#polska #portugalia #plandemia #koronawirus #ostatniaprosta
W Polsce sezon covidowy - 40 mln ludzi ok 7 tys dziennie przypadku. Wyszczepienie zawsze było marne a za sprawą Ukraińców to już zupełna porażka. Portugalia - wzorcowe wyszczepienie , 1/4 ludności Polski i obecnie ok 4 tys dziennie przypadków a przez okres zaniku covida mieli parę szczytów fali większych niż u nas w rozkwicie pandemii.

9

„Szczepionka wersji junior”. Niedzielski zapowiada kolejną dawkę dla dzieci. Pół miliona skierowańnczas.com

#ostatniaprosta #szczepimysie #koronawirus
Od najbliższego poniedziałku, 3 października Adam Niedzielski i spółka zakwalifikują do kolejnej dawki przypominającej covidowej szczepionki dzieci w wieku od 5 do 11 lat.

Podczas konferencji prasowej w Warszawie Niedzielski preparat dla dzieci określił „szczepionką wersji junior”.
https://nczas.com/2022/09/28/szczepionka-wersji-junior-niedzielski-zapowiada-kolejna-dawke-dla-dzieci-pol-miliona-skierowan/

11

Tomasz Lis kaja się za pandemiczne bzdury. Przeprasza Bogdana Rymanowskiegonczas.com

#lis #plandemia #koronawirus #ostatniaprosta
Lis twierdził, że postawa Rymanowskiego… przyczyniła się do tysięcy zgonów. Gdy gros osób delikatnie zasugerowało red. Lisowi, aby puknął się w głowę i dopytywało, skąd te „tysiące” ludzi, ten odpowiedział:

„Liczbę ofiar łatwo policzyć. 30 mln 18+ x 46% niezaszczepionych x 2,25% współczynnik śmiertelności = 310 tys. 85 tys już za nami. Czeka nas jeszcze min. (nie liczę osób pon 18 l) 225 tys zgonów. To cena za głupotę wyborców i bezczynność rządzących. Dobrze że dobrowolna i świadoma” – pisał Lis.

Po niemal dziesięciu miesiącach od tamtych wydarzeń Lis postanowił przeprosić Rymanowskiego w ramach przedsądowej ugody. Do procesu więc nie dojdzie.
https://nczas.com/2022/09/27/tomasz-lis-kaja-sie-za-pandemiczne-bzdury-przeprasza-bogdana-rymanowskiego/

8

WEF - COVID był testem do wprowadzenia śledzenia osobistej emisji CO2.weforum.org

Miliardy obywateli na całym świecie przyjęły ogromną liczbę ograniczeń dla dobra zdrowia publicznego. Na całym świecie było wiele przykładów zachowania dystansu społecznego, noszenia masek, masowych szczepień i akceptacji aplikacji do śledzenia kontaktów dla zdrowia publicznego.



https://www.weforum.org/agenda/2022/09/my-carbon-an-approach-for-inclusive-and-sustainable-cities/
#swiat #koronawirus #wef #covid19 #technologia #klimat #szczepienia

14

#gaz #cena #ropa #koronawirus #nwo

Ceny gazu i ropy konsekwentnie lecą w dół pomimo usilnych wysiłków w celu eskalacji wojny. Co teraz? Kolejna fala koronawirusa czy coś innego?

9

Zgadzacie się z tym?
Ja się zgadzam, ale teraz to niepopularne porównywać plandemię do czasów nazistowskich z jakiegoś powodu.
A może się mylę.
#koronawirus

7

Joe Biden o COVID-19. "Pandemia się skończyła"wydarzenia.interia.pl

#koronawirus #nwo #plandemia #usa
Wciąż mamy problem z COVID-19. Wciąż jest z tym wiele pracy, ale pandemia się skończyła - mówił prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden, cytowany przez CBS.

- Jak widać, nikt nie nosi maseczek. Wszyscy wydają się być w całkiem dobrej formie - mówił w "60 Minutes" prezydent.

