W Polsce dzieją się dziwne rzeczy,marszałkiem zostaje typ zamieszany w aferę w której w jego mieszkaniu "umiera" jeden ze świadków. 🤡🌍

Awantura nagrała na tą okazję piosenkę.

http://m.youtube.com/watch?v=WCP8jJotBHY

#muzyka #komunizm #ciekawostki

Info z afery

http://www.money.pl/gospodarka/polityka/artykul/skazana;w;aferze;rywina;zmarla;w;mieszkaniu;czarzastego,99,0,376675.html

10

#ciekawostki #takasytuacja #usa #zydzi #izrael

Eric Leroy Adams (były) burmistrz Nowego Jorku, w ostatnich dniach odbył wycieczkę do Izraela. Założył myckę i modlił się pod ścianą płaczu. Potem wygłosił przemówienie dla zgromadzonych żydów.

Wróciłem z powrotem do Izraela i muszę wam przekazać. Służyłem wam jako burmistrz. Ale chcę kontynuować tytuł (sługi) który jest bardziej ważny niż wszystko inne. Jestem waszym bratem.


Zdjęcie

---------------------------------------

http://www.facebook.com/reel/1843640033697093

---------------------------------------

Eric Adams kontynuował w ten sposób długą tradycję odwiedzin Izraela przez burmistrzy Nowego Jorku, mimo że jest czarny, przez co nie uznawany za żyda przez żydów z Izraela.

Eric Adams jest też mistrzem masońskim. [zdjęcie z inauguracji]

Zdjęcie

Wiele istotnych stanowisk w USA (i nie tylko) jest zajmowanych przez osoby poświęcające intencje dla Izraela na pierwszym miejscu.

20

Będziesz się żywił ludzkim zwłokami i będziesz szczęśliwy – współczesny kanibalizm. 🤮 ⚠️ 💀tvn24.pl

UWAGA! Artykuł zawiera niepokojące informacje.

Próba znormalizowania kanibalizmu jest faktem, sam proces nie zaczął się wczoraj.

Zdjęcie

W ostatnich miesiącach (2025) USA obiegały różne dziwne doniesienia o dochodzeniach w domach pogrzebowych Chicago, Las Vegas, Phoenix. Nie połączone z sobą przypadki , wykazały „niewłaściwe obchodzenie się z zwłokami” – przechowywanie części ciał które miały być skremowane, wyrzucanie prochów w ustronne miejsca, oszukiwanie rodzin zmarłych o to co zrobiono z ich bliskimi.

Wejścia policji były szybkie i czyste, zwłaszcza biorąc pod uwagę białe kombinezony ochronne. Co jednak mogło być przyczyną tych „zaniedbań”.

Cofniemy się do głośnej sprawy z 2018r. Arthur Rathburn z Detroit [zdjęcie niżej] handlował ludzkimi zwłokami. Jak ustalili śledczy w latach 1997-2013 na procederze zarobił 13 milionów dolarów wypożyczając lub sprzedając części ludzkich ciał dla celów „naukowych” .

Zdjęcie

Rathburn (osobnik z ciekawą wczesną historią) swoje studia zaczynał od medycyny. Długo w niej nie wytrwał zaledwie 2 lata które szybko się skończyły jego odejściem. Nie wiadomo co dokładnie zaszło, wiadomo jednak, że już wtedy niezdrowo fascynował się kostnicą swojej uczelni. Po „zakończeniu” owych studiów momentalnie wpadł na biznes związany z sprzedażą zwłok.

W procederze pomagał mu doktor Ed Eichenlaub z Pitsburga. Zaczął być szeroko znany w podziemnych kręgach jak i na stanowiskach władzy. Jak się okazało miał dostęp do zasobów armii USA której sprzedawał zwłoki np.: do celów testowania min przeciwpiechotnych.

Taki los spotkał np.: ciało babci z Arizony którą rodzina wydała do badań naukowych nad Alzhaimerem. To nie był jedyny przypadek, Rathburn żerował właśnie na donacjach w celach naukowych jak i wcześniej wspominanych zakładach pogrzebowych. Rodziny zmarłych były całkowicie przekonane o szczytnych naukowych celach handlarza ciałami.

