Coraz mniej zgonów na COVID-19 mimo rekordowych infekcjiwolnemedia.net

Szwecja zdecydowała się nie zalecać szczepionek przeciw COVID dzieciom w wieku 5–11 lat, podała w czwartek Agencja Zdrowia, argumentując, że korzyści nie przewyższają ryzyka. W wielu krajach znoszą obostrzenia, a w Polsce lobbyści naciskają na powszechne obowiązkowe szczepienia eksperymentalnym preparatem terapii genowej.

Cały wpis tutaj:
https://wolnemedia.net/coraz-mniej-osob-na-covid-19-mimo-rekordowych-infekcji/
#koronawirus #covid19 #szczepienia

16

„Szwajcarski ruch wolnościowy” («Mouvement de liberté Suisse») zdołał zebrać wymagane 100k (a nawet 125k) podpisów pod inicjatywą ludową „ O wolność i integralność fizyczną”. Inicjatywa przewiduje, że nikt nie będzie zmuszany do wstrzykiwania czegokolwiek wbrew swojej woli, czy to szczepionki, chipa czy jakiejkolwiek formy informacji cyfrowej.
Obecnie w Szwajcarii żadne szczepienie nie jest obowiązkowe (w niektórych kantonach niby są wpisane historycznie, ale jedynie co grozi za odmowę, to list z departamentu zdrowia), jedynie bardzo zalecane jest 6 szczepionek.
Jednak prawo epidemiologiczne, przyjęte w referendum przez Helwetów w 2013 roku przewiduje w swoim zapisie możliwość obowiązkowych szczepień wybrane grupy społeczeństwa, nie ma jednak zapisu o całej populacji.
Kiedy inicjatywa zostanie poddana pod głosowanie społeczeństwa? Nie wiadomo na razie. Ale jak to w przypadku inicjatyw ludowych (nie mylić z referendami, bo to częsty błąd w PL) do ewentualnego głosowania powszechnego jest jeszcze długa droga.
#szwajcaria #swissinfo #szczepienia

5

Terror epidemiczny – testy co tydzień? Kara 15 000 zł dla niezaszczepionych za domniemane zakażenie zaszczepionych?wolnemedia.net

Zamienią ustawę Hoca na jeszcze gorszy zamordyzm. Zamiast ujawniać status szczepienia, niezaszczepieni pracownicy będą musieli się co tydzień testować (możliwe, że na własny koszt) pod groźbą 15 000 zł odszkodowania dla pracowników niezaszczepionych, jeśli ci drudzy będą domniemywać, że ich zakaził (rzecz raczej nie do udowodnienia - bo mogli zakazić się np. w sklepie czy autobusie).

Cały wpis tutaj:
https://wolnemedia.net/terror-epidemiczny-testy-co-tydzien/
#szczepienia #apartheid #sanitaryzm #covid19

19

Tysiące mieszkańców Kanady witało Konwój Wolności, czyli rzekomych „krajowych terrorystów” z „marginalnym poparciem”wolnemedia.net

We czwartek 27 stycznia na wiadukcie nad autostradą 403 tłum mieszkańców Mississaugi wyrażał poparcie dla protestujących kierowców wielkich ciężarówek. Tysiące ludzi zgromadziło się też w Vaughan.
https://wolnemedia.net/tysiace-mieszkancow-kanady-witalo-konwoj-wolnosci/
#kanada #protest #szczepienia

14

No i mamy aktualizację bazy danych. Od ostatniej aktualizacji czyli od 17 stycznia mamy ok. 200 000 zakażonych w pełni zaszczepionych i ok. 150 000 niezaszczepionych. Dane na 27 stycznia wskazują, że w pełni zaszczepieni stanowią 49,52 % całego społeczeństwa. Dziękuję bardzo
https://basiw.mz.gov.pl/index.html#/visualization?id=3761
#covid19 #pandemia #szczepienia

35

Przeraźliwe żniwo „wyszczepiania” sił zbrojnych USAwolnemedia.net

Podczas niezwykle ważnej konferencji zorganizowanej 24 stycznia 2022 r. w Waszyngtonie przez senatora Rona Johnson, wypowiadali się liczni naukowcy i lekarze. Zaprezentowano dokumenty, które wypłynęły z wojskowej bazy danych, pokazujące dewastujące żniwa jakie zbierają tzw. „szczepionki” przeciwko COVID-19.
https://wolnemedia.net/przerazliwe-zniwo-wyszczepiania-sil-zbrojnych-usa/
#szczepienia #covid19 #usarmy #usa

