#nocna

Akurat mam coś w tematyce "planeta płonie". Jak by się jeszcze zima wam nie znudziła.

12

#nocna

Nigdy nie wiesz co wypełźnie z morza Diraca albo jaki koszmar zrodzi się w próżni kosmosu.

9

#nocna

Tak się zastanawiam co takiego dziwnego przyciągnęło mnie do tego obrazka. Co jest tu co mi nie gra.

Ten świat jest płaski.

Zaraz się rzucą na mnie Lurki, proszę... hear me out. Nie w sensie dosłownym. W końcu widzimy tu wzgórza. Nachylenie od 10 do 20 stpni. Krajobraz im dalej od obserwatora tym bardziej się spłaszcza. Dalej jakaś rzeka / jezioro, potem znowu teren i "fog of war" im bliżej horyzontu. Zwłaszcza na wzgórzu widoczny jest zarys okręgu horyzontu... nie w tym wypadku. To płaska linia. Jest to nie naturalne dla świata usytuowanego na kuli, ale za to mocno przypomina mapy renderowane w grach ktore są "płaskimi światami" mimo rożnych cech terenu.

Ewentualnie takie zastosowanie soczewki przez autora obrazu

10