Brytyjski rząd przyznaje, że szczepionki uszkodziły naturalny układ odpornościowy osób zaszczepionych podwójnie, Fuaci przyznaje - testy nie działająassets.publishing.service.gov.uk

💥Boooommmmm💥

Brytyjski rząd przyznaje, że szczepionki uszkodziły naturalny układ odpornościowy osób zaszczepionych podwójnie.

Brytyjski rząd przyznał, że po podwójnym szczepieniu już nigdy nie będzie można uzyskać pełnej naturalnej odporności na warianty Covid – a być może na jakikolwiek inny wirus. Zobaczmy więc, jak zaczyna się „prawdziwa” pandemia! W 42. tygodniu „Raport z nadzoru szczepień przeciw COVID-19” brytyjski urząd ds. zdrowia przyznaje na stronie 23, że „poziom przeciwciał N wydaje się być niższy u osób zakażonych po dwóch dawkach szczepionki”. Stwierdzono również, że ten spadek przeciwciał jest w rzeczywistości trwały. Co to znaczy ? Wiemy, że szczepionki nie zapobiegają zakażeniu ani przenoszeniu wirusa (w rzeczywistości raport w innym miejscu wskazuje, że zaszczepione osoby dorosłe są obecnie znacznie bardziej narażone na zakażenie niż osoby nieszczepione). Brytyjczycy odkrywają teraz, że szczepionka osłabia zdolność organizmu do wytwarzania przeciwciał po zakażeniu, nie tylko przeciwko białku kolce, ale także przeciwko innym częściom wirusa. W szczególności osoby zaszczepione nie wydają się wytwarzać przeciwciał przeciwko białku nukleokapsydu, otoczce wirusa, która jest kluczowym elementem reakcji u osób nieszczepionych. Na dłuższą metę zaszczepione osoby są znacznie bardziej podatne na możliwe mutacje białek kolców, nawet jeśli zostały już zakażone i wyleczone raz lub więcej razy. Z drugiej strony osoby nieszczepione, po zarażeniu się nim w sposób naturalny, nawet raz, uzyskają długotrwałą, jeśli nie stałą, odporność na wszystkie szczepy rzekomego wirusa.

Źródło: https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1027511/Vaccine-surveillance-report-week-42.pdf

Pierwsze firmy ubezpieczeniowe wycofują się, ponieważ nadchodzi ogromna fala roszczeń. Anthony Fauci potwierdza, że test PCR nie może wykryć żywych wirusów. Anthony Fauci potwierdza, że ani test antygenowy, ani test PCR nie może nam powiedzieć, czy ktoś jest zaraźliwy, czy nie!!! To unieważnia wszelkie podstawy tzw. pandemii. Test PCR był jedynym wskaźnikiem pandemii. Bez PCR-TESTu nie ma pandemii Dla wszystkich pracowników prasy, lekarzy, prawników, prokuratorów itp. TO jest ostateczny klucz, ostateczny dowód na to, że wszystkie środki muszą zostać natychmiast zniesione, musi być!"
#plandemia #covid19 #pandemia #UK #fauci #testypcr #koniecpandemii

21

SZMATA I STRACH

Wyrzuć tę szmatę w brudny piach!
Wnet zapomnisz co to STRACH!

#covid19 #plandemia #maski #segregacjasanitarna

9

Kto jest covidianinem, ten już nim zostanie do końca. Całą resztę natomiast zapraszam na filmik (polecam całość), ale szczególnie od 08:15 i potem od 22:49:
https://alter24.pl/wp-content/uploads/2020/06/aa3c79e04ab2cc2cd1445a74da0c36c1.mp4
#covid #covid19 #covid1984 #plandemia #szury #covidoza

23

66 dowodów na sami wiecie co! POBIERZ KOPIĘ!stodowodow.pl

Kochani, mamy to! Oficjalnie ponad połowa prac nad stroną została ukończona!

1. Podziękowania

Nie ukrywam, że to m.in. dzięki Waszej pomocy, a w szczególności użytkownika @NightShock za ogromne wsparcie oraz @Enviador i całej ekipy Lurkera za to, że istnieje tak cudowne miejsce w Internecie, gdzie mogę z Wami współpracować i dzielić się dokonaniami!

W dalszej części posta będzie link do wszystkich 66 w jednym linku oraz do pobrania kopii całości. Zostańcie ze mną do końca posta!

