UK - 3, 4 czy może już 5 fala? Od czerwca stabilnie i 40-50 tys przypadków dziennie Covidka :worldometers.info

#sczepimysię #uk #wielkabrytania #koronawirus #plandemia

Wielka Brytania - lider wyszczepień, imponujące wskaźniki zaszczepienia. I praktycznie jak 3 fala rozpoczęła się w czerwcu i wystrzeliła szybko do 50 tys/dzień tak po chwilowym spadku do 30 tys dalej leci w granicach 40-50 tys/dziennie czyli juz 5 miesiąc nie słabnie!!! Szczepionka działa aż tak dobrze? Polska 40 mln, UK 66 mln mieszkańców. Taka koincydencja.
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/uk/

5

Ernsta Wolffa - wykład diagnozujący "raka".youtube.com

Gdybym chciał komuś wytłumaczyć mechanizmy jakie rozkładają obecny świat to posłużyłbym się właśnie tym wykładem. Diagnoza wskazuje jasno i dobitnie pokazuje kto jest teraźniejszym WROGIEM LUDZKOŚCI.
Ten wykład powinien zapalić czerwone światełko wszystkim entuzjastom wszelkiej maści BITkokuńków - elektronicznych pieniędzy.
"Pieniądze "wolnych" ludzi" czyżby?
https://www.youtube.com/watch?v=hNapcB0tSl0
#plandemia
#cowID19
#preparatweksperymentalnejfazie
#polityka
#lichwa
#farmaceutycznalichwa
#NWO
#nowyład

7

Kilka refleksji na temat pandemii i prawideł rządzących światem.

Chciałem się podzielić tym, co moim, subiektywnym zdaniem jest dość istotne, by móc wyogniskować perspektywę wydarzeń na świecie.

Oglądam ponownie serial Utopia, którego gorąco polecam chociażby z artystycznych powodów. Wiadomo, oglądanie czegoś ponownie pozwala zobaczyć coś, co za pierwszym razem umyka. No i mój wniosek jest taki, że tam jest potencjalny schemat działań plandemistów tak wiernie odzworowujący to co dzieje się dziś, że jest to aż uderzające. Warto dodać, że serial bardzo dobrze oceniany został skasowany niespodziewanie po drugim sezonie. Nawet ciekawym może być to…, że początkowo na świecie ta cała pandemia miała bardzo dziwne ogniska, mocno rozrzucone i wcale nie w jakichś wielkich centrach transportowych, przecież mniej więcej miesiąc, może dwa po Wuhan był…. Iran, a powiedzmy kolejny miesiąc później Bergamo. Nie będę się zagłębiał w szczegóły, chętnym polecam serial, może szczególnie ze względu na nasz bieg wydarzeń.

Drugim elementem, który chciałbym przywołać, to niejaki Derren Brown i cały jego cykl występów różnej maści. Myślę, że dość trafnie można go opisać w trzech słowach: mentalista, iluzjonista, showman. Szybko przechodząc do sedna zadam pytanie, które może pobudzi pewne zakamarki wyobraźni. Derren wykazuje (pamiętajmy, że to jednak tv, nie musi być to koniecznie prawdziwe, co on za prawdziwe uważa), że można dość łatwo człowieka asasyna wyprodukować, że można człowiekowi wkręcić apokalipsę zombie, zahipnotyzować, w zasadzie programować i grać na nim, na prostych instynktach. No i jeśli on…z pomocą budżetu z takiego channel 4 i grona specjalistów jest w stanie wywołać takie skutki, to co jest w stanie zrobić na przykład wywiad jednego czy drugiego kraju, który ma takich specjalistów i pieniędzy krotnie wiecej?

