Kowidowa lekarka przed sądem, czyli najważniejszy proces pandemiiwprawo.pl

#covidyzm #sluzbazdrowia #koronawirus #pandemia #plandemia
W środę (5.01.2022) w Sądzie Rejonowym w Częstochowie rozpoczął się proces lekarki z częstochowskiego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Miejskiego Szpitala Zespolonego
Sprawa dotyczy wydarzeń z 5 maja 2020 roku. Pogotowie ratunkowe przywiozło do szpitala 87-letnią kobietę z podejrzeniem zawału serca. Pacjentka skarżyła się na duszności i ból w klatce piersiowej. Lekarka, która pełniła dyżur uznała, że kobieta wymagała izolacji z uwagi na zgłaszaną duszność, gdyż taki objaw sugerował podejrzenie zakażenia koronawirusem. Lekarka nie przeprowadziła jednak badania pacjentki, bazując wyłącznie na oświadczeniu ratowników medycznych. Kobieta została przewieziona do Oddziału Chorób Zakaźnych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Częstochowie.

Lekarz w szpitalu zakaźnym nie stwierdził u pacjentki objawów choroby zakaźnej i uznał, że ze względu na niewydolność układu krążenia wymaga ona pilnej interwencji w szpitalnym oddziale ratunkowym lub oddziale chorób wewnętrznych. Kobietę przewieziono do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Częstochowie, gdzie zmarła podczas przyjmowania. Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa złożył dyrektor tego szpitala. Kobieta była wożona miedzy szpitalami przez ok. 2 godziny.

Prokuratura zleciła przeprowadzenie sekcji zwłok, która wykazała, że przyczyną zgonu kobiety była niewydolność krążenia w przebiegu ostrego niedokrwienia mięśnia sercowego. W śledztwie stwierdzono, że pacjentka nie była zakażona wirusem SARS-CoV-2.
https://wprawo.pl/katarzyna-ts-kowidowa-lekarka-przed-sadem-czyli-najwazniejszy-proces-pandemii/

11

Szefowa CDC - conajmniej 75% osob w statystykach covid zmarly Z covid a nie NA covid majac co najmniej kilka (4) choroby wspolistniejace.streamable.com

Tak wiec tego.
Przypomne tylko, ze szury (jak ja) mowia o tym od 2 lat, ze w statystyki covid idzie wszystko, od grypy po III stadium raka. Wazne ze pacjent zmarl i mial dodatni test, a to ze mial kule w glowie to niewazne - zmarl na covid.
https://streamable.com/pmw5cm

Jak zwykle czekamy na fikolki tutejszych znafcuf tematu.
CIekawe co teraz wymysla, bo to sama szefowa CDC mowi.

Niestety wieszkosc moze nie zauwazyc wpisu bo ma mnie (albo ja ich) poblokowanych wiec prosze ewentualnie ich wezwac w komentarzach i poslac linka do video
#covid19 #plandemia #pandemia #cdc #covid1984

9

W 2009 Jesse Ventura nakręcił serial o teoriach spiskowychcda.pl

"Trzeba pozbyć się bezużytecznych jednostek, tych, którzy zużywają nieodnawialne zasoby."

W 2009 roku w czterdziesto minutowym filmie padły słowa:
Zostanie wywołana pandemia, aby zabić 6 miliardów ludzi przy pomocy szczepionek. Ci, którzy przeżyją będą bezpłodni.
https://www.cda.pl/video/9625353ca

Na szczęście wiadomość okazała się fakenewsem:
https://demagog.org.pl/fake_news/nie-grupa-bilderberg-nie-przygotowywala-swiata-do-medycznej-tyranii/?cn-reloaded=1
#teoriespiskowe #JesseVentura #tajnestowarzyszenia #depopulacja #grupabilderberg #plandemia #alexjones

7

#plandemia #inflacja #zamordyzm #mafiakowidowa

Już wiecie kto kupuje mieszkanka po 15k za metr, biedni lekarze zarabiający 200zl za jeden zastrzyk eliksiru, pamiętajcie że Wadowice to dziura i tam 80% ludzi zarabia max 150% pensji minimalnej a najlepiej płatne posady to te państwowe w urzędach, szkołach, policji etc. ale nie pan lekarz oni zarabiają 20-30 średnich pensji w tym regionie

17

Kolejny milicyjny głąb, który musi wlepić mandacik bo ko-menda-nt go udusi.youtube.com

