Potencjalna III WŚ spowodowana barbarzyńską mentalnością Wielkiego Stepu będzie tak absurdalna, że trudno nie zastanawiać się nad celową depopulacją rosyjskiego bydła, które w oczach zarządzających tym upadającym ex-mocarstwem jest po prostu zbędne i wszelkimi sposobami stara się przyśpieszyć jego wymarcie; aborcje, alkoholizm, narkomania, AIDS, patologia zamknięta w chruszczówkach… wysyłanie na rzeź do okopów wydaje się ciekawym dodatkiem.

Za co taki Rosjanin ma się szykować do wojny z Zachodem? Za wysyłanie na ich ziemie tysięcy nachodźców z Azji Centralnej i Chin? Za pozbawianie rodzin ojców w zamian za odszkodowanie w niszczonym inflacją rosyjskim rublu? Za walkę z każdym przejawem inicjatywy, który nie chce się opłacać mafii? I kolejne pokolenia zamiast kawioru jeść będą ziemniaki? Za chore ceny nieruchomości w większych miastach, które są jedyną opcją awansu cywilizacyjnego z spróchniałej, rozsypującej się prowincji? Ci wszyscy generałowie kreślący po piwnicach Łubianki jakieś plany dowodzenia… ich wszystkich pojebało, są kompletnie odrealnieni myśląc, że znajdą w swoich narodach chociaż 1/1000 kapitału wojennego z lat II WŚ, gdy wybuchającą w rękach amunicję trzeba brać z Korei Północnej, ropę sprzedawać za niewymienialne indyjskie rupie, a nowoczesne technologie pobierać z objętego sankcjami feudalnego Iranu.

#wojna #rosja

6

Potencjalna IIIWŚ spowodowana przez kopalnie w Donbasie będzie tak absurdala, że trudno nie zastanawiać się nad celową depopulacją białego bydła, które w oczach zarządzających tym upadającym kontynentem jest po prostu zbędne i wszelkimi sposobami stara się przyśpieszyć nasze wymarcie. Aborcje, eutanazje, feminizmy, no tak, wysyłanie na rzeź do okopów wydaje się ciekawym dodatkiem.

Za co taki Francuz, Holender czy Brytyjczyk ma się szykować do wojny z Rosją? Za wysyłanie na ich ziemie tysięcy nachodźców? za niszczenie komórki rodzinnej? za walkę z rolnikami bo krowy pierdzą i emitują CO2 więc was ujebiemy i będziecie zamiast steków jeść robaki? za chore ceny nieruchomości przez co oboje pracujących rodziców nie stać na kredyt hipoteczny? Ci wszyscy generałowie kreślący po NATOwskich bunkrach jakieś plany dowodzenia.....ich wszystkich pojebało, są kompletnie odrealnieni myśląc, że znajdą w swoich narodach chociaż 1/1000 zapału wojennego z lat IIWŚ

#wojna #rosja

20

🥳 Tymczasem w EU od nowego roku wdrożono projekt jednolitej końcówki w ładowarkach telefonów 🙃

#bandera #ukraina #rosja

24

Mer Lwowa zasmucony. Rosjanie w nocy zniszczyli muzeum ukraińskiego zbrodniarzanczas.info

W rosyjskim ataku przeprowadzonym w poniedziałek nad ranem doszczętnie zniszczono muzeum Romana Szuchewycza we Lwowie – poinformował mer tego miasta Andrij Sadowy. Jak dodał, po ataku drona zapalił się też historyczny budynek uniwersytetu rolniczego w pobliskich Dublanach.

„Tej nocy wróg wziął za cele dwa obiekty pamięci narodowej we Lwowie: uniwersytet w Dublanach, gdzie 100 lat temu studiował Stepan Bandera, i muzeum Romana Szuchewycza w dzielnicy Biłohorszcza. Symboliczne i cyniczne. Wojna o naszą historię” – napisał mer Lwowa w mediach społecznościowych.

Jak dodał, na uczelnię spadły szczątki drona Shahed, co spowodowało pożar dachu, który jednak został ugaszony. Nie było ofiar. Ataki przeprowadzono 1 stycznia, w dzień urodzin Stepana Bandery – zaznaczył Sadowy.

Według wstępnych ustaleń przyczyną pożaru, który wybuchł w budynku muzeum Szuchewycza, było również uderzenie drona – przekazał szef Lwowskiej Obwodowej Administracji Wojskowej Maksym Kozycki. Alarm przeciwlotniczy dla Lwowa został już odwołany – dodał gubernator.

http://nczas.info/2024/01/01/mer-lwowa-zasmucony-rosjanie-w-nocy-zniszczyli-muzeum-ukrainskiego-zbrodniarza/

#upa #bandera #szuchewycz #banderowcy #ukraina #rosja

20

Słuchałem wczoraj Wydarzeń na Polsacie i sorry, ale oficjalna wersja odnośnie tej rakiety zwyczajnie się nie klei. Rosjanie wystrzelili ją nie wiadomo skąd by zrobić false flag? To po co ją zawracali w takim razie? A skoro zawracali to dlaczego nasi ją szukają?

