Ralph Schoellhammer: Powstanie ludowe przeciwko elitom stało się globalne | Opinianewsweek.com

Czy wkraczamy już w kolejny etap planu elit, tzn. obalenie rządów w celu wprowadzenia rządów korporacji lub rządu światowego? Jan Białek w książce "Tech" na stronie 152 zamieścił oś czasu, na której osadził kolejne kroki planów globalistów, którymi chwalą się w swoich publicznie dostępnych dokumentach. Jak to jest, że w globalnych mediach o lokalnych protestach pisze się jako o "globalnym powstaniu"?

Artykuł z Newsweeka (7 lipca 2022):

Trwa powszechne powstanie ludzi z klasy robotniczej przeciwko elitom i ich wartościom - i to na całym świecie. Rośnie opór klasy średniej i niższej przeciwko temu, co Rob Henderson nazwał "luksusowymi przekonaniami" elit, ponieważ zwykli ludzie zdają sobie sprawę ze szkód, jakie wyrządzają im i ich społecznościom.

Pierwsze oznaki pojawiły się w lutym, kiedy to Canadian Trucker Convoy przeciwstawił kierowców ciężarówek z klasy robotniczej "klasie laptopów", domagającej się coraz bardziej restrykcyjnej polityki COVID-19. Widać to również w zwycięstwie gubernatora Wirginii Glenna Youngkina, który startował z prawami rodziców w edukacji i wygrał zarówno na przedmieściach, jak i na obszarach wiejskich. Widzimy to w rosnącym poparciu latynoskich wyborców dla Partii Republikańskiej, która coraz bardziej identyfikuje się jako anty-wyznaniowa i pro-robotnicza. A teraz widzimy najnowszą iterację w Holandii w postaci protestu rolników przeciwko nowym przepisom środowiskowym, które ich zrujnują.

Ponad 30 000 holenderskich rolników protestowało przeciwko rządowi w związku z nowymi limitami azotu, które wymagają od rolników radykalnego ograniczenia emisji azotu nawet o 70 procent w ciągu najbliższych ośmiu lat. Wymagałoby to od rolników stosowania mniejszej ilości nawozów, a nawet zmniejszenia liczby zwierząt gospodarskich. O ile duże firmy rolnicze mają środki, aby hipotetycznie spełnić te cele i mogą przejść na nawozy nie oparte na azocie, to dla mniejszych, często rodzinnych gospodarstw jest to niemożliwe. Nowe przepisy środowiskowe są tak ekstremalne, że zmusiłyby wiele z nich do zamknięcia działalności, w tym osoby, których rodziny prowadzą działalność rolniczą od trzech lub czterech pokoleń. W ramach protestu rolnicy blokują ulice i odmawiają dostarczania swoich produktów do sieci supermarketów. Prowadzi to do poważnych niedoborów jaj i mleka, wśród innych artykułów spożywczych.

Ale skutki będą miały charakter globalny. Holandia jest drugim po Stanach Zjednoczonych największym eksporterem produktów rolnych na świecie, co czyni ten liczący zaledwie 17 milionów mieszkańców kraj potęgą żywnościową. Biorąc pod uwagę globalne niedobory żywności i rosnące ceny, rola holenderskich rolników w globalnym łańcuchu żywnościowym nigdy nie była ważniejsza. Ale jeśli myśleliście, że holenderski rząd weźmie to pod uwagę i zapewni, że ludzie będą mogli położyć jedzenie na stole, to byliście w błędzie; kiedy zaoferowano im wybór pomiędzy bezpieczeństwem żywnościowym a działaniem przeciwko "zmianom klimatycznym", holenderski rząd zdecydował się na to drugie.
Newsletter Newsweeka Zapisz się >

Szczególnie frustrujące jest to, że rząd jest w pełni świadomy, że to, o co prosi rolników, spowoduje, że wielu z nich przestanie istnieć. W rzeczywistości rząd pierwotnie planował poruszać się w wolniejszym tempie - do czasu, gdy pozew wniesiony przez grupy ekologiczne w 2019 roku wymusił przyspieszenie harmonogramu.

