Poradnik ws. obowiązku szczepień przeciwko Covid'19 wydany przez Instytut Ordo Iuris
już dostępny online:
https://ordoiuris.pl/sites/default/files/inline-files/Poradnik_COVID_0.pdf

Instytut OI oferuje również bezpłatną poradę prawną tym, którzy są zmuszani przez pracodawców do szczepień na C19.

Źródło:
https://twitter.com/AnnaSiarkowska/status/1492147426706210819
#koronawirus #covid19 #szczepienia #prawo #ordoiuris

13

Lewary które się śmieją z protestujących Kanadyjczyków i wyzywają od faszystów nie widzą tego, że jeżeli władzy Kanady się uda uciszyć ten protest to będzie to kolejny kroczek w kierunku totalitaryzmu pod hasłem "Dla Waszego dobra".

Później dla naszego dobra będą walczyć z globalną inflacją na świecie poprzez wprowadzanie CBDC zamiast papierowych pieniędzy. A ludzi bogatych i przedsiębiorców którzy będą protestować też zaczną nazywać faszystami i cwaniakami którzy się dorobili w nielegalny sposób majątku.

Później dla naszego dobra będą walczyć z globalnym ociepleniem wprowadzając masę ograniczeń. Samochody tylko dla osób które tego naprawdę potrzebują i tylko do pracy. Zakaz wjazdu pojazdów do miast które nie mają specjalnych paszportów. Masa nowych podatków klimatycznych na rozwijanie ekologicznej energii. A kończąc na ograniczeniach prądu i wody tylko do niezbędnych potrzeb. Korzystanie z klimatyzacji w domu czy napełnienie domowego basenu będzie tylko dla bogaczy.

Podobnie będzie z mięsem które też boli eko-terrorystów. Oczywiście pod pretekstem biednych krówek które cierpią przy zabijaniu oraz przy podpieraniu się statystykami ile to gazu się produkuje przy produkcji mięsa wołowego zaczną się ograniczenia na produkcje i kupno mięsa.
Finansowane będą organizacje z ekologicznymi szajbusami którzy będą szczuli normalnych ludzi w restauracjach. I tak jak teraz się gania antyszczepionkowców będzie się ganiało mięsożerców.

Znana już taktyka kłócenia ze sobą ludzi jest najlepszą taktyką do wprowadzania nowych obostrzeń. No ale tak śmiejmy się dalej z Kanadyjczyków.
https://forsal.pl/swiat/aktualnosci/artykuly/8352398,kanada-protest-kierowcow-ciezarowek-konwoj-wolnosci-wyraza-o-wiele-glebsze-frustracje-opinia.html
#covid #bekazlewactwa #zrozumlewaka #koronawirus #protest #kanada

22

Macron odmówił poddania się rosyjskim testom PCR w Moskwietvp.info

#macron #omikron #koronawirus #putin #polityka
Prezydent Emmanuel Macron odmówił przed spotkaniem z prezydentem Władimirem Putinem poddania się rosyjskim testom PCR – podaje Agencja Reutera. Media informują, powołując się na źródła w Pałacu Elizejskim, że doradcy nie chcieli, by DNA prezydenta znalazło się w posiadaniu Rosjan. W rezultacie był on trzymany na dystans od rosyjskiego przywódcy podczas długich rozmów na temat kryzysu wokół Ukrainy.
https://www.tvp.info/58455719/macron-odmowil-poddania-sie-rosyjskim-testom-pcr-w-moskwie

10

Paszport kowidowy to absurd! Najwięcej zakażonych wśród zaszczepionych dwiema dawkami. Mniej zakażeń wśród niezaszczepionych niż wśród osób po trzeciej dawcewprawo.pl

#koronawirus #szczepionkacovid #ostatniaprosta #szczepimysię #wprawo

Dane są jednoznaczne: najwięcej zakażeń występuje w grupie osób zaszczepionych dwiema dawkami. Najmniej zakażeń występuje wśród niezaszczepionych. W niektórych województwach wskaźnik zakażeń jest niższy dla zaszczepionych trzema dawkami, ale ogólna liczba zakażeń w tej grupie jest wyższa niż w grupie niezaszczepionej.
https://wprawo.pl/paszport-kowidowy-to-absurd-najwiecej-zakazonych-wsrod-zaszczepionych-dwiema-dawkami-mniej-zakazen-wsrod-niezaszczepionych-niz-wsrod-osob-po-trzeciej-dawce/

