Ukraina - od 5 lat mają wojnę, żeby przyjechać na zgrupowanie muszą brać przepustkę z frontu albo wolne na budowie - ćwierćfinał
Szwajcaria - same góry, tam nie ma żadnego poziomego boiska, piłka zawsze się turla w jedną stronę po zboczu - ćwierćfinał
Hiszpania - w każdej 3 godzinnej jednostce treningowej mają 2 godziny siesty - ćwierćfinał
Włosi - tak samo, na dodatek zamiast spokojnie trenować muszą kijkami odpychać łodzie pełne imigrantów - ćwierćfinał
Anglia - to nawet nie jest kraj, tylko historyczny region UK, to tak jakby to była reprezentacja Pomorza albo Podlasia - ćwierćfinał
Czechy - podobnie, zaledwie pół Czechosłowacji, na dodatek druga połowa jest bardziej uzdolniona bo na luzie rozpykuje drużynę z najlepszym napastnikiem świata - ćwierćfinał
Belgia - piją piwo i wcinają czekoladki, na dodatek średnio 2 razy na sto lat są autostradą dla niemieckich czołgów podbijających Francję - ćwierćfinał
Dania - lol, kraj, którego 97% powierzchni zajmuje pustynia lodowa (Grenlandia) - ćwierćfinał
Polska - Orlik w każdej gminie, 40 mln ludności, zielona wyspa, zibi trzęsie w. UEFA, najbogatsza gospodarka Europy zazdrości nam dobrobytu - ostatnie miejsce w grupie
śmiechłem
#heheszki #sport #pilkanozna #euro2020
pożyczone od:
https://www.facebook.com/polskapilkadlabeki/posts/1032066157330965