Robię sobie przerwę.
Zdjęcia trupów żołnierzy przekonały mnie, że lepiej spędzę czas na forach o STM32.
Może nauczę się czegoś pożytecznego zamiast napychać sobie łeb takimi rzeczami.
Wrócę jak skończy się wojna, to pewnie będzie jakoś przy 7-8 fali covida.

Na razie dziewczyny i chłopaki.
#gownowpis

11

właśnie spojrzałem z nudów na panel moderacyjny, nieźle się bawią
#gownowpis #lurker #rosja #wojna

10

Wkurza mnie, że pierogi ruskie chcą nazywać ukraińskimi, zapominając o tym, że Rusini/Łemkowie też mieli kiedyś aspirację wybicia się na niepodległość (bo to od nich pochodzą tzw. pierogi ruskie).

Ukraińcy mają swoje czebureki.

A tak zrównujemy Rusinów (nieRosjan) z Ukraińcami
#gownowpis

To jak kłaść ananasa na pizzy.

11

#chwalesie

Takie sobie dziś kupiłem, nie mogłem się oprzeć. Malowane na drewnie. Jeszcze, żeby tylko trafić lodóweczkę w normalnej cenie i będę happy

#sleevecontent #gownowpis #manscave

10

Taka mnie myśl naszła. Załóżmy optymistyczny wariant, że za kilka dni/tygodni/miesięcy Ukraina dogada się z Rosją, konflikt się zakończy i ludzie zaczną wracać do swoich domów... do swoich ubezpieczonych domów, samochodów czy innych wartościowych rzeczy... za zniszczenie których nie dostaną od ubezpieczyciela złamanego grosza! #takaprawda
#sleevecontent #gownowpis

6

Cyrk, każdy w Polsce patrzy, żeby tylko ojebać drugiego.

Miała przyjść do mnie piłka, mimo mojego przekierowania do punktu PickUp (DPD daje dupy) dał kurier do sąsiadów (przynajmniej tak powiedział), a na razie oni nie otwierają (ale chyba ich nie było, wierzyłbym im w to, co powiedzą, są tzw. nieoficjalnem gospodarzem klatki). Poza tym nazwisko sąsiada się nie zgadza.

Druga sytuacja, konsultant Play wcisnął mi pakiet za 45 zł, mimo, że zapewniał mnie, że będzie to 6 miesięcy za darmo. Mimo rozpatrzenia zgłoszenia pozytywnie jeszcze tego nie wyłączyli - niby mają na to 24h.
#gownowpis

EDIT: Chociaż z paczką się wyjaśniło, była tam gdzie mówił kurier.

6

Lurkerzy,
Raptem dwa dni temu popełniłem posta, o tym, że będę trwał na posterunku, pilnując by lurka nie zalała wojenna machina... (https://lurker.land/post/r3-DBfGIs)
Dziś ogłaszam kapitualcje. Wbrew opini dziadka Jana odcinam się od "njusuf, fejknjusuf i innych informacji.

Przepraszam obserwujacych, jesli zawiodlem. Ale przerwa jest potrzebna, bo to co się dzieje po 4 dniach wojny na tym naszym portalu trochę mnie przygniotło…
Wrócę... Kiedyś...
Bywajcie. Nie dajcie się trolom.
#gownowpis #spolecznosc #lurker

13

Rozpoczynam nitkę pod tytułem:
"Z kim chciałbyś spędzić wieczór, pogadać i wymienić poglądy przy piwku, winku, gorzałecce u Ciebie w domu?"

Ja zaczynam: Wojciech Cejrowski
Pokaż spoiler#glupielurkowezabawy #pijzlurker #gownowpis

9

Jestem zły na siebie, że będę musiał wywalić wędlinę do śmieci. Jakieś zwierzę było trzymane w niewoli i zostało zabite, między innymi po to, by debil Headcrab nie dopilnował daty ważności i wyrzucił kiełbasę do śmieci.
#gownowpis #weganizm #wegetarianizm #bekazheadcraba

7

zajrzałem na swój profil i akurat ładna liczba mi się trafiła
#gownowpis #chwalesie

10

Ale, że nikt nie plądruje sklepów z iphonami, nike, tv itp.!? Aaa, bo to nie #BLM
#sleevecontent #gownowpis #czarnyhumor #wojna #ukraina

24

Gdyby się ktoś zastanawiał gdzie znikną treści użytkownika @Alfred352, informuję, że poprosił o usunięcie konta w związku z otrzymanym banem na miesiąc
#gownowpis #moderacja

13

Nazwiecie mnie ruską onucą i różne takie, ale dopóki na Ukrainie, jako bohater czczony jest S. Bandera mam pewien dysonans. Niby szkoda mi tych biednych ludzi, ale niesmak pozostaje.
#przemysleniazdupy #gownowpis #ukraina #wojna #banderowcy

