https://nczas.com/2022/12/24/cejrowski-o-antyszczepionkowcach-postawa-piekna-bo-jest-to-kwestia-przemyslanego-wyboru-video/
#szczepienia #felieton #Cejrowski
Słowo „antyszczepionkowiec” to nie jest brzydkie słowo. To jest też postawa piękna, bo jest to kwestia przemyślanego wyboru. Antyszczepionkowcy to tacy sami ludzie jak szczepionkowcy i dokonują wyborów myślowych, też mają dzieci, mają swoje rodziny, więc samo słowo „antyszczepionkowiec” – nie ma w nim naprawdę nic złego – stwierdził Cejrowski.

16

burdel na kółkach i mądrość etapu zmieniająca się co kwartał
#wojsko #szczepienia #covid19

15

socjopaci już nawet niemowlęta chcą szczepić gdy tymczasem szczekaczki w tv ogłaszają, że na obecny wariant świrusa nie działa żaden preparat xD
https://youtu.be/usVSeWSZLBg
#szczepienia #szczepionki #covid19 #koronawirus

28

Dr Martyka: „To nie jest żadna nowość – medycyna oparta na dowodach mówi o tym od dekad”nczas.com

https://nczas.com/2022/12/11/dr-martyka-to-nie-jest-zadna-nowosc-medycyna-oparta-na-dowodach-mowi-o-tym-od-dekad/
#plandemia #szczepienia #martyka #badania #dowody
Jak czytamy w „zarzutach”, dr Martyka „twierdzi, że jako społeczeństwo Polacy osiągnęli odporność zbiorową przeciwko covid-19” oraz że „szczepienie dzieci poniżej 12. roku życia stwarza dużo większe zagrożenie niż zakażenie Sars-cov-2”.

„Wtedy pisałem również, że szczepienie się na sezonową chorobę układu oddechowego po sezonie zachorowań jest pozbawione sensu, ze względu na szybką mutację wirusów. Dlatego właśnie szczepionka na grypę jest aktualizowana co roku. Okazało się po raz kolejny, że miałem rację, a nowe mutacje wirusów doskonale dają sobie radę z ominięciem odporności poszczepiennej. To nie jest żadna nowość – medycyna oparta na dowodach mówi o tym od dekad” – wskazał na swojej stronie dr Martyka.

„Zgadza się – w maju mieliśmy odporność populacyną na wariant ubiegłosezonowy. Dlatego zachorowania wygasły. Dlatego też sezonowe infekcje corocznie wygasają na wiosnę. Po to, by w jesieni znowu nas zaatakować. Ale to jest już zupełnie inny wirus. I ten fakt również podkreślałem” – odpierał zarzuty lekarz.

„Natomiast odnośnie szczepienia dzieci poniżej 12. roku życia – w świetle faktu, że w tej grupie wiekowej Covid-19 jest znikomym zagrożeniem – szczepienie zupełnie niepotrzebnie naraża organizm na skutki uboczne – więc zdecydowanie JEST większym zagrożeniem” – wskazał lekarz.

22

dzisiaj rano w drodze do pracy w radiu zasłyszałem fragment prawdopodobnie z tego spotu i mało co nie pierdolnąłem ze śmiechu jak na końcu dodali, że chodzi o #szczepienia na #covid19
https://youtu.be/j1PyOiNFJoQ
zauważcie kilka rzeczy:
-co za kurewstwo musi być w tej strzykawce, że nawet w listopadzie 2022 nie chcą odpuścić wyszczepienia wszystkich. ci co się dali oszukać i już zeszli z tego świata albo non stop coś im dolega im nie wystarczą. oni chcą zaszczepić WSZYSTKICH, a zwłaszcza dzieci.
-jakie to jest obrzydliwe granie na najprymitywniejszych emocjach.
-koniecznie chcą żeby to było za dobrowolną zgodą szczepionego co potwierdza się własnym podpisem - "Pamiętaj, że każdy ma prawo sam podjąć decyzję w sprawie szczepień."

20

WEF - COVID był testem do wprowadzenia śledzenia osobistej emisji CO2.weforum.org

Miliardy obywateli na całym świecie przyjęły ogromną liczbę ograniczeń dla dobra zdrowia publicznego. Na całym świecie było wiele przykładów zachowania dystansu społecznego, noszenia masek, masowych szczepień i akceptacji aplikacji do śledzenia kontaktów dla zdrowia publicznego.



https://www.weforum.org/agenda/2022/09/my-carbon-an-approach-for-inclusive-and-sustainable-cities/
#swiat #koronawirus #wef #covid19 #technologia #klimat #szczepienia

14

W Niemczech wojsko ma zadanie wyszczepić 50mln Niemców(?)...opis w poście.tiktok.com

https://www.tiktok.com/@alexvstrom1000/video/7133146931919883526?is_from_webapp=v1&item_id=7133146931919883526 #niemcy #wojsko #szczepienia #covid19
‼️W Niemczech wojsko ma zadanie wyszczepić 50mln Niemców, natowskie dyrektywy które otrzymuje niemieckie wojsko są po jakimś czasie wprowadzanie również w wojsku polskim 8
🇩🇪 WOJSKO NIEMIECKIE BĘDZIE PATROLOWAĆ ULICE OD 1 PAŹDZIERNIKA, ALE DLACZEGO ?
💢 Bundeswehra utworzy nowe dowództwo 01/10/2022r. Dowództwo Teryt. Dowództwa i Kontroli Bundeswehry (TerrFüKdoBw) ma siedzibę w Berlinie.
💢Bundeswehra przejmuje zarządz. operacyjne siłami narod. w kontekście bezp. wewn., w tym pomocy adm. i katastrof oraz współpracy cywilno-woj.
💢 Oficjalnie nie chodzi o egzekwowanie nowych środków przymusu ministra zdrowia Lautenbacha, ale oczywiście jest to praktyczne, gdy zrobi się zimniej, a Niemcy będą się buntować.
💢 Niem. minister obrony Lambrecht i insp. Bundeswehry Eberhard Zorn ogł. utworzenie nowej jednostki woj. o nazwie Dowództwo Teryt. Bundeswery (TerrFüKdoBw), to rodzaj gestapo, które powie "Proszę o dowód!".

8

Przynoszę Wam ciekawostkę z "realnego" świata…
Jakiś czas temu, będąc na szlaku wśród ludzi usłyszałem taka rozmowe:
-Pan specjalista od wszystkiego (PSOW): HEJ, ALE WY SIĘ ZASZCZEPIŁYŚCIE?
-Pani 1 (P1): TAK, ALE I TAK DWA RAZY MIAŁAM COVIDA…
-PSOW: NO BO TO NIE TAK DZIAŁA…
-P1: NA SZCZĘŚCIE PRZECHODZIŁAM ŁAGODNIE...
-PSOW: NO WŁAŚNIE O TO CHODZI. SZCZEPIONKA CHRONI PRZED OSTRYM CHOROWANIEM...
-Pani 2 (P2): JA TEŻ SIĘ SZCZEPIŁAM, ALE PO SZCZEPIENIU I TAK OSTRO ZACHOROWAŁAM. BYŁO ŻE MNĄ CIĘŻKO...
-PSOW: NORMALKA. MIAŁAŚ DUŻO PRZECIWCIAŁ I ORGANIZM REAGOWAŁ... TAK TO WŁAŚNIE DZIAŁA…

To autentyczny dialog... Logika powala... No ale wszak, najważniejsze, że towarzystwo bezpieczne, bo zaszprycowane…
#covidianskalogika #szczepienia #autentyk

16