Podobno Ekstraklasa pójdzie na rękę Podolskiemu i tak ułoży grafik Górnikowi Zabrze aby nie kolidowało to z jego nagraniami dla niemieckiego „Mam Talent”.
Kurwa, ja pierdolę.
#pilkanozna

5

słucham Szpakowskiego jednym uchem, a drugim mi wylatuje, a i tak mnie wkurwia.
"potwornie zmęczeni" - kurwa po to trenują całe życie żeby jebać 90 minut, a ten robi z nich wielkich męczenników jprdl #mecz #euro2020 #pilkanozna

7

Ukraina - od 5 lat mają wojnę, żeby przyjechać na zgrupowanie muszą brać przepustkę z frontu albo wolne na budowie - ćwierćfinał

Szwajcaria - same góry, tam nie ma żadnego poziomego boiska, piłka zawsze się turla w jedną stronę po zboczu - ćwierćfinał

Hiszpania - w każdej 3 godzinnej jednostce treningowej mają 2 godziny siesty - ćwierćfinał

Włosi - tak samo, na dodatek zamiast spokojnie trenować muszą kijkami odpychać łodzie pełne imigrantów - ćwierćfinał

Anglia - to nawet nie jest kraj, tylko historyczny region UK, to tak jakby to była reprezentacja Pomorza albo Podlasia - ćwierćfinał

Czechy - podobnie, zaledwie pół Czechosłowacji, na dodatek druga połowa jest bardziej uzdolniona bo na luzie rozpykuje drużynę z najlepszym napastnikiem świata - ćwierćfinał

Belgia - piją piwo i wcinają czekoladki, na dodatek średnio 2 razy na sto lat są autostradą dla niemieckich czołgów podbijających Francję - ćwierćfinał

Dania - lol, kraj, którego 97% powierzchni zajmuje pustynia lodowa (Grenlandia) - ćwierćfinał

Polska - Orlik w każdej gminie, 40 mln ludności, zielona wyspa, zibi trzęsie w. UEFA, najbogatsza gospodarka Europy zazdrości nam dobrobytu - ostatnie miejsce w grupie

śmiechłem
#heheszki #sport #pilkanozna #euro2020

pożyczone od: https://www.facebook.com/polskapilkadlabeki/posts/1032066157330965

15

Może i mieliśmy jedną z najgorszych reprezentacji na turnieju, ale za to zapisaliśmy się w historii ustalając rekordy:
#pilkanozna #reprezentacja

8

Anglicy zagłuszą kibiców wygwizdujących Black Lives Matterwolnemedia.net

Angielski Związek Piłki Nożnej będzie zagłuszał gwizdy kibiców, od dłuższego czasu wyrażających dezaprobatę dla piłkarzy klęczących przed meczami w ramach solidarności z ruchem Black Lives Matter. Dodatkowo wśród angielskich fanów znajdą się specjalni obserwatorzy, a ich zadaniem będzie wyłapywanie osób inicjujących buczenie i gwizdanie na zachowanie zawodników.
https://wolnemedia.net/anglicy-zaglusza-kibicow-wygwizdujacych-black-lives-matter/
#pilkanozna

19

Z okazji mistrzostw przyniosłem sobie ze śmietnika wielki 50 calowy telewizor.
Upewniłem się, że jest zepsuty, żeby nie psuć swojego.
#piłkanożna #polacystałosię #kupowpis

9

Polska przegrała mecz, mieszkaniec Kościana wyrzucił telewizor z 3. piętrakosciannasygnale.pl

Po przegranym meczu reprezentacji Polski ze Szwecją w turnieju Euro 2020, mieszkaniec Kościana nie powtrzymał swoich emocji i wyrzucił telewizor przez okno z 3. piętra w bloku.
https://kosciannasygnale.pl/2021/06/23/wyrzucil-telewizor-przez-okno-z-3-pietra-w-bloku/
#pilkanozna #euro2020 #uefa #telewizory

