W nowym jorku brakuje twarożku... z tego co znalazlem w sieci wynika ze to wynik atakow hakerskich na centra dystrybucji #nyc #usa #gownowpis

11

Z takich życiowych osiągnięć, to kiedyś dostałem miesięcznego bana u sąsiada, za wstawienie zdjęcia z GW z jakiejś lewackiej wystawy "sztuki"
Pokaż spoiler#bekazlewactwa #bekazwykopu #gownowpis

7

Lewacka cenzura na wykopie mnie dopadła. Komentarz był o tym śmiesznym panu z USA, co zajmuje się odpadami atomowymi i lubi przebierać się za kobietę.
https://www.wykop.pl/link/6501249/comment/101987131/#comment-101987131
#wykop #wykopcontent #cenzura #gownowpis

8

Hej Lurasy.
Do wczoraj myślałem, że wdzięczny Elrondowi powinienem być za Arwenę i naprawienie miecza…

Teraz wiem, że zrobił coś jeszcze piękniejszego niż Arwena
#heheszki #gownowpis #lotr

24

Ile ja się ze szwagrem muszę "namęczyć", żebyście zdrowi byli...

Zdrówko!

#sleevecontent #pijzlurker #gownowpis

22

A co jeśli ta cała wojna na Ukrainie i kryzys na granicy z Białorusią to tak na prawdę część wielkiego planu naszego rządu, mającego na celu walkę z nałogiem nikotynowym poprzez ograniczenie przemytu ruskich fajek?
#gownowpis

14

Wyświetleń Ci u nas dostatek, ale te 1410 przyjmuje na dowód rychłego zwycięstwa nad lewactwem…
#heheszki #gownowpis #fajnecyferki

35

Trudno mi wyrazić jak bardzo nie szanuję lekarzy, dziennikarzy, ekspertów i polityków po tych ostatnich dwóch latach. Większy szacunek mam do prostytutek, które mają najbardziej pogardzane w społeczeństwie "zajęcie". Tylko, że one sprzedają za pieniądze siebie i swoją godność, a DEPiLe (Dziennikarze, Eksperci, Politycy i Lekarze) sprzedają ludzi, którzy im zaufali, za zakrwawione judaszowe srebrniki.

Mogę ich porównać jedynie do szmalcowników z czasów okupacji, którzy często zdobywając zaufanie sąsiadów wyciągali od nich informacje dające im zarobek, a nieszczęśnikom śmierć.

Mają szczęście, że jesteśmy rozumnymi ludźmi, bo już by dotąd mieli w brzuchach kilka bagnetów, korporacyjne sprzedajne gnidy.
Zaprawdę, powiadam wam: Celnicy i nierządnice wchodzą przed wami do królestwa niebieskiego.
#lekarze #lekarzebezgranicprzyzwoitosci #gownowpis #medycynarezimowa #plandemia #sanitaryzm

24

#lurkowyznania #przyjazn #gownowpis #gorzkiezale

Nie mam przyjaciół. Albo nie rozumiem tego rodzaju relacji, albo jeszcze nie spotkałem kogoś kogo mógłbym nazwać przyjacielem. A może współczesne życie utrudnia poznanie przyjaciela?
Przyjaźń to chęć przebywania z drugim człowiekiem by razem patrzeć w jednym kierunku. Nie mam przyjaciela i prawdopodobnie mieć nie będę. Mam tylko znajomości bliższe i dalsze. Kiedyś myślałem, że mój deficyt wypełni posiadanie własnej rodziny, ale rodzina doprowadza mnie często do wcześniej nieznanych frustracji. Przydałby mi się ktoś, komu mógłbym się "wygadać", kto bez oceniania mnie i bez dawania dobrych rad ze zrozumieniem pokiwałby głową i powiedziałby "mam tak samo".
Człowiek rodzi się samotny i samotny umiera, niezależnie ile osób Cię otacza, tylko Ty masz prawdziwy wgląd do swojego wnętrza. Tylko ty możesz być swoim jedynym na całe życie przyjacielem, albo wrogiem.