Reakcja członków sektora rolniczego była masowa i trwała od 2019 roku, ale nadejście pandemii COVID-19 pozwoliło rządowi premiera Marka Rutte'a zakazać protestów w 2020 i 2021 roku. Wraz z ponownym rozkwitem demonstracji w tym roku, władze również przeszły na bardziej agresywne podejście. Doszło do aresztowań, a nawet strzałów ostrzegawczych oddanych przez policję w kierunku rolników, z których jeden prawie zabił 16-letniego protestującego.
Holenderscy rolnicy
Rolnicy gromadzą się ze swoimi pojazdami obok znaku granicznego Niemcy/Niderlandy podczas protestu na autostradzie A1, w pobliżu Rijssen, 29 czerwca 2022 roku, przeciwko planom azotowym holenderskiego rządu. VINCENT JANNINK/ANP/AFP via Getty Images

Jednak sympatia Holendrów nie jest po stronie rządu, lecz po stronie rolników. Aktualne sondaże wskazują, że Partia Polityczna Rolników, utworzona zaledwie trzy lata temu w odpowiedzi na nowe przepisy, zdobyłaby w dzisiejszych wyborach aż 11 miejsc w Parlamencie (obecnie ma tylko jedno miejsce). Co więcej, holenderski Związek Rybaków publicznie przyłączył się do protestów, blokując porty z załogami rybackimi trzymającymi znaki z napisem "Eendracht maakt Kracht": Unity Creates Strength.
Oferty prenumeraty Newsweeka >

Ale podczas gdy Holendrzy są po stronie rolników, ich elity zachowują się podobnie jak w Kanadzie i USA, i to nie tylko te w rządzie. Media odmawiają nawet relacjonowania protestów, a jeśli już to robią, to przedstawiają rolników jako ekstremistów.

Skąd ta rozbieżność? Każdy wiarygodny sondaż przeprowadzony w europejskich redakcjach prasowych od Niemiec po Holandię pokazuje, że zmiany klimatyczne są znacznie ważniejszym tematem dla dziennikarzy niż dla zwykłych ludzi. Nie chodzi o to, że przeciętnych obywateli nie obchodzą zmiany klimatu, ale o to, że mają na tyle zdrowego rozsądku, by wiedzieć, że zniszczenie ich gospodarstwa, by rządowe cele emisyjne mogły być spełnione w 2030 r. zamiast w 2035 r., nie zmieni klimatu planety.
Czytaj dalej

Republikanie: Chcesz wspierać klasę robotniczą? Poprzyj ustawę o ciężarówkach
'Straciłam pracę za stwierdzenie, że mężczyźni nie są kobietami. Więc pozwałem mojego pracodawcę
'Zostałam adoptowana miesiąc po Roe v. Wade - chciałabym, żeby aborcja była opcją'.

W końcu Holandia odpowiada za zaledwie 0,46% światowej emisji CO2 i choć dalsza redukcja może być pożądana, nie będzie miała decydującego znaczenia w walce ze zmianami klimatu w ciągu najbliższych ośmiu lat. Być może sprawi to, że elita tego kraju poczuje się dobrze, ale spowoduje również, że duża część społeczeństwa zobaczy, że ich standardy życia spadną, a ich ekonomiczna egzystencja będzie przedmiotem działań państwa z powodów ideologicznych.

Na Zachodzie panuje obecnie zła atmosfera, w której cele ideologiczne realizowane są kosztem niższych klas średnich i robotniczych. Niezależnie od tego, czy chodzi o kierowców ciężarówek w Kanadzie, rolników w Holandii, firmy naftowe i gazowe w Stanach Zjednoczonych, ideologia, a nie nauka czy twarde dowody, dominuje w agendzie, zadowalając elity i pogrążając klasę pracującą.

W końcu istnieje ryzyko, że polityka klimatyczna zrobi z Europą to, co marksizm zrobił z Ameryką Łacińską. Kontynent, który ma wszystkie warunki do powszechnego dobrobytu i zdrowego środowiska, zubożeje i zrujnuje się z powodów ideologicznych.

W końcu zarówno ludzie, jak i klimat będą w gorszej sytuacji.

Ralph Schoellhammer jest adiunktem w dziedzinie ekonomii i nauk politycznych na Webster University w Wiedniu.

Poglądy zawarte w tym artykule są jego własnymi poglądami.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)
#nwo #globaliści #Schoellhammer #covid19 #pandemia #truckconvoy #truckersforfreedom #polityka
https://www.newsweek.com/popular-uprising-against-elites-has-gone-global-opinion-1722653
https://www.youtube.com/watch?v=lG660H1JjWU

15

4647 na 4935 zgonów na COVID dotyczy zaszczepionych? Statystyki z Anglii od kwietnia 2022 r.wolnemedia.net

Raport rządu Wielkiej Brytanii podaje, że 18,9 miliona osób w Anglii nadal pozostaje nieszczepionych, a 50% kraju odmówiło przyjęcia dawki przypominającej. 90% zgonów z powodu C19 od kwietnia było wśród osób potrójnie zaszczepionych.
https://wolnemedia.net/4647-na-4935-zgonow-na-covid-dotyczy-zaszczepionych/
UWAGA!!! Rząd blokuje nasz portal. Usuń cenzurę PiS-u z przeglądarki dwoma kliknięciami - https://ziom.top
#szczepienia #covid19

8

Z pewnego forum o grach komputerowych. Antyszczepionkowy foliarz =ruski Agent.
#nocna
#covid19
#ruska onuca
#gównowpis

7

Elity mają już swojego Antychrysta, a ja znam jego nazwisko!

