klasyg - chłop skacze wokół witaminki, potem się zaręczają, a potem pojawia się normalne życie (i typowe życiowe problemy) a witaminka:

"JAK TO, CZEMU ON SIĘ NIE STARA I NIE NOSI MNIE NA RĘKACH 24/7"

"JAK TO, DO KOŃCA ŻYCIA TAK? A GDZIE EMOCJE, HORMONY, WYBUCHY I ZACHODZĄCE SŁOŃCA"

Zdjęcie

Powiem wprost:



1. dzisiejsze dziewczyny mają celowo przez popkulturę nasrane w łbach - im z zamożniejszego domu dziewczyna - tym wyżej ma dupę - tym bardziej odrealniona.

2. najbardziej odrealnione są te z bogatych domów - które biorą sobie też bogatego męża - który ma swoje obowiązki i sprawy (np. biznes po starym albo karierę) - i oczekują że ten bogaty mąż będzie wokół niej skakał na pełen etat X D - jeżeli ją jej ojciec nie pierdolnie w pysk i nie powie żeby przestała odpierdalać (bo obiektywnie ma wielokrotnie więcej niż przeciętna kobieta kiedykolwiek będzie mieć) to zwykle kończy się to spektakularnym rozwodem



Co robić, jak żyć (hehe #pdk) - reset warunków kulturowych o 100 lat:



1. kobiety nie posiadają nic i nie mają żadnych praw - chcą być wolne to mogą mieć wolność ulicznej kurwy (żaden mężczyzna nie będzie płacił nawet 1 grosza na wysrywy kobiet)

2. kobieta która dostaje protekcje+zasoby - przechodzi od swojego ojca do swojego męża

3. zakaz rozwodów i tym podobnych



Alternatywnie



1. kobiety mogą sobie stworzyć swoje własne państwo/kulturę/cywilizację matriachalną - gdzie kobiety będą mieć 100% praw a mężczyźni 0% - chętnie bym wydzielił tym kobietom taki kawałek Polski czy Europy żeby mogły coś takiego zrobić (wiecie dokładnie czemu)

2. możemy nawet dostarczyć tym kobietom wstępnie materiały budowlane i jakieś maszyny - zasada jest prosta: żaden mężczyzna nie ma prawa przyłożyć do tego ręki

7

Zauważyliście że niektórzy zupełnie poważni profesorowie, doktorowie ekonomiści mają tendencję traktowania państwa jako przedsiębiorstwo "der profit uber alles sp.z o.o." w optyce korporacyjnej "zyski tu i teraz dla akcjonariuszy, ew. polityczne "słupki muszom rosnoć" ew. "ważne żeby wykres urus w górę i prawo" #pdk - albo trochę styl gry jak np. ja gram w gry ekonomiczno-strategiczne (hehe)

Tj. potrafią bez oporów rzucać tekstami



no mało dzieci się rodzi - wciskamy opcje "import więcej pracowników"

no u nas opłaca się o -1% - wciskamy opcje "zajebać całą gałąź gospodarki"

no nie mamy pieniędzy - wciskamy opcje "bierzemy kredycik a spłacimy przyszłymi pokoleniami"



albo stosując analogię do gry rts



mam starych pracowników którzy są mało efektywni - klikam "kil unit" i mam uwolnione zasoby. PROFIT



To jest takie czysto biznesowe, obiektywnie optymalne ekonomicznie podejście - ale zarządzanie populacją z którą ma się tzw. umowę społeczną to nie jest jebany biznes - co wychodzi ZAWSZE jak wraca temat poboru do wojska - okazuje się że nie da się na koszarach wcisnąć przycisku "wyprodukuj więcej żołnierzy" bo kurwa oni śmią śmieć gadać coś o spierdalaniu przez zieloną granicę z bitcoinami schowanymi w dupie #pdk

Swoją drogą w USA to straszny korporacyjny kurwidołek, gdzie u nich zupełną normą jest "dziś zwalniamy 10k pracowników, jutro zatrudniamy znów tych samych 10k pracowników bo ups, management źle skalkulował że jednak przedwcześnie ich wyjebaliśmy i nam procesy się posypały i nie da się zastąpić "skończonom ilością studentów"" -

Różnica jest taka że USA to specyficzny kraj wyspiarski o pozycji quasi-hegemonicznej z armią stricte ekspedycyjną gdzie w sumie jedyny typ wojsk jaki robi u nich sens to wysoko wyspecjalizowana armia bazująca na drogiej przewadze technologicznej

5

Widać zabory - moment włączenia europy wschodniej w zachodni system ekonomiczny oparty na gonieniu pieniądza i wskaźników a nie na zabezpieczeniu fundamentów egzystencji narodu/rodzin (ojciec pracuje, matka rodzi i wychowuje dzieci). Tak, jest jeszcze czynnik światopoglądowy (rewolucja seksualna) - to po prostu dwa ataki które dały mocny efekt synergiczny - obydwa ataki sprzedane pod postacią "emigracja to nie dramat, a szansa" #pdk Podejrzewam że niektóre zachodnie kraje mają znacznie bardziej udupioną demografię - Szwecja/Francja wlicza każdego.

