Czy chcą nam teraz zrobić fazę piątą - stan wojenny?youtube.com

Czy chcą nas wyprowadzić na ulicę, aby wprowadzić stan wojenny i znaleźć winnych?

Nie słuchałem wcześniej tego pana, ale to co mówi na tym nagraniu wydaje się być logiczne:
https://www.youtube.com/watch?v=59WnZ6yWQI0
#stanwojenny #ottawa #itsatrap #polityka #plandemia #kowidianie #lachchwattv #konwój

5

Czy mainstream media informowały o tym wydarzeniu?
Marche Blanche odbył się w sobotę 29. 01. 2022 w Genewie. Protestujący niosą małe białe trumny przedstawiające dzieci, które zmarły na skutek "szczepień" https://mobile.twitter.com/Aleksan94914355/status/1488084368946044937
#Plandemia #NieSzczepimySie #StopSegregacjiSanitarnej #covid

13

"Pandemia niezaszczepionych"

Tak łżemedia straszyły, publikując straszne dane dopasowane do tezy, jak np :


To, że jest to zwykła manipulacja wiedziano już wiele miesięcy temu. Ale nikomu to nie przeszkadzało. Inna narracja jest szkodliwa społecznie i groźna dla poczucia fajności wśród covidian.
Pomijam już fabrykowanie danych wg sprawdzonego schematu:
- jeśli zaszczepiony umarł na chorobę X to umarł na chorobę X, bo nie był testowany
- jeśli niezaszczepiony umarł na chorobę X to umarł z powodu choroby współistniejących, czyli choroby X, jeśli test wyszedł pozytywnie.

Większym problemem jest całkowite ignorowanie tych którzy przeszli covid-19 i uzyskali tzw "naturalną odporność".
Certyfikaty "fajnego człowieka" są skracane do bzdurnych 3 miesięcy z poważnymi zakusami by usunąć go całkowicie. Nawet jak przeszedłeś covid tydzień temu to marsz na szczypawkę!

Wobec powyższych cieszy że coraz częściej informacja o tym że odporność po przebyciu jednak jest dobra a coraz częściej lepsza niż szczypawka przebija się do mediów :
https://www.youtube.com/watch?v=soAGhi9KpcQ

Jest kilka wyników które to pokazują :
France is one of the few countries in which vaccination is considered complete after one dose for those who have documented prior natural infection
[…]
This finding is in line with previous reports highlighting the strong protection associated with combined natural and vaccine-induced immunity.
[…]
Finally, our study suggests reduced vaccine effectiveness and/or waning immunity, particularly in those with no prior SARS-CoV-2 infection. The need for an additional dose of vaccine warrants further investigation.
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2666776221002647?via%3Dihub

Czy:
Conclusions: SARS-CoV-2 infection is highly protective against reinfection with the Delta variant. Immunity from prior infection lasts for at least 13 months. Countries facing vaccine shortages should consider delaying vaccinations for previously infected patients to increase access.
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/34864907/

Możliwe że te wyniki były by częstsze, ale Pfizer zadbał o to by nie uwzględniać "ozdrowieńców" w tylu badaniach ile się da. Co wyszło bardzo dobrze. Do tego nikt nie testuje przed szczepieniem, więc nie wiadomo czy nie przeszli c19 wcześniej. Badania przesiewowe przeprowadziła chyba tylko Słowacja na początku pandemii. W globalnej narracji termin "ozdrowieniec" nie istnieje lub jest w tej samej grupie co "szur"

Do tego nadal są ignorowani w kolejnych badaniach czy rekomendacjach. Np całkiem świeżutkie badanie, które nawet cytuje oba powyższe i tak stwierdza :
Primary vaccination, additional doses, and booster doses are recommended for all eligible persons. Additional future recommendations for vaccine doses might be warranted as the virus and immunity levels change.
https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/71/wr/mm7104e1.htm

Nawet CDC na swoich stronach nadal ignoruje całkowicie ozdrowieńców:
Delta: https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/variants/delta-variant.html
Omicron: https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/variants/omicron-variant.html
Nie znajdziecie tam ani słowa o ozdrowieńcach. Jedynie zaszczypani są gwarancją sukcesu (finansowego)

Do tego już od wariantu Delta wiemy, że szczepionki nie chronią przed możliwością zakażenia siebie oraz zakażenia innych :
Delta variant vaccine breakthrough cases may be as transmissible as unvaccinated cases
https://www.washingtonpost.com/context/cdc-breakthrough-infections/94390e3a-5e45-44a5-ac40-2744e4e25f2e/

