#lgbt #malpiaospa #nwo #plandemia #koronawirus
Ktoś ma jakieś wieści w temacie Małpiej Ospy? Temat ma jeszcze jakiś potencjał? Pewnie trzeba będzie po starego covidka sięgnąć.

6

Niedzielski: We wrześniu będzie szczepionka dostosowana do wariantu omikronbankier.pl

#koronawirus #niedzielski #covidianie
"Prognozy, które miałem w piątek okazję oglądać, mówiły nawet o przyroście zakażeń do kilkudziesięciu tysięcy w październiku. Czarny scenariusz, który był tam przedstawiony, mówił nawet o 30 tysiącach hospitalizacji" – przekazał Niedzielski
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Niedzielski-We-wrzesniu-bedzie-szczepionka-dostosowana-do-wariantu-omikron-8364231.html

5

#nwo #chabadlubawicz #koronawirus #wojna #ukraina #wielkireset
Covid się wypalił i Polsce ciężko będzie chwilowo nowy ład na nim budować - do tego sama nazwę premier z chabadu skutecznie skompromitował choć potem na "polski" ład przerobił ale poszło w świat. Teraz sypie się kolejne temat z Ukrainą. Co będzie nowego? Polska pada na sankcjach a inni kokosy robią, Do tego globalnie chyba w tym roku z głodu nic nie będzie co najwyżej na cenach się skosi ludzi. Okazuje się zaraz będą zbiory na pszenicy na Ukrainie a jeszcze wszystkie magazyny pełne zeszłorocznego zboża. Pewnie coś zakombinują mocniej z tym głodem bo fajny temat do wprowadzania nowych ładów. Chwilowo pozostał kryzys energetyczny - tyle że głownie po tyłku znowu kraje jak Polska dostana bo w innych jest ciepło. Walec musi iść, rewolucja się toczyć. Pelikany łykają każdą flegmę - nawet tą że z paneli ogrzeją domy zimą - KURCZE NIE OGRZEJĄ - bo raz że najzimniej w nowy kiedy słońca nie ma, dwa że w zimę dzień krótki a trzy że śnieg czasem pada. Ale co tam, po kowidzie poziomi zidiowacenia tak wzrósł że wszystko ludzie kupią i za wszystko się sprzedadzą. To nie są przypadki: ukraina pojawiła się jak covid zaczął podupadać a od lat przestawia się wszystko za gaz i przypadkowo nawet w Polsce na ten rok przypada szczyt likwidacji pieców, obowiązek wskazania źródła ciepła etc. Z głodem podobnie -już przed wojną stworzyli kryzys z nawozami. Nowy wspaniały Ład czeka od lat - jedyne co trzeba to wielki kryzys żeby ludzie to przyjęli i jak na razie robienie kryzysu idzie bez zakłóceń.

9

Kolejny rok do przodu. Unijne porozumienie w sprawie certyfikatu COVIDbankier.pl

#koronawirus #nwo #europarlament

Obecne zasady, które miały wygasnąć w przyszłym tygodniu, będą obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.
W odpowiedzi na prośbę Parlamentu tekst stanowi, że państwa członkowskie nie powinny ograniczać swobodnego przepływu posiadaczy certyfikatu "w sposób nieproporcjonalny lub dyskryminujący".
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Certyfikat-COVID-przedluzony-o-rok-Jest-unijne-porozumienie-8362099.html

6

Kolejny szalony pomysł Morawieckiegonczas.com

#polityka #pis #morawieckoflacja #koronawirus #morawiecki

Po budowie polskiego samochodu elektrycznego, budowie polskich fabryk maseczek i innych słomianych inwestycjach naszego umiłowanego rządu, premier Mateusz Morawiecki wyskoczył z nowym pomysłem, który z pewnością ulży Polakom w dobie kryzysu. Premier chce wybudować 1000 hal sportowych.
https://nczas.com/2022/06/22/kolejny-szalony-pomysl-morawieckiego/

