#iran #wojna #takasytuacja

LIVE Z TEHERANU: W związku ze śmiercią Najwyższego Przywódcy Alego Chameneia reżim natychmiast uruchomił procedury wyboru nowego lidera.

6

#iran

Może to będzie nasza wojna? Jakby nikt nie pytał to by nie odpowiadano:

10

Batyr po podpisaniu ustawy wspierajacej Ukrainu znow pokazuje twarz garbatonosąwydarzenia.interia.pl

http://wydarzenia.interia.pl/bliski-wschod/news-operacja-usa-w-iranie-nowy-komentarz-nawrockiego-upada-grozn,nId,22608061

Stany Zjednoczone straciły trzech swoich synów w ataku odwetowym przeprowadzonym przez Iran. Myślami i modlitwą jesteśmy z nimi oraz ich rodzinami


Ale juz za to ma wyjebane na smierc niewinnych dziewczat od usraelskich bomb:

http://www.rp.pl/konflikty-zbrojne/art43891061-wojska-usa-lub-izraela-zbombardowaly-szkole-podstawowa-w-iranie-media-zginelo-120-dzieci

Nawrocki podkreślił, że "na naszych oczach upada groźny reżim irański, który dozbrajał Rosję w jej napaści na Ukrainę i zagrażał innym państwom na Bliskim Wschodzie".

"Najbliższe dni będą czasem decydujących rozstrzygnięć w tym regionie. Jesteśmy razem z naszymi sojusznikami" - dodał prezydent.


Szkoda, ze zapomnial ze to Iran i kraje BRICS sa dla nas rownorzednymi partneremi, ktorzy nigdy sie ponad nami nie wywyzszali, chetnie kupowaliby nasze produkty i sprzedawali w zamian tanie surowce. Ale on (wraz z popisem) woli import ideologii ojkofobii, wstydu i roszczen zydowskich wobec polskiego majatku.

#batyr #pispojednozlo #preczzkomuna #polska #iran #usa #zydostwo

9

#izrael #palestyna #iran

Czy będą jakieś sankcje na obywateli podobne do tych co na ruskich nałożono?

14

#wyborcza #izrael #iran #wojna

Czy nasz rząd nie powinien zwalczać propagandy krajów agresorów? Gdzie minister cyfryzacji?

13

Żydowski cel osiagniętymoney.pl

http://www.money.pl/gospodarka/napiecie-w-ciesninie-ormuz-zaden-statek-nie-przeplynie-7259339627747712a.html

3 świat w Europie, bezrobocie na poziomie 30%, cofnięcie skali przemysłu o 70 lat wstecz, braki paliwa/gazu na naszym kontynencie i wojny domowe zdesperowanych ludzi. Do tego fala kolejnych milionów muhamedów z bliskiego wschodu. A co robią Polacy? Klaskają w całości Ukrainie i co poniektórzy Trumpowi i Netanjahu, odrzucają Brauna, bo spotkał się z hindusami w celach biznesowych (nawet Ci pseudopatrioci, co "walczą" z "lewactwem") i jeszcze bardziej nienawidzą Rosji i jedynej alternatywy dla arabskich surowców.

A powiedzieć Wam ciekawostkę? To w Europie podrożeje paliwo o około 1e, podczas gdy większość arabskiego paliwa płynie do Azji, tam nie będzie wielkiej korekty.

#zydzi #trumpskurwysyn #polska #paliwo #gaz #usa #wojna #iran

12

Syjoniści i USA rano zabili ponad 80 irańskich dzieci bombardując szkołę w trakcie ataku na Iran. Jak myśleli, że ktoś tam będzie robił rewolucje w ich imieniu, to takie obrazki przyniosę efekt wręcz przeciwny, wzmacniając jedność narodową.

http://x.com/MyLordBebo/status/2027811450400444663

#iran #usa

12

na #tvp dezinfo stosownie ubrana "liberałka" z kolczykiem w nosie kibicuje zniszczeniu "reżimu"

#propaganda #iran

10

Telaviv powinien zostać zrównany z ziemią, może trafią Bagsika z Art B lub jemu podobnych 🤷

#wojna #iran #izrael

17

#iran #ukraina #rosja #izrael

Media, politycy mają u nas gigantyczną empatię, poczucie solidarności - myślicie, że przeczytali gdzieś o kolejnej wojnie? Bo jakoś tak niespecjalnie.

