Dlaczego wulgarne babska wylansowano na idolki Polek?nacjonalista.pl

Zdjęcie

Swoim fankom doradzają: „Jak Ci cipki nie wyliże, no to przestań mu gotować”, po czym wprost przyznają, że chcą „bogatego kutasa”. Autorki tych wulgarnych tekstów to Fagata i Natalisa, wypromowane w przestrzeni publicznej jako raperki. Czy spotyka je ostracyzm za demoralizowanie nieletnich? Nic bardziej mylnego. Zostały sowiecie nagrodzone.

Lista promowanych w Polsce patologicznych dewiantek jest znacznie dłuższa. Popularyzują one agresję, wulgarność, przekleństwa, goliznę, monetyzację seksualności, awantury, mordobicie, pornografię. W nagrodę zapraszane są na wywiady, do programów telewizyjnych, na branżowe wydarzenia w show-biznesie i do reklam.

Często karykaturalne, porobione przez chirurgów plastycznych, wytatuowane, z silikonem w piersiach, ustami napompowanymi botoksem i rzęsami w kształcie miotły. Promują życie polegające na zdobywaniu atencji w internecie, za co zgarniają gruby hajs. Z sondaży wynika, że wiele polskich nastolatek chce pójść w ich ślady.

SEKSUALNOŚĆ NA SPRZEDAŻ

Fagata (Agata Fąk) zaczynała jako influencerka, napędzająca zasięgi na konfliktach (za co zgarniała kontrakty reklamowe) oraz zawodniczka freak fightów, gdzie promowana jest przemoc jako rozrywka. Uzyskaną popularność wykorzystała do wkroczenia na platformę OnlyFans, gdzie sprzedaje swoje nagie ciało. Zarobkami chwali się publicznie – w jej wypowiedzi wynika, że po pierwszym miesiącu obecności na „niebieskiej platformie” zgarnęła jakieś 220 tysięcy złotych.

W wypromowaniu patusiary pomogli m.in. Kuba Wojewódzki, zapraszając do swojego programu w TVN (Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji godzi się na to?) czy Dawid Swakowski, autor popularnego podcastu „Żurnalista”, który na swoim kanale gościł także Karola Nawrockiego, Grzegorza Brauna czy Wojciecha Cejrowskiego. Powinno dawać do myślenia, prawda?

Fagata i Natalisa w jednej ze swoich piosenek rapują słowami: „Ej, kutas jest dobry, jak mi od niego odpierdala / Cipka za dobra, żebym każdemu udostępniała / Jesteś fajna suka, to kolejka typów będzie stała / Mówię na swoim przykładzie, mam z czego wybierać mała”. W swoim najsłynniejszym utworze „Fiu, fiu” obwieszczają: „Jestem serio złą suką, ze mną przelot pierwsza klasa / Tak dobrze mnie wyruchał, że się prawie zakochałam”.

Druga z raperek dostała zaproszenie do trzeciej edycji programu TVN „Królowa przetrwania”. Dowiedziałam się o tym przypadkiem, gdyż jako użytkowniczka mediów społecznościowych zostałam zbombardowana nachalnymi rolkami z tego prymitywnego reality-show, choć nigdy nie zaobserwowałam profilu programu.

Influencerka Natalisa (Natalia Sadowska) paradowała przed obiektywem pokazując półnagie pośladki, chwaliła się wibratorem, który zabrała do dżungli czy opowiadała o swojej biseksualności. Program jest przeznaczony dla widzów od 16. roku życia, jednak fragmenty z kontrowersyjnymi wypowiedziami wyświetlają się na Facebooku czy Instagramie nie pytając o wiek użytkowników.

Wulgarne prostaczki rapujące o „cipach” i „kutasach” przypadły do gustu wieloletniemu reprezentantowi Polski w piłce nożnej. Wojciech Szczęsny zaprosił raperski duet na huczną imprezę z okazji 10. rocznicy swojego ślubu, którą zorganizował w Muzeum Historii Polski w Warszawie. Zdjęcia z wydarzenia szeroko obiegły Internet, zapewniając Fagacie i Natalisie dodatkową popularność.

