przez ostatnie 3 lata podstawową metodą walki z wirusem była izolacja, a teraz eksperci w TV mówią, że to właśnie przez izolację ludzie chorują
#clownworld #covid19 #koronawirus

26

#ruskaonuca #propaganda #koronawirus #ukrokowid
Ruska propaganda to ponoć stara, antykowidowa propaganda - a może i tym razem jest podobnie? Każdy kto mówił, że z działem władzy wokół covida jest coś nie tak był od razu wrzucany do antyszczepionkowców w foliowych czapeczkach pomimo, że wielu ludzi miało komplet szczepień na inne choroby. Polscy patrioci są wyzywani od ruskich onuc pomimo, że całe życie o Polskę walczyli - również przeciw ruskim. Może to podobne pranie mózgów podatnych jednostek z problemami z krytycznym myśleniem? Ukrokowid 2.0?

9

socjopaci już nawet niemowlęta chcą szczepić gdy tymczasem szczekaczki w tv ogłaszają, że na obecny wariant świrusa nie działa żaden preparat xD
https://youtu.be/usVSeWSZLBg
#szczepienia #szczepionki #covid19 #koronawirus

28

Prof. Andrzej Horban: Nadciąga prawdziwe tsunami W ciągu kilku tygodni do szpitali może trafić nawet milion osób zakażonych covidem (22.12.2021)rp.pl

#koronawirus #ostatniaprosta #szczepimysie
Nie ma wątpliwości, że każdy powinien się zaszczepić, jeśli tego jeszcze nie zrobił. Jeszcze zdąży przed tsunami, może zwiększyć szanse przeżycia – swoją lub innych. Ten, kto nie zaszczepił się trzecią dawką, też powinien jak najszybciej ją przyjąć. Prezydent Joe Biden powiedział, że wszystkich niezaszczepionych w USA czeka ciężka zima i będzie to zima śmierci. U nas może być podobnie. Ale jest jeszcze odrobina czasu. Tylko że zaszczepić się trzeba już dziś. A nie jutro lub leżąc w oddziale covidowym.

Owszem, oczywiście jestem za paszportami, za wprowadzeniem obowiązkowych szczepień, a może i wyższą składką ZUS dla niezaszczepionych, ale zanim to zrobimy, zaleje nas tsunami zakażonych i umrą tysiące Polaków. Jeszcze nie skończyła się jedna fala pandemii, a już nakłada się na nią kolejna. W ciągu trzech do sześciu tygodni nowy wariant może stać się w Polsce dominujący. W polskich szpitalach leży ok. 20 tys. osób, za chwilę nałożą się na to dziesiątki tysięcy nowych pacjentów. Zabraknie nawet stadionów. Mamy przy tym dzieci. Dzieci są praktycznie nieszczepione, a chorują. Przez to chorują całe rodziny. W końcu stycznia naprawdę będziemy mieli problem. A mówiąc wprost: możliwy jest dramat, jakiego dawno nie widzieliśmy.
https://www.rp.pl/ochrona-zdrowia/art19222901-prof-andrzej-horban-nadciaga-prawdziwe-tsunami

15

#koronawirus #szczepimysię #ostatniaprosta
Taka refleksja na dziś: w nauce bada się zjawiska i wpływ czynników na nie. Jeśli coś jest powiązane z wynikiem to ma wpływ a jak zmiana czynnika nie powoduje reakcji to nie ma.
Popatrzmy na Polskę i Niemcy: skoro w Niemczech są dalej fale cowida po kilkaset tysięcy chorych, zgodny są ciagle po kilkaset osób dziennie i dalej jest tryb covidowy a w Polsce z uwagi na falę nieszczepionych uchodźców z obszaru wojny zniesiono wszelkie restrykcje i mamy np 78 przypadków dziennie i 0 zgonów to wnioski mogą być dwa: uchodźcy powodują zanik pandemii - wniosek do obalenia bo w ich kraju też była pandemia przed wojną czyli trzeba by przyjąć że to wojna powoduje zanik pandemii - co trochę jest sprzeczne z nauką bo na ogół wojny powodowały wyniszczenie społeczeństw i rozwój pandemii ale to w końcu taki dziwny wirus.. I drugi wniosek który wydaje się być prawdopodobny ale przerażająco: topolityka covidowa powoduje covida czyli pandemia ma podłoże polityczno-ideologiczne a nie na naukowe. Był komunizm a potem covidyzm.

