Opozycja w PL jest uposledzona. Wystarczy jedna glupia mina Morawieckiego do innego polityka obozu rzadzacego zeby sie na to rzucic jak w arab ze wscieklizna na kurs pilotazu.

Zero kurwa pomyslu na siebie. Od 2004 wiecznie tylko PIS, PiS, PiS, Kaczynski. Przed wyborami dostaniemy za to program skladajacy sie z kilku glownych zalozen, w ladnej szacie graficznej. Nazwany zapewne 'Naprawimy Polske' Razem.

I jeszcze to stado pawianów brandzlujace i wyjace z uciechy w komentarzach. A suma sumarum okazalo sie, ze Morawiecki normalnie rozmawial z Macierewiczem. Pojebani oni sa i serio smutne to jest, ze nie ma konkretnej opozycji w PL. I niebezpieczne zarazem.
#polityka #gownowpis

10

Idę oglądać Married with Children, udało się znaleźć po angielsku, jeszcze z napisami angielskimi, więc żadnego słowa nie przeoczę.
#gownowpis

7

Czy ktoś z Lurków pamięta użytkownika (użytkowniczkę) Chce grać? Założyła konto przez kilka godzin spamowała wszystko i wszystkich, potem pół Lurkera zbanowala…
Chyba wróciła, ale tym razem w fazie depresyjnej (wcześniej była maniakalna) teraz nazywa się niemilapani
#spolecznosc #lurker #gownowpis

9

Irlandzki McDolan to inna liga 😉


Podwójny ćwierćfunciak z serem.
#fastfood #gownowpis

7

Jak ten szwabski pomiot rotszilda chce być szczęśliwy nie mając niczego, to co stoi na przeszkodzie? Niech rozda swój majątek i żyje w szczęśliwości…
Ale z lewakami jest tak, że oni głoszą prawdy dla innych, sami nie mają zamiaru swoich rozwiązań stosować…
#gownowpis

21

Dajcie uprzejmie znać jak cziter dostanie bana od moderacji... Ja go dziś zamknąłem w bańce…
#gownowpis #spolecznosc

5

Lurki, wyjaśnijcie mi proszę jak to się stało, że zniknąłem sobie na 2 tyg. Z Lurkera, wracam a tu jacys gimboateisci, lewacy i debile zaczynają dochodzić do głosu?
O co chodzi, wykop się skończył, czy lurker zaczął dryfować?
#lurker #gownowpis #spolecznosc #kiciochpyta

14

znajomej jakis czas temu wykupowałem e-recepte na "Budesonid" czy jakos tak, 3 dni później jej mąż też dostał to samo i także jechałem wykupić.
pierwsza recepta 9,89pln a na drugiej 65pln . Prosiłem aptekarke aby sie upewniła, i mówi że też się dziwi bo powinien być ryczałt a jest zaznaczone "pełnopłatna".

Lekarze kurwa... tylko o swoją kasę dbają
#gownowpis

7

nie wiem czy ktoś tutaj ma też fazy na oglądanie 3 godziny jak pociąg jedzie przez norwegię
ale to ogląda się podobnie
https://www.youtube.com/watch?v=8mRyCxpumOY
#ciekawostki #gownowpis

11

Dzieje się Znalazłem pracę w Bułgarii, a zaczynam na początku marca. Czeka mnie długa podróż i to mi spędza bardziej sen z powiek, niż sam fakt zaczynania od nowa w obcym kraju
#gownowpis #chwalesie #przygoda

21

Tak się zstanawiam, czy obowiązkowa rejestracja kart SIM nie była podyktowana ułatwieniem pracy operatorom PEGAZUSA?
#sleevecontent #gownowpis #heheszki

12

Będzie zaraz grane #gry


EDIT: udało się poskładać, pierwszy mecz do przodu 9:3, drugi w plecy 7:9.


