#wegiel #inflacja #ukroflacja #morawieckoflacja #ukrofile
Czy wiecie, że embargo na węgiel UE dopiero teraz próbuje wprowadzić, a morawiecki przy aplauzie ukrofili zafundował nam go już ma marcu? Dzięki niemu nie ma węgla a ceny skoczyły w kosmos i mamy zapaść gospodarczą i mega inflację którą tylko optymalizacja koszyka inflacyjnego trzyma na poziomie kilkunastu procent podczas gdy średnio koszyk z zakupami skoczył o kilkadziesiąt.

18

#ukraina #ukrofile #gaz #ropa #rosja
Ukraińcy przepuszczają ruski gaz i ropę rurociągami żeby na tym zarabiać, ruscy puszczają ukraińskie zboże tylko mowiecki twardo się obraził na ruski węgiel, gaz, ropę a nawet na białoruskie nawozy czy drewno. Ciśniemy bez względu na koszty ruskich bardziej niż ruscy z ukraincami się nawzajem.

27

#ukraina #ukrofile #wegry #gaz #ropa #rosja
Po małej przerwie technicznej ruszyły rurociągi z Rosji na Węgry przez Ukrainę. Płynie gaz i ropa. Ukraińcy się cieszą bo opłaty za transfer zasilają budżet, ruscy się cieszą bo kasa płynie, Węgrzy się cieszą. A co na to ukrofile? Embargo na surowce energetyczne z Rosji łamane przez Ukrainę która na tym kasiorkę trzepie.

20