Plandemio trwaj!
#plandemia #koronawirus #covid1984 #szczepienia

7

Teraz zacznie się stopniowe wygaszanie plandemii, będzie jak w schyłkowym PRLu gdy nasi komuniści i ich opozycja usiedli do wspólnego stołu, aby utrzymać władzę pod pretekstem pokojowego przekazania bez rozlewu krwi. Następcy już są dawno wyznaczeni, możliwe, że jeszcze przed rozpoczęciem tej operacji wiedzieli jakie są ich role. Wszyscy prości ludzie będą przekonani, że właśnie zwyciężyła sprawiedliwość, ale to będzie początek kolejnej wielkiej operacji, wprowadzenia nas w struktury rządu światowego, który tak jak NATO, a potem UE miały nam zagwarantować wieczny pokój, szczęśliwość i dobrobyt.
#plandemia #polityka #nieznamsiealesiewypowiem

21

#JeszczeJedenWiecej: Szpital odmawia przeszczepu bo pacjent jest niezaszczepiony. Tak się tworzy statystyki.wydarzenia.interia.pl

31-latek z Bostonu pilnie potrzebuje przeszczepu serca, jednak został zdjęty z listy oczekujących, ponieważ nie zaszczepił się przeciwko COVID-19. Szpital tłumaczy, że "biorąc pod uwagę niedobór narządów", starają się pomóc pacjentom, którzy mają największe szanse na przeżycie. Rodzina 31-latka rozważa przeniesienie mężczyzny do innej placówki.

Szpital Brigham and Women's Hospital w Bostonie odmówił wykonania operacji przeszczepu serca dla 31-letniego DJ Fergusona. Mężczyzna jest w ciężkim stanie i pilnie potrzebuje operacji.

31-latek zdjęty z listy oczekujących
Jak relacjonuje ojciec 31-latka, jego syn obecnie walczy o życie, a placówka odmawia mu pomocy. Rodzina Fergusona poinformowała, że mężczyzna był na początku listy oczekujących na przeszczep, jednak ze względu na brak szczepienia przeciwko COVID-19, został z niej zdjęty.

- To wbrew podstawowym zasadom - podkreśla ojciec 31-latka, tłumacząc, że jego syn nie chciał przyjąć szczepionki. - Nie zaszczepił się, a oni zdjęli go z listy oczekujących na przeszczep - dodał Ferguson.

Relacjonujące historię mężczyzny media podają, że 31-latek jest ojcem dwojga dzieci, a jego żona jest w ciąży.

Rodzina Fergusona rozważa przeniesienie mężczyzny do innej placówki, jednak ze względu na jego stan nie wiadomo, czy będzie to możliwe. - Mamy coraz mniej czasu - podkreśla ojciec 31-latka. - Myślę, że mój chłopiec odważnie walczy, ma zasady w które wierzy i to sprawia, że szanuję go jeszcze bardziej - dodaje ojciec chorego mężczyzny.
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-pacjent-nie-zaszczepil-sie-przeciwko-covid-19-szpital-odmawi,nId,5793266
#koronawirus #plandemia #jeszczejedenwiecej #usa #zdrowie #medycyna #pseudonauka

16

Komisja Europejska chce przekształcić "certyfikat covidowy" w "cyfrowy identyfikator”: kompleksowy mechanizm kontrolny przypominający chiński system kredytu społecznego.
VVD jest zdecydowanie za tym, ale nie ma odwagi się do tego przyznać. *
https://twitter.com/fvdemocratie/status/1486324324734750722

Czy to oznacza że w kolejnych filmach trzeba zmieniać napisy z żółtych na białe?

* tłumaczył automat
#plandemia #koronawirus #teoriespiskowe

12

Dania znosi wszystkie restrykcje. Covid-19 traktowany jak sezonowa gryparmf24.pl

Wszystkie restrykcje koronawirusowe w Danii zostaną zniesione od 1 lutego. Do maila o takiej treści, wysłanego przez duńskiego ministra zdrowia Magnusa Haunicke, do jakiego dotarły media. Decyzję w środę wieczorem ma ogłosić premier Danii.

Według telewizji TV2 zniesiony zostanie obowiązek okazywania certyfikatu szczepiennego, noszenia maseczek, a także ponownie otwarte będą mogły być kluby nocne.

Ponadto infekcja Covid-19 przestanie być klasyfikowana w Danii jako "krytyczna choroba zagrażająca społeczeństwu", a będzie mieć status sezonowej grypy.