Cała sprawa się rypła gdy pewnego dnia na jednym z amerykańskich lotnisk wylądowały walizki z których kapała krew, w środku były rozczłonkowane części ciał zaadresowane do Rathburn’a.

Z tego miejsca szybko poszło. Rajd na siedzibę firmy którą prowadził jak i magazyn ujawnił obrazy jak z krwawego horroru. Ludzkie głowy ułożone na półkach, kadłubki wiszące na hakach, przygotowane do dalszej wysyłki ręce i nogi w pudłach zasypane lodem. Śledczy musieli zacząć bawić się w ludzkie puzzle.

Rathburn dostał 9 lat odsiadki. Czemu tak mało? Bo tylko za oszukiwanie rodzin zmarłych i niewłaściwe obchodzenie się z zwłokami. On był tylko pośrednikiem.

------------------------------------------

http://tvn24.pl/swiat/usa-arthur-rathburn-skazany-ra839301-ls2403226

------------------------------------------

Dokąd więc miały być wysyłane zwłoki?

Rok 2022. W Internecie pojawia się strona „Human Meat Project” zajmująca się (nie ironicznie) sprzedażą ludzkiego mięsa na cele kulinarne.

Zdjęcie

Jak głosił opis strony, był to program donacyjny między chętnymi a degustatorami. Akcja mająca na celu „walkę z przeludnieniem które prowadzi do zmian klimatu i zmian cieplarnianych”.

Zdjęcie

Nie wiadomo w jakich okolicznościach strona znikła. Było to jedno jedno z najbardziej odważnych coming outów przemysłu kanibalistycznego. Dziwnym trafem bardzo szybko znaleźli się „fuct chekerzy” głównego nurtu twierdząc, że projekt był tylko performancem i że przecież nie ma dowodów by twierdzić inaczej. Sprawa czym prędzej została zamieciona pod dywan.

Co bardziej niepokojące nie była to w Internecie pierwsza tego typu strona zajmująca się handlem ludzkim mięsem. Już wcześniej występowały restauracje zajmujące się kulinarnym tabu. Uprawiały mimo tego swoją reklamę bardziej dyskretnie.

W 2021r. innym odważnym był startup BiteLab. Zbierał tkanki ludzkie, w celu wytwarzania wyrobów mięsnych, takich jak chociażby salami.

Z kolei w 2022r. Szwedzka marka żywności roślinnej Oumph! stworzyła burgera o smaku ludzkiego mięsa, który zdobył nagrodę Silver Brand Experience i Activation Lion na Festiwalu Kreatywności Cannes Lions.

Rzecznik powiedział, że zrobiono wszystko, aby upewnić się, że produkt jest jak najbardziej realistyczny. Skąd kucharz jak i rzecznik mieli porównanie smaku?

Jak się okazuje przemysł spożywczy na zachodzie ma dość poważny problem z dostawaniem się ludzkiego DNA do mięsa.

Pisał o tym @b3loza kilka miesięcy temu. [artykuł niżej]

----------------------------------------------

http://lurker.land/post/usyirxzls2yp

-----------------------------------------------

Jednak jak więcej wiadomo, testom były też poddawane wyroby mięsne w popularnych sieciach gastronomicznych (np.: ta z logo „M”) gdzie jednoznacznie ustalono obecność ludzkiego DNA w kotlecikach.

Znawcy gier może pamiętają GTA2, gdzie w jednej z misji (jednej z tych bardziej drastycznych) dystrybuowało się hot dogi z dodatkiem wrogiego gangu. Życie to nie gra a jednak to co się dzieje jest niepokojąco prawdziwe.

Cofniemy się jeszcze trochę w historii do 2017r. który wręcz obrodził dziwnymi artykułami w mainstrimie, wprost przekonującymi do kanibalizmu. (ułamek z wybranych przypadków)

Oto ich tytuły:

“Cannibalism: It’s ‘Perfectly Natural,’ A New Scientific History Argues”

“’Clean Human’ is a morally defensible addition to Restaurant menus of the future”

“If you had to eat a human, wich body part shoud you pick first?”