Milicjancik matołek, próbuje coś dukać używać "górnolotnych" sformowań ale podświadomie wie że jest KIEPEM na usługach ludobójców z PiS i ich pomagierów z innych parti.
Takie ludzie KIEPY liczą na to że na jego widok ludzie spanikują, wystraszą i w ostateczności przyjmą mandat bez marudzenia. I taki KIEP po wlepieniu mandatu ma spokój bo ko-menda-nt poklepie go po durnym łbie kiedy wróci do budy zdać raport.
Do tego wszystkiego ten KIEP nie jest prawidłowo umundurowanym psem!
#haTFU !
https://www.youtube.com/watch?v=EkpQ2F0pEgw
#mss
#pisowskiepsy
#pisowskamilicja
#covidgestapo
#plandemia
#gońsiępsie

10

To warto wiedzieć! Zmiany ważności certyfikatów covidowychniezalezna.pl

#koronawirus #plandemia #szczepimysię #ostatniaprosta #paszportszczepionkowy #covidianizm
Resort przypomniał, że od 31 grudnia 2021 r. rozpoczął się proces wydawania UCC na okres 360 dni od daty przyjęcia dawki dodatkowej uzupełniającej. Od 1 lutego 2022 r. ważność certyfikatów zostanie również skrócona do 270 dni, licząc od daty szczepienia dawką dodatkową. Dla dawki przypominającej data ta również zostanie skrócona do 270 dni, licząc od daty szczepienia dawką przypominającą.
https://niezalezna.pl/424734-to-warto-wiedziec-zmiany-waznosci-certyfikatow-covidowych

6

Spowiedz ratownika. Nawet sol fizjologiczna daje pozytywny wynik testu na covid.banbye.pl

W sumie nawet nie wiem jak to skomentowac.
Odczynnika do robienia testow nie ma, wiec uzywa sie soli fizjologicznej, a ta daje prawie zawsze wynik pozytywny.
Kasa za kazdego covidianina wpada i interes sie kreci, a ludzie umieraja.
Ludzie zdrowi trafiaja na sale z na prawde chorymi, oddzial jest zamykany (ku uciesze personelu) bo test wykryl zarazonego pacjenta.
Opowiada tez, ze coraz czesciej jezdza i okazuje sie ze pacjenci umieraja nagle zanim przyjada, nawet zdrowi do tej pory ludzie. Co ich laczy? Byli po szczepieniu.
https://banbye.pl/watch/v_FY5oePBzBkmr
#covid19 #covid1984 #pandemia #plandemia

19

Dr Paweł Basiukiewicz w "Gościu Wydarzeń": musimy zmienić zasady izolacji i znieść kwarantannępolsatnews.pl

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj o 15 571 nowych przypadkach koronawirusa i 794 zgonach. Na pytanie, co te liczby oznaczają, dr Paweł Basiukiewicz powiedział, iż "mówią niewiele". - Mamy bardzo niewiarygodne dane i nie potrafimy się nimi posługiwać - wyjaśnił ekspert w programie "Gość Wydarzeń".

Kardiolog i specjalista chorób wewnętrznych dr Paweł Basiukiewicz na pytanie, co mówią dzisiejsze dane Ministerstwa Zdrowia, czyli 15 571 nowych przypadków koronawirusa i 794 zgonów, stwierdził, iż "one mówią tak naprawdę niewiele".

- Sama liczba 700 niewiele nam mówi, bo nie wiemy ile z tych zgonów było spowodowanych koronawirusem, a ile innymi czynnikami. Bardzo trudno jest odseparować fakcję zgonów spowodowanych ściśle przez COVID-19 od reszty. Mamy bardzo niewiarygodne dane i nie potrafimy się nimi posługiwać - dodał kardiolog.

Dr Basiukiewicz powiedział w programie "Gość Wydarzeń", iż w 2020 roku było 70 tys. zgonów ludzi w domach, którzy w innych warunkach dostaliby się do szpitala. Wobec tego "cała liczba zgonów ponadnormatywnych może zostać przykryta zgonami pozaszpitalnymi i to powinno nas zastanowić w kontekście funkcjonowania służby zdrowia" - przyznał kardiolog. - Być może to byli ludzie, których dałoby się uratować, gdyby był łatwiejszy dostęp do ochrony zdrowia. To nie jest tylko polski problem, a problem całego świata - dodał dr. Paweł Basiukiewicz.

Z kolei dr Paweł Basiukiewicz stwierdził, iż "za wszelką cenę musimy zmienić paradygmat izolowania każdego pozytywnego wyniku, zmienić podejście do kwarantanny, a w zasadzie w ogóle powinniśmy ją znieść w obliczu wirusa, który mimo wszystko się rozprzestrzenia".

Bartosz Fiałek nie zgodził się ze swoim przedmówcą, mówiąc, iż "kwarantanna i izolacja to są takie epidemiologiczne działania, które mają za zasadę ochronić innych z otoczenia, a nie nas".
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-12-29/bartosz-fialek-i-pawel-basiukiewicz-w-programiegosc-wydarzen/
#covid19 #plandemia

12

I skończyło się śmieszkowanie z niewygodnymi faktami
#covid19 #plandemia #twitter

13