Kolejnym elementem, który chciałem naświetlić jest kompletny, ale to doszczętny brak sprawiedliwości sądowej. Sprawiedliwość sądowa o ile w sprawach powszechnych, takich nie na afiszu może jako tako jeszcze jest, tak w sprawach wyższego sortu sporadycznie się pojawia, a w sprawach absolutnie wagi ciężkiej to są jakieś nieliczne przypadki mam wrażenie. Jest w nich tak, że albo są zasądzane kary, które są relatywnie małe do możliwości finansowych, albo te wyroki są w zawiasach, albo nie ma jak takiego oskarżonego w ogóle ruszyć. Przykładem niech będzie cały szereg komisji sejmowych, gdzie praktycznie żaden Chlebowski, czy inny gruby Rysiek nie dostali dużych wyroków bezwzględnych. Najbardziej dobitnym chyba jednak jest przykład Julian'a Assange'a. Założyciel wiki leaks, portalu który pozwalał anonimowo publikować materiały, które powinny być znane opinii publicznej, a które pewnym ludziom jednak nie w smak. Mówiąc wprost, zasłynął on tym, że publikował materiały co prawda tajne, ale jednak dokumentujące bardzo poważne przestępstwa USA. Morderstwa cywilów, artyleryjski ostrzał miejsc gdzie byli dziennikarze, cały szereg brudnych zagrywek Jankesów. Co warto podkreślić, nikt, nigdy nie udowodnił, że jakakolwiek treść tam publikowana była fałszywa. Co jednak się dzieje? Assange... Obecnie jest już od wielu lat jest ścigany, najpierw nieoficjalnie, potem oficjalnie, teraz ciągnie się proces o ekstradycję tego orędownika prawdy z UK do USA. Sfałszowana jak się okazazalo sprawa z napaścią seksualną, która doprowadziła do jego uwięzienia i tak się już przedawniła. Obecnie nie ma totalnie żadnych podstaw do tego by go więzić. Klasyczny przykład więźnia politycznego, człowieka, którego w sumie bardzo podziwiam za odwagę i wysokie standardy moralno-etyczne. W tej sprawie następuje kompletne odwrocenie ról. Oprawca, zbrodniarz wojenny, notoryczny kłamca, czyli rząd USA śmie nazywać innych terrorystami, przetępcami, wrogami publicznymi. Warto tutaj dodać, że na przykład USA nie wypłaciło ni centa Wietnamowi za rozpieprzenie ich kraju, na który spadło więcej bomb niż w całej drugiej wojnie światowej było użyte. Nie poczuwają się raczej jako winni rozwalenia na przykład Iraku, w którym to nie było mitycznej broni masowego rażenia. To samo się tyczy różnych wątków handlu ludźmi, siatek pedofilskich na najwyższym szczeblu, sekt rytualnych w swerach najwyższych. Sprawie jest z miejsca ukręcany łeb, a dupę jeśli ktoś zmoczy, to tylko kozioł ofiarny, co został wystawiony na odstrzał.

Chciałbym jeszcze przypomnieć, że dzień przed WTC Donald Rumsfeld przed kongresem zeznawał, że…. zgubiły się gdzies drobne tam biliony dolarów. Obecna wersja, która przekazuje Austin-Fitts, to zagubienie się... 21,5 biliona dolarów, o ile się nie mylę to chodzi o wydatki Pentagonu w ostatnich 20 latach.

No i na sam koniec jeszcze przywołam postać Ole Dammegard'a. Gość ma pasję, którą jest rozbieranie na czynniki pierwsze ataków terrorystycznych. Bez zbędnych szczegółów.,wyłuskam tylko kilka esencjonalnych wniosków, jego wniosków z jego działań.
Po pierwsze kilka razy sądując materiały wideo przyłapał "świadków" na tym, że są dziwnie podobni do świadków innego wydarzenia. Po drugie wiele razy osoby, które miały jakieś imię i nazwisko jako świadek z pierwszej ręki... nie istnieją, po trzecie działania czy to służb ratunkowych, czy sama akcja ewakuacyjna, czy nawet sam atak bywają alogiczne kompletnie alogiczne.

Wszystkie te elementy ja bym podsumował mniej więcej tak. Po pierwsze na pewne wydarzenia trzeba patrzeć z dalszej odległości, by ująć perspektywę. Co do pandemii, która w sumie jest kołem zamahowym wielkiego resetu, to czy ona nie może być swojego rodzaju bardzo dobrze zaplanowaną od dawna akcją? Wielką logistyczną operacją, którą koordynują psychopaci pokroju nazistów przekonani, że robią słusznie. Tacy ludzie mieliby dostęp do objazdowego cyrku śmierciii i terroru, z wprawnymi aktorami, z odpowiednimi rekwizytami, z ogromnym budżetem, z nietykalnością prawną, właściwie nawet oficjalnie nie istniejąc.
Czy to nie brzmi, jak coś co zwyczajnie jest realne?
#plandemia #filozofia #teoriespiskowe #dyskusja

7

Czy Pfizer podpisał z Polską umowę, która jest korzystna tylko dla Pfizer?youtube.com

W skrócie:

Musisz kupić wszystko co Ci dostarczymy, a jeśli nie dostarczymy to musisz zapłacić. Musisz kupować szczepionki niezależnie czy pojawią się inne sposoby leczenia.
Umowa jest tajna i nie wolno jej nikomu ujawniać pod groźbą utraty aktywów międzynarodowych.
Wszystkie sprawy dotyczące umowy są rozstrzygane w sądzie w Nowym Yorku.
Jeśli nasz produkt wywoła jakiekolwiek szkody odpowiedzialność ponosi kupujący i za wszelką cenę ma chronić dobre imię firmy Pfizer.
Treść umowy będzie można ujawnić najwcześniej za dziesięć lat.