“Why You Should Skip the Brain if You Eat Frends”

“Is it Really Bad To Eat People?”

“Now Study Fleshes Out the Nutritional Value of Human Meat” VICE

“Whats wrong with eating people?” – You could soon be dinning on lab-grown celebrity canapés and lightly-seasoned chunks of your loved ones.

“Drew Barrymore Literaly Eats Human Flesh in the First Trailer for Netfilx’s New Show Santa Clarita Diet”

--------------------------------------------

Dlaczego? Dlaczego to się dzieje?

Oczywistym jest, że kanibalizm jest jednym z punktów doktryny politycznej NWO. To tłumaczy próbę oswojenia z odpychającym procederem, próbę wyjaśnienia go przeludnieniem i zmianami klimatycznymi.

Na robakach które „będziesz jeść i będziesz szczęśliwy” się nie skończy. Sztucznie hodowane mięso jest wystarczająco nijakie by nakarmić ludzi nimi samymi. Przypomina się „Zielona pożywka” (1973) i fikcyjna dystopia tego kawałka kina.

Aby do tego dojść wpierw trzeba wyniszczyć tradycyjne rolnictwo, co już się dzieje z sukcesem. Głodne, zdeprawowane i ogłupione masy same będą zmuszone przyjąć nowe diety. Nie dla tego że ludzie tak chcą, ale dla tego, że ktoś za nich zdecydował podstępem. Co gorsza jest to akt upokorzenia ludzkości (która miała by się wzajemnie zjadać).

Skąd to się bierze?

Jest mi znana tylko jedna ideologia która w swoich praktykach wykorzystuje ludzką krew, mięso i rytualne grupowe zbeszczeszczenie kobiety na ołtarzu.

Jak to opisywał mason Albert Pike jest to plan do „wystawienia ludzkości na czystą doktrynę Lucyfera”.

#kanibalizm #swiat #nwo #teoriespiskowe #ciekawostki #przestepczosc

12

Przetrwał 6 obozów koncentracyjnych, w tym co najmniej 1 obóz śmierci. Żyje po dziś dzień w wieku 97 lat. Twardy skurczybyk! Brawo!

Zdjęcie

źródło: http://x.com/RozRothstein/status/1990304143215665283

#ciekawostki

8

#shoutbox #medycyna #badania #rak #ciekawostki #odzywianie

Badacze chcieli ustalić korelację między występowaniem raka, promieniowaniem słonecznym UV i odżywianiem.

Zdjęcie

Podzielono myszy na grupę testową A i B. Pierwszą karmiono z udziałem olejków roślinnych, grupa B była karmiona z masełkiem. Następnie naświetlano myszki promieniami UV.

Grupa A szybko wytworzyła widoczne komórki rakowe, grupa B była zdrowa.

W kolejnym teście zmieniono dietę z masełka (grupa B) na oleje roślinne. W efekcie dotąd zdrowe myszki doczekały się raka.

Wniosek: żryj więcej produktów na bazie olejów roślinnych... farmakolodzy lubią to i sprzedażą Ci chemię aby Ciebie "ratować" od raka.

Pod żadnym pozorem nie powinieneś jeść tłuszczy zwierzęcych... to nie dobra jest dla farmakologii... będziesz za długo zdrowy. Ujnio Jewropejska pomocy, ograniczyć mięsko i tłuszcze zwierzęce. Oh wej!

Czyli to nie słoneczko powoduje raka. Raka powoduje to co jesz w odpowiedzi na słoneczko.

A witaminka D (powstająca w odpowiedzi na słoneczko) jest bardzo zdrowa i dodatkowo zmniejsza ryzyko raka.

-------------------------------------------

http://www.jove.com/pl/t/67368/studying-chronic-exposure-of-mice-to-ultraviolet-b-radiation

-------------------------------------------

9

Tanzania – rewolta po sfałszowanych wyborach 🔥 🇹🇿 🔫youtube.com

Pod koniec października w Tanzanii (centralne wschodnie wybrzeże Afryki) odbyły się wypory prezydenckie. W końcu prezydentem została kobieta i to na dodatek czarna (jak inkluzywnie). Samia Suluhu z lewicowej Partii Rewolucji, zdobyła całe 97% głosów przy 87% całego głosującego społeczeństwa Tanzanii.