5

Mój teściu jest wieloletnim fanem piłki nożnej (i sportu w ogóle) i on ma taką hipotezę odnośnie Dariusza Szpakowskiego jako komentatora:
1. Szpakowski nie zna się na piłce i w ogóle na sporcie.
2. Szpakowski pierdoli głupoty komentując i popada w demotywujące kibica dygresje.
3. Szpakowski przynosi reprezentacji pecha kiedy komentuje ważne mecze.
Ja nie mam zdania, bo sportem się zbytnio nie interesuję, chyba że go uprawiam. Ale faktycznie zauważyłem, że koleś jęczy, męczy i nic specjalnego komentarzem nie wnosi.
Myślicie, że teściu ma rację?
#pilkanozna #heheszki #szpakowski

5

Nie zrozumiem nigdy naszej drużyny w piłce nożnej. Dać dupy ze Słowacją, którzy przegrywają z Hiszpanią 5-0, ale za to zremisować właśnie z tą Hiszpanią 1-1. I znowu to samo jak co roku. Od małego gdzieś tam się mecze przewijały w domu i zawsze dajemy dupy na talerzu. Ciekawe czy w ogóle awansujemy do mistrzostw świata w przyszłym roku. Ehhhhh - no nic wyżaliłem się a teraz trzeba wracać do pracy.
#euro2020 #mecz #pilkanozna #sport

5

Kłopoty Manuela Neuera. UEFA wszczęła śledztwo w sprawie manifestacji politycznej poparcia dla LGBTdorzeczy.pl

UEFA zapowiedziała, że przyjrzy się sprawie założenia przez kapitana piłkarskiej reprezentacji Niemiec tęczowej opaski.

Manuel Neuer to bramkarz i jednocześnie kapitan piłkarskiej reprezentacji Niemiec. Podczas swoich trzech ostatnich występów dla narodowej drużyny piłkarz postanowił wyrazić swoje poparcie dla ruchu LGBT. W tym celu założył tęczową opaskę. Manifestacja nie spodobała się jednak działaczom UEFA, którzy rozpoczęli dochodzenie w tej sprawie.
https://dorzeczy.pl/swiat/188800/uefa-zbada-teczowa-opaske-kapitana-reprezentacji-niemiec.html
#uefa #pilkanozna #niemcy #lgbt #agitacja

9

Niesamowite, ze sa w Polsce ludzie, ktorzy maja czelnosc jeszcze narzekac na wczorajszy wystep naszej kadry. Ze zbyt defensywnie, duzo szczescia i ogolnie mało sytuacji w ofensywie, a wiec wnioski na poziomie kogos, kto oglada mecz piłkarski raz na dwa lata.
Tak sie gra przeciwko Hiszpanii. Niech sobie wymieniaja i dwa tysiace podan, to i niczym nie swiadczy, dostali lekcje od Rosji na Mundialu i jak widac niczego sie nie nauczyli, bo ze Szwecja i z nami grali dokładnie to samo. Ile sobie stworzyli klarownych sytuacji? W setkach było po rowno, plus w drugiej minucie powinnismy otrzymac rzut karny.

No i Souza pokazał trenerski kunszt, bo zaden przedstawiciel polskiej mysli szkoleniowej nie odwazyłby sie wyjsc na Hiszpanow z dwojka napastnikow, a wiec tak, jak powinnismy grac zawsze, bo Robert w kadrze powinien grac jako cofniety napastnik, cofac sie, rozgrywac, wchodzic z drugiej linii, wtedy daje kadrze znacznie wiecej, przypomnijcie sobie Rooneya w srodku pola na Mundialu w 2014.
#jfe #mecz #pilkanozna

12

Jebać reprezentację nożną. Są polscy piłkarze którzy potrafią grać i do tego wygrać z Niemcami 3:0
https://streamable.com/bbzdhm
#mecz #pilkanozna #piłkanożna #siatkowka

5