I to jest ten moment w którym zakładam foliowa czapeczkę…

#wojna #teoriespiskowe #facebook #nwo

6

Relacje Zelenskiego z Międzynarodowym Funduszem Walutowym i Światowym Forum Ekonomicznym

ciekawy fragment z przesłania Abp. Viganò, byłego Nuncjusza Apostolskiego w USA w sprawie kryzysu rosyjsko-ukraińskiego, które to było już wrzucone jakiś czas temu na lurkera:

"Jak pokazał tragiczny precedens Grecji, suwerenność narodowa i wola ludu wyrażane przez parlamenty są de facto wymazywane decyzjami międzynarodowej finansjery, która ingeruje w politykę rządów za pomocą szantażu i jawnych wymuszeń natury ekonomicznej. Przypadek Ukrainy, która jest jednym z najbiedniejszych krajów Europy, nie jest tu wyjątkiem.

Wkrótce po wyborze Zelenskiego Międzynarodowy Fundusz Walutowy zagroził, że nie udzieli Ukrainie kredytu w wysokości 5 mld dolarów, jeśli nie spełni ona ich żądań. Podczas rozmowy telefonicznej z dyrektorem generalnym MFW Kristaliną Georgievą, prezydent Ukrainy został skarcony za zastąpienie Jakuba Smolia, człowiekiem, któremu ufał, Kyrylem Szewczenką, a który był mniej skłonny podporządkować się dyktatowi MFW. Anders Åslund napisał w Atlantic Council: „Problemy związane z rządem Zelenskiego narastają w niepokojący sposób. Po pierwsze, od marca 2020 roku prezydent doprowadził do odwrócenia nie tylko reform realizowanych pod jego rządami, ale także tych zapoczątkowanych przez jego poprzednika Petro Poroszenkę. Po drugie, jego rząd nie przedstawił MFW wiarygodnych propozycji rozwiązania problemów związanych z niewypełnionymi zobowiązaniami Ukrainy. Po trzecie, wydaje się, że prezydent nie ma już większości parlamentarnej i nie jest zainteresowany utworzeniem większości reformatorskiej.

Jest oczywiste, że interwencje MFW mają na celu uzyskanie zobowiązania rządu ukraińskiego do dostosowania się do polityki gospodarczej, fiskalnej i społecznej, dyktowanej przez globalistów, poczynając od „niezależności” Centralnego Banku Ukrainy od rządu. Jest to eufemizm, za pomocą którego MFW wzywa rząd kijowski do zrzeczenia się prawowitej kontroli nad Bankiem Centralnym, co jest jednym ze sposobów wykonywania suwerenności narodowej, wraz z emisją pieniądza i zarządzaniem długiem publicznym. Z drugiej strony, zaledwie cztery miesiące wcześniej Kristalina Georgiewa zainicjowała wraz z Klausem Schwabem, księciem Karolem i sekretarzem generalnym ONZ António Guterresem, politykę Wielkiego Resetu.

To, co nie było możliwe za poprzednich rządów, zostało zrealizowane za prezydentury Zelenskiego, który wszedł w łaski ŚFE wraz z nowym prezesem banku centralnego, Kyrylo Shevchenko. Niecały rok później, aby udowodnić swoją podległość, Szewczenko napisał dla ŚFW artykuł zatytułowany „Banki centralne są kluczem do realizacji celów klimatycznych państw, a Ukraina wskazuje drogę” . W ten sposób Agenda 2030 jest realizowana pod szantażem.

Ze ŚFE związane są także inne ukraińskie firmy: Państwowy Bank Oszczędnościowy Ukrainy (jedna z największych instytucji finansowych na Ukrainie), Grupa DTEK (ważny prywatny inwestor w ukraińskim sektorze energetycznym) oraz Ukr Land Farming (lider w rolnictwie). Banki, energetyka i żywność to sektory doskonale wpisujące się w ideę Wielkiego Resetu i Czwartej Rewolucji Przemysłowej, której teoretykiem jest Klaus Schwab.