To pojebana teoria i nie mówię, że tak jest. To tylko teoretyzowanie. Wpadłem na to jakiś czas temu i uważam, że nieistotne jest, czy my w to wierzymy, tylko to, czy globalne elity w to wierzą. Szybko to wyjaśnię:

Otóż załóżmy, że elity bawią się w apokalipsę. Odgrywają scenariusz z Księgi Objawienia, wprowadzają swoich jeźdźców apokalipsy, których już widzimy kolejno – zaraza, wojna, głód i śmierć. Nie musimy zakładać, że to prawdziwa apokalipsa, nie musimy wcale zakładać, że takie proroctwo kiedyś się spełni. Nie musimy wierzyć w żadnego boga, wystarczy założyć, że oni w to wierzą, okej? Robią sobie swoją własną apokalipsę. Postawili nawet pomnik bestii pod ONZ.
Co więcej, "znamię bestii" bez którego "nikt nie może nic kupić ni sprzedać" to może być certyfikat covidowy "na dłoni" (czip w ręce) lub "na czole" (skanowanie twarzy).

No i teraz tak, Antychrystowi ludzie mają zaufać, ma władać nad światem i dawać fałszywą wizję zbawienia, tak? Otóż jak wejdzie w życie traktat antypandemiczny WHO, to dyrektor generalny tej organizacji de facto będzie miał władzę większą, niż rządy krajów członkowskich, a nawet ich konstytucje. Będzie on dawać wizje zbawienia od chorób, wirusów, itd., a możliwe nawet, że jakiś tego typu organ międzynarodowy zaproponuje nam zbawienie od wojen i głodu…

No i tutaj mamy obecnego dyrektora generalnego WHO.
Jak się nazywa? TEDROS ADHANOM GHEBREYESUS

TEDROS oznacza DAR BOŻY
ADHANOM oznacza TEN, KTÓRY ZBAWI
GHEBREYESUS oznacza SŁUGA JEZUSA

Czy więc ten człowiek ma być ich Antychrystem? A może ma być "smokiem, który przekaże władzę Bestii"?

Może się to wydawać pojebane i odklejone, ale powtarzam, liczy się nie to, czy my w to wierzymy, ale to, czy elity w to wierzą….

DAR BOŻY, TEN KTÓRY ZBAWI, SŁUGA JEZUSA, wybawiający nas od chorób i zagłady…. Pomyślcie, ciekawa rozkmina, wszakże te skurwysyny powoli robią sobie swoją małą apokalipsę, mamy czterech jeźdźców, posąg bestii, znamię bestii i proroków w stylu Harariego. Zapraszam do dyskusji o tych chorych pojebach.
#religia #swiat #jezus #polityka #swiat #przemyslenia #covid19 #nwo

7

Wszystkie zagrożenia i powody, żeby się nie "szczepić" na SARS-COV-2stodowodow.pl

----------------
Chcesz się zaszczepić preparatem mRNA na koronawirusa?
Warto poznać zagrożenia, bo wiele z nich potwierdzają sami producenci, a rządy i media milczą na ten temat. Zachęcam gorąco do indywidualnego rozpatrzenia korzyści i ryzyka, aby podjąć mądrą decyzję…

Wszystko jest tutaj: https://stodowodow.pl/zagrozenia-mrna/


Wprowadziłem długo oczekiwane zmiany do pierwszej kategorii. Sporo przeredagowałem, dodałem nowe pozycje, ale też i połączyłem stare ze sobą, aby nie rozdrabniać wszystkiego. Najważniejszą chyba zmianą jest spis treści na samej górze – wystarczy kliknąć interesujący nas temat, a strona przewinie się do danej treści. Codziennie będę w ten sposób przerabiać jedną kategorię.