Bałem się, że będzie bardzo odbiegać od tego co pamiętam z dzieciństwa (miałem takie tyle, że piłkarzyki i boisko były z drewna), ale jak za 30 zł to daje rade (i jeszcze "made in Poland").
Młoda zachwycona. Teraz z żoną męczą
#sleevecontent #gownowpis

18

Jak tam Panowie, wypłata już była? Czy ktoś z Was zyskał na nowym wale? U mnie wypłata sporo mniejsza.
#nowywał #gownowpis

8

Lureczki, mam przerwę od lurka…
Ale wpadłem na chwilkę pochwalić się, że już wkrótce na pół roku będę miał pełnię praw obywatelskich... Pozostaje mi tylko odsiedzieć te kilka dni izolacji…
No i nie dać zabić się groźnemu omicronowi…
Póki co jest on jak przyczajony tygrys i ukrytu smok... Czai się gdzieś i udaje, że go nie ma... Ale ja wiem, że jest, test antygenowy nie kłamie... Zatem czekamy na dogodny moment. Ja przygotowałem sobie zapas husteczek higienicznych, a omicron zbiera siłę na żądanie ostatecznego ciosu…

A tak na serio, gorączka - brak; katar - był przez 1 dzień, kichanie - był moment, że kichalem kilka razy, ale minęło, apetyt - obecny, saturacja - 99,ale czasem spada na 97... Tętno - w przedziale 72-89 (chyba, że poćwiczę), energia - dawno nie byłem tak wypoczęty i pełen wigoru, tak więc wróciłem do regularnych ćwiczeń fizycznych (kalistenika), tak więc wytężoną praca dzielnego niedzielę i sp. Rady Medycznej przyniosła efekty, bo reszta mojej rodziny, choć pozytywna, ma prawie takie same objawy…

Zatem warto było rozjebać gospodarkę, doprowadzić do ruiny mnóstwo biznesów, skłócić pół społeczeństwa, wprowadzić segregacji, cisnąć na szczepienia (my oczywiście, jako patrioci nie chcemy narażać na koszty podatników, więc żadnej szprycy żeśmy nie wzięli)
Jedynie szkoda, bo dziś mieliśmy już feryjnie szusować na nartach więc przepadła zaliczka i wyjazd w góry... Każdego dnia tracę kasę, bo nie chodzę do pracy, no i dzieci roznoszą chałupę, i dostają świra, zamiast bawić się z rówieśnikami, dodatkowo tracą wzrok i łapią wady postawy siedząc przy kompie na zdalnych lekcjach…

Mój kraj, taki piękny…

Miejcie się, trzymajcie kciuki, żeby omicron się nie zdenerwował i nie powrócił katarkiem…
#gownowpis #zdrowie #covid19

PS. Do kochanej moderacji, bo ja po tym poście znów znikam z lurka. Gdyby jakiś nadgorliwy lurek konfident uznał, że brakuje tagu, to upoważniam @Dyrygent i @Enviador do dodania rzekomo brakującego tagu, zamiast zdejmować post do poprawy…

Ps2. Szanowny Panie @zakowskijan72 mam nadzieję, że doceni Pan kilka gramatycznych i ortograficznych niespodzianek, jakie w tym wpisie dla Pana zostawiłem

Miejcie się. Wasz Borok

16

Zainspirowany chlebem @reflex1, zaczałem szukać boczkowych abstrakcji w internecie, a oto co znalazłem na szybkości

Mydło o zapachu boczku

https://www.prezenty.pl/mydlo-o-zapachu-boczku.html

Bielizna o zapachu boczku

https://o-you.pl/bielizna-o-zapachu-boczku/
#miesarianie #gownowpis #heheszki

9

Sobie siadam do nauki i jak zwykle ktoś z mojego otoczenia wstawia Copy-Paste lewacką bzdurę. Mowa o tym:
Bardzo ważny temat!!!. Chciałabym nakreślić sytuację.
Jeśli Wasze dzieci nie uczą się z dziećmi ze specjalnymi potrzebami w szkole i nigdy nie zostały nauczone, że nie wszyscy są sobie równi, może powinniście poświęcić dziś 10 minut, aby im to wytłumaczyć, bo chociaż obecnie nie mieszają się z tymi dziećmi w szkole, na pewno znajdą je w życiu.
W świetle ostatnich wydarzeń dotyczących wykluczenia dziecka z autyzmem z wycieczki szkolnej i dziecka z zespołem Downa, które zostało wyrzucone z zajęć tanecznych, ponieważ nie mogło nadążyć, czuję potrzebę udostępnienia tego. Są chłopcy i dziewczynki, których nikt nie zaprasza na imprezy urodzinowe. Są wyjątkowe dzieci, które chcą być częścią zespołu, ale nie są wybrane, ponieważ ważniejsze jest zwycięstwo niż włączenie tych dzieci. Dzieci ze specjalnymi potrzebami nie są dziwne, po prostu chcą, czego każdy chce: zostać zaakceptowany!
Mogę zadać pytanie? Czy jest ktoś chętny skopiować i wkleić ten post na swojej tablicy bez udostępniania go, tak jak ja, dla wszystkich wyjątkowych dzieci?
Proszę, nauczcie swoje dzieci, aby były miłe dla tych pięknych dzieci!
Każdy potrzebuje miłości i dobroci
Jest tutaj pełno manipulacji, wiele strategi debatycznych, oraz po prostu wprost oskarżenie ludzi i pytanie "czemu nie!?".