Co tu nie gra? Oprócz takiego poparcia? Otóż w czasie wyborów te 87% społeczeństwa protestowało na ulicy przeciw niej.

Zdjęcie

Samia Suluhu (w rzeczywistości jest to jej druga kadencja), pełniła władzę prezydencką od 2021r. gdy zmarł poprzedni prezydent Tanzanii: John Magufuli (też Partia Rewolucji). Jeszcze wcześniej pełniła funkcję premiera.

John Magufuli wsławił się „walką z korupcją” która polegała na zmuszeniu skorumpowanych urzędników do przekazywania mu pieniędzy. Samia Suluhu postanowiła iść droga swojego poprzednika ale jednocześnie dokręcić śrubę jeszcze bardziej.

Czyli to samo co poprzednik + delegalizacja partii opozycyjnych, zamykanie niewygodnych polityków, prześladowania decydentów, porwania i zabójstwa – pełen pakiet „naszej demokracji”.

Jak można by było nie głosować na tak wspaniała panią prezydent? Niestety społeczeństwo Tanzanii nie doceniło tak wszechstronnego polityka.

Protesty rozpoczęły się w dzień wyborów w całym kraju. Po ogłoszeniu z góry znanych wyników, wyłączono Internet, główne media zarzekały się że wszystko w porządku i to dla dobra ludzi. Wyłączenie Internetu nie ugasiło nastrojów… wyłączono prąd w całym kraju.

A jak tylko prąd został wyłączony, armia zaczęła strzelać.

Liczba ofiar wspanialej afrykańskiej „demokracji” jest na obecną chwilę nie znana (mimo wczesnych szacunków dochodzących do tysiąca zabitych). W ramach skorzystania z okazji odbywa się polowanie na polityków opozycyjnych i ich rodziny.

Kraj pozostaje w chaosie i nie zapowiada się na szybki pokój. No może do ostatniego opozycjonisty.

-------------------------------------------

http://www.youtube.com/watch?v=tYMzljeRt3E

-------------------------------------------

Tanzania nie jest tematem popularnym w mediach. Typowa republika Afrykańska, w murzyńskiej naturze „demokracja” to bardzo płynny termin. Mimo tego staram się pokryć tematy nawet te mniej popularne, które jednak mają potencjał do przerodzenia się w coś większego.

Czym więc Tanzania różni się od reszty republik bananowych. Otóż do niedawna była relatywnie stabilną demokracją.

Niestety na świecie nasila się trend „naszej demokracji” która wymaga poświęcenia demokracji w imię władzy. Ten trend nie kończy się na Afryce a wszystko ma znamiona szerszego już wcześniej ustalonego planu, który jest stopniowo realizowany.

Przypomnijmy sobie kraje „cywilizowane” pierwszego świata. USA 2020 sfałszowane wybory prezydenckie, Irlandia – referendum aneksyjne do UE powtarzane do skutku, Brytania – mimo wyjścia z UE, UE nie wychodzi z brytyjskiego rządu który działa coraz bardziej totalitarnie, Francja i Niemcy – próby zdelegalizowania opozycji, Rumunia – wprost anulowane wybory gdy wygrał „niewłaściwy” kandydat, Ukraina – anulowanie wyborów pod pretekstem wojny, no i Polska z antypolskim rządem i już pierwszymi wezwaniami do delegalizacji opozycji czyli „Korony Polskiej”. Mówi się wiele o reżimach Białoruskim czy Rosyjskim które w rzeczywistości swoimi działaniami przestają się różnić od „zgniłego zachodu”.

Jaki jest wspólny mianownik? „Nasza demokracja” ma się znaleźć tylko i wyłącznie pod panowaniem ideologii lewicowych (to ich stały plan).