Takie zalecenie wydała ekspercka komisja epidemiczna z uwagi na stosunkowo niewielkie obłożenie oddziałów intensywnej terapii w stosunku do bardzo wysokiej liczby zakażeń Omikronem.

Do końca lutego pozostać ma jedynie obowiązek kwarantanny oraz testów na Covid-19 dla wjeżdżających do Danii niezaszczepionych osób.

Premier Danii Mette Frederiksen decyzję o zniesieniu restrykcji ma ogłosić oficjalnie w środę wieczorem w przemówieniu do społeczeństwa.
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/europa/news-dania-znosi-wszystkie-restrykcje-covid-19-traktowany-jak-sez,nId,5793687
#koronawirus #dania #szczepienia #plandemia

21

Potrzebne wpisy/źródła na StoDowodow.pl – ostatnia prośba o pomoc.stodowodow.pl

Cześć wszystkim. Muszę do soboty rana ukończyć 100/100 dowodów na stronie, a aktualnie, wliczając to, czego jeszcze nie opublikowałem (ale mam już opracowane) mam ich 77. Trochę brakuje i ogranicza mnie mocno brak czasu. Potrzebuję więc opracowań kilku tematów, bo nie siedzę w nich za dobrze i nie zdążę do soboty się z nimi zapoznać na tyle dokładnie, aby mieć pewność, iż nie jebnę jakiejś gafy. Pozostałe brakujące ~20 pozycji postaram się ogarnąć sam.

Jak to ma wyglądać?

I. Nie chodzi o same źródła, ale właśnie bardziej o opracowania – im więcej tekstu napiszesz, tym lepiej. Proszę o nie wysyłanie wiadomości/komentarzy zawierających sam link.
II. Tekst powinien mieć minimum 10 zdań, a najlepiej kilka akapitów po 5-6 zdań.
III. Zanim zdecydujesz się pomóc, wejdź na https://stodowodow.pl/skutecznosc-mrna/ i zobacz jak wyglądają pozycje #1 oraz #3 – te przykłady najlepiej oddają charakter treści, jakich potrzebuję.
IV. Źródłami muszą być solidne dane, najlepiej oficjalne statystyki i solidne badania, bo sam link do art. w jakimś nczas-ie nie jest na nic dowodem.

CO DOKŁADNIE JEST POTRZEBNE?

1. Fauci, DARPA, badanie koronawirusów, teoria z genezą w laboratorium itd. Prosiłem już raz o to i dostałem jakieś tam źródła, ale to sporo materiału i nie zdążę sam. Tutaj można się rozpisać i warto z tego zrobić kilkanaście akapitów i rozbić na kilka dowodów.

2. Zgony nadmiarowe – to bardzo istotny temat. Suche statystyki i źródło to jedno, ale znowu pragnę podkreślić, opracowanie na 10-15 zdań jest najważniejsze. Jeśli to możliwe, to zestawienie danych powinno porównywać któryś rok pandemiczny do więcej niż jednego roku z okresu przed pandemią, a najlepiej do średniej chociaż z 5-10 lat.

3. W rozdziale "Dystans, dezynfekcja i maseczki" mam w jednej pozycji roboczo zrobione 13 dowodów. Opierają się na tezach skopiowanych ze strony PSNLiN, do których podają sporo źródeł. Trzeba to jakoś ładnie przerobić, powinno z tego zostać 6-7 dowodów, bo trochę się tam powtarzali i niektóre tezy się łączą.

4. Opracowanie symulacji w stylu Event 201 – naprawdę nie zdążę tego wszystkiego obejrzeć, samemu zweryfikować, itd. Nie trzeba tu dużo, ale choć te 7-8 zdań oprócz linków to minimum.

5. Hydroksychlorochina – dopisałem kilka pozycji w lekach, jeszcze dwie dziś dodam, ale tutaj mam mało wiedzy i nie zdążę przeczytać i zinterpretować art. naukowych, więc liczę na Was.

6. Ogólne opracowanie NOP, ilości i charakter. Wysyłacie mi dużo linków do stron z ofiarami, do baz danych z NOP-ami, itd. Przydałoby się, żeby ktoś mający klarowny obraz tego i analizujący te dane od dłuższego czasu napisał kilka rzetelnych akapitów.