24

Fałszywe konta „lekarzy” szerzyły covidową propagandę. Po ujawnieniu oszustwa zmieniły statusy na „prywatne”.wolnemedia.net

Niemiecki naukowiec Stefan Homburg odkrył, że za dziesiątkami profili w mediach społecznościowych na „Twitterze” i na „Facebooku”, prowadzonych przez rzekomych lekarzy, kryją się wyspecjalizowane agencje medialne, które prowadzą ukierunkowaną dezinformację i propagandę.
https://wolnemedia.net/falszywe-konta-lekarzy-szerza-covidowa-propagande/
#propaganda #szczepienia #koronawirus

29

Pewnie to ostatni występ tej posłanki w TVPwolnemedia.net

Posłanka Maria Kurowska z Solidarnej Polski w TVP 3 Rzeszów pokazuje niewygodne – ale oficjalne – statystyki covidowe. Mówi, że w Polsce zamiast stawiać na leczenie covida, promuje się „szczepionki”, które niczego nie dają (i pokazuje kolejne statystyki). Zapewne więcej jej do studia TVP nie zaproszą.
https://wolnemedia.net/pewnie-to-ostatni-wystep-tej-pani-w-tvp/
#koronawirus #szczepienia #covid19

19

to jest aż za mocne https://www.instagram.com/p/CXQdcyss3PC/
dla tych którym nie chodzi link:
Nie mam igłofobii, ale szczepienia mi średnio wchodzą. Mama mi wczoraj przypomniała jak już całkiem duża łkałam rzewnie mówiąc „ Jeszcze miiiiinutkaaaaa i będę gotowa. Jeszcze minutka”.

Wczoraj zrobiłam wielkie oczy, zagryzłam zęby i skrzywiłam się podmaseczkowo, ale nie prosiłam już o dodatkową minutkę.

Wczoraj przyjęłam 3 dawkę szczepienia przeciwko COVID-19. Wiecie co jest wspaniałe? To, że dzięki temu mogłam również zabezpieczyć moją małą istotę! Maniuszka dostała swoją porcję przeciwciał już w trakcie ciąży, w której przyjęłam dwie dawki Pfizera ( w 16 i 22 tygodniu). Przeciwciała matczyne, które przechodzą przez łożysko do płodu utrzymują się w organizmie niemowlaka max do 6miesiecy, w zależności od rodzaju szczepienia. To tzw. odporność bierna.

Po porodzie takiego niemowlaka możemy dodatkowo zabezpieczyć- szczepiąc się przekazujemy przeciwciała podczas karmienia piersią!

Są to informacje potwierdzone badaniami.

Przypominam- światowe i nasze polskie rekomendacje zalecają szczepienia przeciwko covid 19 kobietom w ciąży i karmiących piersią!

Preferowana jest szczepionka mRNA ( Pfizer, Moderna) z uwagi na większą przebadaną grupę kobiet.
W ciąży najlepiej szczepić po zakończonym okresie organogenezy (po 10 tyg), ale w razie wysokiego ryzyka zachorowania- niezależnie od czasu trwania ciąży.

Planujesz ciążę? Podczas przygotowań pamiętaj o szczepieniu! Również przeciwko grypie!

Przebieg sars-cov-2 w ciąży jest cięższy, a całkiem niedawne info z UK- co szósta osoba pod respiratorem z infekcja cov19 to kobieta ciężarna!

Mamy możliwość ochronić siebie i małe istoty, za które jesteśmy odpowiedzialne. Wykorzystajmy to. Nawet jeśli mamy igłofobię lub skrzywimy się podmaseczkowo!

Tulę z Maniuszką, która właśnie wcina tworzące się przeciwciała #ginekolożycaNaMacierzyńskim

P.S. Jestem 18h po szczepieniu. Na razie poza bólem ręki objawów poszczepiennych brak!

Jeśli pojawi się gorączka- bezpiecznym lekiem w ciąży i podczas karmienia jest paracetamol- 1g co 6h.

#covid_19 #szczepimysię #zaszczepiona #szczepienie #rodzew2022 #rodzew2021 #bedemama #karmieniepiersią #kp #karmiepiersia #odpowiedzialnamama #szczepiębokocham #pandemia #sarscov2 #odporność
#bekazcovidian #covid19 #szczepienia #koronawirus

6

Dania znosi wszystkie restrykcje. Covid-19 traktowany jak sezonowa gryparmf24.pl

Wszystkie restrykcje koronawirusowe w Danii zostaną zniesione od 1 lutego. Do maila o takiej treści, wysłanego przez duńskiego ministra zdrowia Magnusa Haunicke, do jakiego dotarły media. Decyzję w środę wieczorem ma ogłosić premier Danii.

