Oto tutaj mamy słynne matematyczne wyprowadzanie wzorów na tablicy (przy okazji gdy stara baba pyta czym smarować swędzącą żopę) - wiadomo że z wzoru wychodzi że 1 lekarz 200k ma WIĘKSZĄ wydajność niż 10 lekarzy 20k.

POMYŚLCIE co by było gdybyśmy stworzyli takiego 1 singularnego uber lekarza 2000000000000k - linie geodezyjne naszej rzeczywistości zawinęłyby się do wyższych wymiarów oraz humanity would ascend into godhood

#wykop

5

Mój post sprzed 5 dni: http://lurker.land/post/yepi2ahqfwfc

Do bólu przewidywalna tzw "elita"

Warto też wiedzieć że podczas covidu PRAWIE powstała taka konwencja lekarza jako funkcjonariusza porzadku medycznego kontrolującego jakieś paszporty covidowe - innym słowy gdyby nie opór społeczny lekarz hipotetycznie mógłby decydować o swobodach obywatelskich - wtedy to równie dobrze byłoby powstanie zupełnie nowej kasty zarządczej.

Pamiętajmy że lekarze są potrzebni i są pożyteczni mimo wszystko - tylko to co narosło na tej "zdrowej potrzebie" to już patologiczna zmiana - tym trudniejsza do poprawnego zaadresowania bo wyciera sobie gębę "my przecież ratujemy zdrowia i życia"

http://wykop.pl/wpis/86601609/srodowisko-lekarzy-od-lat-stara-sie-jak-najbardzie

#wykop

9

Przykład wychowywania europejskich kobiet na egzotyczne szony - w nawiązaniu do "jak nie wychowacie swoich kobiet, to wasi wrogowie wam je wychowają".



Zresztą ta zasada dotyczy też chłopców, ale płeć męska zdecydowanie szybciej i mocniej uderza japą w mur zwany "rzeczywistość" (kobiety po 25-30) - młodzi chłopcy już od młodego doświadczają przejebanej sytuacji na rynku seksualnym (od ~2010) i rynku pracy (najgorsze combo: brak pleców/bogatego taty/mała miejscowość).

Niedawno jakiś młody mi mówił ze "tak przejebane" ale nie potrafił wskazać skąd się to wzięło (od momentu gdy kobiety ogarnęły że mogą sprzedawać dupsko na poziomie poza swoją lokalną miejscowością - kultury kurwingu - naszaklasa, fb, tinder, netflix i równolegle wpływy lewicowej ideologii) ani porównać do czasów kiedy sytuacja była zdrowsza (pokolenia urodzone w latach 90 to była już całkowita końcówka jeszcze normalnej sytuacji)



Niestety, różowy pustak na zdjęciu pobawi się te kilka lat (które w domyśle miała wykorzystać na zdobycie prawdziwego męża i zapoczątkowanie szczęśliwej rodziny) a potem zrobi speedrun do starych bab jęczących że "nikt jej nie chce"

#wykop

7

Generalnie cały czas powraca wzorzec

liczba lekarzy musi pozostać na stałym i niskim poziomie - NAJLEPIEJ względem rosnącego zapotrzbowania na opiekę medyczną (rosnąca armia emerytów)


unikać każdej zmiany która pozwoliłaby zredukować zapotrzebowanie na lekarzy


unikać każdej zmiany która pozwoliłaby zwiększyć liczbę lekarzy na rynku pracy


Zdjęcie

Przykładowo gdyby powstało bardzo dobre AI które pozwoliłoby spokojnie w konserwatywnych szacunkach zredukować 5% zapotrzebowanie na lekarzy - przewiduję że zostanie to zablokowane przez naczelną izbę lekarską.

Innym słowy niby wykształceni z dużych miast zachowują się jak najgorsze wieśniactwo/januszexy

#wykop

10

Czy nauka nie poszła za daleko? Lekarz-kobieta i to w dodatku nie potrafiący czytać. Human species have progressed beyond any sophisticated imagination could suspect in its godlike achievements

#wykop

9

z powodu zjebów którzy używają gotówki do kupowania narkotyków,

wprowadzamy 100% zdeanonimizowane płatności cyfrowe + pisemne uzasadnienie każdego zakupu



Oczywiście zjebów na drogach trzeba tępić - ale nie tak że zaciska się pas 99% populacji z powodu półmózgów.

