Chyba każdy z nas lubi od czasu do czasu posłuchać muzyki. To przyjemna, często rozluźniająca rozrywka. To czego słuchamy nie jest jednak bez znaczenia. Każdy lubi gdy utwór jest rytmiczny i skomponowany tak, że wpada w ucho. Jednak przede wszystkim kluczowa jest treść, jaką dana muzyka za sobą niesie. Obecnie duża część "przebojów" to w istocie degenerujące Polaków (a szczególnie młodzież) ryki systemu.

Prym wśród młodego pokolenia wiedzie rap, a teraz to właściwie coś w stylu "hip-hop polo". Przesłanie tego typu piosenek często woła o pomstę do nieba. Wykonujący je oznajmiają wszem i wobec swoje zdegenerowanie, uwielbienie względem wszelkiego rodzaju grzechów, głównie związanych z czystością, ale też z używkami, są "dzieła" gdzie wprost nawet mówią, że "chcą kraść". To hańba. Muzyka, wykonawcy mają niesamowity wpływ na słuchaczy. Kodują w ich głowach różne postawy, są często drogowskazem, za czym iść w życiu. Przyznał to nawet ojciec jednego z raperów młodego pokolenia, profesor Marcin Matczak: "zazdroszczę raperom sukcesu – jest to dla mnie sukces nie tylko muzyczny, ale przede wszystkim sukces w zakresie tzw. rządu dusz, a więc sukces w zakresie wpływu na ludzi." Skala wpływu jaki to środowiska wywiera jest przeogromna i znacząco przewyższa naczelnych polityków w naszym kraju.

Dzieci ukształtowane przez chłam w stylu afirmacji wszelkiego zła, apoteozy pogoni za przyjemnością nie wyrosną na porządnych Polaków, a na oszlamiony chcący jedynie skoku dopaminy w mózgu produkt globalistyczny. Tego chcą nasi wrogowie. Wchodząc w przemysł muzyczny, często jest się tylko twarzą, a główne tematy utworów narzuca wytwórnia. Wspominał o tym mechanizmie polski raper, tworzący przekaz pro-narodowy "Basti". Kiedy miał podpisać kontrakt z jedną z głównych wytwórni i powiedział, że chciałby tworzyć teksty krzewiące w Polakach dumę ze swojego pochodzenia ci nieprzychylnie na to patrzyli i nalegali by motywem przewodnim było jak sam to ujął "chlanie".

Przez różnego rodzaju algorytmy na głównych mediach społecznościowych, ale i wszelkiego rodzaju propagandę młody człowiek może nigdy nie dotrzeć do wartościowych utworów, które są. Trzeba natomiast dobrze szukać, ale i samemu tworzyć wartościowy przekaz. Jeśli więc masz talent muzyczny, nie podoba ci się ta degrengolada otaczająca nas, nie czekaj! Spróbuj nagrać jakiś swój utwór, bądź aktywny i działaj. Potrzebujemy polskich artystów, którzy przywrócą słowu "artysta" właśnie jego prawdziwe znaczenie. Muzyka nośnikiem idei!

Obserwuj nas na Instagramie: https://www.instagram.com/gpws_ig/

Telegram: t.me/GPWStg

Facebook: https://www.facebook.com/Grafika-Przeciw-Współczesnemu-Światu-10840240151069
#muzyka #rap #popkultura #polska #revoltagainsthemodernworld

6

Nie żyje Vangelis. Wiadomość ta przyszła do mnie niczym grom z jasnego nieba.
Bez wątpienia jeden z najwybitniejszych kompozytorów muzyki filmowej na świecie.
Trudno mi wymienić ilość obejrzanych pozycji, dla których skomponował ścieżkę. Jeszcze trudniej mi wymienić ulubiony utwór. Natomiast bez wątpienia najbardziej znanym jest "Chariots of Fire" (z filmu o tym samym tytule), za którego otrzymał Oscara. Nieoficjalny hymn olimpijski i chyba jedyne nagranie instrumentalne, które podbiło amerykańską listę przebojów.
#muzyka #film #ciekawostki

19

Pepe the frog 2 [animacja]youtube.com

https://youtu.be/UIQDWDvYj5A

Kontynuacja słynnego zbioru animacji "Pepe the frog".
Psychodeliczna, o przemijaniu, pełna nostalgii. A wszystko podlane sosem muzyki "new retro".

Każdy dostrzeże w niej coś dla siebie, albo to co chce.
#sztuka #ciekawostki #pepe #animacja #newretrowave #nostalgia #muzyka #ludzie

7

całkiem przypadkiem znalazłem na swojej losowej playliście bit z 12 groszy Kazika
https://youtu.be/3WOZwwRH6XU
#muzyka

10

Baby don't cry. Świat nie wierzy łzom. Lubię takie mash-upy ;>
https://www.youtube.com/watch?v=LaXazWRppwI
#muzyka #laskowski #2pac

7

Ta nuta dramatu, inspiracji w głosie, nagłej dynamiki, bogatości i melancholii, aż do ronienia łez. Piękne wykonanie, nigdy go nie zapomnę. Idealne do słuchania w trakcie przewijania lurka. Dla koneserów polecam wersję godziną.
https://youtu.be/YNaMdnDP0Z8
#muzyka #awooo #mem

9

Carless Whisper na Hammondachyoutube.com

https://www.youtube.com/watch?v=FxsQLEmZrA0

Kilka utworów tego trio jest wartych uwagi, ale tutaj szczególnie dobrze mi pasuje ten tęskny ton Hammondów.
#muzyka #sluchajzlurkiem

5