I bardzo k.... dobrze

Oby tam najechało tam UPAińskiego gówna, które siedzi u nas na socjalu... czekoknur w końcu byłby pośród swych - swołoczan

I kilku shitskinów, murzynów szmatogłowych na przyczepkę! A co! Jak się bawić to się bawić

czekolandia nie będzie monolityczna, bez multikulti nie przetrwa a "my" będziemy w centrum tych przemian...

http://alchetron.com/Barbara-Lerner-Spectre

#swissinfo

#czekolandia

#multikulti

11

Nie dla 10-milionowej Szwajcarii!


Jakoś nie widziałem żeby nasz nadworny czekoknur z czekolandii doniósł tę informację do Polski i Polaków.

Podał czy to nie dobra jest ?

http://www.euronews.com/2026/02/12/switzerland-to-vote-on-proposal-to-cap-population-at-10-million-by-2050

Zdjęcie

#czekolandia

#szwajcaria

#swissinfo

5