24

#monia #rosliny #hobby

Lubię kiedy życie ma smak dlatego posypałem Monię cynamonem:

Zdjęcie

Tak naprawdę to akcja przeciwko szmacie pleśni. Mam nadzieję, że ten sposób pomoże.

Wymieszany z wierzchnią warstwą podłoża:

Zdjęcie

I podlane po przykryciu perlitem żeby odciąć powierzchnię podłoża i perlit ma schnąć szybciej trzymając wilgoć pod sobą. W planach jest wiatraczek z klipsem:

Zdjęcie

Minusy - nie podoba mi się to białe gówno na wierzchu, wolałem widok na naturalne podłoże z połyskującymi drobinkami wermikulitu. Tera mam lastriko.

Plusy - pachnie w pokoju cynamonem.

Cele - podlewać, obserwować.

Przypomniał o sobie wij żyjący w doniczce z fikusem dębolistny/lirolistny. Jebany, zapomniałem o nim. Jest tam od początku:D Nawet nie wiem czy urósł. Trzeba mu nadać imię jakieś i pamiętać o nim szczególnie przy przesadzaniu.

Zdjęcie

Podatek w postaci #meme z #koty

Zdjęcie

9