7. Jak macie jakieś jeszcze rewelacje, których brakuje na stronie, to śmiało piszcie.

Oprócz tego chciałbym dodać, że jesteście zajebistymi ludźmi. Dziękuję Wam za wsparcie. Dzięki dwóm osobom mogłem nakarmić siebie i brata w tych trudnych chwilach. Kilku z Was także mocno zaangażowało się w wysyłanie mi treści na stronę oraz zainteresowało się moją sytuacją i tym, co mnie czeka w sobotę. To naprawdę niezwykłe doświadczenie, móc być jakimś tam klocuszkiem takiej społeczności w czasach upadku ludzkości. Mam jeszcze całe trzy dni na działanie i obiecuję Was nie zawieść. Już wkrótce projekt zostanie ukończony i nasza największa broń do merytorycznej walki z zamordyzmem będzie gotowa. Oprócz strony będę miał dla Was jeszcze kilka niespodzianek przed sobotą. Dzięki za wszystko, kochani.
#pandemia #covid19 #stodowodow #covid1984 #plandemia #nwo #prosba #statystyka

12

BioNTech przyczynił się do wzrostu PKB Niemiec o pół procentamzdrowie.pl

Ożywienie niemieckiej gospodarki w 2021 roku byłoby znacznie mniejsze, gdyby nie sukces biznesowy firmy BioNTech, która wyprodukowała szczepionkę przeciw Covid-19. Przedsiębiorstwo z Moguncji wniosło prawdopodobnie około 0,5 proc. do PKB. Tak wynika z szacunków zarówno Instytutu Polityki Makroekonomicznej (IMK), jak i Instytutu Gospodarki Światowej w Kilonii (IfW).

„Istnieje wyraźny efekt BioNTech” – powiedział agencji Reutera dyrektor naukowy IMK Sebastian Dullien. Największa gospodarka Europy wzrosła w 2021 roku o 2,7 proc. – podał Federalny Urząd Statystyczny. Bez sukcesu BioNTechu byłoby tylko 2,2 proc., bo spółka ta przyczyniła się do wzrostu o pół punktu procentowego.

Producent szczepionek podaje, że w ubiegłym roku zarobił na szczepionkach 16-17 mld euro. W 2020 roku obroty firmy nie przekraczały pół miliarda. „Jest to ogromny wzrost, który ma wpływ na ogólny wzrost gospodarczy Niemiec” – powiedział Dullien.

W 2021 roku gospodarka RFN wyszła z załamania związanego z pandemią w poprzednim roku, aczkolwiek w mniejszym stopniu niż pierwotnie oczekiwano – informuje telewizja ARD. Według pierwszego oficjalnego szacunku PKB wzrósł o 2,7 proc. choć ekonomiści początkowo oczekiwali wzrostu w wysokości 4 proc. Według prognoz, ożywienie gospodarcze nabierze tempa od wiosny 2022 roku – napędzane przede wszystkim skłonnością konsumentów do wydawania pieniędzy. Bundesbank zakłada, że mieszkańcy Niemiec będą przez jakiś czas wydawać więcej pieniędzy niż w czasach przed pandemią.
https://www.mzdrowie.pl/w-biznesie/biontech-przyczynil-sie-do-wzrostu-pkb-niemiec-o-pol-procenta/
#plandemia #coronabiznes #covid1984 #koronawirus #szczepienia

9

"do as i say, not as i do"

tym razem w wykonaniu gubernator NY, Kathy Hochul (ta w środku) która jeszcze kilka dni temu zdecydowała o obowiązku używania maseczek z powodu śmiercionośnego wirusa
#plandemia #koronawirus #hipokryzja

14

Rozdział "Wniosek" z książki Klausa Schwaba - Covid-19 Wielki Reset (polskie tłumaczenie).

