Hejo #nocna

Lurki. Gierka ma się dobrze😉 Rośnie prawdopodobieństwo, że ją skończę😎

Jeszcze troszkę. Ze dwóch wrogów i trzeciego bossa wymyślić. Poukładać te fale jakoś, ilość wrogów itd ograć kilka razy bez God mode w edytorze🤮 Kosmetyka, tooltip, czcionki, opisy? kursor? DŹWIĘKI: to będzie cudowna zabawa dla mnie i czeka na koniec👏🏻.

7