Sprzeczne słowa Bidena i doradców
Według CBS słowa przywódcy USA są sprzeczne z deklaracjami jego doradców z początku września. Namawiali Amerykanów do pobrania uaktualnionej szczepionki w obawie przed jesienną i zimową falą wirusa.
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-joe-biden-o-covid-19-pandemia-sie-skonczyla,nId,6295619

7

Niedzielski zapełnia magazyny kolejną szprycą. „Kolejny, większy transport za tydzień”nczas.com

#ostatniaprosta #szczepimysie #koronawirus

Dotarła pierwsza partia ponad 450 tys. celowanych szczepionek przeciw COVID-19 – przekazał w piątek minister zdrowia Adam Niedzielski. W przyszłym tygodniu szczegóły podawania – zapowiedział.
https://nczas.com/2022/09/09/niedzielski-zapelnia-magazyny-kolejna-szpryca-kolejny-wiekszy-transport-za-tydzien/

15

Minister zdrowia z czasów pandemii przyznaje – „myliliśmy się” i dodaje – „mea culpa”nczas.com

#koronawirus #plandemia
Były już francuski minister zdrowia Olivier Véran, obecnie rzecznik rządu napisał książkę o 2 latach swojej walki z pandemią. Przyznaje się w niej do wielu błędów w polityce antycovidowej i wyraża „mea culpa”.
https://nczas.com/2022/09/08/minister-zdrowia-z-czasow-pandemii-przyznaje-mylilismy-sie-i-dodaje-mea-culpa/

16

Kiedyś filterki z azbestu były prozdrowotne.
Był też czas gdy "leczono" lobotomią.
Nawet rad znalazł swój złoty okres w medycynie. Całkiem niedawno dawano pacjentom po udarach piłeczkę do ściskania. Do dzisiaj też spotykam ludzi chcących wszystko leczyć antybiotykami. Słyszę o lekarzach przodujących środki przeciwbólowe zamiast szukać przyczyny bólu. Wszystko wygląda jak spektakl pomyłek z których wyciągamy wnioski i jakoś korygujemy swoją wiedzę o medynie.

Teraz mamy wspaniałe szczepionki. I z jakiegoś powodu ludzie zakładają że tym razem medycyna się nie myli. Odważnie.
#rozkmina #koronawirus

20

U Japońców gigantyczna fala covidka.worldometers.info

#koronawirus #szczepimysię #ostatniaprosta
Prawie 250 tys przypadków dziennie, a w maseczkach od urodzenia do śmierci. Zgonów 300 dobowo. A u nas covida skasowali i co najmniej 2 fale jesteśmy w plecy.
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/japan/

6

Paxlovid, rzekome lekarstwo przeciw COVID firmy Pfizer, nie wykazało wymiernych korzyści u dorosłych w wieku 40-65 lat, jak wynika z badania.

#covid19 #koronawirus #pfizer

9

Sąsiadujący z nami Germanie są właśnie po kolejnej fali covida - już tylko 60 tys przypadków dziennieworldometers.info

#niemcy #koronawirus #plandemia #szczepimysie

Zgodny dalej ok 200 dziennie. Da się? Da. Nam się Ukraińcy trafili rząd przestawił gwałtownie zwrotnicę więc i podległe ministerstwo prawdy też musiało. Gdy u nas pod wpływem nieszczepionych Ukrainców pandemię musiano zawiesić w sąsiednich Niemczech była rekordowa fala covida: 300 000 dziennie przypadków. Taki kąsek władzy przeszedł obok ale trudno, idzie jesień czy nadrobią straty?
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/germany/

11

Szef MZ: fundusz covidowy nie zniknął. Środki wydatkowane są na różne celebankier.pl

#funduszcovidowy #covidoflacja #koronawirus
Fundusz covidowy nie zniknął; jego środki wydatkowane są na różne cele - powiedział minister zdrowia Adma Niedzielski. Wyjaśnił, że obecnie COVID-19 traktowany jest jak każda inna choroba związana z infekcję górnych dróg oddechowych i finansowana jest standardowymi procedurami, które są od dawna zdefiniowane przez NFZ.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Szef-MZ-fundusz-covidowy-nie-zniknal-Srodki-wydatkowane-sa-na-rozne-cele-8391615.html

6