W Chinach testują nawet ryby na obecność covid-19polsatnews.pl

Ponad pięć milionów ludzi w tym tygodniu zostało poddanych testom na COVID-19 w nadmorskim mieście Xiamen w południowo-wschodnich Chinach, po wykryciu tam około 40 przypadków zakażeń wirusem. Jednak nie oni jedyni. Badania przeszły także... ryby i owoce morza.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-08-19/covid-19-chiny-przeprowadzaja-testy-na-obecnosc-wirusa-na-rybach-w-sieci-pojawilo-sie-nagranie/
#chiny #covid19 #koronawirus #zdrowie #medycyna #ryby

5

Pierwsza maseczka która działa
#koronawirus

14

Ponawiam prośbę. Czy ma ktoś kontakt do dziennikzarazy.pl, babylonianempire.wordpress.com, kanału Uszi, itd? Proszę o pomoc w promocji StoDowodow.pl — prowadzę serwis jedyny w swoim rodzaju. Oni wszyscy prowadzą coś w stylu bloga, czy czegoś podobnego, ja zaś wszystko kataloguje w kategorię i zbieram same dane z krótkim opisem po polsku. Taki Maurycy z @WolneMedia czy Buntownik Jutra, choc nie zrobili dużo aby pomóc szerzyć wieści o stronie, nie ignorowali mnie i pomogli choć trochę. Chwała i szacunek im za to. Prisonplanet nawet wrzuciło raz na główną mój serwis. Reszta twórców to tchórze, którzy boją się promować moje treści, choć są potrzebne czytelnikom i stanowią potężną broń merytoryczną. Tchórze, którzy choć niby działają dla dobra sprawy, nie pomogą w promocji mojego serwisu, bo to coś, co niby odejmie im wyświetleń..?

Kpina. Naprawdę śmieszne. Pomóżcie mi proszę dobić się tam do nich, albo spamujcie im proszę mailami o tym. Przypominam, że nie biorę ani grosza za tworzenie tego, nie wyświetlam reklam, ani nic. Pomóżcie mi proszę. Bo póki co wygląda to tak, że niby różne serwisy działają dla dobra sprawy, a tak naprawdę łupią hajs z reklam i mają w dupie co się dzieje. Dobijam się do nich codziennie mailami i innymi kanałami i udają głuchych. Jeśli mają to olać, to chociaż zasypmy ich spamem.
#koronawirus #pandemia #pomocy #covid19 #plandemia #polityka #nwo #polska

10

Potrzebne treści na StoDowodow.plstodowodow.pl

Teraz w każdej kategorii jest spis treści, więc na szybko w każdej z nich możecie zobaczyć o czym było już pisane. Podsyłajcie co się da. Jest już o wiele, wiele więcej pozycji niż w adresie strony, jednak od początku pandemii na pewno wydarzyło się więcej rewelacji, o których nie napisałem. Śmiało, angażujcie się.
https://stodowodow.pl/
#stodowodow #pandemia #koronawirus #covid19 #nwo #szczepienia #covid1984

7

Nowość dla covidian. Zapowiada się na hit sezonu! 🙈🙉🙊

#bekazcovidian #maseczkizm #covid1984 #koronawirus

21

dobrym przykładem są covidowi "eksperci" którym mózg skurczył się do wielkości orzeszka
#covid19 #koronawirus

14

Premier Nowej Zelandii Jacinda Ardern (wiedźma NWO od szwaba):
Będziemy nadal twoim jedynym źródłem prawdy… Jeśli nie usłyszysz tego od nas, to nie jest prawda
https://video.twimg.com/ext_tw_video/1551287643308171265/pu/vid/640x304/3n2hUVoOzrR0cpDH.mp4?tag=12
#praniemozgu #nowazelandia #plandemia #covid1984 #koronawirus

26

StoDowodow.pl – aktualizacja 23.07 – POBIERZ PDF!stodowodow.pl

Wszystkie kategorie zostały uzupełnione o spisy treści, które po kliknięciu przewijają do wybranej pozycji. Zostało poprawione sporo błędów. Powoli rozwijana jest treść w kierunku tematyki małpiej ospy i marburga.

NAJWAŻNIEJSZE JEDNAK JEST, ABYŚCIE POBRALI KOPIĘ WSZYSTKICH POZYCJI W JEDNYM PLIKU PDF: https://stodowodow.pl/kopiuj
Bezpośredni download: https://anonfiles.com/UdJ5n80eye/StoDowodowPL_kopia_pdf
Strona główna: https://stodowodow.pl/

Dziękuję wszystkim za wsparcie. Działamy.
#pandemia #covid19 #wiadomosci #plandemia #nwo #koronawirus #it #oc

8

#koronawirus
To jak poważny jest koronawirus jako choroba to mniejszy szczegół.