I wiele innych szokujących postanowień…
https://www.youtube.com/watch?v=M7DtJRX16ag
#grzegorzplaczek #pfizer #śmiercionki #przymusszczepien #koronawirus #plandemia #polityka

9

Białoruś znosi nakaz maskowania i inne koronarestrykcje.nczas.com

#bialorus #koronawirus #plandemia

W Mińsku odwołano teraz całkowicie przepisy ogłoszone przed tygodniem wprowadzające obowiązek noszenia maseczek i ograniczenia w działalności muzeów, bibliotek i innych instytucji kultury.

Wcześniej ministerstwo zdrowia ogłosiło, że z powodu wzrostu zachorowań na Covid-19 odwołuje udzielanie planowej pomocy medycznej. Łukaszenka również skrytykował tę decyzję i resort ogłosił, że zostanie ona zmieniona.

W nowym rozporządzeniu ministerstwo nakazało opracowanie sposobu podzielenia szpitali i przychodni na poszczególne strefy z określonymi zasadami przemieszczania się lekarzy i pacjentów.
https://nczas.com/2021/10/22/bialorus-znosi-nakaz-maskowania-i-inne-koronarestrykcje-wystarczyla-krytyka-lukaszenki/

5

Maseczki nie chronią, lockdon nic nie daje - system zaczyna siać nową narrację!wydarzenia.interia.pl

#maseczki #lockdown #plandemia #koronawirus

- To jest rodzaj symbolu, który sygnalizuje, że panuje nowy wirus i trzeba go unikać. W sensie medycznym, czy noszenie maseczek zmniejszy nam liczbę zakażeń? Wiedzą państwo dobrze, że w Wielkiej Brytanii, Polsce, Izraelu, USA, Polsce maseczki nie zmniejszyły liczby zakażeń. Nie noszono maseczek w Danii, przez większość czasu w Szwecji i to są kraje, które wyszły z pandemii obronną ręką

Jak przyznał "w Szwecji ostatniego roku zmarło o 6 proc. mniej osób niż we wcześniejszych latach".
- Oni mieli koronawirusa, ale poprawili jakoś opieki medycznej i liczba zgonów była znacznie mniejsza. Do tego mieli 3 procentowy wzrost gospodarczy. Gospodarka się rozwijała, a ludzie przestali umierać - tłumaczył.


System w głównych kanałach zmienia najwyraźniej narrację. Kto miał zarobić zarobił trzeba nowy temat ruszyć. Co teraz? Komenta? Toksyczny grzyb? Ufo? :-)
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-gosc-wydarzen/aktualnosci/news-profesor-piotr-kuna-nie-mamy-dowodow-ze-maseczki-chronia-prz,nId,5594207

15

Przesłuchanie pierwszego świadka przez ordo medicus w procesie śledczym wokół covid-19. Piotr Witczak [jeden z członków ordo medicus].youtube.com

https://youtu.be/3HDXZhOJpaQ

Materiał bardzo opasły ale jednak pada tam dość wiele bardzo istotnych zdań.

Witczak to analityk medyczny, kilka co ważniejszych informacji streszczę, ale uprzedzam, że ja jako amator mogę coś przekręcić, stąd polecam źródłowy materiał.

1- Witczak nie zna ani jednej wartościowej pracy badawczej, która potwierdza, że bezobjawowy człowiek z pozytywnym pcr na covid może zakażać.
2- Przestrzega przed własnym środowiskiem zawodowym, jako podatnym na korupcje i wpływy polityczne, a co za tym idzie, mylnie postrzeganym jako zawsze obiektywna wyrocznia prawdy.

