#nocna #sluchajzlurkerem #winyl
Szukam sobie czy kiedykolwiek "Noc Komety" Butki Slayera została wydana na winylowym singlu, bo bardzo lubię ten kawałek i zaraz odkrywam, że ten, jak i wiele polskich hitów, ma zajumaną muzę z Zachodu. No kurła, to już kolejna taka przykrość w tym miesiącu, a to dopiero drugi dzień października.
Można sobie porównać:
oryginał: http://youtu.be/AdUianylWuo?si=RK0OkKvmM5A_RQlM
polski cover: http://youtu.be/ueB0rsmoJKo?si=XWfxMs2aYAAObtc7
P.S. Butki Slayera nie wydali nigdy tego kawałka na nośniku fizycznym.
Szukam sobie czy kiedykolwiek "Noc Komety" Butki Slayera została wydana na winylowym singlu, bo bardzo lubię ten kawałek i zaraz odkrywam, że ten, jak i wiele polskich hitów, ma zajumaną muzę z Zachodu. No kurła, to już kolejna taka przykrość w tym miesiącu, a to dopiero drugi dzień października.
Można sobie porównać:
oryginał: http://youtu.be/AdUianylWuo?si=RK0OkKvmM5A_RQlM
polski cover: http://youtu.be/ueB0rsmoJKo?si=XWfxMs2aYAAObtc7
P.S. Butki Slayera nie wydali nigdy tego kawałka na nośniku fizycznym.