Zwalczajcie takie normictwo "muszę nosić kask jak chcę wyjść z domu bo tak jest BEZPIECZNIEJ". W Niemczech (przynajmniej stereotypowo tak było kiedyś) wysoki stan techniczny niektórych odcinków autostrad, samochodów i dobra kultura jazdy sprawia że odcinkowo nie ma górnego limitu prędkości.

#wykop

Tego typu techniki są bardzo efektywne - chociaż i nie do końca - bo "ocenzurujmy internet bo dzieci lub pedofile" jakoś nie działa na internetową społeczność ale już z przypadkami jak powyżej "upośledźmy jazdę samochodem bo sebastiany na drodze" nieźle działa.

5

tldr



jako społeczeństwo powinniśmy zrobić reality check kobietom i pokazać im gdzie jest ich faktyczne miejsce - bo srają zdecydowanie wyżej niż mają dupę - to jest zresztą rola każdego mężczyzny, mówić kobietom co mają myśleć, bo one same nie potrafią myśleć (a jak my tego nie zrobimy - lewactwo to zrobi za nas)



Ktoś dobrze zauważył - w USA czasem jak dziewczyna zrobi zmianę płci na męską to z "8"/10 modelki staje się 4/10 incelem. Z reguły matka* 7/10 rodzi syna 7/10 i córkę 7/10 - ale w przeliczeniu na dzisiejsze czasy: córka dostanie 8-9/10 a syn 4-5/10



(* o ile ojciec był genetycznie z tej samej populacji/etnosu i na tym samym poziomie atrakcyjności - tak że matka "drukuje" swoje fenotypowe kopie prawie nieodróżnialne od niej gdy była w tym samym wieku: zdjęcie 20 letniej matki vs jej 20 letnia córka).



Innym słowy, kolejny przykład jak kobiety są całkowicie zjebane mentalnie i żyją w nierzeczywistym realmie swoich urojeń - mężczyźni potrafią proporcjonalnie podzielić populację kobiet od 1 do 10 na 10 kategorii atrakcyjności - kobiety 7/10 swoich genetycznych braci 7/10 potrafią wrzucić w 4-5/10

Zdjęcie

http://wykop.pl/wpis/86489195/w-polsce-to-same-modelki-powyzej-7-10-mamy-xd-p0lk/

#wykop

Poniżej bardziej prawidłowa skala - chociaż i tak są pewne problemy - ogrom lasek z dołu ma pomalowaną japę + specyficznie zrobione zdjęcia + jest młoda. Niektóre nawet są zdecydowanie zbyt wysoko.

5/10 jest jednak dobrze wyważone - zupełnie neutralny środek, pół na pół, troche brzydkie troche atrakcyjne - chociaż niektóre poszłyby 1 skalę wyżej/niżej - ale nie 2-3 wyżej/niżej.

Zdjęcie

10

No i straciłem dostęp do konta na WYKOP.

Zdjęcie

Konto które mam tam chyba od 2008.

Wczoraj dodano znalezisko o Nożowniku z Belfastu - szybko stało się gorące, by po pół dnia spaść. NIe ma tematu.

Wrzuciłem w takim razie jeszcze raz na wykop te wykopalisko- ogólnie o wydarzeniach z belfastu i że wykop stosuje cenzurę. Co się wydarzyło?

No dostałem obowiązek zweryfikowania własnego konta. I tutaj nie ma kłopotu poza tym, że ja nie będę im dawał mojego numeru telefonu.

Więc chyba już nie mam dostępu do konta.

Wiedziałem, że to żenujący portal, ale aż tak?

#wykop

10

Zero zaskoczenia, lewak tworzący furtki narracyjne "wszyscy jesteśmy równi, nawet jak ktoś wczoraj nabył polskie obywatelstwo to jest to 100% Polak z krwi i kości".

Przypominam że hiszpańskie lewactwo (podobno już tracące wpływy w Hiszpanii) otworzyło l-e-g-a-l-n-ą drogę do nabycia obywatelstwa setkom tysięcy migrantów z głębokich gównokrajów - a wiadomo, jak legalnie to wszystko w porządku.

#wykop

10

emocja (biedne chore dziecko) + instynkt stadny (zrzutka) to potężne kombo.