3- Podkreśla on, że bilans ryzyko vs korzyść w przypadku szczepień jest bardzo wątpliwe, wręcz skłania się ku temu, że jest ono ujemne. W przypadku dzieci, to ten bilans jest wręcz rażąco niekorzystny.
4- Prezentowane są dane wedle których większa jest szansa na śmierć w wypadku samochodowym, niż na covid.
5- Witczak twierdzi, że niektóre koncerny farmaceutyczne mimo pewnych obaw, że preparat może być szkodliwy, kalkulują przyszłe odszkodowania i puszczają na rynek produkty, które i tak się zwrócą.
6- Podkreśla, że o ile wpływ pierwszej i drugiej dawki od pfizera były badane [o wiele za krótko ale jednak], o tyle trzeciej w ogóle nie, jest ona zastosowana niczym pieprz do barszczu "szczypta więcej nie zaszkodzi".
7. FDA miało głosowanie za trzecią dawką 3:16 przeciwko trzeciej dawce, to jednak nie przeszkodziło jej zatwierdzić w USA.
8. Po zatwierdzeniu tej trzeciej dawki dwóch dyrektorów od wydziału szczepień w FDA zrezygnowało z funkcji i napisało krytyczną opinię w naukowym periodyku odnośnie trzeciej dawki.
9. O wiele łatwiej jest opublikować popierające maseczki, czy preparaty anty covid -19, niż te które je krytykują. Przykładem jest wycofanie prac Walacha, które były wcześniej zrecenzowane i wszystko było ok, a sam Walach wcześniej nie miał ani jednej wycofanej pracy na ponad 100 publikowanych.
10. Panuje swoisty ostracyzm w świecie nauki, jeśli ktoś podnosi rękę na szczepienia, maski.
11. Nauka jego zdaniem od już ładnych miesięcy mówi jedno, a zarządza się drugie.
12. Dziwnym zbiegiem okoliczności, grypa rok do roku mierzona we wrześniu skoczyła nam o niemal 100%, mamy rekord dziesięcioletniego okresu. Zachodzą podejrzenia o wcześniejsze złe kwalifikowanie.
13. Osoby zaszczepione, względem niezaszczepionych są 2.5 razy rzadziej testowane na covid-19.
14. Wiele badań, które służą wytyczaniu obecnej polityki covidowej to badania obserwacyjne, a nie randomizowane, są one znacznie niższej jakości merytorycznej.
15. Odporność poszczepienna spada praktycznie do zera po 4-6 miesiącach, naturalne jest o wiele trwalsza.
16. Są badania z Izraela, które wskazują, że naturalna odpowiedzieć na covid-19 jest 13 razy skuteczniejsza, niż ta po szczepieniu.
17. Na wyspach bardzo duży udział osób z hospitalizowanym covidem jest w pełni zaszczepiona.
18. W krajach o wysokim wyszczepieniu, dziwnym trafem tuż po picku szczepień wypada pick covid- Singapur.
19. Wysoki poziom przeciwciał na covid-19 wcale nie musi być dobrą oznaką, są pewne przesłanki, że najlepszą odpowiedzią jest nasza odporność komórkowa, a ta większa liczba przeciwciał może być wręcz przyczyną do silnych reakcji ADE.
20. Nawet who przyznaje, że nie ma dostatecznych dowodów na to, że maski działają dobrze przeciw wirusom [ochrona zdrowego przed chorym], a i tak zaleca ich stosowanie.
21. Nawet maski w szpitalach to jest w zasadzie pewnego rodzaju zabobon i obecnie z naukowego punktu widzenia nie ma odpowiednio przekonujących konkluzji, że chirurg musi nosić maskę podczas zabiegu.

Polecam całość.
#covid19 #plandemia #nauka

9

Zaszprycowali 80 procent społeczeństwa. Teraz mają rekord zgonów osób z COVID-19nczas.com

#szczepimysię #koronawirus #plandemia #wyszczepienie #singapur

W Singapurze, gdzie zaszczepionych jest prawie 80 procent społeczeństwa, padł nowy niechlubny rekord mniemanej pandemii. Tym razem odnotowano najwyższą dobową liczbę zgonów osób z COVID-19.
https://nczas.com/2021/10/15/zaszprycowali-80-procent-spoleczenstwa-teraz-maja-rekord-zgonow-osob-z-covid-19/

12

Hejka,
Musiałem wybrać się do lekarza specjalisty... No więc maska na japę i siedzę w poczekalni wśród innych zamaskowanych, wszędzie plakaty ddm i takie tam pierdółki…
W koncu moja kolej, wbijam na gabinet, a Pan doktor pełna kultura, twarz odsłonięta…
Pyta co mnie sprowadza i takie tam…
Ja się go pytam, czy też mogę sobie zdjąć szmate z twarzy?
- oczywiście!
Kurtyna.

Aha, jeszcze moral: nie każdy medyk jest simonistą…
#szczepimysie #plandemia #covid1984 #sanitaryzm #segregacja #zdrowie

24