Jebać pracę. Ostatnio chwaliłem się, że zmieniłem umowę na 4 dni.
No cóż, dzisiaj brygadzista powiedział za dużo, a ja jeszcze więcej i w poniedziałek idę do lidera z wypowiedzeniem. Wszystko jest tylko gorzej. Oferuję im natychmiastowe porozumienie stron co będzie najlepsze dla nich, bo inaczej zrobię tam piekło. Ewentualnie niech mi urlop wypiszą i spierdalają. Cała nasza grupa 4 osób wypierdala prędzej czy później:D Miałem w spokoju przerobić ten miesiąc wypowiedzenia ale już nie wytrzymałem dzisiaj i chujowi wygarnąłem. Tylko, że wkurwiony słabo się wylewam po angielsku...:D
Jeśli będę musiał tam pójść do pracy jeszcze to rozpierdolę całą tą jebaną firmę. Najchętniej bym po prostu opuścił stanowisko ale nie chcę im płacić później kary, bo na wakacje nie będę miał:D Chociaż w sumie wtedy sąd i związki mogłyby otrzymać interesujące pisma ode mnie:P
#shitposting
No cóż, dzisiaj brygadzista powiedział za dużo, a ja jeszcze więcej i w poniedziałek idę do lidera z wypowiedzeniem. Wszystko jest tylko gorzej. Oferuję im natychmiastowe porozumienie stron co będzie najlepsze dla nich, bo inaczej zrobię tam piekło. Ewentualnie niech mi urlop wypiszą i spierdalają. Cała nasza grupa 4 osób wypierdala prędzej czy później:D Miałem w spokoju przerobić ten miesiąc wypowiedzenia ale już nie wytrzymałem dzisiaj i chujowi wygarnąłem. Tylko, że wkurwiony słabo się wylewam po angielsku...:D
Jeśli będę musiał tam pójść do pracy jeszcze to rozpierdolę całą tą jebaną firmę. Najchętniej bym po prostu opuścił stanowisko ale nie chcę im płacić później kary, bo na wakacje nie będę miał:D Chociaż w sumie wtedy sąd i związki mogłyby otrzymać interesujące pisma ode mnie:P
#shitposting