4 lutego 2021 r. ukraiński prezydent zamknął siedem stacji telewizyjnych, w tym ZIK, Newsone i 112 Ukraina, wszystkie winne niepopierania jego rządu. Jak pisze Anna Del Freo: „Ostre potępienie tego aktu pogwałcenia wolności słowa, nadeszło, między innymi, również ze strony Europejskiej Federacji Dziennikarzy i Międzynarodowej Federacji Dziennikarzy, które zażądały natychmiastowego cofnięcia tej decyzji. Trzej nadawcy nie będą mogli nadawać przez pięć lat. Zatrudniają około 1500 osób, które mogą stracić pracę. Nie ma żadnego realnego powodu, dla którego te trzy sieci miałyby zostać zamknięte, z wyjątkiem arbitralnej decyzji władz ukraińskich, która oskarża je o zagrażanie bezpieczeństwu informacji i pozostawanie pod „złowrogim wpływem Rosji”. Zdecydowanie zareagował również ukraiński związek dziennikarzy NUJU, który mówi o bardzo silnym ataku na wolność słowa, ponieważ setki dziennikarzy pozbawiono możliwości wypowiadania się, a setki tysięcy obywateli pozbawiono prawa do informacji. Jak widzimy, to, o co oskarża się Putina, zostało w rzeczywistości przeprowadzone przez Zelenskiego, a ostatnio przez Unię Europejską, przy współudziale mediów społecznościowych. „Zamykanie nadawców telewizyjnych jest jedną z najbardziej ekstremalnych form ograniczania wolności prasy” – powiedział Sekretarz Generalny EFJ Ricardo Gutierrez. „Państwa mają obowiązek zapewnienia skutecznego pluralizmu informacyjnego. Nie ulega wątpliwości, że decyzja prezydenta nie jest w ogóle zgodna z międzynarodowymi standardami dotyczącymi wolności słowa”.

Warto by się dowiedzieć, jakie oświadczenia wydały Europejska Federacja Dziennikarzy i Międzynarodowa Federacja Dziennikarzy po zablokowaniu w Europie transmisji programów Russia Today i Sputnik."
#nwo #wef #rosja #ukraina #globaliści #wielki reset #klaus schwab #zelenski

10

Wielki Reset przyspiesza. Do 2023 całkowita reglamentacja towaru. Powrót kartek dla ludności cywilnej tylko że w formie cyfrowej. Tylko czekać na nową książkę Klausa, że konflikt na Ukrainie to wielka okazja na zmiany, na które czekał. Na krwi Ukraińców elity zaglodza pół świata. Kto nie ma rodziny i ma jeszcze jakiś kapitał, niech spieprza do mało zaludnionych, egzotycznych azylów na końcu świata. Będzie żył bez technologii ale w spokoju ducha.
#wielkireset #nwo #ukraina

5

#koronawirus #wiara #masoneria #nwo
2 lata temu zawitał koronawirus. Pierwszy raz historii zamknięto kościoły, nie było święcenia pokarmów na Wielkanoc, ludzi zamknięto w domach, a nawet zakazano wchodzić do lasów. W wielu krajach wprowadzono godzinę policyjną, zamknięto wszystko co się dało. Media zgodnie wtórowały władzy a władza łamała wszelkie prawa człowieka dla dobra wyższego. Wiele krajów w dziedzinie koronatotalitaryzacji prześcignęło ustroje dyktatorskie. Dopuszczono warunkowo szczepionki mocno ingerujące w organizm człowieka które miały zahamować zakażenia, chorobę i mieli ludzie przestać umierać. W imię jedynie słusznej walki wyłączono gospodarki przejedzono dorobek pokoleń. Teraz jest wojna. Od lat mówiono, że Nowy Porządek Świata jest już dopracowany w szczegółach a jedynie czego brakuje to dostatecznie wielkiego kryzysu aby ludzie to przyjęli nie buntując się.

13

#polska #ukraina #kolonializm #nwo
Jak małe kraje kolonizowały wielkie, a nawet całe kontynenty? Na terenie jednych przesiedlali innych i dawali im duże prawa kosztem tych co byli. Ludzie zajmowali się wzajemną nienawiścią a kolonialiści doili ile wlezie.