WNIOSEK

W czerwcu 2020 roku, zaledwie sześć miesięcy od wybuchu pandemii, świat jest w innym miejscu. W tym krótkim czasie COVID-19 zarówno wywołał doniosłe zmiany, jak
i spotęgował linie uskoków, które już nękają nasze gospodarki i społeczeństwa.
Rosnące nierówności, powszechne poczucie niesprawiedliwości, pogłębiające się podziały geopolityczne, polaryzacja polityczna, rosnące deficyty publiczne i wysoki poziom zadłużenia, nieefektywne lub nieistniejące globalne zarządzanie, nadmierna finansjalizacja, degradacja środowiska: to tylko niektóre z głównych wyzwań, które istniały przed pandemia. Kryzys koronawirusowy zaostrzył je wszystkie. Czy klęska COVID-19 może być błyskawicą przed grzmotem? Czy może mieć siłę, by wywołać serię głębokich zmian? Nie możemy wiedzieć, jaki będzie świat za 10 miesięcy, ani tym bardziej, jak będzie wyglądał za 10 lat, ale wiemy, że jeśli nie zrobimy czegoś, aby zresetować dzisiejszy świat, jutrzejszy będzie głęboko dotknięty. W Kronice przepowiedzianej śmierci Gabriela Garcii Marqueza cała wioska przewiduje nadciągającą katastrofę, a mimo to żaden z mieszkańców nie wydaje się być w stanie ani nie chce działać, aby temu zapobiec, dopóki nie jest za późno. Nie chcemy być tą wioską. Aby uniknąć takiego losu, bezzwłocznie musimy uruchomić Wielki Reset. To nie jest „miło mieć”, ale absolutna konieczność. Brak zajęcia się i naprawienia głęboko zakorzenionych chorób naszych społeczeństw i gospodarek może zwiększyć ryzyko, że, jak przez całą historię, ostatecznie reset zostanie narzucony przez gwałtowne wstrząsy, takie jak konflikty, a nawet rewolucje. Na nas spoczywa obowiązek wzięcia byka za
rogi. Pandemia daje nam tę szansę: „reprezentuje rzadkie, ale wąskie okno możliwości refleksji, ponownego wyobrażenia i zresetowania naszego świata”[165].
Głęboki kryzys wywołany pandemią dał nam wiele okazji do zastanowienia się nad tym, jak działają nasze gospodarki i społeczeństwa oraz nad sposobami, w jakich tego nie robią. Werdykt wydaje się jasny: musimy się zmienić; powinniśmy się zmienić. Ale czy możemy? Czy nauczymy się na błędach, które popełniliśmy w przeszłości? Czy
pandemia otworzy drzwi do lepszej przyszłości? Czy uporządkujemy nasz globalny
dom? Mówiąc najprościej, czy wprowadzimy w ruch Wielki Reset? Resetowanie to ambitne zadanie, być może zbyt ambitne, ale nie pozostaje nam nic innego, jak dołożyć wszelkich starań, aby to osiągnąć. Chodzi o to, aby świat był mniej dzielący, mniej zanieczyszczający, mniej destrukcyjny, bardziej inkluzywny, bardziej sprawiedliwy i sprawiedliwszy niż pozostawiliśmy go w erze przed pandemią. Nie robić nic lub za
mało, to lunatykować się w kierunku coraz większej nierówności społecznej, nierównowagi ekonomicznej, niesprawiedliwości i degradacji środowiska. Zaniechanie działania oznaczałoby, że nasz świat stałby się bardziej wredny, bardziej podzielony, bardziej niebezpieczny, bardziej samolubny i po prostu nie do zniesienia dla dużej
części populacji globu. Nie robić nic nie jest realną opcją. To powiedziawszy, Wielki
Reset jest daleki od ukończenia. Niektórzy mogą opierać się konieczności zaangażowania się, bojąc się ogromu zadania i mając nadzieję, że poczucie pilności ustąpi i sytuacja wkrótce wróci do „normalności”. Argument za biernością brzmi następująco: już wcześniej przechodziliśmy przez podobne wstrząsy – pandemie, ostre recesje, podziały geopolityczne i napięcia społeczne – i znowu przez nie przejdziemy. Jak zawsze społeczeństwa odbudują się, podobnie jak nasze gospodarki. Życie toczy się dalej! Uzasadnieniem nie resetowania jest również przekonanie, że stan świata nie jest taki zły i że wystarczy naprawić kilka rzeczy na brzegach, żeby było lepiej. Prawdą jest, że obecny stan świata jest przeciętnie znacznie lepszy niż w przeszłości. Musimy przyznać, że jako istoty ludzkie nigdy nie było nam tak dobrze. Prawie wszystkie kluczowe wskaźniki mierzące nasz zbiorowy dobrobyt (takie jak liczba osób żyjących w ubóstwie lub umierających w konfliktach, PKB na mieszkańca, średnia długość życia lub wskaźniki alfabetyzacji, a nawet liczba zgonów spowodowanych pandemią) stale się poprawiają przez minione wieki, imponująco w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat. Ale poprawiają się „średnio” – statystyczna rzeczywistość, która jest bez znaczenia dla
