Widząc biadolenie tak bardzo zachodnio-cywilizacyjnych chłopecków nt. inb w Iranie postanowiłem wydać oficjalne oświadczenie (oj czuję dupy ból):

-Trzeba być ostrym mongołem iq50 z zoofilskim skrzywieniem żeby powszechny bulwers i wkurwienie z powodu odjebania paru lasek za dosłowne gówno, względnie PRZERAŻAJĄCĄ ZBRODNIĘ odsłonięcia kudłów uznawać za tzw. "whoreizację społeczeństwa" Pokaż spoiler(japierdolę, taki wygląd polskich patriotów i ich stosunku do języka) czy tam prolog do scen jak z ukrytej prawdy w (((tvnie)))
- Jakoś w krajach bliskowschodnich w latach powiedzmy 1940 - 1990 nie było problemu z tym żeby 50% populacji było workiem treningowym dla tak bardzo heteroseksualnych wojów perskich ze względu na posiadanie tzipy, co potwierdzają fotografie, no właśnie z Iranu z lat 60-tych. Było fajnie, fajniusio, po koleżeńsku, nikt nikogo nie kamieniował za chodzenie z odkrytym łbem, kurwienia na potęgę również nie stwierdzono. Tak samo w Europie pre-industrialnej. Wniosek oczywisty.
- Trzeba byc ostrym cuckoldem rasowym na poziomie szweckich partyjniaków żeby robić za białorycerzyka irańskiego postępactwa rewolucyjnego. Szyicki rewolucjonizm, tak jak wahhabizm w Arabii Saudyjskiej, to nic innego jak tamtejsze odpowiedniki marksizmu czy tam innych postępacko-prusackich myśli politycznych. Z islamem ma to tyle wspólnego, co perfumy z oborą. Tym bardziej, że synowie i zpokrewnieni z ajatollachami wożą się po dziurawych ulicach w Teheranie Ferrarkami i lambsoami, gdzie typowy Irańczyk wozi się peżotem 405 po 1488-tym liftingu, w domu mając kompa o wieku około 15 lat.
Tak czy srak, nikt was o zdanie nie pytał yurocucki - irańce się wkurwili, bo Iran dostaje wpierdol gospodarczo (nawet uwzględniając sankcje), prowadzi politykę zagraniczną która prowadzi do zaogniania konfliktu i dalszej kompromitacji (bo chuj ta aferami z dronami na Ukrainie? ropy nie mają przypadkiem?), i widać to w sferze internetowej. Ale uspokajam was - pojęczą, pokrzyczą, i po rewolucji, następna iteracja za 10 lat elo.

P.S: odnosząc się do zarzutów możliwego udziału CIA i garbatonosych towarzysszy, którzy chcom łolaboga przez feminizm rozjebać iran 111one - macie pojmowanie świata na poziomie 7-letniego dziecka. Już tłumacze dlaczego:
-jeżeli jesteś cuckswratystą pokroju (((Bena Garrisona))): gdyby Usrael chciał, rozjechał by Iran w kilka godzin, patrz: Libia
- jeżeli jesteś normalnym człowiekiem: Izrael ma ciekawsze plany co do Iranu i wszystkich państw nieszęśliwie graniczącym z tzw. narodem wybranym. W Interesie izraela bowiem jest Iran w stanie pernamentnej wojny domowej, jako państwo upadłe, gdzie głowną rozrywką jest odjebywanie się wraz z potomstwem i rzucanie kamieniami do osobników z chromosomami XX (patrz: Syria, Liban, Jemen). Śmiem stwierdzić, że gdyby Iran się ogarnął (co jak najbardziej jest w naszym interesie), nie likwidując przy tym swojego programu jądrowego, to w Tel-Awiwie dokonał by się niemały incydent kałowy. Głownym wrogiem obecnej queer-dyktaury w Iranie jest wahhabicka Arabia Saudyjska - i to ze względu na różnice religijne. Zapraszam do płakusiania w komciach elo
#iran #islam #bekazpodludzi #rewolucja #lgbt (( ͡° ͜ʖ ͡°))

8

samo #lgbt jest mi zupełnie obojętne, o ile właśnie nie dotyczy indoktrynacji dzieci

30

"Jej penisem"

Żyjemy w świecie klaunów
#lgbt

12

Padła brytyjska klinika nazywana „fabryką transów”nczas.com

#lgbt #lgbtp #lewactwo #lucyferianie
https://nczas.com/2022/10/22/padla-brytyjska-klinika-nazywana-fabryka-transow/

Prawdziwa dysforia to rzadkość, a tu w gruncie rzeczy chodziło o „zmiany płci” według „widzimisię” oduraczanych ideologią gender rodziców i samych dzieci. Klinika przyjmowała „pacjentów” z całej Wielkiej Brytanii i jest to jedyna klinika „tożsamości płciowej” dla osób poniżej 18 roku życia w tym kraju.

Była od początku obiektem wielu kontrowersji. Niektóre „leczone” przypadki jeżyły włosy na głowie. Bywało, że rodzice dzieci nawet w wieku trzech lat wymyślali historie, że ich dzieci są „transpłciowe” i domagali się „leczenia”.

16

Jeden z liderów antify z Inowrocławia brutalnie zamordował 13-letnią dziewczynkęnatemat.pl

13-letnia Nadia weszła w ruch antyfaszystowski w Inowrocławiu. Jednym z liderów ruchu jest tam Mikołaj J. niepozorny, chudy, w socialmediach zapewnia, że jest antyfaszystą i antyrasistą. Dziewczynka dla żartu narysowała swastyki - aktywista zadał jej kilkanaście ciosów nożem. Dziewczynka się broniła (kradzione z wypok)
https://natemat.pl/444280,kto-zabil-nadie-z-inowroclawia-i-dlaczego-zginela-zarzuty-dla-mikolaja-j
https://www.magnapolonia.org/18-letni-mikolaj-zabil-13-letnia-nadie-ze-szczegolnym-okrucienstwem-to-lewicowy-aktywista-zwolennik-aborcji/ #polska #bekazlewactwa #lgbt

12

Tolerancyjni członkowie LGBT celebrują śmierć aktora z Harry'ego Pottera, bo popierał JK Rowling
#lgbt

21

Ciekawostka na dziś: wiedzieliście, że na soborze trydenckim wymyślono kobietę i mężczynę, bo papieżowi nie chciało się już liczyć tych wszystkich płci…
#heheszki #lgbt #bekazlewactwa

32