Pytanie proste: po co narodowi taka ekonomia która go wyniszcza i w przewidywalnej perspektywie postawi w tragicznej sytuacji?

11

Poprawnie wyjaśnione w 1 komentarzu.

Ładując masę nawozów azotowych i fosforowych (budujących białka) sprawia się że rośnie biomasa plonu - wzrost CO2 to części na milion - aktualnie około 450 ppm chyba - to ma mierzalny ale nie główny wpływ. I kurwa nie, CO2 alchemicznie nie sprawia że jest więcej ołowiu w glebie - ten ołów już tam był, zwłaszcza jak importujecie żywność z wschodniej Ukrainy #pdk

Chcesz mieć "żywne" żywienie - to nawóź sobie sam swoje własne uprawy, (ew umów się z zaufanym rolnikiem na zasadzie "będę co roku na 100% kupował od ciebie na jesień tonę wysokojakościowych kartofli co rok i dam ci za to uczciwą cenę 3zł/kg" komercyjni producenci mają (nic osobistego) w dupie waszą jakość żywienia i chcą zarobić+przetrwać na rynku.

8

#psy #cyganie #kiedystobylo

Wstrętny rasistowski tekst. W tamtych czasach nie było na wsi dużych psów, bo nie było środków na to żeby je wykarmić. To zwykłe, wyssane z palca, pomyje nawołujące do nienawiści. #pdk

19

#ciekawosti #usa #prawo #epstein #zydzi

ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ!!!

Senat USA (wczoraj 18.11) przegłosował ustawę ujawniającą listę Epsteina.

Prawie wszyscy byli za...

Oprócz dosłownie 1 kongresmana który był na NIE.

Uzasadniał to że "uderzy to w osoby postronne".

Kongresman Clary Higgins z Luizjany przyrównywał też miłość do Izraela jak miłość do swojej żony.

Podobno ma nie kandydować więcej do kongresu w 2026, więc ma wyjeb...e więc liczy się dla niego ten istotny #pdk interes.

Zdjęcie

Ps. Szybko mu poprawili stronę na Wiki. Jedyny który był na NIE. Teraz będzie to za nim chodzić jak smród, aż do śmierci.

9

Ok, najpierw spróbuję w skrócie opisać moja historię w Norwegii. Każdy punkt to oddzielna długa historia z niesamowitymi rzeczami, jak fałszowane dokumenty, ginące dokumenty, kłamstwa, fałszywe oskarżenia, ciągłe naruszanie prywatności, wykorzystanie upośledzeń i choroby, zatrudnienie skorumpowanych lekarzy tuż przed moim przyjściem itd. Każdy by już dawno zwariował w takich warunkach. Jeśli mi się uda to będę rozwijał krok po kroku w kolejnych wpisach (ale raczej mała szansa bo bez leków objawy somatyczne mnie szybko niszczą)

1. Najpierw w pracy zrobili ze mnie niewolnika i przez to zachorowałem. Praca rotacyjna po kilkanaście godzin dziennie ...tylko ja jako jedyny bez rotacji i odpoczynku miesiącami. Blokowali dostęp do lekarza do końca. Uciekłem z pracy prosto na pogotowie.

2. Potem lekarz mnie oszukiwał i blokował dostęp do specjalisty, aż pojawiły się takie objawy neurologiczne, że w końcu się przestraszył i dostałem skierowanie. Po czasie zobaczyłem w logach, że kontaktował się telefonicznie ze specjalistą i zrozumiałem, dlaczego kolejny lekarz też mnie oszukał i krył poprzedniego.

3. Potem psychiatra chciał ze mnie zrobić narkomana. Gdy zacząłem regularnie dostarczać testy narkotykowe (czyste) tak jak kazał, to usunął je i wyrzucił mnie z przychodni.