10

Pomarańczowy PDF na pasku żydów, zaatakował Iran. Po raz kolejny zrobił to podczas trwania negocjacji pokojowych, prowadzonych tylko po to żeby zmylić przeciwnika. To tak jakby wam ktoś mówił, że Ruscy są najgorsi na świecie

#usa #iran #rosja

15

#zydzi #iran

Izrael zaatakował Iran

Minister obrony Izraela poinformował, że w sobotni poranek Izrael zaatakował Iran.

Minister obrony Israel Katz powiedział, że ogłosił „natychmiastowy stan wyjątkowy w całym kraju”.

„Państwo Izrael rozpoczęło prewencyjny atak na Iran, aby usunąć zagrożenia dla państwa Izrael” – powiedział.

Stacja N12 News podała, że atak jest wspólną operacją Izraela i USA.

W całym Izraelu rozbrzmiewają syreny, a dowództwo Sił Obronnych Izraela ostrzega cywilów, aby pozostali w pobliżu schronów przeciwbombowych.

W komunikacie napisano, że „ze względu na sytuację bezpieczeństwa” cywile powinni upewnić się, gdzie w ich pobliżu znajduje się optymalne schronienie i unikać zbędnych podróży.

Siły Obronne Izraela twierdzą, że „proaktywny alert” ma na celu przygotowanie społeczeństwa „na możliwość ostrzału rakietowego w kierunku naszego terytorium”.

Wojsko twierdzi, że na razie nie ma potrzeby wchodzenia do schronów.

W sieci pojawiły się pierwsze nagrania. Widać kłęby dymu unoszące się nad stolicą Iranu Teheranem. Pojawiają się informacje, że został zbombardowany kompleks prezydencki, siedziba Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej oraz budynki irańskiego wywiadu.

Stacja N12 News podaje, że celem są władze Iranu. Operacja ma obalić reżim w Teheranie. Amerykańskie media potwierdzają, że siły USA są zaangażowane w atak.

Siły obrony Izraela wydały komunikat:

„Po przeprowadzeniu oceny sytuacji ustalono, że od dzisiaj (sobota) o godz. 8:00 zostaną wprowadzone natychmiastowe zmiany w Wytycznych Dowództwa Frontu Wewnętrznego.

W ramach zmian podjęto decyzję o przeniesieniu wszystkich obszarów kraju ze stanu pełnej aktywności do stanu aktywności niezbędnej.

Wytyczne obejmują: zakaz działalności edukacyjnej, zgromadzeń i pracy, z wyjątkiem sektorów niezbędnych.

Społeczeństwo jest zobowiązane do stosowania się do wytycznych opublikowanych na oficjalnych kanałach Home Front Command.

Pełne wytyczne będą aktualizowane na bieżąco w Krajowym Portalu Kryzysowym i aplikacji Home Front Command.”

http://nczas.info/2026/02/28/pilne-izrael-zaatakowal-iran-video/

16

W Genewie trwają rozmowy "ostatniej szansy" pomiędzy USA, a Iranem. Obecnie ma miejsce przerwa po 3 godzinach negocjacji. Wg doniesień, obie strony miały być otwarte na różne propozycje.

Jeśli się nie uda dogadać to skończy się atakiem USA i żydów na Iran. Zgrupowanie lotnicze USA na Bliskim Wschodzie to ponoć 40% ich sił lotniczych wydzielonych do operowania poza krajem. Rekordowe zgrupowanie od czasów ataku na Irak.

Jeśli chodzi o USA czy Iran to obie strony by się zapewne dogadały bez problemu w sprawie programu nuklearnego. Problem jak zwykle leży w mocodawcach USA. Żydzi domagają się praktycznie kapitulacji i rozbrojenia Iranu, tak żeby ten nie mógł im już zagrozić. Tak więc nawet deal pomiędzy USA a Iranem może nas nie uchronić przed wojną, bo jest duża szansa, że Izrael zaatakuje tak czy siak, po czym USA się przyłączą. Takie przecieki, że w Waszyngtonie by nawet woleli taki scenariusz, pojawiły się właśnie wczoraj, bo pozwoliłoby im to zachować twarz i uniknąć bycia "agresorem" oraz jednocześnie zrealizować cele izraelskie.

#iran #usa #bliskiwschod

7