#nocna

Kiepsko dziś z netem u mnie. Przez globalne ocipenie antena mi zamarzła. Jak komuś zapomniałem wstawić plusa, postaram się nadrobić jutro. Dobranoc Lurcy.

18

Brak komentarzy. Napisz pierwszy