Idę rozwalić ci kraj.

Benji mówił, że nie szanujesz protestujących.

Zdjęcie

#iran #usa #panstwozbrodnicze

12

wygląda na to, że czekają z atakiem na #Iran do zakończenia igrzysk

#polityka #wojna

13

To, co teraz dzieje się w Iranie, jest prosto z amerykańsko-izraelskiego podręcznika zmiany reżimu. Mamy zasadniczo czteroczęściową strategię. Użycie wojska amerykańskiego to dopiero czwarta część. Pozwólcie, że szybko przejdę przez pierwsze trzy elementy.Pierwszy element – nakładamy na dany kraj sankcje i niszczymy jego gospodarkę. Robimy różne rzeczy, żeby ludność w tym kraju była głęboko nieszczęśliwa, bo ponosi ogromne koszty. Karzemy ich tymi sankcjami. Dokładnie to samo robiliśmy w Wenezueli, to samo robimy w Iranie.

Więc kiedy ludzie protestują – pamiętajcie: protestują głównie dlatego, że panują fatalne warunki ekonomiczne. Ale kto odegrał główną rolę w stworzeniu tych fatalnych warunków? Stany Zjednoczone.Drugi krok – w pewnym momencie decydujemy, że będziemy podsycać masowe protesty i je napędzać. I dokładnie to wydarzyło się w Iranie pod koniec grudnia zeszłego roku (grudzień 2025). Jest już mnóstwo dowodów. Bardzo głośny artykuł w Jerusalem Post z 29 grudnia jasno pokazuje, że Mossad był głęboko zaangażowany w to, co działo się w Iranie.

Dodatkowo mamy wypowiedzi prezydenta Trumpa i byłego sekretarza stanu Mike’a Pompeo, z których wyraźnie wynika, że Stany były zaangażowane od samego początku w podsycanie tego kryzysu.

Warto też zwrócić uwagę – kiedy Irańczycy wyłączyli internet i usługi telefoniczne, to protestujący zaczęli korzystać z terminali Starlink. I okazało się, że mieli ich 40 tysięcy. Jak myślicie, kto im dostarczył te terminale Starlink? Odpowiedź jest oczywista.Trzeci element tej strategii to masowa kampania dezinformacyjna. Chodzi o przekonanie wszystkich na Zachodzie, że te protesty są całkowicie wewnętrzne, że USA i Izrael absolutnie nie mają z tym nic wspólnego, że protestujący to szlachetni patrioci i że musimy ich popierać.


Równocześnie wewnątrz Iranu ta dezinformacja ma wysyłać przekaz: »reżim jest skończony, protesty idą pełną parą, nie da się tego zatrzymać, tym razem jest inaczej«. Chcemy wygenerować wrażenie nieuchronnego impetu i niepowstrzymanej fali.Czwarty krok (który w tym przypadku jeszcze nie został wykonany) – kiedy protesty osiągną odpowiedni punkt, wchodzi wojsko amerykańskie, prawdopodobnie także izraelskie, atakuje kluczową infrastrukturę, elity wewnątrz reżimu i zadaje ostateczny cios. Kończy robotę.


John Mearsheimer

#iran

7

Izrael przeprowadził test broni jądrowej?

Wczoraj wydali ostrzeżenie o możliwym trzęsieniu ziemi w okolicy ich niesławnego ośrodka nuklearnego Dimona. Później zarejestrowano ostry krótki wstrząs, zdaje się ok 4.4 stopnia. Czas tego wszystkiego równie podejrzany. Nie zdziwiłbym się gdyby ten zbrodniczy naród przygotowywał się na użycie broni jądrowej przeciwko Iranowi

#izrael #iran #bliskiwchod

11

Obalenie ajatollahów protestami zawiodło, więc USA pod dyktando żydów przygotowuje się do wariantu siłowego. Żydzi przygotowują się do obrony, przeprowadzają ewakuacje, otwierają schrony, a amerykańskie lotnictwo ewakuuje się do bezpieczniejszych lokacji. Do tego wiele państw wezwało swoich obywateli do opuszczenia Iranu. Ponoć zacznie się jeszcze w tym tygodniu.