Używając koronawirusa próbuje się stworzyć nową organizację która
1. będzie globalna
2. będzie niewybieralna
3a. będzie nakazywała z dupy różne rzeczy (naukowców można kupić) - np. abonament na mobilność+, injectuj sobie nowy produkt firmy Pfizer, a będziesz mógł wreszcie bezpiecznie pójść do opery na arię królowej nocy... tfu do kina na avengerów93821
3b. dziwnym trafem będzie nakazywała takie rzeczy które będą wygodne dla rządzących np. zakaz zgromadzeń aby nie robić protestów
4. jak się nie dostosujesz, jesteś progresywnie odłączany od systemu
5. stworzona jest idealna wymówka - odtąd rządy wszystko mogą otegesować via "bo koronawirus" i pora na csa

11

16

Czytam bardzo ciekawą książkę. Wynika z niej, że większość ludzi to nowocześni poganie.
"Tylko w części ci dzisiejsi poganie ujawniają swoje pogaństwo poprzez różne wierzenia.
Ich pogaństwo nie tkwi w wierzeniach, ale w pewnej postawie wobec siebie, innych, świata. Odkrywamy je w sposobie ich myślenia, w stopniu w jakim używają rozumu, stosują zdrowy rozsądek i dwuwartościową logikę, odnoszą się do prawdy, dobra, wolności i sprawiedliwości, miłości i natury itd.
Gdy mówi się o poganach kojarzymy to z reguły w pierwszym rzędzie z jakimiś dzikimi w buszu, którzy oddają cześć drewnianym bałwanom. Tak to się pogaństwo zaczynało i jest to nadal jedna z jego form.
Pogaństwo z natury jest irracjonalne. Rozum w nim śpi, a jeśli jest uruchamiany to funkcjonuje nie do końca w zgodzie ze swoją naturą, bo w oderwaniu od prawdy i dobra. Funkcjonuje jako narzędzie tworzące ideologię, służące do "kreacji"i w służbie czegoś co można by nazwać pragmatyzmem (w służbie zachcianek i "widzi mi się" pogan).
Wykształcony poganin zna pojęcie prawdy, rozumie mniej więcej co to jest prawda, ale nie ma ona dla niego żadnego znaczenia, sensu, skutku.
Jeżeli prawda nie przynosi mu zysku, to precz z taką prawdą. Chodzi także o to, żeby wyciszyć sumienie."
Teraz jeszcze taki żarcik odnośnie pogan "wierzących". Ludzie przestali maczać palce w wodzie święconej, zaczęli za to chętnie dezynfekować ręce przy każdej okazji. Mając do wyboru przed wejściem do kościoła wodę święconą i płyn dezynfekujący, wybierali dezynfekcję. Powstał odłam nowej religii - Kowidianizm. Miejmy nadzieję, że nie powróci na jesień. Jednak obecnie uśpieni wyznawcy są gotowi rozpocząć swoje obrzędy, kiedy tylko telewizja da znak.
Zaufać można tylko człowiekowi świadomemu siebie, swoich niedoskonałości, prawdy na temat tego co robi, i jak potrafi oszukiwać sam siebie.
Człowiekowi nieświadomemu czy też poganinowi zaufać nie można, bo on zawsze w chwili możliwości odwinie standardowy numer. Czyli moje na górze. Nie będzie miał przy tym żadnych moralnych wyrzutów- wytłumaczy to sobie, choćby w najgłupszy sposób. Im człowiek bardziej pogański, tym bardziej zdolny to realizacji swojego własnego interesu. Bardziej sprytni, zdeterminowani lub urodzeni, pną się ku szczytowi piramidy społecznej. Ci mniej sprytni lub mniej zdeterminowani, spacyfikowani są na niższych szczeblach, ciągle po ciuchu spragnieni pieniędzy, uznania, możliwości.
Myślą przewodnią innej książki niż opisywana powyżej, "Samolubny Gen" Richarda Dawkinsa, jest koncepcja przekazania swoich genów potomstwu jako najważniejszego celu życia. Wszystko co zwiększało szanse reprodukcyjne było dobre. Richard naprawdę dobrze tłumaczy świat.
W tym kontekście prawda dobra jest wtedy, kiedy jest dobra dla nas. Obserwuję to naokoło. Jest to w sumie normalne. Po co nam prawda która nam nie służy?
Może źródło wszystkich problemów świata można by streścić w stwierdzeniu: Każdy chciałby żeby wszystkim było dobrze, ale jemu trochę lepiej.
#przemyślenia #koronawirus

9

Miliony dawek szprycy muszą zostać zniszczone. „Nawet biedniejsze kraje nie są już zainteresowane szczepionkami”nczas.com

#koronawirus #covid #szczepimysię #ostatniaprosta #niemcy
"Ze względu na przekroczenie terminów ważności, w Niemczech trzeba zniszczyć więcej szczepionek przeciwko koronawirusowi niż wcześniej się obawiano. W sumie rząd federalny zamówił około 134,3 mln dawek szczepionek w okresie od początku grudnia 2021 r. do końca czerwca br. Fakt, że dawki szczepionki muszą być teraz zniszczone, a nie przekazywane do innych krajów wynika z tego, że „nawet biedniejsze kraje nie są już zainteresowane szczepionkami. Międzynarodowy sojusz szczepionkowy Gavi oświadczył, że obecnie nie przyjmuje już darowizn, ponieważ nie ma na nie zapotrzebowania” – informuje RND."

Niby nasz kraj połowa Niemiec ale kuliśmy 200 mln szczepionek - kto bogatemu zabroni?
https://nczas.com/2022/07/17/miliony-dawek-szprycy-musza-zostac-zniszczone-nawet-biedniejsze-kraje-nie-sa-juz-zainteresowane-szczepionkami/

10