Ukradzione z Gdzie nie bywać, kogo nie znać:
Nie wiem czy wy też ostatnio macie nawał ludzi, którzy mówią Wam jakimi jesteście zaprzańcami i jak przez was świat schodzi na psy, gdy wy po prostu chcieliście sobie wypić poranną kawkę i poczytać trochę internetu.
Najpierw Wiech mi pisze:
"Głosowanie ws. zakazu rejestracji samochodów spalinowych? Tylko Polska przeciw. Głosowanie ws. redukcji emisji z lotnictwa? Tylko Polska przeciw. Głosowanie ws. CBAM, czyli cła węglowego? Tylko Polska przeciw. Głosowanie ws. zaostrzenia celów redukcji emisji? Tylko Polska przeciw. (...) Już raz woleliśmy zostać przy folwarkach i handlu jedynie zbożem, gdy na Zachodzie budowano manufaktury i maszyny parowe. Wyszło jak wyszło. "
Kurwa, a pamiętacie jak na zachodzie homoseksualiści siedzieli w pierdlach za orientacje, a u nas sobie chodzili bezkarnie? Albo jak w całej Europie żydów wyłapywano i zwożono do nowoczesnych obozów zagłady, a u nas ich chowali po staroświeckich strychach i piwnicach? A jak w XVII wieku cała Europa napierdalała się przez 30 lat aż do spustoszenia sporej jej części, o to kto najlepiej rozumie biblię, a myśmy tę awanturę sobie odpuścili? Pamiętacie jak eksperci mordę pruli, że trzeba zamknąć firmy, szkoły i lasy na zawszę i zmusić wszystkich do szczepienia, bo w całej Europie tak jest?
Ja pamiętam.
Następny Śpiewak, co mi teraz każde piwo liczy. Kurwa, jeszcze rok temu wszyscy się mieli ruchać kijami od szczotek i napierdalać mefedron, bo to nowoczesne i oku aktywisy miłe, ale teraz jest walka z alkoholizmem.
I wrzuca jakieś duszoszczypielne historie swojej fanki z Hiszpanii, która w Hiszpanii nie miałaby możliwości kupić alkoholu w nocy, a Polsce wracała z imprezy i rozochocona dokupiła sobie jeszcze flaszeczkę, i pijana upadła i rozwaliła sobie ten głupi ryj. A teraz bardzo żałuje, ze stworzono jej taką możliwość i ma nadzieję, że tego zabronią i już nigdy sobie ryja nie rozwali.
A to wyobraźcie sobie Adama, do którego pisze fanka z Polski, która szła sobie ulicą w Hiszpanii i poszła sobie zrobić aborcję. I teraz ma depresję bo zabiła własne dziecko i nic już nie da się z tym zrobić i bardzo prosi żeby w hiszpanii też już zabronili, bo zrozumiała, że aborcja to morderstwo. Albo takiego nastolatka co sobie dał obciąć kutasa wywinąć go na lewą strone i zrobić z niego "neowaginę", bo się naoglądał materiałów o transach na tik toku. I bardzo ma nadzieję, że zakażą transowskiej propagandy, bo jak się okazało łatwiej kijek pocieńkować niz go potem pogrubasić.
A może by tak Jan Śpiewak liczył piwa Jakubowi Wiechowi, a Jakub Wiech rugał Jana Śpiewaka za emitowanie co2? W sensie niech wszyscy aktywiści połączą się w takie odwrotności grup wsparcia, gdzie każdy się przypierdala do każdego i niech tam sobie psują humory, bo tak jak jest teraz to ja musiałem uśiąść, nawypisywać, kawa mi wystygła, późno już jest, do pracy muszę się brać, cały poranek spierdolony i jedyne co mi się chce to najebać i pojeździć starym dieslem po polach.
Czyli gówno dał ten wasz aktywizm Panowie.
#zajebanezfb #heheszkipolityczne
Nie wiem czy wy też ostatnio macie nawał ludzi, którzy mówią Wam jakimi jesteście zaprzańcami i jak przez was świat schodzi na psy, gdy wy po prostu chcieliście sobie wypić poranną kawkę i poczytać trochę internetu.
Najpierw Wiech mi pisze:
"Głosowanie ws. zakazu rejestracji samochodów spalinowych? Tylko Polska przeciw. Głosowanie ws. redukcji emisji z lotnictwa? Tylko Polska przeciw. Głosowanie ws. CBAM, czyli cła węglowego? Tylko Polska przeciw. Głosowanie ws. zaostrzenia celów redukcji emisji? Tylko Polska przeciw. (...) Już raz woleliśmy zostać przy folwarkach i handlu jedynie zbożem, gdy na Zachodzie budowano manufaktury i maszyny parowe. Wyszło jak wyszło. "
Kurwa, a pamiętacie jak na zachodzie homoseksualiści siedzieli w pierdlach za orientacje, a u nas sobie chodzili bezkarnie? Albo jak w całej Europie żydów wyłapywano i zwożono do nowoczesnych obozów zagłady, a u nas ich chowali po staroświeckich strychach i piwnicach? A jak w XVII wieku cała Europa napierdalała się przez 30 lat aż do spustoszenia sporej jej części, o to kto najlepiej rozumie biblię, a myśmy tę awanturę sobie odpuścili? Pamiętacie jak eksperci mordę pruli, że trzeba zamknąć firmy, szkoły i lasy na zawszę i zmusić wszystkich do szczepienia, bo w całej Europie tak jest?
Ja pamiętam.
Następny Śpiewak, co mi teraz każde piwo liczy. Kurwa, jeszcze rok temu wszyscy się mieli ruchać kijami od szczotek i napierdalać mefedron, bo to nowoczesne i oku aktywisy miłe, ale teraz jest walka z alkoholizmem.
I wrzuca jakieś duszoszczypielne historie swojej fanki z Hiszpanii, która w Hiszpanii nie miałaby możliwości kupić alkoholu w nocy, a Polsce wracała z imprezy i rozochocona dokupiła sobie jeszcze flaszeczkę, i pijana upadła i rozwaliła sobie ten głupi ryj. A teraz bardzo żałuje, ze stworzono jej taką możliwość i ma nadzieję, że tego zabronią i już nigdy sobie ryja nie rozwali.
A to wyobraźcie sobie Adama, do którego pisze fanka z Polski, która szła sobie ulicą w Hiszpanii i poszła sobie zrobić aborcję. I teraz ma depresję bo zabiła własne dziecko i nic już nie da się z tym zrobić i bardzo prosi żeby w hiszpanii też już zabronili, bo zrozumiała, że aborcja to morderstwo. Albo takiego nastolatka co sobie dał obciąć kutasa wywinąć go na lewą strone i zrobić z niego "neowaginę", bo się naoglądał materiałów o transach na tik toku. I bardzo ma nadzieję, że zakażą transowskiej propagandy, bo jak się okazało łatwiej kijek pocieńkować niz go potem pogrubasić.
A może by tak Jan Śpiewak liczył piwa Jakubowi Wiechowi, a Jakub Wiech rugał Jana Śpiewaka za emitowanie co2? W sensie niech wszyscy aktywiści połączą się w takie odwrotności grup wsparcia, gdzie każdy się przypierdala do każdego i niech tam sobie psują humory, bo tak jak jest teraz to ja musiałem uśiąść, nawypisywać, kawa mi wystygła, późno już jest, do pracy muszę się brać, cały poranek spierdolony i jedyne co mi się chce to najebać i pojeździć starym dieslem po polach.
Czyli gówno dał ten wasz aktywizm Panowie.
#zajebanezfb #heheszkipolityczne










