Dzisiaj pojechałem jak co jakiś czas na zakupy i jest jakiś dramat. Biorę do ręki 2 moje ulubione serki waniliowe z krową, chcę wrzucić do koszyka ale coś mi nie pasuję, jakieś inne w dotyku, lżejsze. Okazuje się, że downsizing idzie pełną parą i z 200g zrobiło się 150g, wcześniej ich w sklepie nie widziałem (na spodzie znalazłem te większe - małe 13,93zł/kg, większe 11,43zł/kg.)

Podbijam do półki z olejem, biorę jak zwykle litrowy Kujawski…….. co kurwa?…………... 14,99zł za butelkę oleju?

Masło Łaciate... 7,49zł. Whaaaat?

Mam takie "zboczenie", że po zakupach paragon wrzucam do takiego pudełka w kuchni, nie wiem po chuj, jak się zapełni pudło to wszystkie wywalam... aż chyba je wyciągnę i zrobię wpis z zestawieniem zmian cen, bo zwykle kupuję to samo. Ciekawe jak się pozmieniało realnie w ostatnim czasie……. witki opadają.
#sleevecontent #gownowpis #zalesie

25

Dobra, żarty na bok. Poważne pytanie. Kto dziś pije?
#alkolurki #pijzlurker #gownowpis

15

ej judki wyłączcie tego HAARPa bo zaraz będę miał kalahari pod domem, wszystkie rośliny mi zdychają bo ostatni porządny opad atmosferyczny to był śnieg na początku kwietnia
Pokaż spoilerP.S: chiciałbym zdefekować na twarz wszystkich pożal się boże synoptyków, którzy absolutnie codziennie zapowiadają urojone burze z piorunami. Wstaje rano i ani kropli rosy na trawie
#gownowpis #pogoda #rolnictwo

11

Dziś światowy dzień pszczół. Zaśpiewaj im Sto Lat, albo cię upierdoli!

#heheszki #gownowpis

16

Cena 95 mnie boli. Pozostałe zresztą też.
#cenypaliw #gównowpis

7

Jestem wlasnie na greenpoint w "Karczmie" , mają tu piwo greenpoint, jest dobre i moge polecić (jak ktos lubi IPA). #brooklyn #nyc #usa #gownowpis

14

Jebać ukraińców, Putina, żydów i lewaków. Pora obejrzeć mecz tenisa w wykonaniu wielkiego tenisisty Novaka Djokovica.
#gownowpis #tenis

6

Kupiłem sobie za kilka dolarów to #luna co tak spadło. Trzymajcie kciuki
#kryptowaluty #gownowpis

13

ciekawe że na pewnym (((portalu))) dla autystyków można bezkarnie przyrównywać połowę populacji Polski (bez kurwa wyjątku) do zer, obsrywać 24/7, a na temat innych nacji dupa cicho, takie ukrainki święte, mądrzejsze o tym nie wspomnieć…
#ojkofobia #ukraina #manipulacja #gownowpis

13

Ku&^%$&^wa i raz na ruski (ruski, powtarzam, RUSKI!!!) rok potrzebuje wlaczyc tego gownianego windowsa 10, i chuja, bo aktualizacja. wkurwilem sie, wylaczylem na chama i wracam do ubuntu.
#gownowpis #windows10 #linux #zalesie

6

#gownowpis ciekawe, czy ktoś na lurku robi też plusrajdy a nie tylko minusrajdy?
#sleevecontent

12