TRIUMF ANTYWARTOŚCI

Najnowszą edycję „Królowej przetrwania” wygrała Dominika Rybak – influencerka, której rozpoznawalność podbiły bijatyki się na ringu za pieniądze. 23-latka jest wręcz uwielbiana przez internautki, o czym świadczy ogrom komentarzy w sieci wychwalających swoją idolkę. Wielbicielki zachwycają się tym, że jest „bezpośrednia” i „naturalna”.

Z dziennikarskiego obowiązku przejrzałam profil Rybak na Instagramie. Kobieta ma ciało gęsto pokryte tatuażami i sztuczne usta, trudno więc pojąć, o jakiej naturalności piszą jej fanki. Nowa idolka młodych Polek buduje zdania wtrącając nieustannie: kurwa, dupa, zajebiście, wpierdol, gówno, napierdalać, chuj etc. W nagrodę dostaje liczne kontrakty reklamowe. Współpracuje głównie z markami związanymi z modą, kosmetykami, suplementami, sportem i stylem życia.

Z fragmentów nagrań „Królowej przetrwania” zalewających social-media wynika, że Rybak była w programie agresywna, wulgarna, oszukiwała w konkrecjach i brała udział w linczu na jednej z uczestniczek. Opłaciło się – zgarnęła kasę za wygraną, została nową gwiazdą TVN-u, udziela wywiadów, bryluje na ściankach i gości w telewizji śniadaniowej.

Flagowy reality show TVN zaprasza popularne influencerki, które najczęściej promują patologię. Dla przykładu, w pierwszej edycji programu uczestniczyła Marta Linkiewicz. Rozgłos zdobyła w 2015 roku. Jako nastolatka poszła z koleżanką na koncert amerykańskich reperów z grupy Rae Sremmurd, a następnie chwaliła się w mediach społecznościowych, że uprawiała z nimi seks grupowy. „Z tym się jebałam, a temu ciągnęłam” – wyznała przyszła celebrytka.

W drugiej edycji „Królowej przetrwania” wystąpiła m.in. Marianna Schreiber, była żona polityka PiS Łukasza Schreibera. To właśnie stacja TVN w dużej mierze przyczyniła się do jej zaistnienia w show-biznesie – najpierw umożliwiając jej udział w programie „Top Model”, a następnie dwukrotnie zapraszając ją na kanapę do programu Kuby Wojewódzkiego.

Kobieta buduje swój kontent na epatowaniu seksualnością, romansach, regularnych pyskówkach, publicznym praniu brudów, wyzwiskach, biciu innych kobiet we freak fightach oraz nieustannym prowokowaniu. Najwięcej kontrowersji budzi fakt, że deklaruje publicznie przywiązanie do tradycyjnych i chrześcijańskich wartości, podczas gdy w praktyce totalnie im zaprzecza.

Do promowania zakłamanej atencjuszki przyczyniła się także Monika Jaruzelska, zapraszając ją dwukrotnie na wywiad. Dziennikarka podejmowała z Marianną Schreiber tak „ambitne” tematy jak operacja powiększenia piersi w tureckiej klinice czy relacje z facetami. Innym razem do promocji Schreiber przyczyniał się Krzysztof Stanowski, również zapraszając ją na wywiady.

Marianna Schreiber dostała też własne programy – najpierw w „Super Ekspresie”, a następnie w internetowej telewizji wPolsce24, blisko związanej z partią polityczną Prawo i Sprawiedliwość.

CEL DEPRAWACJI

Pod koniec 2025 roku Fundacja Inspiring Girls Polska opublikowała wyniki badania „Młodzi i przyszłość. Aspiracje edukacyjne i zawodowe dziewczyn i chłopców w Polsce”. Raport oparto na badaniu ilościowo-jakościowym przeprowadzonym w okresie 13 czerwca–22 sierpnia 2025 r. na próbie 600 dzieci w wieku 11–17 lat, dobranej tak, by była reprezentatywna pod względem płci, wieku i wielkości miejscowości zamieszkania.

Wśród respondentek, zwłaszcza w grupie 15–17 lat, influencerka/youtuberka znajduje się wśród najczęściej wskazywanych wymarzonych zawodów. Uważam, że do zaniżenia ambicji młodych Polek przyczyniły się nie tylko wyżej wymienione patocelebrytki – i cała rzesza im podobnych – ale także każdy kto je wypromował w swoich programach. Jest to celowa i metodyczna robota.

