Pierwszy raz w życiu kładłem tapetę dzisiaj.




#fucha #chwalesie #gownowpis

18

Lurki, pijcie ze mną kompot.
Robiąc porządki znalazłem stare etui z CD…
A tam min.
Trylogia monty Pythona (brajan, Graal, sens życia)
Windows z sp2
Photoshop 6
Corel 4
I kilka zaginionych filmów sprzed lat…
#gownowpis #chwalesie

15

Przed chwilą spóźniłem się na autobus do miasta, ale podróż "z Bułgara" nie jest taka zła

#gownowpis #bulgaria

19

Mam propozycję do #administracja zróbcie moderatorem towarzysza @zakowskijan72
W regulamin trzeba wpisać, że bana można wyłapać za niepoprawną polszczyznę…
"Dajcie mi użytkownika, a orta mu znajdę…. "
#przemyslenia #heheszki #gownowpis

7

Widzę, że i na lurku przyszła moda na ataki na moda…
Jeszcze tylko czekamy na neurope, jęki o niedziałające tagi, pastę o serwerowni…
A potem wjedzie michau cały na Biauek…
I powie, że jak się komuś stronka ze śmiesznymi obrazkami nie podoba to... Pokaż spoilerusuń konto
A miało być tak pięknie…

Ehhhhh
#gownowpis #spolecznosc #lurker

5

Wypłata wreszcie wpadła. Już nie jestem zajebistym biedakiem. Od teraz - zwykłym biedakiem
#takasytuacja #gównowpis

12

dzisiaj odwiozłem sie do domu służbowym autem, zabrałem rzeczy no i "pyk" pilotem zamykam a stojąca za mną na parkingu 20 letnia corolla sąsiada się otworzyła
co ciekawe otwieranie mojego auta nie zamykało jej. Za każdym razem mrugała światłami przy kolejnym klikaniu "zamknij" w moim aucie. Szkoda że nie mam pojęcia którego to sąsiada bo bym mu powiedział że fura otwarta została.
#gownowpis

6

Lurki, jedziecie (planujecie) gdzieś na urlop?
Pochwalcie się co knujecie?
#lurker #gownowpis #spolecznosc #kiciochpyta

6

Jakby się jakaś feministka pytała, to ten mem to nie seksizm, a promowanie wizerunku wyzwolonej kobiety.



#heheszki #gownowpis

9

Skąd te czereśnie wzięli to ja nawet nie. Z Czarnobyla?

#owoce #mutacja #gownowpis

7

Jako, że praktycznie wszystkie obowiązki za mną i trzy dni z rzędu będę miał wolne, to nie zaszkodzi dygnąć piwerko przed południem.
Na zdrowie

#gownowpis #alkolurki #pijzlurker #zatychconiemogo

16

Kurna na serio ci ludzie nie potrafią jeździć autami, byłem rowerem to strach jechać.

Chyba prawo jazdy znaleźli w chipsach, w sumie sprawdza się, że jak w Głogowie jestem na Zielonym Rynku to buractwo jeździ z moją rejestracją DPL.

Jeszcze w jednym miejscu jest jednocześnie zakaz i jazda prosto, do tego dzieciaki nie umieją jeździć i jadą pod prąd pacany.

A hitem jest, że na skrzyżowaniu chce skręcić, gościu ma pierwszeństwo a mi staje chcąc mnie puścić pacan. Zasada ograniczonego zaufania do rejestracji rodem z Disco Polo Live.

Jeszcze do tego wyprzedzanie jak debil, a za chwilę z naprzeciwka jedzie auto, bo wydaje się że prawie prosta i nic nie jedzie.
#gownowpis

5