Nie jest to błąd w matrixie, to wzór powielany w kolejnych krajach. Ideologia zrodzona w odmętach bolszewickiego Związku Radzieckiego zwana Trockizmem (od Lwa Trockiego) znana tez jako Międzynarodówka Komunistyczna. Obecnie z tą drobną różnicą, że komunizm jako ideologia jest bardzo źle kojarzony (nie bez powodów) więc kamufluje się jego idę przez zmianę barw (np. z czerwonego na niebieski) czy stara związać z współczesnymi ideami jak korporacjonizm.

Stare zło w nowym opakowaniu, mającym zmylić obserwatora. Gdzie nigdy nie chodziło o demokrację tylko czyste przejęcie władzy i realizowanie postulatów społeczeństw „tak jak My je rozumiemy”.

----------------------------------------------------

Kierując się rodzimym dobrem społecznym jak i stanem naszej własnej (polskiej) demokracji trzeba sobie zadać pytanie kiedy nasz własny rząd w imię „demokracji walczącej” zacznie strzelać do ludzi.

Trzeba się zastanowić, jak będziesz wtedy żyć, jak będziesz w stanie stawić opór, jak będziesz się w stanie zorganizować, co będziesz mógł zrobić gdy wyważą twoje drzwi i jak będziesz mógł chronić swoich bliskich.

Na reżimy totalitarne, nie działają petycje, nie działają prośby, nie działają protesty. Działa jedynie brutalna siła i eliminacja wroga. A historia świata jest tego świadkiem.

#swiat #tanzania #ciekawostki #wojnadomowa #totalitaryzm #oszukujo #wybory

12

Owsiak jest krok bliżej do wskrzeszenia Hitlera:

Osiemdziesiąt lat później ta makabryczna pamiątka pozwoliła naukowcom na dokonanie czegoś niezwykłego: zsekwencjonowali DNA Hitlera.


http://www.removepaywall.com/search?url=https://www.thetimes.com/uk/history/article/dna-analysis-hitler-sexual-disorder-autism-k9wszz3tw

#ciekawostki #hitler

6

Najpopularniejsze rodzaje domów w Europie.

czerwony - dom wolnostojący

niebieski - dom wpółwolnostojący, tarasowy

żółty - mieszkanie w bloku, apartament

#mapy #ciekawostki

8

#ciekawostki #polska #pyrkon #pznan

Słyszeliście przypadkiem o Pyrkonie? To taka impreza masowa skupiająca się na fantastyce i sci-fi: książki, komiksy, manga, gry, filmy ect. W tym roku organizator trochę postanowił spieprzyć regulamin który dotąd działał bez problemu od 20kilku lat.

Zdjęcie

Jako ze kiedyś prenumerowałem miesięczniki Kawaii jak i Fantastykę ta impreza zawsze przewijała mi się tam gdzieś w tle, bywali na niej znajomi więc chcąc nie chcąc trochę to śledziłem.

Jedną z głównych atrakcji Pyrkonu zawsze były kosplayje, rożnych przebierańców czy ciekawych stanowisk w tematyce światów z gier itp.

Organizator w ramach bezpieczniactwa zmienił regulamin zakazujący na Pyrkonie pojawiania się atrap broni, umundurowania czy nawet pokazywania trochę więcej skóry (krótka spódniczka i widoczny pępek).

Tym samym jakieś 2/3 pyrkonowiczów tworzących te imprezę będzie mieć bana na przebieranie się.

Trochę to ujmie imprezie... a wszystko w imię w.w. bezpieczniactwa aby jakiś płatek śniegu nie poczuł się zestresowany "bronią" czy "umundurowaniem".

No cóż, szkoda. Jak jest coś OK to zawsze ktoś ostatecznie przyjdzie i spierdoli.

Więcej na ten temat:

----------------------------------------

http://youtu.be/NU4jKQWM4Es?si=NTboQEW8bk3yjso1

----------------------------------------

19

#fantasy #animacja #film #ciekawostki

Krótka animacja w lekkim tonie.

"Fantastyczny salon fryzjerski"

Nawet chechłem 👍 - zdecydowanie niszczy oczekiwania.