Zasadniczo społeczeństwo nie ma kogokolwiek * kto używając argumentów tłumaczyłby różne zjawiska - na co wpływają ceny w biedrze, czy ta zbiórka zrealizuje postawiony cel, czy ta decyzja polityczna jest uzasadniona i nie ma tutaj żadnej korupcji - więc można jebać ludzi na pieniądzach po kolei na:

cenach w biedrze, zbiórkach pieniędzy, decyzjach polityków


#wykop

Zdjęcie

*(nie mam na myśli tych pożalsięboże facktcheckerów co udają świętoszkowate autorytety moralne a uprawiają własną polityczną agendę)

12

80% ludzi bieduje lub "od 1 do 1" - 15% żyje nieźle, 5% żyje na bogato - ale uśredniając PKB rośnie - Polska 20 potęga świata - co tworzy iluzję że "skoro jest tak źle to czemu ja widzę nowe samochody na ulicach".

Problem to ekonomia która ma totalnie wypierdolone na społeczeństwo a modli się do "byle PKB rosło" (tj. żeby zyski korporacji rosły) - przy takim prawno-ekonomicznym ukształtowaniu Polski jako neokolonii i rynku zbytu i taniej siły roboczej -



u nas nic się nie opłaca bo opłaty podatki regulacje

korporacjom się opłaca - o ile mają tanich niewolników

korporacje nie płacą podatków



Zdjęcie

Rzucanie się na tych "bogoli" to nie rozwiązanie - bo cały system strukturalnie został tak ukształtowany że po prostu tych 15+5% miało farta -

#wykop

http://wykop.pl/link/7943723/w-polsce-najbogatsi-jeszcze-nigdy-tak-szybko-sie-nie-bogacili/komentarz/136892241/a-potem-trzepanko-do-wskaznika-pkb-ktory-nic-nie-mowi-o-postepujacym-rozwarstwieniu-spolecznym-na-grafikach-potezna-wolska-z-poteznym-wzrostem-gospoda

7

To tak nie działa, jeżeli można za pieniądze kupić tzw "chrześcijańskich influencerów" to nie są to żadni chrześcijanie

#wykop

20

Jestem ciekaw czy w obliczu dzisiejszej rzeczywistości, obecność na tym poralu użytkownika Juden Frei Europe dalej budziłaby takie emocje.

#wykop #judenfreieurope

9

Dziś w odcinku "kampania obrzydzania konceptu posiadania własnego samochodu przez lewactwo" - nie musi to być diesel/benzyna, może to być elektryk. Masz nie mieć własnego środka transportu - jedynie miejskie wagony bydlęce z obcymi z importu.

Po lewej:



1. komusze regulacje (ubezpieczenia, zakaz starszych samochodów),

2. komusze ograniczenia (strefy zielonego transportu i inne tego typu gówno)

2. komusze podatki/opłaty ekologiczne/paliwowe,

2. komuszy zamordyzm i etykietkowanie obywateli numerami jak w jakimś auschwitz

2. zakorkowane miasta z powodu liberalno-korporacyjnego spędu populacji do dużych miast z powodu przestawienia ekonomii na "usługi" (co prawda nie jest to stricte lewackie, ale globalistyczne korporacje trzymają ideologicznie z lewakami, nie z prawakami)


Po prawej:

przedstawienia życia w dużym mieście jako utopię gdzie w kółeczku wszyscy razem tańczymy jak hippisi w 1960

- w rzeczywistości: klatka developerska z dedykowanym paśnikiem zasrana kamerami wsadzonymi ludziom w dupy + mało bezpieczne ulice żeby ludzie błagali o więcej kontroli



Zdjęcie

Zauważcie że absolutnie nic o wynalazkach które serio zmniejszają CO2 i koszta ekonomiczne:



zablokowanie całkowicie jakiejkolwiek imigracji do Europy bo CO2 rośnie

dywersyfikowaniu ekonomii i zmniejszaniu zależności od komuchów z Chin lub arabów z bliskiego wschodu

odpływ ludzi do mniejszych miejscowości: pracy zdalnej, telepresencji, automatyzacji, robotyzacji, - tylko upakować populację w 15 minutowych miastach i ją tam zamknąć najlepiej z paszportem wewnętrznym jak w jebanym ZSRR



#wykop

6

Jak myślicie będzie false flag 9/11 czy tam 11/9

#cotamnawypokuwypisujo #wykop

9