#ukraina #rosja #wojna

5

Kosinak domaga się dymisji Kamysza! xD

Kosinak zaskoczony że nad Polską leci ruska rakieta, obrona przeciwlotnicza śpi ale minister wciska kit że państwo działa! Na szczęście Kamysz punktuje jego rażącą nieodpowiedzialność i igranie z bezpieczeństwem Polski i domaga się dymisji!

Zdjęcie

#psl #wojna #rosja #rakieta #polska #polityka #kosiniak #kosiniakkamysz

16

USA zakończą wojnę w Ukrainie?

#ukraina #usa #wojna #rosja #anglosasi

Kolejna wojan zakończona będzie w tradycyjnym stylu? Afganistan, Irak, Libia, Syria.... Ukraina?

8

Żyjemy naprawdę w kondominium niemiecko-rosyjskim pod żydowskim zarządem powierniczym?nczas.info

Nie milkną echa od zajścia z gaśnicą w polskim Sejmie, którego dokonał poseł Konfederacji Grzegorz Braun. To, co się stało właściwie po całym zajściu, przeraża i jest nieprawdopodobne, jednak pokazuje Polakom, kto jest kim.

Po zajściu z gaśnicą cały centrolew mało nie padł na pysk przed Żydami. Duda z Hołownią odwalili taki cyrk w Sejmie, że wątpię, by nawet w samym Izraelu były obchodzone te dziwaczne gusła. Można różnie oceniać to, czego dokonał Grzegorz Braun, ale na pewno pokazał prawdę, a tylko prawda jest ciekawa. Co zrobią z tym Polacy, to już ich problem?

Czas zrównać z ziemią to kondominium?

Po tym, co zobaczyłem 14 grudnia w Sejmie, śmiem twierdzić, że Polska to faktycznie jest „kondominium niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym”. Strasznie smutny obraz upadku Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. Ta czołobitność, ten nieprawdopodobny upadek wszystkich urzędów w Polsce jest niebywały. Za wszystkim stoi, jak widać, bardzo wpływowa sekta żydowska Chabad Lubawicz. Wróćmy jednak do tego, co się działo w polskim Sejmie, bo to nie był pierwszy raz.

Chanuka do synagogi, a nie do Sejmu RP

Sejm RP to nie jest miejsce, by odprawiać jakieś dziwne gusła. Jeśli ktoś chce sobie palić świece chanukowe, to od tego jest synagoga. Z drugiej strony zapraszanie do NASZEGO – Polaków – Pałacu Prezydenckiego antypolskiego „kłamcy Jedwabieńskiego” Schudricha to nieprawdopodobny skandal. Ten człowiek powinien być wydalony z Polski za swoją działalność przeciwko RP.

Jesteście zwykłymi antypolskimi zdrajcami i proszę mi tu nie wyjeżdżać z „antysemityzmem”, bo zrobiliście z niego, zdrajczykowie RP, zwykłą „propagandową pałkę”, którą smagacie dumnych, wolnych, niepokornych Polaków, którzy śmią wyrażać swoje zdanie. Obrzydliwe, radykalnie antypolskie i żałosne! DOŚĆ JUŻ TEGO! POBUDKA, POLACY!

Ktoś mi może powie, bo nie wiem: czy co roku w Knesecie palone są świece adwentowe? Ileż pomników w Izraelu stanęło ku czci bohaterskich Polaków, którzy ratowali Żydów podczas II wojny światowej przed Niemcami, ile w Izraelu zrobiono o tym filmów? Gdzie muzeum ku czci Polaków w Izraelu, które by ukazywało całą prawdę o bohaterstwie Polaków? Gdzie ulice, ronda czy skwery imienia polskich bohaterów narodowych, dzięki którym właściwie Żydzi mają swoje państwo?! PYTANIA RETORYCZNE.

Konkludując ten mój wywód, zacytuję śp. Prof. Bogusława Wolniewicza, który zawsze wiedział, co powiedzieć w takiej sytuacji: „Ja mam pretensje nie do Żydów, że reprezentują interesy żydowskie. Ja mam pretensje do Polaków, że nie reprezentują interesów polskich!”.

26.12.2023

-

Autor:

Marcin Rola

http://nczas.info/2023/12/26/zyjemy-naprawde-w-kondominium-niemiecko-rosyjskim-pod-zydowskim-zarzadem-powierniczym/

#polska #zydzi #niemcy #rosja #zdrajcypolski

16

Ukraina - esencja ruskiej onucy teorii spiskowej okazała się prawdą.wydarzenia.interia.pl

#interia #ukraina #rosja #anglosasi

Interia pisze, że prawdą jest iż na wiosnę 2022 roku Ukraincy w Stambule dogadali się z Ruskimi w sprawie pokoju ale nie zgodzili się na to Anglosasi. Czyli za ten prawie rok Ukraińcy stracili mnóstwo, nic nie zyskali a teraz anglosasi się na nich wypieli. Ciekawe jak to zostanie ostatecznie sprzedane.