4. Próbowałem u polskich lekarzy, ale Ci mnie próbowali przekonać, żebym nie mówił prawdy. Tresowali mnie, że nie mogę mówić, że to wina Norwegów i mam wymyślać jakieś fikcyjne historie i przyczyny. Nie wychodziło mi, więc nie chcieli mi pomóc. Kilka razy zabierali mi z dnia na dzień leki, które trzeba odstawiać stopniowo. Od tej pory zaczęły się poważne komplikacje i jedynie głęboka dysocjacja i odcięcie od świata realnego pomaga przetrwać.

5. Potem u rzecznika praw pacjenta to samo - pomagali kryć winnych. Policja to samo. Jak wiele razy chciałem zgłosić te przekręty, to nawet mówili wprost: "jesteś psychiczny, idź sobie"

6. Potem 3 razy aresztowany bez popełnienia przestępstwa. Potem zamknięcie w psychiatryku, a jak w psychiatryku zacząłem opowiadać historię i nawet pokazywać dowody, to mnie zamknęli w izolacji i ukradli telefony i komputer.

7. Jak wychodziłem z psychiatryka, to usłyszałem: "nad niczym już nie masz kontroli". Do dziś nie wiem kto ma. Efekty - np. zablokowali mi możliwość wynajęcia mieszkania i zmusili do mieszkania na zadupiu, w którym są tylko gołe ściany i lodówka bez zamrażalnika. Nawet jednego krzesła nie ma. Prawie w ogóle mnie tam nie ma (bo to w miejscu gdzie mnie najbardziej oszukiwali i boje się nawet gadać z sąsiadami). Każą mi za to płacić jak za w pełni wyposażone mieszkanie w Oslo. (Nie płacę, bo bym umarł z głodu). Prawdopodobnie będą windykować. Kolejna pułapka. Wiedzą, że sam nic nie załatwię, bo poza internetem to ja mogę kilka minut pogadać w sklepie ze sprzedawcą, jak wiem co chcę załatwić. To max na co mnie stać w obecnym stanie, bez ataku stresu, albo paniki.

8. Na koniec adwokaci - nie mogę znów sobie wybrać. Zamieniają mi ciągle na jakieś młode panienki i jeszcze przysyłają ciągle tego samego tłumacza, który celowo mnie prowokuje, żeby mogli powiedzieć, że znów byłem groźny i się boją.

9. Dodatkowo teraz trolling na Lurku. Wczoraj do mnie dotarło, że wszyscy się zachowują jakbym nie szukał pomocy tylko żony i pracy. Nie potrafię poprawnie identyfikować aluzji, podtekstów czy ludzkich intencji. Tak działają zaburzenia neurorozwojowe. Wiedzą to i wykorzystują.

10. Ostatni rok już ostre akcje. Ludzie rzucają we mnie kamieniami na ulicy, okradają, podpalają ławki na których siedzę, podrzucają śmieci do skrzynki, a nawet do sklepów w których bywam (dlaczego nawet inni muszą za mnie cierpieć? To już gruba przesada. Potem nie mogę tam chodzić, bo się boję, że skojarzą, że to przeze mnie) Miałem ostatni rok lekarza, który chciał pomóc i żebym przynajmniej polskiego lekarza znalazł. Niestety ci sami ludzie co wcześniej to zablokowali. Dziś już sam prawie nic nie jestem w stanie załatwić. ...ale wciąż dobrze maskuję, dlatego mnie jeszcze nie zamknęli 😎 Zresztą panicznie już się boję lekarzy, urzędów, policji itd. więc to by tylko pogorszyło wszystko. Jeśli chodzi o poważne spotkania z ludźmi to mam tylko dwa tryby obecnie - panika i ucieczka, albo frontalny atak. Werbalny, a nie fizyczny ofc:) Nigdy nie byłem karany. Pierwszy raz dopiero będę w Norwegii w styczniu (za bzdety i fałszywe oskarżenia, ale się liczy)

11. Na koniec zostanę chyba jeszcze jakimś seryjnym zabójcą polującym na dzieci bogaczy ...ale nie jestem pewien. Wciąż rozkminiam pewien wpis, bo znów nie rozumiem i potrzebuję czasu, żeby poskładać fakty. Nie takie prowokacje mi robili, więc nic mnie już nie zdziwi. Zresztą już się uodporniłem.