tych, którzy czują się (i tak często są) wykluczeni. Dlatego przekonanie, że dzisiejszy świat jest lepszy niż kiedykolwiek, choć słuszne, nie może być pretekstem do pocieszania się stanem zastałym i nieusuwania wielu bolączek, które go trapią. Tragiczna śmierć George'a Floyda (Afroamerykanina zabitego przez policjanta w maju 2020 r.) dobitnie ilustruje ten punkt. Było to pierwsze domino lub ostatnia kropla, która oznaczała doniosły punkt zwrotny, w którym nagromadzone i głębokie poczucie niesprawiedliwości odczuwane przez społeczność Afroamerykanów w Stanach Zjednoczonych w końcu przerodziło się w masowe protesty. Czy wskazanie im, że „przeciętnie” ich los jest dziś lepszy niż w przeszłości, uśmierzyłoby ich gniew? Oczywiście nie! Dla Afroamerykanów liczy się ich dzisiejsza sytuacja, a nie to, jak bardzo ich stan „polepszył się” w porównaniu do stanu z przed 150 laty , kiedy wielu ich przodków żyło w niewoli (została zniesiona w USA w 1865 r.), czy nawet 50 lat temu, kiedy małżeństwo z białym Amerykaninem było nielegalne (małżeństwa międzyrasowe stały się legalne we wszystkich stanach dopiero w 1967 r.) Z Wielkim Resetem wiążą się dwie kwestie:
1) nasze ludzkie działania i reakcje nie są zakorzenione w danych statystycznych, ale są zdeterminowane przez emocje i sentymenty – narracje kierują naszym zachowaniem; oraz
2) w miarę jak poprawia się nasza ludzka kondycja, nasze standardy życia rosną, podobnie jak nasze oczekiwania na lepsze i bardziej sprawiedliwe życie.
W tym sensie szeroko zakrojone protesty społeczne, które miały miejsce w czerwcu 2020 r., odzwierciedlają pilną konieczność rozpoczęcia Wielkiego Resetu. Łącząc ryzyko epidemiologiczne (COVID-19) z ryzykiem społecznym (protesty), wyjaśniliśmy, że w dzisiejszym świecie to systemowa łączność między zagrożeniami, problemami, wyzwaniami, a także szansami ma znaczenie i determinuje przyszłość. W pierwszych miesiącach pandemii, co zrozumiałe, uwaga opinii publicznej koncentrowała się na epidemiologicznych i zdrowotnych skutkach COVID-19. Jednak posuwając się naprzód, najbardziej istotne problemy leżą w połączeniu zagrożeń gospodarczych, geopolitycznych, społecznych, środowiskowych i technologicznych, które wynikną z pandemii, oraz ich nieustannego wpływu na firmy i jednostki. Nie można zaprzeczyć, że wirus COVID-19 był najczęściej osobistą katastrofą dla milionów nim zarażonych oraz
dla ich rodzin i społeczności. Jednak na poziomie globalnym, jeśli spojrzymy na niego pod względem procentu globalnej populacji, kryzys koronawirusowy jest (jak dotąd) jedną z najmniej śmiertelnych pandemii, jakich doświadczył świat w ciągu ostatnich 2000 lat. Najprawdopodobniej, o ile pandemia nie rozwinie się w nieprzewidziany sposób, konsekwencje COVID-19 pod względem zdrowia i śmiertelności będą łagodne
w porównaniu do poprzednich pandemii. Pod koniec czerwca 2020 r. (w czasie, gdy epidemia wciąż szaleje w Ameryce Łacińskiej, Azji Południowej i dużej części Stanów Zjednoczonych), COVID-19 zabił mniej niż 0,006% światowej populacji. Aby umieścić tę niską liczbę w kontekście śmiertelności, hiszpańska grypa zabiła 2,7% światowej populacji, a HIV/AIDS 0,6% (od 1981 r. do dziś). Plaga Justyniana od jej pojawienia się w 541, aż do ostatecznego zniknięcia w 750, zabiła według różnych szacunków prawie jedną trzecią populacji Bizancjum, a Czarna Śmierć (1347-1351) uważana jest za zabicie od 30% do 40% ludności świata w tym czasie. Pandemia COVID-19 jest inna. Nie
stanowi zagrożenia egzystencjalnego ani szoku, który odciśnie piętno na światowej populacji na dziesięciolecia. Jednak wiąże się to z niepokojącymi perspektywami ze wszystkich wspomnianych już powodów; w dzisiejszym, współzależnym świecie, ryzyka mieszają się ze sobą, wzmacniając wzajemne skutki i potęgując ich konsekwencje.