--------
Wołam i wzywam do udostępniania treści: @Nacjonalizmisthebest @Borok @malcolm @Krokers @pentakilo @wiktor @2headaquila @Alpragen @pacjentzero @PostironicznyP0werUser @Puech @Przybywam_z_Twittera @GienekMiecio

Taguję: #covid19 #szczepienia #wiadomosci #zdrowie #pandemia #koronawirus
#ciekawostki #medycyna

9

Maseczki nie powstrzymują roznoszenia się wirusów tak jak płot nie zatrzymuje komarów

Wielkość wiriona: od 0,06 mikrona
Areozole przenoszące kropelkowo wirusa 1 do 10 mikronów (kaszel)
Wielkość porów w masce: do 10 mikronów
Grubość włosa: do 60 mikronów
Szczeliny między skórą a maską to: ok 2500 mikronów
#maseczki #maseczkizm #fizyka #medycyna #wirusy #koronawirus #covid22 #covid19

7

Informacja od znajomego kierowcy MZA: Od 15 sierpnia mają polecenie oddzielać przestrzeń kierowcy od pasażerów taśmą, tak jak to było ostatnio.
#pandemia #sanitaryzm #covid19 #czwartafala #jesien2022

11

Niemcy,to powinien zobaczyć każdy fanboy szpryconek... 🤡💉
https://video.twimg.com/ext_tw_video/1411654317568933889/pu/vid/492x270/h5Qc0CbIetNWjuWL.mp4?tag=12
Więcej dowodów nie potrzeba!
#Phoenix (prezenter) nie chce nadawać prawdy!
👉 Prezenter dziko gestykuluje + próbuje uniemożliwić panu #Stöhr publiczne powiedzenie prawdy.
👉 "Skutki uboczne szczepień dla #dzieci są groźniejsze niż choroba".
#covid19 #ciekawostki #niemcy
https://twitter.com/Libra08101/status/1411654358320750594

13

Gorąco w Sejmie. Braun OSTRO do Niedzielskiego: „Czy zamierza pan dopuścić się recydywy?” [VIDEO]nczas.com

https://nczas.com/2022/07/08/goraco-w-sejmie-braun-ostro-do-niedzielskiego-czy-zamierza-pan-dopuscic-sie-recydywy-video/
#niedzielski #braun #plandemia #covid19 #polityka
– Szczęść Boże i ratuj się, kto może, póki zdrowie i życie Polaków jest w rękach obecnego tu ministra Niedzielskiego, najgłębiej skompromitowanego swoją działalnością w ostatnich latach – rozpoczął Grzegorz Braun.

– Pod pretekstem walki z mniemaną pandemią przyczynił się pan, przez pozbawienie podstawowej opieki zdrowotnej i specjalistycznej opieki zdrowotnej, do tzw. zgonów nadmiarowych w liczbie ponad 200 tysięcy Polaków, którzy przedwcześnie odeszli na tamten świat – zwrócił się do Niedzielskiego.

17

Prof. Gut o koncernach farmaceutycznych! „Śmieszy mnie to ostatnie zintensyfikowanie dyskusji o COVID-19”nczas.com

https://nczas.com/2022/07/08/prof-gut-ujawnia-prawde-o-koncernach-farmaceutycznych-smieszy-mnie-to-ostatnie-zintensyfikowanie-dyskusji-o-covid-19/
#covid19 #grypa #plandemia
W kwestii COVID-19 nic się w ostatnim czasie nie zmieniło; ta choroba po prostu jest i warto przyjąć to do wiadomości – powiedział wirusolog prof. Włodzimierz Gut. Dodał, że nie wywoła już ona problemów w systemie ochrony zdrowia, a także nie spowoduje w Polsce masowych hospitalizacji i zgonów.

– Troszeczkę śmieszy mnie to ostatnie zintensyfikowanie dyskusji o COVID-19. Jeżeli bowiem od dawna mówię, że zarówno zachorowanie, jak i szczepionka, nie zabezpieczają przed ponownym zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, to czemu dziwimy się, że zakażeń jest okresowo więcej? – zapytał retorycznie prof. Gut.

9

dziwić się potem, że zastraszone konowały nieśmiało zalecają śmiercionkę na #covid19 chorym na serce albo nie widzą dla nich żadnych przeciwskazań. zrobili z lekarzy płatnych zabójców.
https://youtu.be/u85cl0N_0Vk
#medycyna #lekarze #koronawirus

14

Szokujące wnioski z raportu światowej organizacji. „Mamy kłopoty, jeśli chodzi o bezpieczeństwo szczepionek” [VIDEO]nczas.com

https://nczas.com/2022/07/06/szokujace-wnioski-z-raportu-swiatowej-organizacji-mamy-klopoty-jesli-chodzi-o-bezpieczenstwo-szczepionek-video/
#covid19 #nagle21 #szczepienia #powikłania #plandemia
– W tym miesiącu Światowa Rada Zdrowia, która reprezentuje 70 podmiotów z całego świata, wezwała do globalnego wycofania wszystkich szczepionek, ponieważ na całym świecie odnotowano 40 tys. zgonów w bazach danych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. 40 tys. w tych dużych (bazach): VAERS, Yellow Card System, VIGI Safe i EUDRA System – wskazał lekarz.

8