O żydach, fachowo i bez cenzury!banbye.com

Nie ukrywam. Temat dosyć długi, miejscami trochę nudnawy i trudny, ale ostatecznie bardzo ważny, bardzo potrzebny w świadomości Polaków. Bardzo dużo, bardzo mocnych faktów. Gorąco polecam, osobiście przyznam, na ratych chyba z miesiąc całość oglądałem

http://banbye.com/watch/v_5stPxMa88fYt

Cz. 2

http://banbye.com/watch/v_1PzVDe2IOIGA

Cz. 3

Cz.1 jak ktoś chce, to też tam jest. Podpowiem, że napięcie rośnie z każdym, kolejnym prelegentem.

#zydzi #historia

11

Rozbraja mnie podobieństwo sztuczek Heroda i jego Ojca - udawanych Żydów Edomitów, którzy owinęli sobie Rzymian wokół palca na czele z Cezarem do tego co się dzieje w Ameryce i ich poddaństwie wobec Netanjahu. Herod zdobywając w 37 roku Jerozolimę czynił to z rzymskimi pretorianami u swojego boku, w ten sam sposób żydzi z "państwa izraelskiego" wykorzystują Pentagon do niszczenia Arabów i Bliskiego Wschodu, kropla w krople ten sam zestaw intryg, szantażów, kłamstw

#edom #ezaw #zydzi #historia

9

Wojna "polsko-polska".threadreaderapp.com

http://threadreaderapp.com/thread/1974472544674529378.html

Ze świecą szukać w Polsce człowieka, który nie odczułby na własnej skórze wojny "polsko-polskiej". Od ponad dwóch dekad nasz kraj jest areną bezlitosnej walki dwóch klanów, które, niczym Tutsi i Hutu, rzucają się sobie do gardeł wszelkimi dostępnymi sposobami. Nieliczni próbują zgłębić źródło tego konfliktu, a większość przyjęła, że taki stan rzeczy jest naturalny i wieczny - jakby podziały były wpisane w polską duszę.

Wojna "polsko-polska" doprowadziła do śmierci generałów, najwyższych polityków, profesorów. Doprowadziła do niezliczonych kłotni przy świątecznym stole, rozpadów rodzin i małżeństw, pokrzywdzonych dzieci. Wojna "polsko-polska" zatarła wszelkie zasady przyzwoitości w dyskusji publicznej, sprowadzając Polskę w rejony kulturowego trzeciego świata, znanego nam dobrze z rejonów na wschód od polskiego miasta Lwowa.

Wojna polsko-polska hamuje nasz rozwój, zarówno lokalnych społeczności jak i całego państwa. Zamiast skupiać się na konstruktywnych działaniach to politycy 99% swojego czasu i energii poświęcają na walkę z tą drugą stroną.

Komu może zależeć na pogłębianiu tego patologicznego zjawiska? Wyłącznie wrogom Polski.

Nie ma mowy o rozwoju gospodarczym, o tworzeniu innowacji w środowisku politycznym gdzie każda decyzja czy reforma (nawet ta słuszna i potrzebna dla państwa polskiego) zawsze będzie negowana i krytykowana przez stronę przeciwną politycznego sporu. O to w tym wszystkim chodzi.

Polacy mają być zajęci wojną pomiędzy dwoma sektami i nie pytać o to dlaczego polski przemysł nie potrafi zbudować własnego samochodu, albo dlaczego zachodnie koncerny zrobiły sobie z Polski dojną krowę, gdzie tania siła robocza ma napędzać ich zyski od których płacą tutaj symboliczne podatki.

Wojna "polsko-polska" ma trwać.

Moim zdaniem tak być nie musi i powinniśmy zrobić wszystko, bo te niebezpieczne zjawisko zneutralizować i wyciąć przy samym korzeniu. W czasach geopolitycznych zawirowań, chwiejących się gospodarek Polska nie możne sobie pozwolić na wewnętrzny polityczny armagedon, osłabiający państwo od środka i dzielący Polaków, którzy powinni kultywować jedność narodową.

Należy zadać więc pytanie komu najbardziej zależy na kultywowaniu tego szkodliwego dla Polski zjawiska? Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć, ale jest PEWNA grupa etniczna mająca sporą nadreprezentację po obydwu stronach tej politycznej wojny domowej. Ba, śmiało można powiedzieć, że najbardziej nienawistne, agresywne, przewrotowe jednostki po obydwu stronach wywodzą się z tego koszyka genetycznego. Przypadek? Nie sądzę.