Wiele z tego, co nadchodzi, jest nieznanych, ale możemy być pewni następujących: w świecie po pandemii na pierwszy plan wysuną się kwestie sprawiedliwości, począwszy od stagnacji realnych dochodów dla ogromnej większości po przedefiniowanie naszych umów społecznych. Podobnie głębokie obawy o środowisko lub pytania o to, jak technologia może być wdrażana i zarządzana z korzyścią dla społeczeństwa, wejdą do programu politycznego. Wszystkie te problemy poprzedzały pandemię, ale COVID-19 obalił je, aby wszyscy mogli je zobaczyć i wzmocnić. Kierunek trendów się nie zmienił, ale w konsekwencji COVID-19 nastąpiło to znacznie szybciej. Bezwzględnym warunkiem prawidłowego resetu jest szersza współpraca i współpraca w obrębie krajów i między nimi. Współpraca – „najwyższa ludzka zdolność poznawcza”, która wprowadza nasz gatunek na jego wyjątkową i niezwykłą trajektorię – można podsumować jako „wspólną intencjonalność”, wspólnego działania na rzecz wspólnego celu.[166] Bez tego po prostu nie możemy się rozwijać. Czy era post-pandemiczna będzie charakteryzować się mniejszą czy większa współpracą? Istnieje bardzo realne ryzyko, że jutro świat będzie jeszcze bardziej podzielony, nacjonalistyczny i podatny na konflikty niż dzisiaj. Wiele trendów przeanalizowanych w sekcji makro sugeruje, że w przyszłości nasz świat będzie mniej otwarty i mniej chętny do współpracy niż przed pandemią. Możliwy jest jednak scenariusz alternatywny, w którym zbiorowe działanie
w obrębie społeczności i szersza współpraca między narodami umożliwi szybsze i pokojowe wyjście z kryzysu koronawirusowego. W miarę ponownego uruchamiania gospodarek pojawia się szansa na uwzględnienie większej równości społecznej i zrównoważonego rozwoju w procesie ożywienia, przyspieszając zamiast opóźniać postęp w osiąganiu celów zrównoważonego rozwoju do 2030 r. i otwierając nową erę dobrobytu[167]. Co mogłoby to umożliwić i zwiększyć prawdopodobieństwo na korzyść takiego wyniku? Widząc niepowodzenia i linie błędów w okrutnym świetle dnia rzucanego przez kryzys koronowy, może zmusić nas do szybszego działania poprzez zastąpienie nieudanych pomysłów, instytucji, procesów i zasad nowymi, lepiej dostosowanymi do obecnych i przyszłych potrzeb. To jest esencja Wielkiego Resetu.
Czy globalne doświadczenie pandemii może pomóc w złagodzeniu niektórych problemów, z którymi borykaliśmy się na początku kryzysu? Czy z blokad może wyłonić się lepsze społeczeństwo? Amartya Sen, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii, tak uważa, wierząc, że: „Potrzeba wspólnego działania może z pewnością wzbudzić uznanie dla konstruktywnej roli działań publicznych” [168], przytaczając jako dowód przykłady, takie jak uświadomione ludziom znaczenie współpracy międzynarodowej i przekonywanie krajów takich jak Wielka Brytania o korzyściach płynących z lepszego dzielenia się żywnością i opieką zdrowotną (i ewentualnego stworzenia państwa opiekuńczego). Jared Diamond, autor: „Przewroty: jak narody radzą sobie z kryzysem i zmianami”, jest podobnego zdania, mając nadzieję, że kryzys koronawirusowy zmusi
nas do zajęcia się czterema egzystencjalnymi zagrożeniami, z którymi wspólnie mierzymy się:
1) zagrożenia nuklearne;
2) zmiany klimatu;
3) niezrównoważone wykorzystanie podstawowych zasobów, takich jak lasy, owoce morza, wierzchnia warstwa gleby i słodka woda; oraz
4) konsekwencje ogromnych różnic w poziomie życia między narodami świata: „Dziwne może się wydawać, że pomyślne rozwiązanie kryzysu pandemicznego może zmotywować nas do radzenia sobie z tymi większymi problemami, których do tej pory unikaliśmy.
Jeśli pandemia w końcu przygotuje nas do radzenia sobie z tymi egzystencjalnymi zagrożeniami, może istnieć pozytywna strona czarnej chmury wirusa. Wśród następstw wirusa może okazać się największą, najtrwalszą i naszą przyczyną wielkiej nadziei” [169]. Te wyrazy indywidualnej nadziei są poparte mnóstwem badań, z których wynika, że wspólnie pragniemy zmian. Obejmują one od sondażu przeprowadzonego w
Wielkiej Brytanii, który pokazuje, że większość ludzi chce fundamentalnie zmienić gospodarkę podczas jej ożywienia, w przeciwieństwie do jednej czwartej, która chce, aby wróciła do stanu, w jakim była,[170] po międzynarodowe badania, w których stwierdza się, że znaczna większość obywateli na całym świecie chce ożywienia gospodarczego po kryzysie koronawirusowym, aby nadać priorytet zmianom klimatycznym[171] i wspierać ekologiczne ożywienie gospodarcze[172]. Na całym świecie mnożą się ruchy domagające się „lepszej przyszłości” i wzywające do przejścia do systemu gospodarczego, który stawia nasz wspólny dobrobyt ponad zwykłym wzrostem PKB.