Oczywiście mam w pamięci wszystkie szczegóły, fakty, nazwiska, trochę dowodów... Jednak wciąż nie umiem spokojnie o tym mówić. Teraz odstawiam leki to mi się te wszystkie myśli zaczynają wdzierać niekontrolowane i już nie będzie lurkowania i pisania o polityce, wojnie itd. Teraz będę już w kółko myślał o jednym. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

PS W trakcie tych wszystkich problemów spotkałem trochę uczciwych i pomocnych ludzi. Niestety ale była to mniejszość i głównie imigranckiego pochodzenia. Tak działa #norwegia 🤷

PS2 Na pewno każdy zauważył, że stałem się bardzo nerwowy, nie wrzucam już prawie memów itd. To macie w skrócie pierwsze wyjaśnienia. Myślałem, że można dysocjować w nieskończoność, ale jednak z czasem się kumuluje i odbija na coraz różniejsze sposoby

PS3 Tak w ogóle Norwegia to zayebisty kraj, jednak choremu ciężko dostrzegać pozytywy. Poza tym jeśli jesteś Polakiem, to tylko turystycznie. Ostatnimi czasy nawet dobrzy ludzie próbują pomagać, ale dlatego, że zbyt wielu ludzi się dowiedziało o moich problemach, a nie z szczerej chęci pomocy. Jednak to źli ludzie wygrywają. Może jest ich mniej, ale sprawniej działają. Zresztą Ci dobrzy pomagają wg własnych urojeń. Ja tylko chciałem dostęp do dokumentów i terapię, a Ci mi wciskają pracę i rozrywki. Klasyczne, wykopowe "idź pobiegaj, wyjdź do ludzi" #pdk (tutaj było popykaj w tenisa, idź na siłkę. Jprdl) Polacy są w Norwegii tylko do pracy. Większość nawet do lekarzy jeździ do Polski, płacąc podatki w Norwegii. Niech każdy zgadnie dlaczego.

PS4 Jakby co to, sam sobie próbowałem załatwiać leczenia. Nawet zaczynałem w PL. Zawsze yebani wymyślą jak to storpedować szybko i przerwać. Tak z lekami długo miałem. Jak w końcu wywalczyłem, to zero kontaktu z innymi lekarzami czy terapeutami. Celowo, bo moja największą pasją od lat jest Norwegia i jak działa. Jednak jak tego nie hamujesz to zaczynają się problemy. Dlatego muszę kontynuować z bezpiecznego miejsca.

9

Kiedy nie pozostaje ci nic innego niż like wpisu rzepa, naczelnego neuropka to wiedz, że nie pluć na tę partię to wstyd

Zdjęcie

http://x.com/rzep8/status/1982862289515753542?t=GglEyYp4Y_hkI5ODe3QCXg&s=19

A Ci przebierańcy.... 🤦 Każdy z nich jakby chciałby zaparzyć herbatkę prezesowi #pdk

20

W punkt.

Mi osobiście się bardzo podoba obowiązek znajomości języka, który powinien być zastosowany tak samo do cudzoziemców w Polsce.

Dodałbym konfiskatę mienia na koszty deportacji

Ps

Czekam, aż w sukurs pójdzie Norwegia i Polsce przybędzie nam przyszły noblista z medycyny 😆 #pdk

#Szwecja #imigracja

16

Jak myślicie? Kto stoi za tą serią zgonów polityków AfD w Niemczech? Może się okazać, że już zawsze będzie rządzić lewactwo, bo prawicowi politycy albo będą się bali, albo będą mordowani. Wilders zdecydowanie prowadził w sondażach.

#terroryzm #belgia #niemcy

Przypominam, że prezydenta Trumpa próbowali zabić 2 razy (3?) Na premiera Fico też był zamach. Charlie Kirk zamordowany. Politycy AfD padają jak muchy.

Jest jeszcze coś szokującego, co media i władze ukrywają w Europie zachodniej. Coś co dobitnie wyjaśnia walkę z administracji USA z islamem. #pdk Innym razem opiszę na przykładzie Norwegii i Szwecji (oraz Francji i UK)

6

Jedno trzeba przyznać kochanemu Putinowi.

Zdjęcie

I teraz mówię to zupełnie bez szyderstwa, bo ten człowiek i jego cały sztab, postanowił niecały miesiąc temu wskazać europejskim krajom:

Moi drodzy! Za chwilę Was zaatakuję. Ale Wy się przygotujcie. Wysyłam wam kilkanaście dronów - zobaczcie jakie macie dziurawe niebo. Poprawcie to, bo chciałbym mieć jakiś czelendż
"

No i co? Poskutkowało! Wujek Władimir wie jak przygotować Europę. Dał przykład, że obrona nie działa, a.... lepszy przykład niż wykład #pdk

Zdjęcie

10

Fotka starego nad morzem śródziemnym #pdk

9