Jakie jest główne kłamstwo? Równość. Każdy jest równy. (Piszą że "NIE SĄ" ale później mamy bazgroły o akceptacji, czyli równość... Niestety ale ciągłość logiczna u lewaków zwyczajnie nie istnieje. Chociaż jak czytam to kilka razy należy podkreślić że w wpisie mimo że twierdzą nie są, jest to podkreślenie rodzaj jakby klasowej nierówności. Klasa upośledzonych jest nierówna, a więc jest to zło i trzeba dzieci edukować że są równi. Bo jak prawić o akceptacji a zarazem podkreślać nierówność danych ludzi? Może za dużo się wczytuje, jakby nie było ta osoba działa lewacko na uczelni…) Niestety ale tak nie jest, sam fakt iż są to dzieci ze specjalnymi potrzebami które wymagają wzmożonej opieki i czułości zoobowiązuje środowisko aby o nich specjalnie się troszczyć. Tak jak w każde strukturze silni dbają o tych najsłabszych, często poziom opieki jaką grupa jest w stanie objąć tych najsłabszych jest dowodem ich siły. Bowiem mogą sobie zwyczajnie pozwolić na to aby o tych ludzi dbać. Jest to rycerska pokora wobec słabszych od siebie, i zrozumienie obowiązki jakie ma wobec tych ludzi. Post ten poniekąd właśnie ten wątek dotyka ale widzę tysiąc jemu podobnych i kiedy dochodzi co do czego co się dzieje? Lewacka akceptacja jest uznana jako priorytet a dobroć odchodzi na drugi plan. I widzimy następujące pytania które nam się szybko nasuwają.

Ale nie... jesteśmy równi... czyli czemu mamy się nimi opiekować? Czemu mają oni dostać przewagę nad resztą która, jeżeli nie jest w stanie nadążać zostaje zostawiona w tyle i zapomniana? Czemu "normalne" dzieci można porzucać a te "specjalne" już nie?

Ja chodziłem do szkoły z integracją i kazdy z nas rozumiał że my, jako ci "silniejszi" mamy święty obowiązek wobec tych narażonych. Specjalnie podchodziliśmy do tych dzieci na swój sposób powodując iż czuli się częścią zespołu ale był to od nas dodatkowy wysiłek który czasami wymagał od nas pewnych poświęceń. W dodatku byliśmy bardzo stronniczy w ich sprawach, kiedy ktoś z poza szkoły dokuczał im, czy nawet jakiś nowy uczeń, spotykał się z naszą złością. Bowiem on był "nasz" jeden z nas, ziomek chociaż na wózku czy półgłupek to był nasz ziomek na wózku czy półgłupek. Nie wynikało to z poczucia równości, ale z poczucia obowiązku wobec nich które wynikało całkowicie naturalnie. O dziwo te dzieci rzucano na głęboką wodę co powodowało że integrowali się i normalizowali do takiego stopnia że zwyczajnie funkcjonowali. Najgorsze co można zrobić to dać im prepustki tam gdzie zwyczajnie przymuszamy innych do ich przyjęcia czy przebywanie przy nich. Powoduje to że dana osoba nie przystosowuje swoje zachowania do normalności tylko cała normalność musi zostać zniszczona aby ktoś kto jest poza normą mógł być "sobą" i się nie rozwijać.

jest to wykorzystywanie ludzi upośledzonych do samolubnych celów. Jest to okropne i okrutne wobec tych których rzekomo chronią.