10

"Jutro w Genewie oligarchowie kontrolujący WHO (nie rosyjscy) realizują pierwszy etap globalnego zamachu stanu. Pod płaszczykiem traktatu antypandemicznego państwa narodowe będą pozbawiane władzy sprawczej, a obywatele staną się stopniowo niewolnikami elitarnej grupki oszustów."
https://www.consilium.europa.eu/pl/policies/coronavirus/pandemic-treaty/
https://twitter.com/OrdoMedicus/status/1498368175565586432
#covid19 #nwo #who #pandemia #prawo

29

Wojna! Wojna! A tymczasem po cichu... (znaleziony komentarz w sieci)

W Polsce do Sejmu wpłynął właśnie projekt ustawy o przymusie szczepień i paszportów covidowych, a prezydent kilka dni temu podpisał dokument dający obcym wojskom zielone światło na użycie broni palnej i innych środków przymusu bezpośredniego wobec Polaków na ich własnej ojczystej ziemi.
Na dniach ma się odbyć w Genewie pierwsze posiedzenie międzyrządowego organu negocjacyjnego w sprawie podpisania Międzynarodowego Traktatu Profilaktyki i Gotowości Pandemicznej, który permanentnie pozbawi 194 kraje członkowskie jakiejkolwiek suwerenności decyzyjnej i finansowej w obszarze polityki zdrowotnej na rzecz WHO (czyli prywatnej instytucji, której właścicielami i mocodawcami są Bill Gates oraz BigPharma). Jeśli traktat zostanie podpisany (a patrząc na to co się dzieje, nie ma powodów przypuszczać, że nie), od tej pory wszelkie decyzje i rozporządzenia WHO będą uznawane za nadrzędne i wiążące wobec państw członkowskich, co otworzy furtkę do:
- wprowadzenia totalnej cyfrowej kontroli nad globalną populacją (pod pretekstem "ochrony zdrowia")
- bezpardonowego łamania praw obywatelskich i eliminowania wszelkich alternatywnych metod leczenia niezgodnych z rekomendacjami WHO oraz interesami jej sponsorów (pod pretekstem "ochrony interesu narodowego w obszarze bio-bezpieczeństwa")
- wprowadzenia nieograniczonej cenzury poprzez usuwanie wszelkich treści niezgodnych z oficjalną narracją WHO (pod pretekstem "walki z dezinformacją”)
- uznaniowego nakładania na kraje członkowskie sankcji (w postaci np. gigantycznych kar finansowych oraz represji w obszarze relacji międzynarodowych) za wszelkie odstępstwa od odgórnych wytycznych WHO.
Tylko kogo to teraz obchodzi? Kto to teraz zauważy? Przecież to teraz nieważne, w końcu wybuchła wojna!
Nie. Prawdziwa WOJNA toczy się zupełnie gdzie indziej. Nie jest to wojna o terytorium, lecz o życie i wolność 7 miliardów ludzi na planecie – o ich podstawowe prawa obywatelskie i ich suwerenność cielesną, o ludzką godność i o przyszłość gatunku ludzkiego. Nie jest to wojna na linii "Rosja kontra Ukraina" czy "USA kontra Chiny", tylko na linii "Zwyrodniałe Samozwańcze Globalne Elity kontra Cała Światowa Populacja".
#nwo #globalizm

32

Spotkanie wysokiego szczebla ONZ. Zastanawiające oświadczenie ministra zdrowiatarnogorski.info

#koronawirus #nwo #plandemia #ostatniaprosta #tarnogorskiinfo
„Naukowe autorytety środowiska medycznego oraz kampanie informacyjne prowadzone przez WHO pomagają w walce z infodemią i zwalczaniu ruchów antyszczepionkowych. Międzynarodowa solidarność jest teraz potrzeba bardziej niż kiedykolwiek, aby posunąć naprzód proces szczepień. Nikt nie będzie bezpieczny, dopóki wszyscy nie będziemy bezpieczni” – czytamy w oświadczeniu ministra zdrowia Adama Niedzielskiego.
„Świat stoi w obliczu największego wyzwania ostatnich dziesięcioleci. Epidemia wirusa Covid-19 udowodniła, że we wzajemnie powiązanym świecie lokalne ogniska epidemii mogą stanowić zagrożenie dla każdego kraju i każdego człowieka. Wyzwanie o skali ogólnoświatowej wymaga ogólnoświatowej reakcji”
„Już ponad rok temu opracowano pierwszą szczepionkę. Od tego czasu
świat jest świadkiem jednej z największych kampanii szczepień w historii. Mimo to
wciąż jednak stoimy przed wieloma wyzwaniami związanymi z zapewnieniem szczepionek wszystkim potrzebującym”
https://tarnogorski.info/spotkanie-wysokiego-szczeb/

13

Wojna to fakt.
Obustronna propaganda do fakt.
Pytanie jekie mi nie daje spokoju to takie:
"Czy Putin oszalal, czy moze wykonuje poslusznie kolejny etap globalistow i wielkiego resetu."

