Pan Batyr po raz kolejny pokazał pisowska twarz slugow Ukrainy. Wielkie zapowiedzi o zabieraniu orderów a wyszedł śmierdzący pierd. Po prostu zwykły postkomunistyczny, ojkofobiczny strach, przed "opinia międzynarodowa". A mógł poprawić sobie PR jakimś neutralnym, nieznaczącym zagraniem typu zerwanie kontaktów miedzyprezydenckich i między gabinetowych do czasu oficjalnego odwołania decyzji o przypisaniu imienia UPA jednostce ukraińskiej i przeprosin. No ale skoro 60% Polaków to zgnili pseudointeligenci którzy klękają przed obcymi nacjami, a on jest prezydentem wszystkich Polaków to czemu się dziwić.

#batyr #ukraina #zelenski #nawrocki

8

Znów Batyr zabłysnął przed milionami Polaków - podpisał ustawę zniechęcającą do posiadania zwierzątgazetaprawna.pl

"Nigdy nie podpiszę ustawy, która będzie podnosić podatki Polakom". Tymczasem: chcesz pieska? Zapłać i zarejestruj go a potem płać lokalny podatek od psa bo jego już nie unikniesz. Chcesz pieska trzymać za stodołą, żeby uniknąć podatku? Przyjdzie kontrola i wlepi 5k kary.

http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/11256317,obowiazkowe-czipowanie-psow-i-kotow-prezydent-podpisal-ustawe-o-kropik.html

Polacy nie chcą mieć dzieci bo za drogo i brak perspektyw? To nie będą również mieć towarzyszy leczących ich z depresji życia w chorym kraju. W samotności po 10-12h dziennie w korpo i powrót do pustych czterech kątów.

Dlatego żadne Batyry, Memceny, Wiplery, Kaczyńskie z pełnią władzy na wyłączność. Tylko koalicja z odgórną kontrolą największego patrioty obecnych czasów, jakim jest Grzegorz Braun (na pełnie władzy nie ma co liczyć, ale pakiet kontrolny już tak) i powolne, ale realne wyplenianie komunizmu i upadku jaki niszczy ten kraj od 80 lat.

#batyr #psy #podatki #wolnosc

5

Batyr po podpisaniu ustawy wspierajacej Ukrainu znow pokazuje twarz garbatonosąwydarzenia.interia.pl

http://wydarzenia.interia.pl/bliski-wschod/news-operacja-usa-w-iranie-nowy-komentarz-nawrockiego-upada-grozn,nId,22608061

Stany Zjednoczone straciły trzech swoich synów w ataku odwetowym przeprowadzonym przez Iran. Myślami i modlitwą jesteśmy z nimi oraz ich rodzinami


Ale juz za to ma wyjebane na smierc niewinnych dziewczat od usraelskich bomb:

http://www.rp.pl/konflikty-zbrojne/art43891061-wojska-usa-lub-izraela-zbombardowaly-szkole-podstawowa-w-iranie-media-zginelo-120-dzieci

Nawrocki podkreślił, że "na naszych oczach upada groźny reżim irański, który dozbrajał Rosję w jej napaści na Ukrainę i zagrażał innym państwom na Bliskim Wschodzie".

"Najbliższe dni będą czasem decydujących rozstrzygnięć w tym regionie. Jesteśmy razem z naszymi sojusznikami" - dodał prezydent.


Szkoda, ze zapomnial ze to Iran i kraje BRICS sa dla nas rownorzednymi partneremi, ktorzy nigdy sie ponad nami nie wywyzszali, chetnie kupowaliby nasze produkty i sprzedawali w zamian tanie surowce. Ale on (wraz z popisem) woli import ideologii ojkofobii, wstydu i roszczen zydowskich wobec polskiego majatku.

#batyr #pispojednozlo #preczzkomuna #polska #iran #usa #zydostwo

9