ale bym wszedł do knajpy i zamówił "bułkę w ciepłym mleku z cukrem proszę!"
#gownowpis
#gimbynieznajo

6

Wiecie co jest lepsze od 0,7 Jim Beama?
Pokaż spoiler2 x 0,7 Jim Beama
#sleevecontent #gownowpis

7

Ojciec do mnie dzwoni że nie może wysyłac smsów (dumb phone za 100 pln)

JA: skasuj wysłane bo on miesci max 30 wyslanych i 30 odebranych
O: - tak zrobiłem i nic nie daje
JA: to coś źle robisz
O: - nie no co Ty

dzwoni za kilka minut
O: naprawiłem! wyczysciłem styki sim karty i już wysyła smsy!
JA: gdyby coś było z sim kartą to byś nie mógł do mnie dzwonic - a dzwoniłeś przecież normlanie . na pewno cos zle robiłes
O: nie, była wina brudnej karty

FIN
#starosc #gownowpis

11

ludwiczek zatrzymany
Prześladowanieeeeeee1111111
#gownowpis #szuriapolska

9

Nie odpisujcie na posty @Przybywam_z_Twittera bo on przeciez nie robi tego dla dyskusji. Ma wyjebane w komentarze. Ilosc platform gdzie moze powiesic swoje rublowpisy sie skurczyła, wiec robi tu ctrl+v i biegnie dalej lizac kukle
#gownowpis

6

czy nasz cumpel od alfaromeo to jest? czy jakiejś krzywdy mu nie zrobiła spadając z lawety
#gownowpis #niepamietamnicku

5

hyhy moderacja hejto pisząc przeprosiny wcale nie zerkała okiem na licznik patronów
#gownowpis

6

stara miłość nie rdzewieje tylko czasem cierpliwości brak
kiedys wena przeszła (do tego projektu), ale teraz naszła (oby nie chwilowo) - sklece i ciekawe czy ruszy
#krótkofalarstwo
#gownowpis

9

#dom #rodzina #gównowpis #żalesię
Mój młody braciszek, lvl 12, nie chce chodzić do szkoły. Różne to wymówki wymyśla i ściemnia. W część matka wierzy w część nie. Dziś i ona dołączyła do tego cyrku kłamiąc mi, że młody ma wycieczkę szkolną ale nie chodził do szkoły i nie zasłużył więc został w domu. Ba, specjalnie wstała wcześniej ubrała się. A gdy zapytałem gdzie się wybiera, odparła, że młodego do szkoły prowadzi.

Niemniej jednak jakąś władzę w tym domu mam i pewne sankcje wprowadziłem już wcześniej. Zakaz korzystania z PC, który odbił się jeszcze większym buntem ale ostatecznie zaczął chodzić regularnie. Niestety nie na długo.

Jeśli jutro rano będzie w domu a nie w szkole to odpalam ostateczny protokół. Wyłączam wifi w całym domu. Bez internetu będą dwa telefony i telewizor. Czyli wszystko z czego korzysta braciszek. Umowa z dostawcą internetu jest na mnie więc rodzice nic nie mogą powiedzieć.

Zapytacie czemu nie zwrócę uwagi tylko prowadzę taką partyzantkę?
Kiedyś to zrobiłem. I usłyszałem "będziesz miał swoje to będziesz po swojemu wychowywał".

11

Dobra, ostatnia tura i idę spać... po chuj ja kupowałem tę Cywilizację VI.
#sleevecontent #gownowpis #gry

17

Jak zrobić analogowy token NFT?

Bierzesz kredki, ołówek, długopis, rysujesz coś na kartce.

Na drugiej stronie podpisujesz się, dajesz odcisk palca albo DNA że śliny i voila - masz niepodrabialny, niekopiowalny token NFT. Intuicja słusznie Wam podpowiada, że nie dostaniecie za to złamanego grosza.

W wersji cyfrowej maluje coś w Paincie, podpisujecie jakimś certyfikatem kryptograficznie i tadam, token za gruby hajs.

Dzisiaj na Hejto się dowiedziałem, że to jest Web 3.0 i przyszłość, przed którą już nie ucieknę. Jestem chyba stary, niech mi ktoś wyjaśni ten fenomen…
#kiciochpyta #gownowpis #gorzkiezalestarychmarud #nft

10

No i gdzie te mrozy, co miały być od czwartku?
#sleevecontent #gownowpis

8

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Operacja psychologiczna, której twarzą jest syn milicjanta, były pracownik Polskiego Radia w PRL kanalizujący młodzieżowy bunt aby nie zaszkodził władzy.

Podatki nie wystarczają na potrzeby państwowej opieki zdrowotnej, mimo, że osoby zatrudnione co miesiąc oddają ze swoich zarobków kilkaset do kilku tysięcy złotych w zależności od wysokości zarobków na opiekę zdrowotną.
Wmawia się tym osobom, że wrzucając raz do roku kilka złotych do puszki mają jakiś znaczący wpływ na poprawę sytuację chronicznie niedofinansowanych szpitali.

Osoby z przyklejonym serduszkiem mają poczucie moralnej supremacji nad tymi, którzy wyrażają wątpliwości co do czystości intencji twórców przedsięwzięcia i jego ekonomicznej sensowności.

Ze statystyk wynika, że znacznie większe środki zbiera i dystrybuuje Caritas, który nie ma tak rozległego wsparcia medialnego, a działa cały rok.


W ciągu 20 lat istnienia WOŚP zebrała łącznie prawie 500 milionów złotych. Ale to nie ona zbiera najwięcej pieniędzy. W tym roku Wielka Orkiestra Codziennej Pomocy (WOCP) Caritas zbierze około 450 milionów złotych - informuje tygodnik "Uważam Rze".
Podział jaki powstał między dającymi, a niedającymi był łagodniejszą formą konfliktu 10 kwietnia "zamach - ląduj dziadu", konfliktu PiS-PO, a w ostatnich latach pandemia-plandemia i wreszcie "wojna w Ukrainie".

Wiedząc, że osoba chętnie finansuje WOŚP możemy z dużą trafnością założyć, że ta osoba jest zaszczepiona, popiera poddańczą postawę Polski wobec Ukrainy, nie widzi zagrożenia w pieniądzu elektronicznym i jest konsumentem treści mediów głównego nurtu. Jeśli jest wierząca to prawdopodobnie nie ma problemu z przyjmowaniem komunii na rękę.

To co sprawia, że WOŚP jest tak popularna to okazja do taniego i wymagającego minimum wysiłku rozgrzeszenia, jakie daje skupiona wokół puszek tymczasowa wspólnota. Wielbiciele Owsiaka utwierdzają się wzajemnie w swoim dobroludziźmie obnosząc się ze swoją jałmużną, choć nie powinna wiedzieć lewica co czyni prawica.

Dobroczynność powinna być anonimowa, w innym przypadku to nie jest dobroczynność, a akcja promocyjna z rodzaju tych, których wielkie firmy używają by poprawić swój wizerunek. Tak samo wizerunek poprawiają sobie pojedynczy ludzie.
#gównowpis #wośp #owsiak #mrówkamała #złotymelon #psyops

16