Niestety nie zauważam stanowczego sprzeciwu. Co gorsza, z każdym kolejnym dniem wyłaniają się kolejne szokujące zachowania idolek dzisiejszych nastolatek. Dla przykładu, na epatowanie wulgarnością postawiła wylansowana na gwiazdę młodego pokolenia Helena Englert, córka aktorskiej party Beaty Ścibakówny i Jana Englerta, wieloletniego dyrektora artystyczna Teatru Narodowego w Warszawie.

Duma swoich rodziców, po wystąpieniu w kilku filmach i serialach, zaczęła budować karierę influencerki, a następnie zajęła się śpiewaniem. Oto słowa jednej z jej piosenek: „Raz, dwa, trzy, cztery / Wypierdalaj! Milcz! Wystarczy, nie słucham / Milcz, kurwa, nie krzycz mi do ucha”. Jej muzyczną twórczość podbijają obsceniczne i wyuzdane teledyski.

Wyżej wymienione kobiety za swoją deprawującą aktywność dostają profity: programy w telewizji, zaproszenia na liczne wywiady i popularne wydarzenia, kontrakty reklamowe. Ja w tym samym czasie za moją dziennikarską aktywność doświadczam wykluczenia – między innymi kilka lat temu straciłam pracę w archiwum telewizji.

Kolejnym przykładem jest spektakularne wyrzucenie mnie (jako autorki książki „Holokaust Palestyńczyków”) wraz z wydawnictwem 3DOM z Targów Wydawców Katolickich. Podeszła do nas, w asyście ochrony, pracownica administracji Zamku Królewskiego w Warszawie i kazała się wynosić, bo nie podobały się jej nasze książki. Najbardziej rozwścieczyło ją to, że w ofercie mieliśmy „Protokoły Mędrców Syjonu”.

Według oficjalnej narracji wspomniana publikacja z początku XX wieku jest falsyfikatem. Sęk w tym, że zawiera ona plan działania, który realizuje się na naszych oczach. Zgodnie z wytycznymi zapisanymi w „Protokołach”, w celu podporządkowania narodów należało przejąć między innymi kontrolę nad mediami i kulturą, aby wpływać na społeczeństwo. Szeroko pojęta „rozrywka” ma kształtować postawy, a szczególnie młodzież, będącą elementem „podatnym” na taki wpływ.

Dlaczego to robią i jaki jest ich cel? Prowadzą wobec nas bezwzględną wojnę napastniczą, którą jako naród polski zdecydowanie przegrywamy. Daliśmy się podejść, bo nie zrozumieliśmy w porę, że wojen nie prowadzi się jedynie z użyciem bomb i czołgów. Wrogowie Polski walczą z nami realizując zasadę wyrażoną w powiedzeniu: „Jeśli chcesz zniszczyć naród, zepsuj jego kobiety”.

http://www.nacjonalista.pl/2026/06/14/agnieszka-piwar-dlaczego-wulgarne-babska-wylansowano-na-idolki-polek/

#patusy #celebryci #kobiety #lewactwo #patologia

14

Jak w tytule wideo,mój nowy kanał.Jest o celebrycie wykreowanym na potrzeby indoktrynacji młodzieży. Prawdopodobnie było też tak z Wojewódzkim,którego zaorał Ferdek. #celebryci #ciekawostka #indoktrynacja

Napisy ANG a film jest po żabojadżcku. 🤪

http://m.youtube.com/watch?v=Lb-HhK4K-Tc ⬅️

5

11

Sharon Stone histeryzuje. „Przeprowadzę się do Europy…” [VIDEO]nczas.info

W sytuacji gdy rosną szanse na zwycięstwo w wyborach prezydenckich Donalda Trumpa lewicujący celebryci robią to, co zwykle w takich sytuacjach. Zapowiadają emigrację. Właśnie zapowiedziała to aktorka Sharon Stone.

Znamy to również z naszego podwórka. Zwycięstwa Prawa i Sprawiedliwości w kolejnych wyborach zawsze wyzwalały lawinę deklaracji emigracyjnych przez rodzimych celebrytów. Zwykle kończyło się tylko na szumnych zapowiedziach.

Podobnie jest w USA. Realna perspektywa triumfu Republikanów wywołuje dreszcz przerażenia przez demoliberalnych celebrytów. Ostatnio głos zabrała Sharon Stone, znana głównie ze swojej odważnej kreacji w filmie „Nagi instynkt” (1992). Jej kariera to już tylko wspomnienie, więc zapewne z tego powodu próbuje zwrócić na siebie uwagę politycznymi deklaracjami.

