Ktoś wziął fotkę obecnych na przemówieniu Putina i dodał komentarz o latoroślach w wieku poborowym zebranych tam osób i czy zostali powołani do wojska. Na czerwono ci, których "dzieci" nadal grzeją dupki w domu.

Zdjęcie

#sleevecontent #sleeve9gag #wojna #rosja #polityka

15

Lureczki moje drogie, lecę z Zuźkowym raportem.

Decyzja doktorów zapadła, rozpuszczają zakrzepy farmakologicznie + musiała wjechać kolejna chemia. Miała Zuźka wyłazić do domu za tydzień, ale że powyższe nie są zbyt przyjemne dla organizmu i trzeba podawać jej tlen, to niestety ale najwcześniej do domu wyjdzie w koniec wiosny/początek lata.

Są wzloty i upadki, są lepsze i gorsze dni ale nadal walczy i chce walczyć a to jest najważniejsze!

Co do zbiórki na lek, to mogę już śmiało powiedzieć MAMY TO!!! Dziękuję za Wasze wsparcie, rozgłos, wpłaty. Lek będzie Zuźce podany jak tylko uporają się z zakrzepami. Niemniej nadal zachęcam tych, którzy jeszcze nie przekazali swojego 1,5% z PIT o podarowanie ich na rzecz Zuzi oraz na robienie wpłat, bo lek to jedno i super, że chociaż o to już nie muszą się martwić, ale fundacja wspiera i będzie wspierać też Zuzię i rodziców w trakcie i po leczeniu, tak długo jak będzie to konieczne! (rehabilitacja, badania, transport itp.)

KRS: 0000414091 Cel szczegółowy: Zuzia Krawczyk

Licznik na dziś (z info od fundacji, wpłaty z 1,5% PIT są księgowane na kontach fundacji wrzesień/październik):

http://fundacjarakiety.pl/podopieczni/zuzia-krawczyk/

Zdjęcie

w tym wpłaty z poniższej zbiórki

http://www.siepomaga.pl/zuzia-krawczyk

Zdjęcie

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję. Wrócę z kolejnym raportem jak tylko będę miał jakieś nowe wieści.

#sleevecontent #zuziakrawczyk #nowotwor #nowotwory #zbiorka

16

Najlepiej kurwa zamknąć połowę #warszawa, przecież ludzie wychodzący z pracy mogą sobie postać w korkach ze 2-3 godzinki, chuj tam...

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

#sleevecontent #gownowpis #wkurw #korki #biden

29

Lureczki moje drogie, lecę z Zuźkowym raportem.

Niestety niewiele się zmieniło od ostatniego wpisu ( http://lurker.land/post/li1db9cdP ), jak to mówią "jest chujowo ale stabilnie!".

Doktory nadal nie wymyślili co zrobić z zakrzepem przy sercu, myślą, głowią się, konsultują, naradzają... więc pozostaje czekać... oby nie za długo!

Zuźka się nie daje, są lepsze i gorsze chwile ale ogólnie humor dopisuje, trzyma się, walczy jak może!

Gdyby ktoś z Was był 1 marca w Warszawie to może wpaść do S.P. nr. 307 im. Jana III Sobieskiego i wziąć udział w "Maratonie fitness" zorganizowanym dla Zuźki.

Zdjęcie

Co do zbiórek, to cel jest już w zasięgu ręki. Od wczoraj można rozliczać PITy, więc jest szansa, że wpływy z 1,5% pozwolą osiągnąć target i przynajmniej jeden problem będzie już z głowy. Dlatego z tego miejsca chciałem Was prosić o przekazanie przy Waszych rozliczeniach swojego 1,5% dla Zuzi i zachęcenie do tego samego bliskich/znajomych, jak nie mają pomysłu co zrobić ze swoim 1,5%.

KRS: 0000414091

Cel szczegółowy: Zuzia Krawczyk


Z góry dziękuję w imieniu Zuźki I swoim.

Licznik na dziś:

http://fundacjarakiety.pl/podopieczni/zuzia-krawczyk/

Zdjęcie

w tym zaksięgowane wpłaty z poniższej zbiórki:

http://www.siepomaga.pl/zuzia-krawczyk

Zdjęcie

Jak tylko otrzymam jakieś nowe informacje to niezwłocznie będę się nimi z Wami dzielił. Tymczasem bardzo dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, zarówno to oficjalne jak i pozakulisowe, OGROMNY ukłon w Waszą stronę i walczymy dalej!!!

#sleevecontent #zuziakrawczyk #zbiorka #nowotwor #nowotwory

12