Wczoraj Korwin Mikke miał urodziny. Niektóre osoby z Nowej Nadziei składały mu życzenia, co nie powinno być zaskakujące, w końcu długo z nim współpracowali.

Śmiesznie napisał Mentzen:

Zdjęcie

http://x.com/SlawomirMentzen/status/1850616237627224110

Oczywiście ból dupy u korwinistów w komentarzach.

Trafiłem też na ciekawy wątek z protokołami Korwina, ciekawe ile jest osób, które serio podpisują się pod wszystkim co on głosi:

http://x.com/kz_marcin/status/1850630361023144085

#korwin #mentzen #polityka #heheszkipolityczne #heheszki #konfederacja #nowanadzieja

13