2. O co chodzi – dla niewtajemniczonych

Stworzyłem stronę internetową StoDowodow.pl, gdzie zbieram w jednym miejscu wszystkie źródła, materiały i dowody na to, że rządy, korporacje i media nas okłamują. Adres to https://stodowodow.pl/

W skrócie między innymi: wirus istnieje, ale nie jest tak groźny, jak się nam mówi; preparaty mRNA są nieskuteczne i stanowią zagrożenie; bezpieczne i skuteczne leki na COVID-19 istnieją, choć są blokowane; testy PCR są przekrętem i często dają fałszywie pozytywne wyniki; a w tym wszystkim nie chodzi o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, tylko o największe zagrania polityczne i zamordystyczne w historii ludzkości.

Dowody na to wszystko, solidne dane, oficjalne statystyki rządowe, solidne badania naukowe i inne, najwyższej jakości źródła znajdziecie właśnie na stworzonej przeze mnie stronie. Przez dwa lata, od początku pandemii, tu i ówdzie rozsiane po Internecie znajdujemy często dowody na to, że jesteśmy okłamywani. Ciężko działać i powstrzymać tych szaleńców, jeśli jest to rozbite na miliony stron i niekiedy dawno zapomniane w czeluściach Internetu.

KONIEC Z TYM! Teraz, dzięki tworzonej codziennie przeze mnie bazie danych, wszystko będzie w jednym miejscu, gotowe do kopiowania w kilka sekund po kilku kliknięciach, aby łatwiej walczyło się o wolność i normalność!

3. Wszystkie 66 na jednej stronie

Bez zbędnych ceregieli, przygotowałem dla Was dwa linki i nalegam, abyście z nich skorzystali. Pierwszy z nich to kopia dowodów z wszystkich 8 kategorii, a drugi to plik .XML, który zaimportowany do Wordpressa, pozwoli odtworzyć kopię 1:1 całego serwisu, włącznie ze wszystkimi podstronami.

Niezbędne jest, aby jak największa ilość użytkowników Lurkera zrobiła kopię .HTML strony z pierwszego linku oraz pobrała plik Wordpress XML z drugiego. Dzięki temu, jak już źli ludzie usuną moją stronę i uciszą mnie i moją działalność, nic nie przepadnie i będzie można nadal rozwijać ten projekt.

Wszystko na jednej stronie: https://stodowodow.pl/wszystko-na-jednej-stronie/
Kopia całej strony Wordpress XML: https://anonfiles.com/Xc56YeBcx4/stodowodowpl.WordPress.2022-01-18_xml


4. Co dalej?

Kolejne dziesiątki źródeł zostanie dodawane na stronę każdego dnia. Z poziomu strony głównej dostępne będzie 6 nowych podstron, na których znajdziecie nie tylko dowody, ale także linki do innych, rzetelnych stron, porady jak rozmawiać z covidianami, informacje o projekcie, linki do pobrania kopii strony oraz wiele więcej. Trzy z nich już teraz są dostępne.

Od dziś zaczynam pracować jeszcze szybciej, jeszcze wydajniej i jeszcze lepiej. Nie tylko pojawią się pozostałe 34 dowody, ale także pozostałe 66 już istniejących będzie edytowane, lepiej opisywane, łatwiej wytłumaczone oraz okraszone większą ilością źródeł.

Jeśli ktoś czuje się na siłach, to można dodawać na serwisy typu Wolne Media itd. link do głównej strony projektu. Zrobiłem od nowa stronę "Jak mogę pomóć?", gdzie znajdują się zaktualizowane informacje co do tego, jak można pomóc rozwijać serwis. Na obecnym etapie, gdy około połowa dowodów jest już w pełni opisana i gotowa do tego, aby przy ich pomocy obalić oficjalną narrację, aktualną wersję beta serwisu można udostępniać i zapraszać nowych czytelników.

Wierzę w Was, wierzę w siłę Lurkera i nawet nie wiem, gdzie jeszcze mógłbym to wrzucać. Wierzę, że jesteście na odpowiedniej ilości for internetowych, kanałów/pokojów na aplikacjach do czatowania, grupach w sieci i innych społecznościach, że pomożecie wypromować ten serwis.

5. KIM TY KURWA JESTEŚ?!

Nazywam się Rafał Wywrocki, mam 24 lata, mieszkam w Szczecinie i nie mam zamiaru popełnić samobójstwa. Nikt mnie nie finansuje, nie tworzę na niczyje zlecenie, nie jestem też związany z żadną partią czy ugrupowaniem. Nie chcę pieniędzy za swoją pracę, nie szukam rozgłosu i na nic nie liczę. Tworzę to wszystko z dobrej woli, w trosce o przyszłość gatunku ludzkiego i dla ułatwienia życia wszystkim tym, którzy jeszcze walczą o normalność. Teraz wiecie kim jestem, możecie mnie z łatwością przejrzeć w sieci i upewnić się, że nic nie odpierdalam i nie robię Was w chuja.