A te bajeczki... dobra jeden przypadek może dwa, może jest ich więcej. Ale dlaczego ma się społęczeństwo dostosować poza tym że ty wierzysz w mrzonki równości? Dlaczego? Dlaczego tak? Zastosowano tutaj allegorię, nadano ramki całej dyskusji, bo nagle jak ktoś twierdzi inaczej to twierdzi że "dobrze że te dzieci nie zostały włączone w zajęcia". Bierne oskarżanie nas o zło i tworząc tarczę przed wszelką krytyką w postaci tych właśnie przypadków. Bo nie pyta się nikt dlaczego tak się stało. Nie. Jedynie pada oskarżenie. Są to dwa okropne manipulacje i niesamowity wyzysk ludzi poszkodowanych i cierpiących. lewica jak zawsze jedzie na cierpieniu ludzkim i takimi ludźmi gardzę bo są gorszi od małp które chociaż coś czują wobec członków swojej rasy.

W dodatku zwyciestwo to rodzaj szczęścia, kazdy chce wygrać nawet to dziecko z potrzebami. W dodatku nie wolno dziecku, jakiemukolwiek, oddawać zwycięstwo za darmo. Psuje to człowieka który zaczyna rozumieć że z litości wszyscy mu ustępują i tworzy niebezpieczny precedens który później zamienia się w rozczeniowość wobec wszystkich kiedy wychodzi na to że nie należy się komukolwiek, cokolwiek, od innych za to że oddychają. Najgorsze jest to że ktoś słaby zaczyna myśleć że może pozostać w swojje słabości i ma prawo ściągać i gnoić tych silniejszych i niszczyć im życie zamiast samego siebie naprawiać.

Lewica uwielbia tak krzywdzić ludzi, jest to ich modus operandi. Od zawsze tak działają. Najpierw znajdują osobę poszkodowaną. Potem wykorzystują ich do włąsnych celów i przekonują że ich warunki i tacy jacy są jest dobre i idealne i że nie muszą się zmieniać. Powoduje to że człowiek pogłebia swoją nędzę. np-> LGBT są to ludzie smutni, zniszczeni i wołąjących o pomoc ale nikt, dosłownie nikt, nimi nie chce się zaopiekować. A lewica udaje że się nimi opiekuje i jak prawdziwy manipulant i oprawca wprowadza ich w coraz to głębsze uzależnienia i dolę aby ich później wykorzystać dla własnego zysku. To jest czemu oni wybierają osoby "uciemięnżone" które muszą "wyzwolić" się i atakować przy tym silnych którzy mają obowiązek im włąśnie pomagać.

Jestem niesamowicie wyczulony na lewackie taktyki bo to co robią przekracza najśmielsze wyobrażenia ludzkie. Trudno pojąć jak można sobie wmówić że komuś pomagasz przy czym sam sobie pomagasz. Narcyzm jest pospolity w środowiskach lewackich... nic dziwnego. Są to ludzie w sednie patologiczny.

I musimy dorosnąć do faktu następującego: Jeżeli chcemy stworzyć cywilizację musimy się tych ludzi w jakiś sposób ze społeczeństwa pozbyć. Są rakiem, są dosłownym pasożytem który żeruje i mnoży ludzkie cierpienie dla własnego zysku i niszczy wszystko co może. Ci ludzie wprost nie są potrzebni społeczeństwu które i tak nienawidzą i chcą zniszczyć. Zarazem są zaskakującą mniejszością bez której zwyczajnie wszystkim będzie żyło się lepiej, zdrajców się nie karmi zdrajów skazujemy na wygnanie. Lewica i tak to czyni dzisiaj poprzez przemoc społeczną, terroryzm ekonomiczny czy polityczny, tudzież fizyczny jak to ma miejsce w niemczech gdzie dokonali już zamachy czy we Francji gdzie przygotowali granaty aby zabić opozycjonistę. Oni mają zamair wydalić, pozbyć się, opozycji w każdy sposób. Są niebezpieczni i powinni zostać wydaleni jak najszybciej.
#polityka # #lgbt #bekazlewactwa #ciemnogródlewacki #gównowpis

7

Lureczki, znikam na jakiś czas. Pewnie wrócę, ale nie wiem kiedy. Bawcie się dobrze, trzymajcie się i nie dajcie się zacipowac lewakom
#gownowpis
https://m.youtube.com/watch?v=KD_1Z8iUDho

10