#iran #bliskiwschod #usa

12

Kurs waluty Iranu w stosunku do dolara amerykańskiego

Jeszcze 1 stycznia kurs wynosił 42 tys. rialów za 1 dolara by 5 stycznia poszybować na 987 tys. za jednego dolara (23,5 krotny spadek wartości).

#ciekawostki #iran #pieniadze

12

"Iran przed rewolucją islamską był taki super, no ale ajatollahom nie podobały się baby w strojach kąpielowych na plaży".

Tymczasem:

-Iran za szaha to bezlitosna dyktatura, w której elity żyły jak paczki w maśle, a reszta głodowała

-wszechobecna policja polityczna SAVAK

-feudalizm, szah traktuje kraj jak swoją własność, a na prowincji ludzie nie mają wody

-szah miał poparcie UK i USA bo dzielił się z nimi zyskam z ropy

#iran

5

Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.


#wojna #islam #usa #iran #polityka

8

#shoutbox

Jak tam wasze zdanie o #iran ? Pytam bo atak na ten kraj już przesądzony. Po czym to stwierdzam?

Propaganda idzie na zmiękczenie opinii publicznej globalnie. Wchodzę na główną jewtuba i wysrywa mi nascie podcastów o zamieszkach w Iranie jednoznacznie mi mówiących co mam myśleć o Ajatollachu.

Relacje w stylu:

Oh wej. Strzelają do tłumów, mordercy trup się sciele gęsto.


- dokładne zbadanie sytuacji 5 zabitych w zamieszkach

- protesty co prawda płomienne ale pokojowe

- zaatakowana policja która się broniła

Komentarze pod filmami tak jak bym czytał wypociny neuropy w 2016 na temat PiS. Sama piana na pyskach.

Co trzeci to "Jestem z Iranu, nie mogę się doczekać aż żołdak U$A położy mi but na mordzie" (co ciekawe to to że oni obecnie tam mają neta odciętego i skąd ich się tyle nagle namnożyło). "Tylko lewactwo nie chce inwazji na Iran REEEE.", "Zaatakować go pociskami pełnymi tolerancji i miłości, przywrócić prawa gejom", "Panie prezydencie Trump no kiedy w końcu pan wejdzie w Iran jak Clinton w gardło Moniki? <uhh, clop, clop, clop,> "

Oczywiście boty + trochę pożytecznych idiotów (w większości z u$a). Ale w końcu tak się tworzy zapotrzebowanie.

Operacja AJAX wprowadzona przez CIA wyglądała podobnie. Robią burdel zgodnie z sprawdzoną instrukcją rozpieprzając kraj od środka. Obecnie dochodzi jeszcze internet i "co świat powie". Stąd nachalna propaganda na wyjaśnienie co ma mówić. Stąd AJAX 2.0

Pytanie pozostaje czy wejdą z buta tam po aneksji Grenlandii czy przed?

Grenlandia będzie łatwym łupem, kołchoz Jerwropejski może Trumpowi co najwyżej loda zrobić stawiając "opór". Szybkie zaprowadzenie "demokracji" w Wenezueli tylko podbiło apetyt na szybką "demokrację" w krainie lodu. Zapewne wtedy wjebią się w Iran ku uciesze żydzizny.

16

Atak na Iran przesądzony. Żydzi już nadali nazwę operacji "Iron Strike". USA wysyła lotnictwo do Europy i na Bliski Wschód.

Osobiście uważam, że to będzie ostateczna próba rozwiązania kwestii Irańskiej. Trwają tam właśnie protesty, które robią się coraz bardziej brutalne. Uderzenie teraz na ośrodki władzy niesie bardzo duże ryzyko, że kraj popadnie w chaos i może dojść do przewrotu, co pewnie chcą wykorzystać właśnie nosaci stąd ten pośpiech.

