W odniesieniu do wpisu
@YoloDruidhttp://lurker.land/post/jtsf7imvaxqfprzypomniał mi się stary żart:
Wchodzi facet na pocztę i do pani w okienku:
- Hello, do you speak English?
Baba oczy zrobiła, siedzi cicho, no to gość dalej:
- Sprechen sie Deutsch?
Baba nic, więc gość próbuje dalej:
-Вы говорите по-русски?
Nadal cisza, nic się nie dzieje:
- Parla italiano?
Gość się poddaje, odwraca na pięcie i wychodzi.
Koleżanka z okienka obok:
- Widzisz, trzeba się było uczyć języków, to byś sobie pogadała!
- On znał 4 i co, pogadał sobie?
#sleevecontent #heheszki