– Rozważam zakup domu w Europie – mówiła w wywiadzie dla brytyjskiej TV.

– To decyzja motywowana politycznie. Mamy do czynienia z kandydatem, którego platformą działania jest nienawiść. To jest coś z czym USA nigdy nie miało do czynienia.

http://nczas.info/2024/07/21/sharon-stone-histeryzuje-przeprowadze-sie-do-europy-video/

#celebryci #lewactwo #debile

6

Wielki baner z reklamą. Zero aktorów, zero kastingów, obsługi kamer, aparatów, kosmetyczek, scenografów, menadżerów, studia... Oszczędzone mnóstwo pieniędzy. Reklama stworzona jest przez sztuczną inteligencję.

Nie mogę się doczekać, aż wylansowane przez koncerny miernoty i osobniki upolitycznione, ideologicznie zaangażowane, zostaną zastąpione przez obrazy wygenerowane komputerowo.

Nie jest mi szkoda aktorów i całej branży, bo poza nielicznymi wyjątkami kino stoi na żenująco niskim poziomie. Scenariusze są przewidywalne, nudne, obliczone na prymitywną rozrywkę. Tworzy się nie tylko mnóstwo taniej szmiry dla mas, ale też tworzy się wiele wysokobudżetowego badziewia. Przykładem może być "Gra o tron" - serial zrobiony wizualnie pięknie i z rozmachem, za ogromne pieniądze. Ale gdyby odrzeć serial z całej tej wypucowanej otoczki wizualnej, to okazuje się kiepski scenariusz, bez żadnego morału, jakiejś wyższej idei, czegoś, co skłaniałoby odbiorcę do refleksji... To jest naprawdę prosty , banalny scenariusz. Każdy, kto lubuje się w literaturze wie, jak piękna może być dobrze napisana historia, narracja, więc czuję się zażenowany marnotrawieniem czasu na coś takiego, jak serial Got i tym podobne, proste rozrywki wizualne. Ja niestety straciłem czas na bodajże 3 sezony i dalej już nie dałem rady. Na koniec obejrzałem spojlery i wiem, że dobrze zrobiłem rezygnując z oglądania serialu do końca. To jest zwykła masówka, papka masowego odbiorcy szukającego rozrywki taniej, niewymagającej jakiegoś intelektualnego zaangażowania. Taka jest prawda.

Wspomnę jeszcze o zmasowanej akcji prania mózgu ideologiami zabarwieniu neomarksistwoskim, dekonstrukcji, teorii krytycznej, wokizmu, LGBT itd., w które wyjątkowo mocno zaangażowani są twórcy i celebryci z pierwszych stron gazet (na zlecenie, z klucza, bo koncerny i ideologowie taki paradygmat im ustawili, to się opłaca, jest nagradzane przez chodowców ludzkiego bydła)..

Dlatego w przeciwieństwie do wielu innych, ja cieszę się z paniki środowiska aktorskiego. Może fakt, że można ich szybko i łatwo zastąpić nauczy ich pokory? Może dobrze będzie oszczędzić te wszystkie pieniądze marnowane na ich próżność i (być może) przekazać choć w części na lepsze scenariusze? Hmm. To może się nie udać, bo masowy konsument kultury został już wychowany na tępaka szukającego taniej rozrywki.

#kino #film #serial #celebryci #ai #sztucznainteligencja

12

10

Bosonogi bandyta.youtu.be

Popełnił 67 przestępstw w trzech różnych krajach… kradnąc 6 samolotów, 19 samochodów i okradając ponad 34 domy…

Przez ponad 2 lata unikał FBI, Homeland Security, Canadian Mounties i bahamskich sił obronnych.

Wszystko to zanim skończył 18 lat.

Zdjęcie

Dzika historia Colton Harris Moorea "Bosonogiego bandyty" który zniknął z radaru.

---------------------------------------

http://youtu.be/9c1HlnwthwY

--------------------------------------

#ciekawoski #ludzie #kryminalne #swiat #przestepczosc #celebryci

15

Czy wy też jeździcie rowerem po całym świecie, aby ratować planetę?

#celebryci

#ekologia

#heheszki

25