Szybka akcja w Wenezueli po wizycie zbrodniarza wojennego w USA, pokazuje, co tak naprawdę jest celem USA, stąd decyzja o natychmiastowym posprzątaniu "własnego podwórka".

http://x.com/RoyalIntel_/status/2007937765044895958

#iran #bliskiwschod #wojna #wenezuela

8

Jakby było mało dowodów w postaci izraelskich kont propagujących fejki AI odnośnie irańskich protestów, to mamy chyba już ostateczne potwierdzenie kto jak zwykle za nimi stoi.

Zresztą zaczęło się zupełnym przypadkiem świeżo po wizycie zbrodniarza wojennego w USA (któremu wszyscy cnotliwi z UE pozwolili przelecieć samolotem), gdzie omawiał z Trumpem kolejne opcje ataku na Iran.

Co ciekawe na początku protestów nie brakowało nagrań, gdzie protestujący sami uciszali i przeganiali jakieś radykalne elementy. Teraz te jednak już wiodą oni prym, a pierwotni protestujący (przedsiębiorcy) znikają z ulic.

#iran

8

Iran zasiewa chmury nad największym jeziorem w krajunczas.info

Władze Iranu rozpoczęły w niedzielę operację zasiewania chmur nad największym jeziorem kraju, próbując walczyć z jedną z najpoważniejszych susz, jakie nawiedziły ten kraj w ostatnich dekadach – poinformowały lokalne media.

„Dziś, po raz pierwszy w tym roku hydrologicznym, w basenie Jeziora Urmia przeprowadzono lot zasiewania chmur” – podała agencja prasowa IRNA. Jezioro, największe w Iranie, położone w północno-zachodniej części kraju, uległo znacznemu zmniejszeniu z powodu suszy.

Zasiewanie chmur jest formą modyfikacji pogody, której celem jest zmiana ilości lub rodzaju opadów poprzez rozpylenie substancji służących jako jądra kondensacji lub zarodki krystalizacji.

W zeszłym roku Iran ogłosił, że opracował własną technologię zasiewania chmur.

Kraj od lat zmaga się z problemem susz i fal upałów. Według agencji IRNA Iran przeżywa obecnie „najsuchszą jesień od 50 lat”. Krajowa służba meteorologiczna, cytowana przez agencję, podała, że tegoroczne opady deszczu są o 89 proc. niższe od średniej długoterminowej.

Poziom wody w zbiornikach zaopatrujących wiele prowincji osiągnął historycznie niskie poziomy. Na początku listopada prezydent Masud Pezeszkian ostrzegł, że bez deszczu przed zimą Teheran może zostać ewakuowany. Rząd wyjaśnił później, że jego intencją było zaalarmowanie opinii publicznej o powadze sytuacji, a nie ogłoszenie konkretnego planu.

http://nczas.info/2025/11/16/iran-zasiewa-chmury-nad-najwiekszym-jeziorem-w-kraju/

#chemtrails #pogoda #iran

7

Izrael chciał to ukryć. Irańczycy jednak trafili w żydowskie bazy wojskowenczas.info

Podczas zakończonej 24 czerwca wojny Izraela z Iranem irańskie pociski trafiły bezpośrednio w pięć izraelskich baz wojskowych – informuje brytyjski „The Telegraph”, powołując się na analizę satelitarną Uniwersytetu Stanu Oregon.

Wśród trafionych przez Iran celów ma być m.in. kluczowa izraelska lotnicza baza Tel Nof, centrum wywiadu oraz baza logistyczna. Skala zniszczeń nie jest znana. W kontekście pięciu baz „The Telegraph” pisze o sześciu pociskach.