http://wydarzenia.interia.pl/raport-media-zagraniczne/news-the-spectator-jest-tylko-jeden-sposob-na-zakonczenie-wojny-w,nId,7221050

18

Biały Dom: Zostały nam środki, które wystarczą na jeszcze tylko jeden pakiet uzbrojenia dla Ukrainynczas.info

Zostały nam środki, które wystarczą na jeszcze tylko jeden pakiet uzbrojenia dla Ukrainy – powiedział w poniedziałek rzecznik amerykańskiej Rady Bezpieczeństwa Narodowego (NSC) John Kirby. Jak zapowiedział, pakiet zostanie ogłoszony jeszcze przed końcem roku, ale bez uchwalenia przez Kongres nowej pomocy dla Ukrainy, administracja nie będzie już miała więcej funduszy na uzupełnianie swojego arsenału.

Kirby odniósł się w ten sposób do listu, który rewident finansowy Pentagonu James McCord wysłał Kongresowi na temat planowanej alokacji ostatniego miliarda dolarów środków dostępnych na uzupełnianie zapasów uzbrojenia w związku z pomocą dla Ukrainy.

McCord napisał w liście, że w związku z koniecznością utrzymania gotowości wojskowej Stanów Zjednoczonych, resort spodziewa się, że bez uchwalenia dodatkowych środków przez Kongres „możliwy będzie tylko jeden dodatkowy pakiet”.

Rzecznik NSC potwierdził te słowa podczas konferencji prasowej, dodając, że nowy pakiet broni zostanie ogłoszony jeszcze przed końcem roku.

„Zostało nam wystarczająco (środków) na jeden dobry pakiet pomocy. Jednak nie mogę powiedzieć w tej chwili, co dokładnie w nim będzie i jaka będzie jego całkowita suma. Ale uważamy, że został nam tylko jeden” – powiedział Kirby, po raz kolejny wzywając Kongres do działań i deklarując otwartość na kompromis w sprawie reform imigracyjnych, które są warunkiem stawianym przez Republikanów do zgody na dodatkowe fundusze.

http://nczas.info/2023/12/18/bialy-dom-zostaly-nam-srodki-ktore-wystarcza-na-jeszcze-tylko-jeden-pakiet-uzbrojenia-dla-ukrainy/

#usa #ukraina #pomoc #rosja

5

Boli mnie, że takie pcimia pokroju Estonii czy Łotwy tak prowokują Rosję do działań odwetowych, głównie przez swoje debilizmy. Wiadomo, że Putin ich zmiecie w ciągu jednego dnia, i to cały sojusz NATO będzie za nich nadstawiać dupę

Dlaczego Łotwa, z 40% mniejszością rosyjską, z dnia na dzień wprowadza obowiązek nauki języka łotewskiego? grożąc wydalaniem z kraju? Czy ten kraj dysponuje siłą wojskową albo posiada narzędzia do wywierania nacisku politycznego, aby stosować podobne zagrywki? no nie, idą podgryzać Rosję a w razie czego schowają się za NATO-wską spódnicą, jebany cyrk

http://fakty.tvn24.pl/fakty-o-swiecie/lotwa-chce-sprawdzic-znajomosc-jezyka-lotewskiego-wsrod-mniejszosci-rosyjskojezycznej-st7083523

#wojna #rosja

9

#polska #rosja #g20 #gospodarka #polityka #nbp #pln

Jest taki bet, który rozgrywa nasz Jaszczomp, prezes NBP Glapiński; mianowicie pompowana jest złotówka do $$$, aby podbić wskaźniki polskiego PKB i zająć miejsce Rosji w G20. Bullish Bolanda!

8

It’s Time to End Magical Thinking About Russia’s Defeatmsn.com

No i się zesrało.

„Wall Street Journal” wdraża model ograniczania eskalacji i publikuje artykuł zatytułowany „Czas zakończyć magiczne spekulacje na temat porażki Rosji”.

http://www.msn.com/en-us/news/world/it-s-time-to-end-magical-thinking-about-russia-s-defeat/ar-AA1k28ij - bez paywala

Oto kilka krótkich fragmentów:

▫️nie ma żadnych sygnałów z pierwszej linii frontu, że Rosja przegrywa;

▫️Rosyjska gospodarka nie jest zniszczona;

▫️poparcie społeczne pozostaje wysokie

W artykule również podkreśla się, że rosyjskie fabryki obronne zwiększają wielkość produkcji, Chiny i Indie pomagają rosyjskiej gospodarce, a Putin otrzymuje wsparcie „w różnych częściach Globalnego Południa”.

http://www.wsj.com/world/russia/its-time-to-end-magical-thinking-about-russias-defeat-f6d0b8de oryginał.

#rosja #ukraina

#aniemówiłem

7

#ukraina #rosja #wojna #eksperci

Ukraińska ofensywa doprowadziła do ruskiej ofensywy...

5

ale jak to? przecież #rosja już bankrutowała na kolanach i strzelała ślepakami bo nie mieli amunicji, a sam #putin chwiał się nad grobem tak jak armia jego sobowtórów.

#ukraina #polityka

7