7

taki śmieszny trolling znalazłem na wypoku i się zastanawiam czy naprawdę trzeba być wielkim odkrywcą żeby wiedzieć, że na świecie każdy żyje w jakiejś hierarchii i skoro idzie rozkaz z samej góry (nieważne jak głupi) to wszyscy na każdym szczeblu zaczną go skrupulatnie wykonywać i nawzajem egzekwować bo nie chcą stracić ciepłej posadki i dostać wilczego biletu? czy naprawdę to tak ciężko zrozumieć? co w tym dziwnego, że każdy oportunista chce się jakoś uchować i idzie po linii najmniejszego oporu żeby się nie narazić? nie każdy ma ten luksus, że może mieć wyjebane, a ciężko oczekiwać żeby się wszyscy solidarnie postawili w takiej sytuacji i od początku wyśmiali ten obowiązek noszenia szmat na ryju skoro było na to tak ogromne ciśnienie
#covid19 #koronawirus

7

Niemcy: 90 tys covidków dziennie, zgony 150-300 a my??? Prawie 2000 razy więcej przypadków niż w Polsce!worldometers.info

#niemcy #koronawirus #szczepimysię
Za naszą zachodnią granicą covidek szaleje - kwarantanny brak. Jakaś antywirusowa tarcza mocy czy co? U nas raptem 47 covidków to przecież prawie 2000x mniej!!!! Ktoś jest w stanie to wytłumaczyć logicznie lub chociażby nowonaukowo???
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/germany/

9

Koronawirus Izrael vs Polskaworldometers.info

#koronawirus #izrael #polska #ostatniaprosta #szczepimysię

W kilkukrotnie mniejszym od nas ludnościowo Izraelu ok 10,5 tys nowch covidków dziennie, zgony ok 30.. Wyszczepienie 4 dawki i dyscyplina. W PL brak dyscypliny i kraj zalany niewyszczepionymi , bez kwarantanny Ukraincami. 47 przypadków i 3 zgony.

Ktoś analizuje ten fenomen medyczny?
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/israel/
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/poland/

8

W Hiszpanii rozpylano biocydy w celu walki z COVID-19. Ujawniono tajny program wojskowy smug chemicznych (przeczytasz przez VPN i bramkę proxy)wolnemedia.net

W oficjalnym dzienniku hiszpańskiego rządu BOE.es pojawił się wybuchowy rozkaz walki z pandemią, potwierdzający użycie samolotów wojskowych i spryskanie ludności środkami biobójczymi.
https://wolnemedia.net/hiszpania-ujawnia-tajny-program-wojskowy-smug-chemicznych/
UWAGA!!! Rząd blokuje nasz portal. Omiń cenzurę dzięki https://ziom.top lub https://tiny.pl/96x9n
#chemtrails #hiszpania #koronawirus

6

Ivan Komarenko uniewinniony! Sąd wydał wyrok ws. łamania koronarestrykcjinczas.com

https://nczas.com/2022/06/05/ivan-komarenko-uniewinniony-sad-wydal-wyrok-ws-lamania-koronarestrykcji/
#plandemia #koronawirus #restrykcje #restrykcjecovidowe #wyrok
Znany z wyrazistych poglądów antysanitarystycznych Ivan Komarenko poinformował, że wygrał sprawę dotyczącą łamania rygorów sanitarnych. Wokalista przypomniał, że chodzi o występ na rynku we Wrocławiu w październiku 2020 roku.

11

Odwołane loty i brak pilotów - skutki „pandemii” i „wyszczepiania” pracowników (przeczytasz przez VPN i bramkę proxy)wolnemedia.net

Linie lotnicze w Stanach Zjednoczonych, które „wciąż odbudowują załogi po spowolnieniu podróży spowodowanym pandemią COVID-19”, odwołały ponad 2500 lotów w weekend z okazji Dnia Pamięci (Memorial Day), a oprócz całkowitych odwołań, opóźnionych zostało dodatkowo 2400 lotów. Oficjalne wyjaśnienia mówią, że przyczyną były: pogoda, kontrola ruchu lotniczego, przypadki koronawirusa wśród pracowników oraz „inne problemy kadrowe”. Wyjaśnimy i sprostujmy, co naprawdę kryje się pod tymi tłumaczeniami.
https://wolnemedia.net/odwolane-loty-i-brak-pilotow/
UWAGA!!! Rząd blokuje nasz portal. Omiń cenzurę dzięki https://ziom.top lub https://tiny.pl/96x9n
#koronawirus #szczepienia #linielotnicze #usa #samoloty