Zdjęcie

------------------------------------

http://youtu.be/P6uwj5Ix7qg?si=-3WKNaOADZPcNUg7

------------------------------------

5

#ciekawostki #uk #anglia #totalitaryzm #kuchnia #jedzenie #socjalizm

A jak tam się żyje w UK zasobie ludzki? Drobna kontynuacja. Robi się coraz ciekawiej.

Zdjęcie

Kilka dni temu (4-5?) opisywałem angielskie pomysły kontroli populacji poprzez limitowanie karbonka (CO2) z pomocą "dobrowolnego" jak szczepionka, personalnego ID połączonego z kontami bankowymi i zbierającego wszystkie twoje dane (łącznie z tym co piszesz w niecie i do czego walisz konia).

Spieszą się z tym pomysłem limitowania karbonka szybciej niż mogłem to sobie wyobrazić.

Już ustalili limit dzienny dla każdej osoby. 20Kg CO2 - dziennie.

Spróbuj go przekroczyć... "Oj. You got permit for that you cheeky bastard?". Biorąc pod uwagę jak mocno wzięli sobie do serca instrukcje zawarte w "1984" Orwella będą gotowi zadusić by nic ponad normę nawet z ust nie wyszło.

Wszystko w dokumencie "Personal carbon allowances white paper."

-------------------------------------

http://www.carbontrust.com/our-work-and-impact/guides-reports-and-tools/personal-carbon-allowances-white-paper

-------------------------------------

Ale to pewnie tylko koncept bro! Oni dopiero odkrywają jak to powinno działać bro! Oni by nigdy bro!

Jak już to wdrożą na pełnej ku...e na pewno wcale nie będą zmniejszać tego limitu. Na pewno. #totalitarnasektaglobalnejkontroli

13

#ciekawostki #heheszki #bekazlewactwa #frieren #anime #sztuka

Obrazek który wywołał masowy incydent kałowy pośród lewactwa. Co się stało? Już wyjaśniam.

Zdjęcie

Zapewne niektórzy słyszeli o bardzo zbazowanym anime opartym na świecie fantasy „Frieren: Beyond Journey's End”

Fabuła – wioska tytułowej elfki Frieren zostaje zmasakrowana przez demony, ona sama jest jedyną ocalałą z masakry, trafia pod skrzydła czarodziejki która uczy ją magii, z czasem trafia do drużyny bohaterów którzy ostatecznie pokonują demonicznego króla. Wiedza elfki na temat magii dalej zostaje niezaspokojona więc ta dalej podróżuje po świecie ucząc się nowych zaklęć.

W porównaniu do swoich przyjaciół i bliskich Frieren nie starzeje tak szybko jak krasnoludy czy ludzie, dla niej czas się zatrzymał, elfy są w końcu długowieczne, zaczyna sobie zdawać z tego sprawę po śmierci bliskiego jej rycerza Himmela który odszedł jako starzec. Reszta jej drużyny też już oczekuje swoich ostatnich dni.

By uczcić ich pamięć Frieren wyrusza w kolejną podroż ich własnymi śladami. Tu się zaczyna cała przygoda.

Frieren nas uczy, że niektóre rasy są złe z natury (np.: demony) i nie ma możliwości koegzystencji z nimi, jedynie można je niszczyć.

------------------------------------------------------------

Między innymi za to w ostatnich latach anime było wyklinane przez totalitarne lewactwo. Które w swoim zbiorowym spierdoleniu próbowało nadać animacji cechy polityczne i w ten sposób walczyć z czystą fantastyką.

Przewińmy do przodu. Jesień 2025 … anonimy z 4czana zadają komisję artystyczną na czas Halloween. Proszą o Frieren w przebraniu ducha

<głęboki wdech>

Efekt końcowy wypadł spod kontroli. W pierwszym dniu od opublikowania obrazka ten zdobył ponad 11 milionów (!) wyświetleń.

Trzask pękających dup lewactwa i ich skowyt wzniósł się ponad niebiosa.