16

Jak to jest możliwe z tym covidem? Niech mi ktoś wyjaśni!worldometers.info

#polska #niemcy #koronawirus #szczepimysię #ostatniaprosta

Polska - Niemcy. Jest granica ale nie ma ograniczeń w przepływie ludzi, kwarantanny , weryfikacji szczepień etc. (tego co jeszcze nie tak dawno ratowało nas przed falą wirusa)
Niemczy : 6 listopada 177 tys przypadków - szczyt - teraz ok 50 tys dziennie. Zgodny dochodzą do 300 osób dziennie.

Polska : dziś 78 przypadków, 0 zgonów. Fala podobno była płaska i przez kilka miesięcy była parę tysięcy przypadków ale teraz fala znikła.

Niemczy są 2x większe od Polski ale wyszczepienie lepsze, wyższy poziom życia i opieki medycznej, nie ma zalewu ze wschodu i lepszy klimat.

Jakieś pomysły?
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/germany/
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/poland/

11

Covid dalej w akcji - Niemcy.worldometers.info

#niemcy #koronawirus
Niemcy są po kolejnej fali covida. Tym razem w szczycie tylko 170 tys covidków dziennie, obecnie ok 50 tys. Zgony powyżej 200 dziennie. Ech... a u nas o covidzie zapomnieli i jak były wielokrotnie niższe odczyty to kraj zamykali ale teraz można orać ludzi i budować nowy łady poprzez wyniszczenie starego "kryzysem energetycznym" więc covidowy chwilowo niepotrzebny - co kraj to obyczaj.
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/germany/

8

Demonizacja nieszczepionych: spojrzenie wsteczpl.brownstone.org

Media społecznościowe są wściekłe, odkąd członek Parlamentu Europejskiego opublikował post wideo z przesłuchania w którym dyrektor Pfizer przyznał, że firma nigdy nie testowała, czy jej szczepionka Covid mRNA zapobiega przenoszeniu wirusa, przed jej zatwierdzeniem do użycia w nagłych wypadkach.
https://pl.brownstone.org/articles/the-demonization-of-the-unvaccinated-a-look-back/
#covid19 #koronawirus #totalitaryzm #pfizer

18

Pospieszalski: Cztery organizacje zarządzały pandemią. Między innymi fundacja Gatesównczas.com

#koronawirus #szczepimysię #ostatniaprosta #plandemia #nwo
Dalej Pospieszalski przytoczył kilka faktów, które poddają w wątpliwość narrację, która była agresywnie narzucana mediom i przez którą stracił pracę w TVP. Mówił m.in o tym, że „jeśli w Parlamencie Europejskim jedna z pań dyrektor Pfizera przyznaje się, że nie było żadnych badań na to, że szczepionki zatrzymują transmisję, albo blokują zarażanie, tak, a rządy państw wprowadzają paszporty szczepionkowe i dyskryminują miliony ludzi, tylko dlatego, że nie chciały przyjąć magicznego eliksiru […] czy cały parlament, który to słyszy też jest tą grupą antyszczepionkową?”.

Pospieszalski powiedział także o przedrukowanym tekście z Politico, który ukazał się na stronie Onetu. Gość Radia WNET powiedział, że dziennikarze Politico „pokazali tam, że zarządzanie pandemią i to, co robiły rządy państw, nie pochodziło od suwerennych rządów państw, tylko pochodziło od czterech organizacji„.
https://nczas.com/2022/11/10/pospieszalski-cztery-organizacje-zarzadzaly-pandemia-miedzy-innymi-fundacja-gatesow-video/

14

Finlandia nie zaleca, a polski rząd promuje kolejną dawkętarnogorski.info

#ostatniaprosta #szczepimysię #koronawirus #polska #finlandia #plandemia
Fiński Instytut Zdrowia i Opieki Społecznej (THL) nie zaleca szczepionki przypominającej na COVID-19 dla pracowników służby zdrowia i opieki społecznej, którzy nie mają chorób przewlekłych.
– Obecnie nie ma wystarczających danych, które przemawiałyby za zaleceniem pracownikom służby zdrowia i opieki społecznej szczepienia przypominającego w okresie jesienno-zimowym. Na przykład oryginalne szczepionki przeciwko koronawirusowi nie dają ani skutecznej, ani długotrwałej ochrony przed zakażeniem, a o szczepionkach przeciwko nowym wariantom nie wiemy jeszcze wystarczająco dużo – twierdzi Hanna Nohynek, główny lekarz w THL.
– Zasadniczo zdrowe osoby w wieku 18-59 lat nie potrzebują dodatkowej ochrony w sektorze zdrowia, ani w innych zawodach. Profesjonaliści w opiece społecznej i zdrowotnej są dobrze chronieni przed poważną chorobą – mówi lekarz naczelny THL, Tuija Leino.
https://tarnogorski.info/rafal-piech-finlandia-nie-zaleca-a-polski-rzad-promuje-kolejna-dawke-eksperymentu/

12