8

StoDowodow.pl UPDATE/POBIERZ KOPIĘ!stodowodow.pl

Aktualnie na stronie mamy 120 pozycji!
Po raz kolejny zapraszam Was na https://stodowodow.pl/

Tutaj można pobrać PDF ze wszystkimi w jednym miejscu: https://anonfiles.com/h302dam7y2/StoDowodowPL_kopia_01-06-22_pdf

Dostałem trochę motywacyjnych słów m.in. od najbliższych i wracam do tworzenia. Powoli dodaję kwestię małpiej ospy i pokrewne temu tematy. Zrobiłem nową kolorystykę strony głównej, najbliższy czas poświęcę na aktualizowanie dodanych już pozycji, poprawianie opisów, dorzucanie źródeł, itd. Możecie się spodziewać dużej aktualizacji za około dwa tygodnie.

Weźcie ten oręż w dłoń i szerzcie prawdę, bowiem traktat antypandemiczny już blisko.
#pandemia #covid19 #malpiaospa #plandemia #koronawirus #wielkireset #polska #swiat

PS. Swoją drogą wymyśliłem dla zabawy teorię, jakoby elity bawiły się w ogrywanie scenariusza z Księgi Objawienia, bo oprócz "jeźdźców apokalipsy" (zaraza, wojna, głód i śmierć), to przecież na szczycie WHO, faktyczną władzę nad krajami członkowskimi ma sprawować Tedros Adhanom Ghebreyesus – czy chcą mieć własnego "antychrysta"? Bo przecież imiona i nazwisko tego człowieka oznaczają "dar boży, zbawiciel, sługa Jezusa" Na szczycie hierarchii ma przecież być tym, który nas zbawi (od chorób itd.), no i jednocześnie certyfikat szczepionkowy lub tożsamość cyfrowa może być "znakiem bestii" bez którego nie można "kupić ni sprzedać".

8

Lekarz, który szczepił dzieci w wieku 0-5 lat na COVID-19, mimo, że preparatu tego dla nich nie dopuszczono, nie będzie ukarany. Wstrzykiwał preparat nawet gdy mu zakazano (przeczytasz przez Proxy i VPN)wolnemedia.net

Lekarz z Toronto, który zaszczepił przeciwko COVID-19 co najmniej 500 małych dzieci, wśród których były nawet sześciomiesięczne, nie zostanie ukarany dyscyplinarnie. Szczepionka nie jest zatwierdzona przez Health Canada dla dzieci poniżej piątego roku życia.
https://wolnemedia.net/lekarz-ktory-szczepil-niemowlaki-na-covid-19-nie-bedzie-ukarany/
Rząd blokuje portal na poziomie krajowych DNS-ów. Jak obejść cenzurę dowiesz się na stronie https://ziom.top lub https://tiny.pl/96x9n
#szczepionki #koronawirus #kanada #lekarz

10

Zgadnijcie, dlaczego Amnesty International zainteresowała się dyskryminacją wywołaną pandemicznymi obostrzeniami? (Przeczytasz przez VPN lub Proxy)wolnemedia.net

Marginalizowane grupy, w tym osoby LGBTI+, osoby świadczące usługi seksualne, osoby używające narkotyków oraz będące w kryzysie bezdomności, zostały nieproporcjonalnie dotknięte przepisami dotyczącymi Covid-19. Obostrzenia naraziły je na dalszą dyskryminację i łamanie praw człowieka, stwierdza Amnesty International w nowym raporcie oceniającym wpływ ograniczeń związanych z pandemią na całym świecie.
https://wolnemedia.net/ograniczenia-pandemiczne-zwiekszyly-dyskryminacje/
Rząd blokuje portal na poziomie krajowych DNS-ów. Jak obejść cenzurę dowiesz się na stronie https://ziom.top lub https://tiny.pl/96x9n
#koronawirus #polityka #pandemia #lgbt