- Frieren jest namalowana kobieco: mimo widocznej samej jej twarzy, nie ma „kalifornijskiej szczęki”

- co to za rasistowskie przebranie KKK: obrazek bazował na autentycznym zdjęciu - Capirote, to chrześcijański spiczasty kapelusz noszony przez członków bractw pokutnych (Hiszpania)

Zdjęcie

- Frieren „szerzy nienawiść”: próby opisania siebie przez lewactwo jako fikcyjne demony które mordują ludzi więc trzeba się przed nimi bronić (podobna sytuacja jak z Tolkienowymi orkami z którymi identyfikowało się lewactwo)

- feministki kwiczące, że „rasistowskie żary” nie są OK.

- obrazek jest kontrowersyjny ZABANOWAĆ REEEEEEEE!!!!

---------------------------------------------------------------

- Fun fact! – KKK było ugrupowaniem stworzonym przez amerykańską partię Demokratów (tych samych którym teraz dupy pękają)

- Fun fact!2 – im dalej od zgniłego zachodu tym bardziej ludzie doceniają obrazek za humor i walory artystyczne (zwłaszcza w Azji).

Miłego oglądania

10

#ciekawostki #uk #anglia #totalitaryzm #kuchnia #jedzenie #socjalizm

A jak tam się żyje w UK zasobie ludzki?

Mam ciekawostkę z oazy postępowości. Jak ktoś nie wiedział mniej więcej od 2023 mają tam na produktach spożywczych oznaczenia śladu węglowego. Mniej więcej takie coś:

Zdjęcie

Obecnie chcą rozwijać ten pomysł. Ma wyglądać tak:

Zdjęcie

Albo tak dla gotowych potraw (np. w restauracjach):

Zdjęcie

Spostrzegawczy, co zauważacie? Oprócz tego, że nie ma wieprzowiny (jak postępowo i inkluzywnie).

Wołowinka, cielęcinka, kurczak, rybka… oj to są „niezrównoważone” potrawy. To nie dobra jest! Karbonek mocno przez nie truje planetę. Co innego weganizm: sałatka z wodorostu czy mleko z soi … albo robaczki ale dla tych nie dali przykładu.

Prawdziwe mięsko ma za dużo białka i za dużo testosteronu. Rząd Brytanistanu będzie musiał zadbać o swoje zasoby ludzkie i ich dietę. Dla tego zajmie się tym co masz na talerzu… tłusty prosiaku. Myślisz, że całe życie będziesz żreć? Kto Ci do tego dał pozwolenie?

Otóż razem z wprowadzeniem obowiązkowego ID będzie naliczany osobisty ślad węglowy. Będzie dla benzyny, dla prądu który zużywasz, dla tego jak często latasz samolotem i będzie zliczał twoje jedzenie (i jego ślad karbonka).

W odwrotności do chińskiego „socjal scoru” ten ma być stały miesięczny dla Brytola i zmniejszać się razem z jego wydatkami żywieniowymi.

A co się stanie jak osiągnie się zero? Cyk!

Bardzo mi przykro, konto bankowe zablokowane, nie możesz kupić tego produktu. Życzymy miłego dnia.


Ale spokojnie. Na początek dadzą im trochę swobody. Socjalne limity na karbonka nie będą takie wielkie bo jeszcze bydło na ulice wyjdzie. Dopiero z czasem będzie się podkręcać śrubę. Żabę gotuje się powoli.

„And that’s a good thing…”

Społeczeństwo będzie zwracać większą uwagę na swoje nawyki żywieniowe, skala nadwagi zmniejszy się, dorżnie się przemysł mięsny (rolnictwo), korporacje staną się naturalnymi dostawcami robaczków (znaczy „zrównoważonego” białka). Nie żrąc mięsa „ratujesz planetę”. Nim się Brytole obejrzą będą sojowymi NPCami chudymi jak żyd z Treblinki i nie stawiającymi tak wielkiego oporu.

WEF, NWO i UE lubi to.

Czemu UE? Co prawda UK wyszło z UE, ale UE nie wyszła z UK. Eksperymentalna wyspa jest polem do przeszczepu wspaniałych praktyk socjalnych na stałym lądzie.