Nie podawałbym swoich danych, bo nie chcę być popularny, ale mam świadomość, że w razie przypału, odpowiednie służby z łatwością by się dowiedziały, kim jestem. Tak więc wisi mi, że będą to wiedzieć również ludzie w Internecie. Teraz przynajmniej będzie wiadomo, że jeśli zniknę i przestanę do Was nadawać, to uciszono mnie, bo za głośno mówiłem jak jest. Wierzę jednak, że tak nie jest i tylko wygłupiam się takimi postami oraz uda mi się dokończyć projekt.

W każdym razie, wielki chuj w to kim jestem, jaki jestem i sratatata. Liczy się tylko projekt StoDowodow.pl, największe w sieci archiwum wszystkich dowodów w jednym miejscu i jego dalszy los. Jeszcze raz wszystkim wielkie dzięki!
#covid19 #covid1984 #nwo #wielkireset #plandemia #nauka #zdrowie

25

Argentyńska agencja rządowa potwierdza obecność GRAFENU w szczepioncevisorgedo.anmat.gov.ar

1. Wchodzimy na stronę http://visorgedo.anmat.gov.ar/ (adres z .gov, więc domena rządowa)
2. W rok wpisujemy 2021, w drugie okno 120912800, a w ostatnim wybieramy DECBR#ANMAT
3. No i mamy PDF z domeny rządowej, w której fragment jest:
d. Jeśli chodzi o skład przedmiotowej szczepionki, to zgodnie z deklaracją grafen jest jednym z jej składników i sugeruje się dołączenie do szczepionki autoryzowanych etykiet lub ulotek, w których można znaleźć składniki szczepionki."
Sprawę badam w tym momencie, niedługo poleci na StoDowodow.pl oczywiście, zapraszam do dyskusji

WKLEJAM CAŁOŚĆ (tłumaczenie DEEPL):

MIASTO BUENOS AIRES
Poniedziałek 13 grudnia 2021 r.

Numer referencyjny: INFORME AMPLIATORIO- EX-2021-45862892- -APN-DD#MS
IPP Nro. caratulada015787 "POZZI, Liliana
Graciela S/ averiguación causales de muerte".
Numer funkcjonalny jednostki ds3. wstępnego
dochodzenia

Dział.SądownictwoSint Maarten.

ROZSZERZENIE SPRAWOZDANIA

a. Partia wymieniona w dokumencie sądowym, CTMAV534, odpowiada w rzeczywistości szczepionce COVID firmy 19AstraZeeca, która miałaby zostać wprowadzona do Ministerstwa Zdrowia Narodu poprzez system Covax (EX-2021-33243244- -APN-SAS#MS) w kwietniu 2011 r. 2021
b. Dyrekcja ta nie otrzymała wniosku o analizę próbek z tej partii do badań analitycznych.
c. Jeśli chodzi o istnienie pozostałości w szczepionce, odpowiedź na to pytanie została udzielona w czerwcu zgodnie z2021: "Jeśli chodzi o rzekome znalezienie "pozostałości" w dawkach, sytuacja ta jest nieścisła."
d. Jeśli chodzi o skład przedmiotowej szczepionki, to zgodnie z deklaracją grafen jest jednym z jej składników i sugeruje się dołączenie do szczepionki autoryzowanych etykiet lub ulotek, w których można znaleźć składniki szczepionki.
e. W odniesieniu do tego, czy do tego ministerstwa lub ANMAT wpływają skargi administracyjne dotyczące ewentualnych niepożądanych skutków szczepionek, a jeśli tak, to jakie są zgłaszane szkody uboczne, a także czy dowiedzieli się o zjawiskach magnetyzmu ciała w szczepionkach poszczepiennych; informacje te powinny być gromadzone we właściwym obszarze w ramach INAME.

Co dalej, o co chodzi?

Jak dowiem się coś więcej, inni użytkownicy coś znajdą i będziemy mieli więcej informacji, to wszystko na bieżąco będę dodawał jako Dowód #31 na swojej stronie tutaj: https://stodowodow.pl/zagrozenia-mrna/
#covid19 #nwo #wielkireset #plandemia #covid1984

20

Wirus z laboratorium w Wuhan? Fauci i koronawirusy?stodowodow.pl

Da się coś udowodnić, są jakieś oficjalne dokumenty, oficjalne stanowisko w tej sprawie? Nigdy nad tym nie siedziałem, a nuż jedna na 10 teorii okaże się już potwierdzona i wrzucę na stronę.
Dajcie wszystko co macie, nieważne jakie źródło, będę przeglądać wszystko.