8

Jeszcze jeden i jeszcze raz, covid, covid niech żyje nam...wydarzenia.interia.pl

Eksperci alarmują, że trzeba się przygotować na jesienną falę pandemii. - COVID-19 w żadnym wypadku nie jest grypą. Jego śmiertelność jest i zawsze była dużo większa. Ogólna śmiertelność pacjentów hospitalizowanych z COVID-19 w Polsce od marca 2020 wyniosła 12,2 proc. - powiedział prof. Jerzy Jaroszewicz, prezes Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego, kierownik Katedry i Oddziału Klinicznego Chorób Zakaźnych i Hepatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jak dodał, śmiertelność ta rośnie wraz z wiekiem i u pacjentów powyżej 80. roku życia wynosiła aż 34 proc. Z danych, które przedstawił wynika, że nawet w przypadku wariantu Omikron śmiertelność ciągle jest wysoka, zwłaszcza u pacjentów z innymi schorzeniami, jak przewlekłe choroby płuc, cukrzyca, nowotwory, czy przewlekłe choroby układu sercowo-naczyniowego.
źródło: https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-nowy-tygodniowy-raport-zakazen-koronawirusem-w-polsce,nId,6064183
W USA wiele osób nigdy nie zrezygnowało z masek
Liczba zachorowań na COVID w Stanach Zjednoczonych rośnie, a nawet te rosnące liczby są mocno zaniżone - według niektórych ekspertów, którzy szacują, że z powodu testów domowych liczba zachorowań jest w rzeczywistości 14,5 razy większa niż podawana. Mimo to, skoro tak wiele osób przeszło do porządku dziennego nad tym, jakby COVID zniknął, trudno czasem nie czuć się zagazowanym, jeśli nadal martwisz się o COVID i nadal chcesz się nim nie zarazić. Z pewnością spadła liczba zgonów, ale niektórzy eksperci szacują, że u 1 na 5 osób, które zachorowały na COVID, rozwinie się długa postać tej choroby. Niewątpliwie są powody, aby nadal się tym przejmować.

Jeśli jesteś osobą, która nadal martwi się o COVID i czuje się osamotniona, sprawdź ten wpis na Twitterze, który eksplodował w weekend - prawie 30 000 osób polubiło ten wpis, a tysiące odpowiedziało, że w rzeczywistości nadal się maskują. Z pewnością nie jesteś sam.

Czy nadal się maskujesz? Jeśli tak, powiedz mi proszę, żebym nie czuł się jak pieprzony dziwak z kosmosu. Nazwano mnie dzisiaj "histeryczką", ponieważ nadal martwię się o COVID. To było zabawne.
źródło: https://boingboing.net/2022/05/30/if-youre-still-masking-youre-not-alone%ef%bf%bc.html
#koronawirus #plandemia #pandemia

5

#ocieplenieklimatu #koronawirus
Chyba już nikogo nie dziwi bezobjawowe ocieplenie klimatu po bezobjawowej pandemii. Czerwiec się zaraz zacznie a w nocy przymrozki i tak do 5 stopni czyli tyle ile zimą bywało. Brrr.

9

Zastanawiam się, czy jest jeszcze sens aktualizować https://stodowodow.pl/
Póki co mam tam lekko ponad 120 pozycji, w sumie mogę z tego zrobić 150 dodając kwestie małpiej ospy itd., ale już straciłem jakąkolwiek wolę walki szczerze mówiąc. Coś jeszcze możemy osiągnąć? Jak myślicie? No i jak szybko dotknie mnie cenzura, strona padnie jak wolnemedia itd.?
A może po prostu muszę dostać od Was kopa motywacyjnego?
#koronawirus #pandemia #malpiaospa #covid19 #cenzura #stodowodowpl #plandemia #covid1984

26

W Portugalii kolejna fala koronawirusa.worldometers.info

#portugalia #szczepimysię #ostatniaprosta #koronawirus
Kraj wyszczepiony wzrocowo - prawie 100% i to znaczącą liczbą dawek.
Obecnie notują gwałtowny wzrost zachorowań. Ludność 10 mln , zakażeń 26 tys dziennie - Polska (z Ukraincami przeszło 40 mln) i 0,2 tys dziennie.
Ktoś to może naukowo wyjaśnić?
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/portugal/

6