Czym jest japońskie wykluczenie?youtube.com

W Japonii bardzo mocno trzymają się zasad. Jeśli ktoś ich nie przestrzega, zostaje wykluczony ze społeczeństwa. Czemu tak jest? Odpowiedz w filmie
https://www.youtube.com/watch?v=pxRgwC3FZbA&ab_channel=BezdomnyPelikan
#japonia #ciekawostki #filmy #informacje #swiat #positive

13

Najsłynniejsze jaskinie w Japoniiyoutube.com

W tym odcinku zwiedzimy kompleks Genbudo Park w prefekturze Hyogo
Jest to najsłynniejszy kompleks jaskiń w całej Japonii!
Nazwę tym jaskiniom nadał sam Konfucjusz
A z czym się ona wiążę? Dowiesz się z odcinka
https://www.youtube.com/watch?v=amNgHkqYuog&ab_channel=BezdomnyPelikan
#ciekawostki #filmy #fotografia #informacje #ludzie #swiat #japonia #jaskinie

5

Wczoraj wieczorem świat obiegła informacja o tym, że Elon Musk, ekscentryczny multimiliarder dokonał zakupu jednego z głównych ośrodków medialnych, mianowicie Twittera. Ten ruch jest o tyle ciekawy, że Afrykaner wykupił akcje jednego z cyfrowych gigantów mając na ustach slogany "obrony wolności słowa i demokracji". Brzmią one jak typowe gadanie każdego systemowego sługusa, jednak na Elona rzuciła się cała chmara sługusów systemu pełną gębą właśnie.

Twitter w ciągu ostatnich kilku lat stał się miejscem gdzie skrajna lewica liberalna mogła w sposób swobodny uprawiać swoją propagandę. Było to medium wybitnie szkodliwe wciągające młodych ludzi (często dziewczyny) w wir feministycznego odklejenia. W Polsce to zjawisko nazwane zostało "Julkami z Twittera". Jednocześnie wszelkiego rodzaju zdrowe inicjatywy były przez moderacje tego portalu systematycznie blokowane. Pięknie prezentowane były też tam podwójne standardy gdzie hasztagi w stylu #killallmen (zabić wszystkich mężczyzn) były tolerowane, natomiast za napisanie, iż białe życie ma znaczenie można było pożegnać się z kontem.

Musk przynajmniej słownie chce to zmienić. Jak sam mówi chce prawdziwej wolności słowa, oraz wydobyć z Twittera jego potencjał. Cała sprawa nabrała wydźwięku politycznego w USA, co niektórzy zwolennicy świata globalistycznego na wieść o zakupie swojego zapewne ulubionego komunikatora płakali rzewnymi łzami. Widać, że elitom współczesnego świata ten ciąg wypadków średnio jest w smak. My natomiast z wielką uwagą będziemy obserwować sytuację i patrzeć czy rzeczywiście sprawy idą w dobrym kierunku.

Obserwuj nas na Instagramie: https://www.instagram.com/gpws_ig/

Telegram: t.me/GPWStg

Facebook: https://www.facebook.com/Grafika-Przeciw-Współczesnemu-Światu-10840240151069
#technologia #twitter #elonmusk #revoltagainsthemodernworld #świat #usa

14

Ktoś, gdzieś tam ale próbuje się budzić... czekam na efekt domina.

#sleevecontent #swiat #woke #stopwoke

18

Najgorsza dzielnica w Bogocie - Piekło na ziemiyoutube.com

Maria Paz to przez wielu uważana za najgorszą dzielnicę w Bogocie. Przestępczość jest tam na najwyższym poziomie a prostytucja oraz narkotyki to chleb powszedni. Oprócz tego w tym miejscu znajdziemy skupy wszelkiego rodzaju śmieci, a co za tym idzie śmieciarzy.
https://www.youtube.com/watch?v=dNO-pJ7-Hf4&ab_channel=BezdomnyPelikan
#adult #informacje #ludzie #swiat #kolumbia #podroze #patologia

15

No kurwa, wiedziałem że jest inwigilacja ale to już przebiło wszystko…
Więc naszło mnie na lody Magnum. Nie mówiłem nic o zakupach. Wracam do domu. Lody w zamrażalnik, przy mnie był telefon w sklepie który odłożyłem do sypialni by się podładował. Mam dodatkowy telefon na fałszywych danych, jedyny wspólny mianownik - karta SIM na mnie i Wi-Fi. Siadam, przeglądam sieć i nie wierzę. Reklamy kurwa lodów Magnum. YouTube. "Jak zrobić lody Magnum domowym sposobem" jako sugestia. Co? Co?! Coo? Jak? #technologia #swiat