Według telewizji TV2 zniesiony zostanie obowiązek okazywania certyfikatu szczepiennego, noszenia maseczek, a także ponownie otwarte będą mogły być kluby nocne.

Ponadto infekcja Covid-19 przestanie być klasyfikowana w Danii jako "krytyczna choroba zagrażająca społeczeństwu", a będzie mieć status sezonowej grypy.

Takie zalecenie wydała ekspercka komisja epidemiczna z uwagi na stosunkowo niewielkie obłożenie oddziałów intensywnej terapii w stosunku do bardzo wysokiej liczby zakażeń Omikronem.

Do końca lutego pozostać ma jedynie obowiązek kwarantanny oraz testów na Covid-19 dla wjeżdżających do Danii niezaszczepionych osób.

Premier Danii Mette Frederiksen decyzję o zniesieniu restrykcji ma ogłosić oficjalnie w środę wieczorem w przemówieniu do społeczeństwa.
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/europa/news-dania-znosi-wszystkie-restrykcje-covid-19-traktowany-jak-sez,nId,5793687
#koronawirus #dania #szczepienia #plandemia

21

I co? Dane zaczęły nie zgadzać się z jedyną słuszną narracją, więc trzeba przestać udostępniać dane. Aktualizacja była zawsze w poniedziałek rano, dziś mamy środę i dalej nic…
https://basiw.mz.gov.pl/index.html#/visualization?id=3761
#covid19 #szczepienia

24

Śmierć 43-letniej „zaszczepionej” dziennikarki z Kanadywolnemedia.net

Bardzo zachwalała i naganiała do przyjmowania preparatu Moderny. Tymczasem nastąpił wzrost liczby zgonów osób „zaszczepionych” w 145 państwach świata.
https://wolnemedia.net/smierc-43-letniej-zaszczepionej-dziennikarki-z-kanady/
#szczepienia #covid19 #koronawirus

18

BioNTech przyczynił się do wzrostu PKB Niemiec o pół procentamzdrowie.pl

Ożywienie niemieckiej gospodarki w 2021 roku byłoby znacznie mniejsze, gdyby nie sukces biznesowy firmy BioNTech, która wyprodukowała szczepionkę przeciw Covid-19. Przedsiębiorstwo z Moguncji wniosło prawdopodobnie około 0,5 proc. do PKB. Tak wynika z szacunków zarówno Instytutu Polityki Makroekonomicznej (IMK), jak i Instytutu Gospodarki Światowej w Kilonii (IfW).

„Istnieje wyraźny efekt BioNTech” – powiedział agencji Reutera dyrektor naukowy IMK Sebastian Dullien. Największa gospodarka Europy wzrosła w 2021 roku o 2,7 proc. – podał Federalny Urząd Statystyczny. Bez sukcesu BioNTechu byłoby tylko 2,2 proc., bo spółka ta przyczyniła się do wzrostu o pół punktu procentowego.

Producent szczepionek podaje, że w ubiegłym roku zarobił na szczepionkach 16-17 mld euro. W 2020 roku obroty firmy nie przekraczały pół miliarda. „Jest to ogromny wzrost, który ma wpływ na ogólny wzrost gospodarczy Niemiec” – powiedział Dullien.

W 2021 roku gospodarka RFN wyszła z załamania związanego z pandemią w poprzednim roku, aczkolwiek w mniejszym stopniu niż pierwotnie oczekiwano – informuje telewizja ARD. Według pierwszego oficjalnego szacunku PKB wzrósł o 2,7 proc. choć ekonomiści początkowo oczekiwali wzrostu w wysokości 4 proc. Według prognoz, ożywienie gospodarcze nabierze tempa od wiosny 2022 roku – napędzane przede wszystkim skłonnością konsumentów do wydawania pieniędzy. Bundesbank zakłada, że mieszkańcy Niemiec będą przez jakiś czas wydawać więcej pieniędzy niż w czasach przed pandemią.
https://www.mzdrowie.pl/w-biznesie/biontech-przyczynil-sie-do-wzrostu-pkb-niemiec-o-pol-procenta/
#plandemia #coronabiznes #covid1984 #koronawirus #szczepienia

9