16

„Jak się poszedłeś szprycować, to co podpisałeś”? Dr Ozdyk o odszkodowaniach za NOP-ynczas.com

#nop #koronawirus #szczepionkacovid #ostatniaprosta
– Zaczynają się próby otrzymywania odszkodawań za szprycę. Szprycfirmy oczywiście mówią, że ich to nic nie obchodzi, bo one mają podpisane z państwem, że mają immunitety i jakby coś, to trzeba by było iść do państwa, a państwo oczywiście twierdzi, że jak ktoś tam zawału dostał czy oślepł, no to z obiektywnych przyczyn, bo deszcz padał, albo była susza
https://nczas.com/2022/02/11/jak-sie-poszedles-szprycowac-to-co-podpisales-dr-ozdyk-o-odszkodowaniach-za-nop-y-video/

11

Francja: Zmarł Luc Montagnier, odkrywca wirusa HIVwydarzenia.interia.pl

W wieku 89 lat zmarł Luc Montagnier, francuski wirusolog, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny za współodkrycie wirusa HIV - poinformowały w czwartek władze miasta Neuilly-sur-Seine (departament Hauts-de-Seine), gdzie Montagnier zmarł. (ostatnio noblista wypowiadał się krytycznie na temat szczepień na covid-19)
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-francja-zmarl-luc-montagnier-odkrywca-wirusa-hiv,nId,5824406
#koronawirus #szczepienia #covid19 #nobel #nauka #medycyna

11

„Trzeba rozliczyć winnych” -wniosek o wotum nieufności dla ministra Niedzielskiego.tarnogorski.info

#niedzielski #polityka #konfederacja #koronawirus
Jest wniosek o wotum nieufności dla ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Dokument przygotowała Konfederacja, która liczy 11 posłów, a pod wniosek musi się podpisać 69. parlamentarzystów.
Jak zaznaczają politycy Konfederacji, teoretycznie nie powinno być problemu, aby zebrać wymaganą ilość podpisów, ponieważ opozycja i wielu parlamentarzystów PiS krytykuje działania ministra Niedzielskiego.
Podczas wtorkowej konferencji prasowej Artur Dziambor wyliczał, że każdy dzień zamknięcia gospodarki kosztował Polaków 1,3 mld zł.
https://tarnogorski.info/jest-wniosek-o-wotum-nieufnosci-dla-ministra-zdrowia-adama-niedzielskiego/

24

Kupiłem bilety lotnicze i zarezerwowałem hotel do UK na za miesiąc bez żadnej możliwości anulacji, więc jak będzie jakaś akcja z kolejnym wariantem albo lockdownem to zapisuję się do szurów i idę obalić rząd jak truckerzy.
#koronawirus

5

5 fala covida w Izraelu nie wygląda ciekawie.worldometers.info

#izrael #koronawirus
Zakażonych nadal dużo, a do tego rekordowo dużo zgonów. 4 dawki widać na plus nic nie dały - no chyba że testy z plusem do plusów zaliczymy i mega falę zgonów.
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/israel/

8

#koronawirus #obostrzenia
Jakieś wieści do mnie docierały, że restrykcje mają zdejmować od piątku.
Coś się zmieniło? Bo ja całego medialnego ścieku nie śledzę.

6

Listy złoczyńców - wstępna listy osób odpowiedzialnych za covidowy zamordyzm, które powinny zasiąść na ławie oskarżonychwolnemedia.net

Przy jakże dziwnym, ogólnoświatowym, skoordynowanym „rozluźnianiu” restrykcji i zmianie tonu mediów, w których tzw. eksperci zaczynają podważać nawet swoje własne dopiero co wypowiedziane mantry, głęboko w tle trwa dalej intensywna praca programowa walki ze społeczeństwami. Dzisiejsze polityczno-medialne uciszanie burzy i próby pacyfikowania nastrojów stanowią jedynie mały krok w tył, który wieszczy kolejny, zbliżający się upiorny manewr.
https://wolnemedia.net/listy-zloczyncow/
#polityka #pandemia #koronawirus #szczepienia #covid19

23

Konwój Wolności sprzyja spadkowi przestępczości w Ottawie. Trudeau grozi obywatelom USA wspierającym protest.wolnemedia.net