Tak to się akurat składa, że po jednej i drugiej stronie barykady pierwsze skrzypce grają ludzie o pochodzeniu mojżeszowym. Nie jest tajemnicą, że w szeregach zarówno PiS, jak i PO, kluczowe role odgrywają osoby, które - według licznych teorii i obserwacji - mają korzenie ż▓▓▓▓▓e. Niektórzy twierdzą, że to przypadek, inni widzą w tym celowy schemat, który ma na celu podsycanie konfliktu "polsko-polskiego" i odwracanie uwagi od kluczowych problemów kraju. Teorie te wskazują, że nadreprezentacja tej grupy etnicznej w elitach politycznych nie jest proporcjonalna do ich liczby w polskim społeczeństwie, co budzi pytania o ich rzeczywisty wpływ na kształtowanie polityki i zaognianie podziałów. Czy jest to świadoma strategia, czy jedynie zbieg okoliczności? Niezależnie od odpowiedzi, faktem pozostaje, że wojna "polsko-polska" jest napędzana przez liderów, którzy wydają się bardziej zainteresowani eskalacją konfliktu niż budowaniem jedności narodowej.

Namacalnym dowodem na istnienie tej bratobójczej szarpaniny jest jeszcze jedno zjawisko - wieczne obietnice rozliczeń, które nigdy nie nadchodzą. Każda kampania wyborcza to ten sam teatr: płomienne mowy o sprawiedliwości, o pociągnięciu "tych drugich" do odpowiedzialności, o ukróceniu korupcji i nadużyć. PiS grzmi na PO, PO na PiS, a tłum klaszcze, wierząc, że tym razem będzie inaczej. Tymczasem od 20 lat nie doczekaliśmy się prawdziwych rozliczeń. Ilu polityków z PiS czy PO trafiło na dłużej niż kilka miesięcy do zakładu karnego? Palce jednej ręki wystarczą, by ich policzyć. Układ o nieagresji między tymi dwiema sektami to nie mit - to fakt, starannie ukrywany za zasłoną medialnych przepychanek. Swój swojemu krzywdy nie zrobi. Cała reszta to szopka dla gawiedzi, cyrk, w którym marionetki zmieniają kostiumy, ale reżyser kręcący korbą w głowach Polaków - pozostaje ten sam.

Nie wierzycie? To zapraszam do nitki🧵

Zdjęcie

#polityka #zydzi

16

Na końcu "Jasia i Małgosi" dwoje Niemców wpycha kogoś do pieca.

Ale wiedźma zasłużyła sobie na to. Była cwaną, wielkonosą oszustką, która z chciwości gromadziła wszystkie smakołyki tylko dla siebie...

🤔

Zdjęcie

#bajki #heheszki #niemcy #zydzi

10

Żyd Żydowi Żydem

Często pomijanym faktem (podobnie jak udział Żydów w tworzeniu władzy ludowej w początkach PRL-u) był udział ich samych w tworzeniu praw przeciw swym współwyznawcom. Rabin Burgos Salomon Ha-Levi, dochodząc do godności kanclerza Kastylii, a potem legata papieskiego w Kastylii (przyjął chrzest i zmienił nazwisko na Pablo de Santa Maria), stał się twórcą traktatu Scrutinium scriptuarum, sive dialogis Sauli et Pauli contra Judaeos z 1432 roku, nawołującego wprost do pogromów gett żydowskich.

Podobnym przykładem jest traktat wymierzony w religię przodków napisany przez ex-rabina Jehoshua Ha-Lorqui (znanego jako Jerónimo de Santa Fe). Atmosferę antysemityzmu podsycali także tacy ex-żydzi, jak: Pedro de la Caballería, Alonso de Espina (mówiący o narodzie żydowskim jako zdrajcach, bluźniercach, złodziejach, dzieciobójcach, homoseksualistach, morderczych lekarzach, trucicielach etc.).


#ezaw #zydzi #historia

10

Platfus Sterczewski ten co latał z pizzą na granicy z Białorusią jest obecnie w żydowskiej niewoli

Znając życie to jak na złość w tym przypadku żadnemu psycho z IDF akurat nie omsknie się palec na spuście, Franek jednak nie jest palestyńskim niemowlakiem

http://wiadomosci.gazeta.pl/polityka/7,198012,32294599,izrael-przejal-statek-ze-sterczewskim-jesli-widzicie-to-wideo.html

http://x.com/BadBlueBoy_/status/1973477022870675871

#zydzi #bekazlewactwa #panstwo404

18