Poprzez to co sie dzieje, Rosja podejmie kroki odwetowe i bedziemy mieli w Europie kryzys energetyczny, oraz kryzys na rynku paliw. Ceny wszystkiego poszybuja w kosmos, a to sie idealnie wpisuje w agende globalistow by wywolac kryzys, biede, oraz przyspieszyc pozbywanie sie paliw kopalnych.

Dziwi mnie to, ze nagle wszyscy sluchaja na zachodzie Morawieckiego. Gdzie nie pojedzie, z kim nie pogada, to nagle wszystkich przekonuje do "swoich" planow i pomyslow.
Od kiedy to wszyscy nagle zaczeli sie sluchac polskiego rzadu?
Czy obudzili sie z letargu jak sprzedaja to media czy... no wlasnie czy co?
Czy moze Morawiecki jezdzi po Europie i jako gorliwy wyznawca Nowego Porzadku Swiata, przypomina przywodcom na co sie zgodzili i jaki plan musi byc realizowany. Pandemia nie wypalila do konca, to przeszli do planu B lub po prostu drugiego etapu.

Takie tam moje przemyslenia (moze z tylka).
#nwo #wielkireset #wojna #ukraina

11

#koronawirus #ukraina #nwo #masoneria #chabadlubawicz
Wojna w jednym kraju wytłukła koronawirusa w innych. Gdzie się podziały kwarantanny, ograniczenia, testowanie, szczepienie, dystans etc? A co z nowymi wariantami? Jest nowy kryzys to można nim stary przykryć. Nikt już nie pamięta np w Polsce o kilkuset tysiącach nadmiarowych zgonów, 500 mld zł wydanych na koronawirusa etc. JEST WOJNA! Ale uwaga: może szybko się skończyć i co wtedy? Nawet jak się będzie do pieca dokładać to może na długo nie starczyć. Nowy wirus? Toksyczny grzyb? Ocieplenie klimatu powróci? Dziura ozonowa? Terroryzm? Ciekawe co tam nam szykują... Chodzą słuchy, że nowym zagrożeniem będzie cyber atak znikąd i potrzeba totalnego oznaczenia każdego kto z sieci korzysta, a każdy będzie musiał korzystać z uwagi na gwarantującą bezpieczeństwo tożsamość cyfrową która będzie uwiarygodniona blockchainem z kolejnych chwil życia

15

Permementna inwigilacja... Bardzo ciekawa rozmowa nt. Współczesnej technologii...pch24.pl

Jeszcze nigdy w dziejach ludzkości tak wąska grupa – decydentów związanych z grupą GAFAM (Google, Amazon, Facebook, Apple, Microsoft) nie mogła skumulować tak wielu różnych zasobów jednocześnie. Mają fortuny wielomiliardowe, dysponują narzędziami modyfikowania świadomości, a zatem i zachowań miliardów ludzi na świecie. Dysponują instrumentami lobbowania we wszystkich krajach, gdzie regulacje prawne mogłyby ograniczyć ich biznes. Mają dominującą pozycję w przestrzeni informacyjnej. A w dodatku część z nich uważa, że ich misją jest zbawianie świata; że skoro posiadają tak ogromne zasoby, to muszą „zmienić świat na lepsze”. I jakoś tak się składa, że w większości są to biali mężczyźni w wieku średnim, kompletnie areligijni. Ale chcą być zbawicielami
https://pch24.pl/prof-zybertowicz-weszlismy-do-pokoju-przesluchan-a-cyberpanowie-z-doliny-krzemowej-patrza-zza-weneckich-luster/
#ciekawostki #informacje #technologia #nwo

10