są moje 25-te urodziny i z tej okazji obiecałem sobie w końcu wrócić do gry i skończyć prace nad StoDowodow.pl, aby móc rozpocząć prace nad nowymi rzeczami. Przepraszam za zwłokę, miałem sporo problemów.
No właśnie, propo problemów i tego, że niby wciskałem kity o bezdomności, itd, ustosunkuję się tutaj raz i nie mam więcej zamiaru. Od początku swojej działalności w Internecie, a także przebywania na Lurkerze, grałem w otwarte karty. Opublikowałem swoje dane, w tym profil na Facebooku (jestem tam może raz na miesiąc) z prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Wziąłem na klatę to, że tworząc taki projekt, bliżej nieokreślone służby mogą mnie dojechać.
To naprawdę przykre, kiedy czytam takie oskarżenia. Jeden z użytkowników Lurkera z 12 znakami w nicku wysłał mi łącznie 1850 złotych na mieszkanie i wyżywienie, dzięki czemu udało mi się wytrwać aż podreperuję zdrowie i znalazłem w miarę stabilną pracę, wracając do tworzenia.
Kilku z Was pisało na PW i opisałem tym osobom chorą sytuację, w jakiej się znalazłem. Kilka razy już byłem w życiu bezdomny, w tym raz w środku zimy na południu Niemiec, więc mam doświadczenie i jakoś sobie radzę, jednak tym razem bez pewnego użytkownika stąd nie dałbym rady.

Póki co jest stabilnie, a nie będę przecież jak idiota zakładać z góry, że każdy mnie kojarzy i zna moją historię z utratą mieszkania, więc nie pisałem idiotycznych postów o tym, że sytuacja się zmieniła... Zresztą minęło sporo czasu, więc tym bardziej nie było sensu. Zarzuty, że jestem jakimś wałkarzem i wyłudzam pieniądze jest naprawdę idiotyczne tym bardziej, iż masowo odmawiałem tu pomocy lub ignorowałem tego typu oferty. Biorąc pod uwagę skrzynkę [email protected], Lurkera i inne wiadomości na podobnych stronach, to mogłem naprawdę w chuj z tego mieć i przejebać na głupoty. Liczę na komentarz kogoś, kto mi chciał wówczas pomóc, bo nie będę frajersko wytykać palcami po nicku.
#pandemia #covid19 #nwo #plandemia #teoriespiskowe #informacje #pomoc

7

Trudno mi wyrazić jak bardzo nie szanuję lekarzy, dziennikarzy, ekspertów i polityków po tych ostatnich dwóch latach. Większy szacunek mam do prostytutek, które mają najbardziej pogardzane w społeczeństwie "zajęcie". Tylko, że one sprzedają za pieniądze siebie i swoją godność, a DEPiLe (Dziennikarze, Eksperci, Politycy i Lekarze) sprzedają ludzi, którzy im zaufali, za zakrwawione judaszowe srebrniki.

Mogę ich porównać jedynie do szmalcowników z czasów okupacji, którzy często zdobywając zaufanie sąsiadów wyciągali od nich informacje dające im zarobek, a nieszczęśnikom śmierć.

Mają szczęście, że jesteśmy rozumnymi ludźmi, bo już by dotąd mieli w brzuchach kilka bagnetów, korporacyjne sprzedajne gnidy.
Zaprawdę, powiadam wam: Celnicy i nierządnice wchodzą przed wami do królestwa niebieskiego.
#lekarze #lekarzebezgranicprzyzwoitosci #gownowpis #medycynarezimowa #plandemia #sanitaryzm

24

Zwolnienia za brak szczepienia mogą spowodować paraliż 
Prezes Szpitala Powiatowego w Rykach Piotr Kienig: zwolnienie pracownika o wąskiej specjalizacji spowoduje paraliż danej komórki;
"Szpital od prawników otrzymuje informacje, że sprawdzanie, który pracownik jest zaszczepiony na COVID-19, a który nie, jest bezprawne";
"Ciężko jest o danych specjalistów w regionie";
Kienig wyraził nadzieję, że minister zdrowia przygotuje wytyczne w tym zakresie.
#covid19 #polsatnews #ciekawostki #plandemia #informacje

12

Coraz więcej państw buduje obozy kwarantannoweyoutube.com

https://www.youtube.com/watch?v=5Q4PabErV_g
Ciekawe, że aż tyle się tego buduje w różnych krajach. Niby wszystko przycicha, niby coraz więcej krajów zapowiada zniesienie obostrzeń, a tu proszę.
#plandemia #covid1984 #obozy

11

Twórca metody PCR Kary Mullis o Anthonym Fauci
https://www.youtube.com/watch?v=5aISPlTLbJo
Gdyby nie zmarł w 2019 roku mógłby być bardzo niewygodnym oponentem dla covidowego celebryty.
#pcr #plandemia #covid19

11

Z góry przepraszam Pana @zakowskijan72 ale uważam, że to całkiem dobry towar, choć z mistrzowie…
Obiecuje, że to już ostatni raz…
#heheszki #pandemia #plandemia

21

Francja zniesie paszporty covidowe?
Francja planuje do lipca znieść paszporty szczepionkowe. Poinformował o tym minister zdrowia minister zdrowia Olivier Veran;
Stanie się tak, jeśli do tego czasu ustabilizuje się sytuacja związana z pandemią;
Szef francuskiego resortu zdrowia przypominał, że obecnie około 7 mln osób we Francji może stracić paszporty covidowe z powodu nieprzyjęcia dawki przypominającej preparatu przeciw COVID-19;
W opinii ministra zdrowia od początku pandemii "co najmniej jeden na dwóch Francuzów" przebył COVID-19.
#plandemia #covid1984 #koronawirus

5