Ale to tylko #teoriespiskowe … oni by nigdy nam tego nie zrobili. Prawda? Prawda?

---------------------------------------------------------------------------

Można się jeszcze zastanowić nad skutkami i obejściami planów reżimu UK. Bądźmy szczerzy, tylko debil będzie robić „to co mu pozwolą”. Zwłaszcza jeżeli chodzi o zaspokojenie potrzeb podstawowych jak jedzenie.

Sytuacja będzie przypominać bardzo tą jaką mieliśmy za PRL. Co prawda kartek na żywność nie będzie (jeszcze!) i system wygląda na bardziej wysublimowany. Jednak jest to identyczna powtórka z historii socjalizmu / komunizmu.

- rodziny będą ustalać między sobą który z domowników jeszcze nie zużył całego przydziału punktów na ślad węglowy i produkty będą kupowane na konkretna osobę

-pojawią się nielegalne rzeźnie z wątpliwym mięsem bez jakichkolwiek atestów czy kontroli sanepidu

-nielegalne hodowle zwierząt… wydaje się, że kury będą w tych warunkach najbardziej pożądane (z wołowiną było by za wiele kłopotu i ciężej ukryć przed władzą)

- ze względu na śledzenie przez rząd transakcji dzięki cyfrowemu ID będzie można pod niektórymi sklepami spotkać ludzi wymieniających towar na zasadzie barteru

- przemyt mięsa z zza granicy (nie wiem czy to będzie opłacalne, ale zdecydowanie nie wykluczone w zależności od zaciśnięcia kontroli na społeczeństwie)

- mięsa „egzotyczne”: ślimaki, małże, gołębie, szczury, psy, koty

- odbudowa praktyk kłusowniczych w regionach przy leśnych

-zwiększenie ordynarnej kradzieży sklepowej w tym wypadku prod. mięsnych

- fikołki prawne (w stylu sprzedaż opakowania + opcjonalna wkładka mięsna)

- stara dobra łapówka komu trzeba (urzędnikowi), aby nagle dodatkowe punkty się znalazły na włożenie czegoś do gara (to na 100% będzie)

Zapewne jeszcze coś czego nawet tu nie przytoczyłem. Inwencja ludzka jest szeroka.

W socjalizmie walczy się z problemami nie istniejącymi w innych krajach.

23

Sejm The Game - DZIŚ PREMIERA! :-)))))store.steampowered.com

http://store.steampowered.com/app/2999060/Sejm_The_Game/

#newsy #gra #polityka #satyra #ciekawostki

Sejm The Game to pierwsza gra przygodowa, która pozwoli Ci się wcielić w parlamentarzystę, stworzyć najpotężniejszą partię w Polsce i poprowadzić ją do władzy!

Nie będzie to jednak łatwe – czekają na Ciebie liczne potyczki, w których stawką będzie nie tylko popularność, ale i godność człowieka. Twój bohater wytrzyma wiele, lecz gdy straci do siebie szacunek – będzie musiał ustąpić!

Zrób użytek ze specjalnych mocy postaci:

miażdżące zasypanie przeciwników cuchnącym obornikiem,

niszczycielska potęga laski marszałkowskiej, atakująca falą uderzeniową,

tajemnicze inkantacje pewnego wąsatego jegomościa w muszce,

…i wiele innych, epickich mocy czekających na odkrycie!

7

Sekret którego boją się Archoni. 🤔 🧘 🤫youtu.be

Starożytna gnostycka metoda do wyzwolenia duszy.

Film ujawnia starożytną gnostyczną metodę, której boją się Archonci - wewnętrzną naukę pamięci, która rozpuszcza iluzję i uwalnia duszę. Dowiesz się, jak świadomość staje się mieczem, który przecina oszustwo, i jak przebudzenie w nas Boskiej Iskry rozbija iluzję kontroli.

Zdjęcie

------------------------------------

http://youtu.be/clzGlNhCUx0?si=XFLXy6YE_R1wcV8f

------------------------------------

#ciekawostki #nauka #waira #gnoza #chrzescijanstwo #filozofia

5