Lurki i Lukrecje,
nie wiem czy się cieszyć czy smucić.
Młody dziś ze szkoły przyniósł trzy szóstki !
Muszę chyba powiedzieć Pani wychowawczyni żeby stawiała mu piątki z plusem
Albo z dwoma jak już taka hojna chce być
http://www.youtube.com/watch?v=WxnN05vOuSM
#zalesie ?
#chwalesie ?
#heheszki
nie wiem czy się cieszyć czy smucić.
Młody dziś ze szkoły przyniósł trzy szóstki !
Muszę chyba powiedzieć Pani wychowawczyni żeby stawiała mu piątki z plusem
Albo z dwoma jak już taka hojna chce być
http://www.youtube.com/watch?v=WxnN05vOuSM
#zalesie ?
#chwalesie ?
#heheszki


