Za wikipedią:
"Stepanowi Banderze honorowe obywatelstwo nadały rady miejskie wielu miast na terenie dzisiejszej Ukrainy Zachodniej (ich liczba stale rośnie); są to m.in. Łuck[103], Lwów[104], Iwano-Frankiwsk[105], Tarnopol[106], Truskawiec[107], Kowel[108], Sokal[108], Czerwonogród[109], Chust[109], Brody[110], Żółkiew[111], Trembowla[112], Jaworów[113], Nowojaworiwsk[113], Borysław[114], Radziechów[113], Dublany[113], Rawa Ruska[113], Warasz[115], Kołomyja[115], Dolina[115], Stebnik[115], Skole[115], Morszyn[115], Wołświn[116], Zborów[116]."

Manifestacja Prawego Sektora i „Swobody” Kijów, 1 stycznia 2015
Za zasługi dla Ukrainy Stepanowi Banderze zbudowano pomniki m.in. w takich miastach jak: Iwano-Frankiwsk (Stanisławów)[117], Drohobycz[117], Stryj[117], Borysław[118], Kołomyja[118], Kamionka Bużańska[118], Dublany[117], Mościska[117], Uhrynów Stary[117], Lwów[119], Tarnopol[120], Buczacz[118], Strusów[118], Sambor (poświęcony przez 11 kapłanów z miejscowych cerkwi)[121]. Kolejne budowy pomników przedstawiających wizerunek Bandery planowane są w Łucku[122], Czerkasach[118], oraz w Równem, Kijowie i Czerniowcach[121]. Według portalu dyvys.info w październiku 2016 roku na Ukrainie znajdowały się 44 pomniki Stepana Bandery. Najwięcej pomników było w obwodzie lwowskim – 20, następnie w tarnopolskim (11), iwanofrankiwskim (10) oraz w rówieńskim (3)[123].

14

Podobno benzynę na lewo sprzedają tylko za gotówkę

Dziwi mnie brak zainteresowania papierem toaletowym. Może ludzie już śpią od dawna na materacach z rolek?
#gownowpis

14

Lewaczki pochowały się w swoich norkach i szukają czystych majtaskow…
#heheszki #gownowpis #takaprawda

32

Dziś mój ostatni dzień w pracy w Irlandii. Strasznie mi się nie chciało przyjeżdżać, gdyż mam pakowanie i sprzątanie na głowie, a jutro zdaję chatę i wyjeżdżam.
Moje rozterki zostały wynagrodzone przez irlandzkiego kolegę, który mi wręczył butelkę Jamesona w podzięce za dobrą kompanię przez blisko 5 lat wspólnej pracy 😃
Czuje dobrze człowiek 😃
#gownowpis #pracbaza

15

Jeśli to jest powtórka z 1939 roku, to Putin jest Hitlerem.

W takim razie, czy Ukraina jest Polską z 1939 r.?

To w takim razie aktualna Polska jest ówczesną Anglią lub Francją?

A Może Ukraina jest Austrią, a my Czechami?
#trudnesprawy #gownowpis #wojnanaukrainie

5

Zaczęła się wojna.. i już czuć ze na Lurkerze będzie jeden wielki cyrk. Jeden kwiczek już się zesrał na rzadko bo ozjasz (w sumie to nawet nie ozjasz, tylko ktoś tam z KORWINy jakieś oświadczenie, wcale nie jakieś bardzo proruskie nabazgrał). Będzie festiwal lewackich mądrości, psychotycznych urojeń "wszyscy to ruskie onuce tylko nie ja" i obrzucanie się gównem, tak jak pan Cheater przykazał

Swoje na temat konfliktu ukraińskiego powiedziałem parę dni temu, powtarzać się nie będę. Brania udziału w wojenkach retardów również nie będę.Jedyne na co mam nadzieję,to to, że nie dojdzie do jakiegoś skrajnego kryzysu humitarnego (marne szanse ), akonflikt nie eskaluję to skali globalnej.
Miłego dnia, jest ładna pogoda, trzeba skorzystać.

TL:DR: zdrowy rozsądek w ocenie sytuacji plz
#ukraina #lurker #bekazpodludzi #rosja #wojna #gownowpis

9

nie dajcie się Lurki prowokować plusując / minusując wpisy cisnące po ukrainie czy rosji (pisownia z małych liter zamierzona). Ignorujcie te infowojnę.
Nie mówię żeby schować swoje poglądy w kieszeń ale obecnie przez te kilka miesięcy to po prostu wojna na dezinformację.
Jedni i drudzy siebie warci. (nie mówię o ludziach - znam porządnych ludzi prywatnie zarówno UKR i RUS)

ignorujmy, nie plusujmy - nie minusujmy.
#gownowpis #ukraina #rosja

7