10

Rozgwiazdy - fascynujący świat natury.youtube.com

https://youtu.be/dZ20KsgVeu0
Kiedy oglądałeś ostatnio jakiś dobry odcinek przyrodniczy?
Akurat mam coś ciekawego, o małych głupiutkich stworzonkach morskich które są niezwykle fascynujące.
#ciekawostki #przyroda #natura #morze #rozgwiazdy #swiat #nauka

8

Energia atomowa - obalmy szkodliwe stereotypy.youtube.com

https://youtu.be/4aUODXeAM-k

Czy wiesz, że większość życia byłeś karmiony kłamstwami na temat energii atomowej?
Skala ogłupienia i związanych z nią kłamstw jest większa niż przy Kaszelku 19.

Czy wiesz jak długa jest lista wymienianych niepożądanych skutków prawidłowego, zabezpieczania i składowania, odpadów nuklearnych?
Nie ma takiej, z prostego powodu. Zabezpieczone odpady radioaktywne jeszcze nikomu ani niczemu nigdy nie zaszkodziły.
#energiaatomowa #ciekawostki #swiat #przyroda #energia #radioaktywnosc #technologia #zdrowie

5

Słynny żydowski filantrop finansuje te same NGO co Rosja - czy to ta słynna "koincydencja"?washingtontimes.com

https://www.washingtontimes.com/news/2017/jul/18/sea-change-foundation-george-soros-support-many-of/
Jeżeli chodzi o środowisko to trzeba przyznać, że George Soros dba o nie bardzo.
W 2017r. lekką ręką wydał blisko $75,5 miliona na NGO'sy drące ryje by świat powstrzymał globcia, ograniczył C02, zamknął całkowicie przemysł naftowy i produkcję energii z atomu …

Oczywiście owe NGO'sy darły ryje i wpływały na polityków i pożytecznych idiotów tylko w EUropie i USA.

W tym samym czasie zupełnie przypadkiem Rosja też finansowała te same NGO'sy. W porównaniu do Sorosa niestety musiała je zadowolić jedynie $26,6 milionami i aby nie robić tego zbyt obscenicznie posługiwała się w tym celu firmą słupem z Bermudów (obecnie po embargu dla jej statków i samolotów to właśnie Bermudy chostują jej jednostki).

Oczywiście żaden z zielonych ludzików (dosłownie i w przenośni) atakujących zachodnią infrastrukturę energetyczną, nie wspomniał, że w przypadku jej zamknięcia lub ograniczenia, zasoby będzie trzeba sprowadzać ... <dramatyczny suspens> ... no właśnie z Rosji.

Zabawne, prawda? Ekoterroryści tak bardzo "dbający o środowisko" i aby żyło się tobie lepiej byli by napędzanymi z Moskwy agentami? Oj tam, oj tam…

A czy wiedzieliście, że Soros krytykuje Rosję za napaść na Ukrainę. No widzicie jaki to dobry dziadek?
Oczywiście nie przeszkadzało mu to że na Ukrainie lobbował (poprzez w.w. NGO'sy) by ta uzależniła się od ruskiego gazu.
Bodobnie było w znienawidzonych przez Sorosa Węgrzech, z tym, że te obecnie są bardziej usidlone zasobami kopalnymi z Rosji niż Ukraina.
Zdecydowanie na Węgrzech bardziej się postarał.

Zaraz zapytacie, a czy przecież nie ma zielonych ludzików drących ryja o środowisko w Rosji?
Czy ekooszołomstwo tam nie siedzi?

Oczywiście, że siedzi, rozsiane po łagrach i więzieniach wszystkich rosyjskich obwodów.
Ruski mir jest łagodny dla wszelkich oświeconych turbo lewackich ruchów "zmieniających świat"', czy to LGBTQ+, czy BLM, czy ekolodzy ... ich organizacje dostają z Rosji sowite wynagrodzenia.
Ale biada im gdy swoje idee, zaczynają wprowadzać w kraju je finansującym. Tam ich ścieżki życia szybko się kończą.
Ciekawe dla czego?

Postscriptum.
Nie tak dawno w Polskim piekiełku politycznym, pojawiła się idea by rodzime organizacje NGO miały obowiązek ujawniania swoich darczyńców.
Nie trzeba wspominać, że NGO'sy działające w Polsce, najpierw zesrały się na miętowo a potem, nagle podniósł się niesamowity kwik tychże i sprawa momentalnie ucichła.

Jak myślicie? Kto mógł by finansować organizacje pozarządowe, działające na szkodę naszego kraju?
#swiat #ciekawostki #rosja #ukraina #soros #nwo #ekologia #ekoterroryzm

29