Jesteśmy teraz na rozdrożu. Jedna ścieżka zaprowadzi nas do lepszego świata: bardziej otwartego, bardziej sprawiedliwego i szanującego Matkę Naturę. Drugi zabierze nas do świata, który przypomina ten, który właśnie zostawiliśmy – ale gorszy i nieustannie prześladowany przez nieprzyjemne niespodzianki. Dlatego musimy to zrobić dobrze. Nadciągające wyzwania mogą być bardziej istotne, niż do tej pory wyobrażaliśmy sobie, ale nasza zdolność do resetowania może być również większa, niż wcześniej odważyliśmy się mieć nadzieję.
#pandemia #plandemia #covid19 #covid1984 #wielkireset

19

Mam w głowie od kilku dni taką myśl, którą chciałem się z Wami podzielić.

[foliowa czapeczka: mode on]
A co jeśli zaraz wyjdzie na jaw, że praktycznie wszystkie rządy na świecie przez swoje działania przyczyniły się do wymordowania kilkudziesięciu mln ludzi? Co jeśli po pandemii rozpocznie się już zimna kalkulacja, zbieranie dowodów, prawdziwe procesy? Kto wtedy zastąpi rządzących wszystkich krajów? Może na tym ma polegać prawdziwy reset, na zmianie obsady i totalnej centralizacji?
[foliowa czapeczka: mode off]
#plandemia #wielkireset #spisek #rozkmina

7

Grzegorz Braun DEMASKUJE lekarza z FAŁSZYWYMI DOKUMENTAMI.stream.new

#mordercywbiałychkitlach fałszują dokumenty by uniknąć kary.
W tym przypadku mamy do czynienia z świadomymi ludobójcami.
Ilu jeszcze jest takich konowałów, którzy za szekle mordują Polaków?
Nie wiem co jest ale chyba nagranie spadło. Czasem udaje się je załadować…
Ale nie martwcie się zrobiłem nagranie i już program wypluwa je go pliki .avi jeśli będzie potrzeba to zapakuje je na jakiś serwis. Dajcie znać czy Wam działa.
Ten link działa: https://stream.new/v/q83hfW1mYgtRj7W9Nw6Zrf7mjjic3Fa01hMta02lml4AI
A ten spadł: https://www.youtube.com/watch?v=bcBy8sBrOO
#pismakrewpolakownarekach
#preparatweksperymentalnejfazie
#covid1984
#globalnyeksperymentcovid19
#plandemia

22

Film promujący StoDowodow.plyoutube.com

Proszę o pomoc w promocji i udostępnianiu.
https://www.youtube.com/watch?v=GRnXSyHUf3c

Wrzuciłem dziś film-reklamę projektu, natomiast wieczorem w końcu obiecuję nadrobić zaległości i trzy dni opierdalania się, bo jest sporo nowych newsów i mam od Was jeszcze ponad 100 linków do przejrzenia. Około 15 nowych pozycji do rana pojawi się na stronie.

Pomożecie?

Oznaczam od razu @Enviador bo jeśli nie wolno ot tak promować filmu, to będzie mógł od razu skasować post.
#covid19 #plandemia #nwo #covid1984 #szczepienia

21

Umarł Bóg, niech żyje Bóg. vol2

Pamiętaj lurku - jeśli przyjąłeś św. Szczepionkę i zachorujesz to jest to wynik twojej małej wiary.
dr Śmigłowski, przewodniczący Rady Medycznej ds Covid, biskup religii covidiańskiej potwierdza - tylko ludzie małej wiary chorują po zaszczepieniu. Jeszcze nie tak dawno uznawano chorobę jako karę za grzechy tak i dzisiaj wraca w dokładnie tej samej formie.

„Bezobjawowy, który podlega tej chorobie, będzie miał rozerwane szaty, włosy w nieładzie, brodę zasłoniętą i będzie wołać: »Nieczysty, nieczysty!«. Przez cały czas trwania tej choroby będzie nieczysty. Będzie mieszkał w odosobnieniu. Jego mieszkanie będzie poza obozem.”
(księga covidiańska)

A treść konkordatu, w przeciwieństwie do umowy z państwami covidiańskimi, jest jawna …
#koronawirus #covid1984 #plandemia #covidianie

26