Najlepszej jakości źródła zostaną użyte w opracowaniach, które trafią na https://stodowodow.pl/
#covid19 #plandemia #nwo #wuhan

11

Narracja się zmienia więc chyba się już nachapali i jak zapowiedział Bill pandemia skończy się w tym roku.
#covid19 #plandemia

12

Może nie wszyscy to znają ale na poniższej stronie Pan Piotr Tarnowski zbiera przeróżne dane dot. pandemii i tworzy z nich wykresy.
https://public.tableau.com/app/profile/piotrekt

Ciekawe jest to, że na wykresie "Tygodniowa liczba zakażeń i zgonów - osoby zaszczepione vs niezaszczepione" od 3 tygodni nie ma aktualizacji, wcześniej wszystko było uzupełniane na bieżąco. Czyżby ministerstwo z pewnych powodów przestało udostępniać te dane?
https://public.tableau.com/app/profile/piotrekt/viz/Tygodniowaliczbazakaeizgonw-osobyzaszczepionevsniezaszczepione/Tygodniowaliczbazakaeosobyniezaszczepionevsosobywpenizaszczepione
#covid19 #statystyka #plandemia

11

W 2021 umarło najwięcej Polaków od czasów II wojny światowej. Zakłady pogrzebowe w dużych miastach nie nadążają z pochówkamiklubjagiellonski.pl

W 2021 roku liczba zgonów przekroczyła 505 tysięcy. Zakłady pogrzebowe nie nadążają z realizacją zleceń, ceny szybują w górę, a zasiłek pogrzebowy pozostaje bez zmian.

Według danych z Rejestru Stanu Cywilnego liczba zgonów w Polsce w 2021 roku przekroczyła 505 tysięcy. To o 20 tysięcy więcej niż rok temu i ponad 100 tysięcy więcej niż w roku 2019, ostatnim roku przed pandemią. W ostatnich tygodniach w Polsce umiera około 12-13 tys. osób tygodniowo, podczas gdy w latach 2018-19 liczba wahała się między 7-8 tys.

Znaczny wzrost liczby zgonów wywołał reakcję w branży usług pogrzebowych. Bardzo wiele zakładów, zwłaszcza w dużych miastach, jest przeciążona. Dotyczy to także administracji cmentarzy. Oficjalnych statystyk nie ma, ale z wypowiedzi pracowników jasno wynika, że problem istnieje. „My już w poniedziałek mamy zapełniony kalendarz pochówków na cały tydzień. Jest ich bardzo dużo” – mówił w rozmowie z Onetem Andrzej Kus z Zakładu Usług Komunalnych w Szczecinie.

Niestety, organizacja pogrzebu to niemały wydatek. Rodzinie zmarłego przysługuje zasiłek pogrzebowy w wysokości 4000 zł. Kwota ta została ustalona przez rząd Donalda Tuska w 2011 roku i od tego czasu nie była ona zmieniana. Kolejne rządy nie widziały potrzeby zmiany wysokości zasiłku, lecz wydaje się, że sytuacja pandemiczna powinna skłonić do ponownego przemyślenia tej kwestii. W grudniu 2020 roku Lewica postulowała, aby zwiększyć zasiłek do wysokości 7000 zł, lecz propozycja ta została odrzucona przez partię rządzącą.
https://klubjagiellonski.pl/2022/01/13/w-2021-umarlo-najwiecej-polakow-od-czasow-ii-wojny-swiatowej-zaklady-pogrzebowe-w-duzych-miastach-nie-nadazaja-z-pochowkami/
#polska #depopulacja #plandemia #zostanwdomu #sluzbazdrowia #bedzieszpanwisial

14

A cóż to jest bestsellerem na Amazonie? Czyżby film dokumentalny "Plandemia" ?
Rynek zdecydował


Jak ktoś chce obejrzeć to zapraszam: https://plandemicseries.com/

Sam jeszcze nie oglądałem nic oprócz trailera.
#plandemia #covid1984 #koronawirus #covid1984 #nwo #amazon

7

Andrzej Piaseczny się szczepi?youtube.com

Czym? A czymś specjalnym spod lady.
"A TO JEST CO INNEGO. Tu mamy specjalne dla pana"...
Czyli wychodzi na to że szpryce są znaczone! 01, 02, 03.
Naczelna Pielęgniarka z Słowacji o tym mówiła ale fejk czekersi już prewencyjnie"zweryfikowali" jej doniesienie.
https://www.youtube.com/watch?v=4SLk6wsEXl0
https://niemcy.neon24.pl/post/165271,szczepionki-nr-1-nr-2-nr-3-czym-sie-roznia
#plandemia
#pismakrewpolakownarekach
#pisowscymordercypolakow
#mordercywbiałychkitlach
#cowID19
#preparatweksperymentalnejfazie
#WitaminkiDlaVipow
#pandemia

14