Wstępne statystyki pokazują, że od czasu rozpoczęcia protestu kierowców ciężarówek z Ottawie, spadła przestępczość w centrum miasta. W tygodniu poprzedzającym protest miejska policja odebrała 31 zgłoszeń dotyczących takich przestępstw jak rabunki, napady, przemyt narkotyków, pijaństwo w miejscu publicznym, itp., do których doszło w dzielnicy centralnej. W tygodniu po rozpoczęciu demonstracji zgłoszenia były tylko trzy. Garść wieści z Kanady…
https://wolnemedia.net/konwoj-wolnosci-sprzyja-spadkowi-przestepczosci-w-ottawie/
#polityka #szczepienia #koronawirus #covid19 #konwojwolnosci #kanada

21

„Kon­wój wol­no­ści” zablo­ko­wał ulice w Nowej Zelandiiwolnemedia.net

Set­ki samo­cho­dów w „kon­wo­ju wol­no­ści” wraz z tysią­ca­mi pro­te­stu­ją­cych zablo­ko­wa­ły uli­ce przed par­la­men­tem w Wel­ling­ton, sprze­ci­wia­jąc się restryk­cjom sani­tar­nym i szcze­pie­niom prze­ciw Covid-19. Według premier kraju, protetsujący reprezentują mniejszość społeczeństwa. COś Wam te słowa przypominają?
https://wolnemedia.net/konwoj-wolnosci-zablokowal-ulice-w-nowej-zelandii/
#nowazelandia #konwojwolnosci #koronawirus #covid19

15

84% Austriaków nigdy nie miało pozytywnego wyniku testuwolnemedia.net

Nauczyciel z Vorarlbergu wykorzystał dane AGES i Satistik Austria, aby obliczyć, jak nieproporcjonalne są przepisy dotyczące covida dla populacji. 84 procent wszystkich osób, które mieszkały w Austrii od początku…
https://wolnemedia.net/84-austriakow-nigdy-nie-mialo-pozytywnego-wyniku-testu/
#koronawirus #covid19 #zdrowie #austria

15

Prof. Simon o potrójnie zaszprycowanych: „Praktycznie nikt w tej grupie nie umrze”nczas.com

#simon #koronawirus
"Były już członek Rady Medycznej przy premierze, prof. Krzysztof Simon"
– Mamy 23-25 proc. zaszczepionych trzema dawkami – i to jest bezpieczne i praktycznie nikt w tej grupie nie umrze, chyba że ma 50 innych schorzeń jako takich – twierdził"

Mówił to 3 tygodnie temu. Niestety w bazie Ministerstwa Zdrowia nie ma opcji 3x wyszczepiony, żeby sprawdzić.
https://nczas.com/2022/01/20/prof-simon-o-potrojnie-zaszprycowanych-praktycznie-nikt-w-tej-grupie-nie-umrze/

10

Nowe statyski covidiańskie w Polscebasiw.mz.gov.pl

#koronawirus
Ostatni tydzień : średnia wieku dla grupy niezaszczepionych i zaszczepionych jeśli chodzi o zgony się wyrównała. Ciekawe - bo grupy starsze są mocniej wyszczepione a nawet bardzo mocno wyszczepione.
66 % zgonów niezaszczepieni lub ci co nie przyjęli 2 dawek lub nie minęło 14 dni od drugiej tudziesz wyszczepieni nieatoryzowaną w UE szczepionką

34% wyszczepieni
Średnia wieku dla obu grup 77 lat, co ciekawe średnia wieku w Polsce to też 77 lat ale to pewnie koincydencja.

Zgony nie w pełni zaszczepionych to ok 2% ogólnej liczby zgonów więc jak ktoś chce to może sobie dane skorygować. Ogólnie sporo tych nie w pełni zaszczepionych umiera na covida co może dawać do myślenia bo w końcu w tej grupie jest się dość krótko, a jak kogoś szczepią to raczej musi być zdrowy.

Zakażenia (kryteria jak powyżej)
58% wyszczepieni
42 % niewyszczepieni
(nie w pełni wyszczepieni to blisko 20 tys i zaliczeni do niewyszczepionych - jedna dawka, mniej niż 14 dni od drugiej etc)
Średnia wieku z covidem : 43 lata dla zaszczepionych i 30 dla niezaszczepionych.
https://basiw.mz.gov.pl/index.html#/visualization?id=3761

10