Rządowy poradnik w alternatywnej Polsce:

Zdjęcie

#humorobrazkowy

20

#heheszki #humorobrazkowy #pasjonaciubogiegozartu

Słyszałem jakieś głosy niezadowolenia ancymonki. Mam nadzieję że kochacie naszą wspaniałą UE.

Bez niej nie było by dróg, globalne ocieplenie by nas usmażyło, musieli byśmy jeździć za granicę z paszportami... rozumiecie? Z paszportami. Nie było by tylu wspaniałych dotacji na różnorodność, LGBTP+, dofinansowań do pożyczek dla rolników. Elektrownie węglowe i smogowe piece by nas udusiły. Jeździlibyście starymi autami i wdychali te smrody. Trzeba by wszystko samemu produkować od ziemniaczków i cukru po rybki od rybaka - a tak to możemy sobie przez Niemcy sprowadzić i jeszcze tanie zbożne z Ukrainy.

Jacy wy kurwa ciemni jesteście. Żyli byście w biedzie bez UE i jedli kompot widelcem. Jak jeszcze mam to wam wytłumaczyć?

22