Ze względu na obowiązującą w Izraelu cenzurę wojskową ciężko jest o jakiekolwiek szczegóły dotyczące skutków irańskiego ostrzału obiektów wojskowych.

„The Telegraph” zapoznał się z analizą danych satelitarnych Uniwersytetu Stanu Oregon. Specjalizująca się na tym polu uczelnia zamierza przedstawić pełniejszy raport w drugiej połowie lipca.

Pisząc o pięciu bazach brytyjski dziennik odnotowuje, że to dodatkowe trafione cele i że dochodzą one do listy 36 innych raportowanych już wcześniej skutecznych irańskich uderzeń rakietowych. Wśród nich był m.in ostrzał mającego związki z wojskiem Instytutu Naukowego Weizmana pod Tel Awiwem.

Z analizy z którą zapoznał się „The Telegraph” wynika także, że większość irańskich pocisków została przechwyconych przez Izrael oraz wspierających go Amerykanów. Przez systemy obrony przeciwrakietowej przedostało się 16 proc. pocisków. Istotne, że wraz z trwaniem wojny ten odsetek się zwiększał.

Przyczyna coraz skuteczniejszych irańskich ataków nie jest jasna. „The Telegraph” spekuluje, że mogło to wynikać z racjonowania ograniczonych izraelskich zasobów pocisków przechwytujących, poprawionej taktyki używania rakiet przez Iran oraz stopniowego sięgania przez ten kraj po coraz bardziej zaawansowane pociski.

„The Telegraph” zauważa też, że izraelska obrona powietrzna była wspierana przez dwa amerykańskie systemy dwa naziemne zaawansowane systemy obrony przeciwrakietowej THAAD oraz okręty USA na Morzu Czerwonym. Szacuje, że Amerykanie wystrzelili 36 pocisków przechwytujących THAAD, z których koszt każdego to 12 milionów dolarów.

Na stronie brytyjskiej gazety możemy również zapoznać się ze spekulacjami dotyczącymi irańskich zasobów pocisków i wyrzutni. Zgodnie z informacjami strony izraelskiej z 400 irańskich wyrzutni udało się w trakcie wojny zniszczyć ponad połowę. Przed rozpoczęciem wojny Iran miał natomiast posiadać od 2 do 2,5 tys. rakiet balistycznych.

http://nczas.info/2025/07/06/izrael-chcial-to-ukryc-iranczycy-jednak-trafili-w-zydowskie-bazy-wojskowe/

#iran #zydzi #usa #wojna #napad

20

4 lipca w USA? - unikaj tłumów. 💀 💉 🦠youtu.be

Może nawet lepiej nie wychodź z domu.

Razem z akcją fałszywej flagi i obwinieniem za nią Iranu, by zmusić Trumpa do rozpętania wojny (ku żydowskiej radosci), pojawiają się wiadomości, że tym razem atak może być biologiczny.

Zdjęcie

- "The national blueprint for biodefence" - dokument z 2024r. ćwiczący symulację ataku biologicznego na obchody 4 lipca w USA (Dzień Niepodległości) w 2025r.

- ataki strzykawkami w Francji

- martwe ptaki spadające z nieba - potencjalne zagrożenie biologiczne

- Bill Gates (wielki fan globalnej "policji" do zwalczania zagrożeń bio.) mówi coś co można rożnie zinterpretować

- ostrzeżenia o "spadku populacji w USA" w 2025

- złośliwa odmiana SARS jako broń biologiczna

- podkreślanie przez amerykańskie media nielegalnych imigrantów irańskiego pochodzenia na terenie USA

- tiktokowi v-tuberzy o urodzie bliskowschodniej odliczający dni do 4 lipca

----------------------------------------------

http://youtu.be/npDkeTswXHo?si=TmHBq5UNBpZ1Pz8P

-----------------------------------------------

#ostrzezenia #usa #izrael #iran #zamach #trzeciawojnaswiatowa #zydzi #teoriespiskowe

10