„Byliśmy królikami doświadczalnymi”. W Szwecji opamiętanie i dyskusjanczas.com

https://nczas.com/2022/11/25/bylismy-krolikami-doswiadczalnymi-w-szwecji-opamietanie-i-dyskusja/
#chorobypsychiczne #transseksualizm #gender #szwecja #lgbt
Kwestia „leczenia” młodych „osób transpłciowych” stanęła w centrum debat społecznych w progresywnej Szwecji. Powoli przychodzi opamiętanie po modzie na zmiany płci, a ci, którzy doświadczyli tego na własnej skórze dzisiaj mówią – „byliśmy królikami doświadczalnymi”…

W 1972 r. Szwecja jako pierwszy kraj na świecie uznała istnienie „osób transpłciowych” i „pomagała im odnaleźć się w społeczeństwie”. Po pól wieku przyszło opamiętania i w tym roku nie będzie już udzielać się młodzieży leczenia hormonalnego, poza wyjątkowymi okolicznościami.

25

Lewak płacze, bo religia miłości nie chce go wpuścić na stadion w tęczowej koszulce
Niech się cieszy, że go na dach nie zabrali
#lgbt #bekazlewactwa

24

Śmieszą mnie jęki zachodu pod adresem Kataru, te wszystkie braki praw człowieka czy utyskiwanie nad losem ginących robotników. Naprawdę myślicie, że ich takie sprawy interesują? Główną kością niezgody jest stanowisko Katarczyków w sprawie ideologii LGBTP+ i tylko to się liczy. Przypomnijcie sobie, co wyczyniali europejscy przywódcy w czasie covida - te wszystkie chore restrykcje i łamanie praw obywatelskich, miliardowe wałki z zakupem szczepionek, prześladowanie i pałowanie protestujących, bankructwa tysięcy sklepów, umieranie w poczekalni z pękniętym wyrostkiem, bo nie ma na oddziale lekarza (wszyscy byli zajęci pacjentami z katarem) itp itd.

Gdyby w Katarze zalegalizowano cały ten tęczowy pakiet degeneratów, to cała brukselska śmietanka prześcigałaby się w zachwytach nad promocją sportu w nowym środowisku i doświadczeniem kulturowym. Żadna niemiecka gazeta nie płakałaby nad losem robotników czy miliardowych przekrętach korupcyjnych. Dlatego do tej całej zachodniej nagonki medialnej wymierzonej w Katarczyków podchodzę z dystansem, przygarniał kocioł garnkowi.
https://ca-times.brightspotcdn.com/dims4/default/da45b40/2147483647/strip/true/crop/7723x5149+0+0/resize/1200x800!/quality/80/
#lgbt #lgbtp #polityka #mundial #covid

18

W odmętach szaleństwa. Jest mężczyzną ze zdrowymi nogami, ale czuje się kobietą na wózkunczas.com

#lewactwo #lgbt
„Zdał sobie sprawę, że czuje się kobietą. I miał intensywne pragnienie bycia sparaliżowanym od pasa w dół” – dowiedzieli się widzowie programu śniadaniowego „Dzień dobry, Norwegio”

Jørund Alme był w pełni pełnosprawnym mężczyzną, mężem i ojcem dwójki dzieci, kierował bankiem w Oslo. Od jakiegoś czasu uważa się jednak za Jørund Viktorię. Nie chodzi tylko o to, że mężczyzna uważa się za kobietę. Alme uważa się jednak również za osobę niepełnosprawną, która musi poruszać się na wózku.

Norweskie media nie dziwią się temu, co stało się Alme. Zamiast tego zachwycają się historią jego i jego żony, która mimo wszystko postanowiła z nim zostać.
https://nczas.com/2022/11/10/w-odmetach-szalenstwa-jest-mezczyzna-ze-zdrowymi-nogami-ale-czuje-sie-kobieta-na-wozku/

11

#NSFW / Treść ukryta

11

Ukraiński gej i Wyborcza żądają delegalizacji Marszu Polaków we Wrocławiu, który przejdzie pod hasłem “Polak w Polsce gospodarzem”!wprawo.pl

#ukrainizacjapolski #lgbt #wyborcza #11listopada #miedlar #wprawo
Marsz Polaków we Wrocławiu zbliża się wielkimi krokami. W tym roku, 11 listopada, przez stolicę Dolnego Śląska manifestacja przejdzie pod hasłem “Polak w Polsce gospodarzem”. – To hasło nie jest pobożnym życzeniem! To żądanie ze strony Polaków, którzy nie godzą się na to, aby we własnym kraju traktowano nas jak ludzi drugiej kategorii – mówi organizator marszu, Jacek Międlar. Hasło i sama idea marszu nie spodobały się grupie pewnych osobników, którzy żądają delegalizacji zgromadzenia zanim to jeszcze się rozpocznie.

Wśród zajadle atakujących Marsz Polaków jest ukraiński gej, Igor I. (uznajemy, że ów osobnik nie zasługuje na ujawnianie wizerunku i nazwiska). Tak, to ten kaleczący język polski “dziennikarz” z polskim obywatelstwem, który opublikował godło polski na tle ukraińskiej flagi i z koroną w barwach LGBT+. – Mam obywatelstwo polskie. Nie jestem Polakiem. Jestem Ukraińcea, a patrząc na to je suis Ślązak. Takie nasilne wciskanie do polskości – to próba odarcia nas z naszej godności – w styczniu 2022 roku pisał Igor I.
https://wprawo.pl/ukrainski-gej-i-wyborcza-zadaja-delegalizacji-marszu-polakow-we-wroclawiu-ktory-przejdzie-pod-haslem-polak-w-polsce-gospodarzem/

17