Covid-19 niedlugo sie skonczy i nadchodzi juz kolejna pandemia. Tym razem ma byc o wele (10x) grozniejsza i na bazie HIV.banbye.pl

Ludzie sie buntuja, coraz mniej wierza w te zaraze, nie dali sie zastraszyc i nie chca sie szprycowac…
No wiec 'cyk' i ma niedlugo wybuchnac nowa pandemia, tym razem na bazie HIV.

Tak sie zastanawiam, czy glownymi "targetami" nie beda ludzie zaszczepieni, ktorym rozwalono uklady odpornosciowe…
https://banbye.pl/watch/v_WU51AMvXmSrU
#covid19 #covid1984 #plandemia #pandemia #nwo #depopulacja

8

Jakie macie zdanie na temat śmierci jednej z bohaterek waszego środowiska @szatanista, @lipathor, @reflex1?


W myśl bieżącej mądrości etapu to ta pani umarłaby już dawno na #kaszel19 i to dużo bardziej dramatycznie, gdyby nie szczempionki, a tak kupiła sobie nimi dodatkowe miesiące życia. Czyż nie?
#zgonycovid #plandemia #covid1984 #koronawirus

15

@szatanista podesłał wyborny link! Raz jeszcze dzięki!

Nazwa fotografii " Kobieta z tabliczką".
Powstaje pytanie, kto był pierwszy z tym wymownym - robiącym bóldupizm u lewaczków i coviditów - pomysłem na użycie napisu z nad bramy? Polacy czy ta skrzętnie, rozgarnięta żydóweczka?
Nie wiem, ale
to nie jest ważne Jedziemy na tym samym wózku.
#humorobrazkowy
#preparatweksperymentalnejfazie
#pismakrewpolakownarekach
#plandemia
#globalnyeksperymentcovid19
#vaccinationloop
#vaccineMachtFrei

11

Wszystkie dowody na sami wiecie co!youtube.com

Kochani! Oto wezwanie do działania. Stworzyłem wersję alfa filmu, w którym opowiem o wszystkich kłamstwach pandemii oraz przedstawię wszystkie, najwyższej jakości dowody na sami wiecie co. Wysyłam Wam wersję testową, proszę NIE ROZPOWSZECHNIAJCIE JEJ. Nie chcemy przecież sami się pogrążyć niedokończonym materiałem, prawda? Proszę rzetelnych ludzi nauki i wojowników o prawdę o feedback, przez 2 dni zbieram informacje zwrotne, a potem biorę się za ostateczną wersję filmu.

UWAGA: wiem o błędach językowych, wiem, że brakuje informacji o PCR-ach, a także wiem, że trzeba niektóre fragmenty okraszyć brakującym obrazkiem lub nagrać na nowo tekst. O tym proszę nie piszcie.
https://youtu.be/TnRluwhswmE
#polityka #covid19 #koronawirus #plandemia #wielkireset #nwo

12

Redaktor RMF FM:
zaszczepieni mają lepiej, więc warto się szczepic
Kto nie rozumie tej logiki ten szur…
#ciekawostki #informacje #plandemia #szczepienia

23

Część ewolucji to uodparnianie sie na pomniejsze i powszechniejsze wirusy przez bycie ciągle wystawionym na nie. To część życia, to normalne. Tak trenuje się nasza odporność. Można wyjaśniać policjantom że dawanie mandatów za to że nie nosimy maski jest karaniem za dbanie o swoje zdrowie,że nie możemy pozwolić by nasz układ odpornościowy nie był trenowany bo po jakimś czasie się okaże że będziemy bardzo ciężko przechodzić coś co kiedyś byśmy nawet nie zauważyli.
#biologia #wirusologia #policja
Czy każdy polucjant się posłucha i da nam spokój bo tak jest tego nie wiadomo.
#plandemia #pandemia

9

Dr Andreas Noack - opublikowal ze w szczepionkach jest hydroksyd grafentu - 4 dni pozniej juz nie zyl.detektywprawdy.pl

W skrocie.

Hydroksyd grafenu to mikroskopina czastka, ktora ma dzialac jak brzytwa na komorki.
To by wyjasnialo dlaczego pierwsi padaja sportowcy przy wysilku.
Krew szybciej krazy, wiec czastki grafenu sieja wieksze spustoszenie, bo ich cyrkulacja z krwioobiegiem jest duzo wieksza.
Przecinane (mowimy tu o mikro nacieciach na poziomie komorkowym) komorki ukladu krwionosnego (zyl, tetnic, zastawek, serca) powoduja zakrzepy, co prowadzi do niewydolnosci ukladu krazenia i zawalow serca.
https://detektywprawdy.pl/en/2021/11/29/dr-andreas-noack-opublikowal-prezentacje-nt-grafenu-4-dni-po-tym-zmarl/

Gdyby to sie okazalo prawda (nie mowie ze tak jest), to kazdy kto przyjal szczepionke jest chodzacym trupem. A im wiecej boosterow wzial tym szybciej jego organizm zostanie zniszczony od srodka.

I tu dochodzimy do sedna…
Jesli to zostaloby tajemnica, to ludzie beda umierac - plan wykonany.
Jesli to wyszloby na jaw - ludzie z wyrokami smierci rozwaliliby planete - plan wykonany.
Mowie tu o planie Alberta Pike'a.
#covid1984 #plandemia #nwo #depopulacja

15