8

Komentarze mi zeszły na wojenna ścieżkę…
#gownowpis #fajnecyferki

23

Ale akcja dzisiaj. Kupiłem bezdomnemu kanapkę z szynką. Myślałem, że ciapaty to pójdzie do piekła jak zje, a ten mi pokazuje, że zębów nie ma i prosi o zupę.
Cwaniaczek 😆
#gownowpis #heheszki

12

Jako samozwańczy prezes lurkowego koła miłośników #fajnecyferki, apeluje do wszystkich przyszłych użytkowników, a także do tych, którzy szykują się do założenia multi konta... Załóżcie konto 22 lutego…
Wtedy będzie piękny palindrom 22.02.20 22
#gownowpis

14

#gównowpis #głębokiemyśli

Tym dłużej żyję zaczynam rozumieć słuszność znaczeń wiele powiedzeń które widnieją jako lewicowe ale są w sednie prawicowe. Np "zasady są po to by je łamać" wydaje się być rewolucjonistyczną gadką. Ale zakłąda ono pojęcie boskiej sprawiedliwości i posłuszeństwa wobec obiektywnego wyższego prawa boskiego i święte prawo wyrażania się autentycznośći która zakazana powstrzymuje człowieka od osiągnięcia chwały i oświecenia. Lewak dążąc tą zasadą zgubi się, prawak... osoba na trzeciej drodze, odnajdzie tam oświecenie.
#polityka

8

Przebijam @szatanista (https://lurker.land/post/lg9TydqLX)
Jadę do Walii wczesna wiosna... Jadę samochodem, bez szprycy, bez rezerwacji, bez samolotów... Jak nie wyjdzie, bo pocisną, to nie przejdę do obozu kowidian i dalej pozostanę sobie wierny i się nie zaszczepię... Poczekam... Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie…
#gownowpis

16

Największą zaletą zapuszczenia włosów na powrót po goleniu się na zero jest to że już nikt nie pyta mnie o to czy mam kopsnąć szluga. Nie wiem czy mam jakąś mordę typowego sebka i po prostu brak włosów dodawał mi bonusowe punkty do sebkowatości, no a wiadomo, seba bez szluga z domu się nie rusza, ale serio nie pamiętam już kiedy ostatnio miałem taką sytuację, a za to kiedy byłem łysy to jak wychodziłem z domu to nie zadawałem sobie pytania czy, tylko kiedy ktoś zada mi to pytanie. Dosłownie prawie codziennie słyszałem te słowa. Nie zliczę ile razy miałem sytuację kiedy to idąc zatłoczoną drogą gdzie oprócz mnie przechodziły dziesiątki ludzi, zauważałem że jakiś pan menel z odległości kilkudziesięciu metrów już zdążył mnie upatrzyć i nie zważając na tłum mijających nas śmiertelników rzucał na mnie swoje przeszywające duszę spojrzenie, dyskretnie się do mnie zbliżając, sprawiając że czułem się jakby cały świat wokół mnie przestał istnieć, poza mną i Panem Menelem. Każda próba subtelnego ominięcia takiego jegomościa była z góry skazana na porażkę, zawsze w takiej sytuacji jesteś niczym zwierzyna na muszce myśliwego. Oczywiście taki Pan Menel nie mógł zapytać tych dziesiątek ludzi którzy akurat po drodze do mnie go mijali, to musiałem być ja, łysa głowa czyniła mnie w jego oczach wybrańcem. Oczywiście nie tylko menele mi zadawali takie pytanie, każde wyjście z domu musiało się zakończyć tym pytaniem zadanym przez jakikolwiek typ człowieka, tak jakbym był absolutnie jedynym dystrybutorem papierosów w całej Polsce.
#gownowpis

6

Zadzwoniłam do innej szkoły językowej. Umówiłam się na lekcje próbną z poziomu B1. Ale test, który wypełniłam wskazuję na takie b2. Trochę w to nie wierzę, dlatego sprawdzam gorszą opcje póki co. Jak uznam, że B1 jest za łatwe to przejdę na to b2.
#gownowpis

5